Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια,παταω *#34971539# και επιλογη ISP VER. CHECK δεν υπαρχει.μπορω με αλλον τροπο να δω τι καμερα εχω

εχω την αναβαθμιση G925FXXU3QOKN region OMN

 

Φίλε μου τα υπόλοιπα secret codes σου λειτουργούν κανονικά? Πχ *#06# ή *#1234#?

Εμένα στο s6 το απλο μετά την τελευταία γαλλική ρομ που έβαλα δεν λειτουργεί τίποτα.

Γαλλική ρομ έχει το δικό σου?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια,παταω *#34971539# και επιλογη ISP VER. CHECK δεν υπαρχει.μπορω με αλλον τροπο να δω τι καμερα εχω

εχω την αναβαθμιση G925FXXU3QOKN region OMN

 

AIDA64 από το Play store

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy s6 edge και όταν βάζω από άλλη εταιρία κάρτα sim μου ζητάει κωδικό ξεκλειδωματος δικτυου

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πλήρωσα online κάποια εταιρία που βρήκα και μου εστηλαν 3 κωδικούς αλλά κανείς δεν ήταν σωστός τζάμπα τα λεφτά 50p το έχω πάρει από Αγγλία και τώρα Ελλάδα που είμαι μόνο την αγγλική κάρτα μπορώ να βάζω και δεν συμφέρει χρεώνει πολύ. Υπάρχει κάποιος να μου πει τι να κάνω? Πήγα και στον Γερμανό αλλά ούτε εκεί μπορούσαν να κάνουν κάτι

Link to comment
Share on other sites

Αν μας πεις πρώτα ποιό μοντέλο έχεις και τι ακριβώς εννοείς με το "να το ξεκλειδώσεις"...

 

Samsung Galaxy s6 edge δεν μπορώ να βάλω κάρτα από άλλη εταιρία μου ζητάει κωδικό ξεκλειδωματος δικτυου

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο δίκτυο είναι κλειδωμένο; Με 10-15 pounds στο eBay έχει unlock services

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τα υπόλοιπα secret codes σου λειτουργούν κανονικά? Πχ *#06# ή *#1234#?

Εμένα στο s6 το απλο μετά την τελευταία γαλλική ρομ που έβαλα δεν λειτουργεί τίποτα.

Γαλλική ρομ έχει το δικό σου?

 

ολα τα secret codes δουλευουν κανονικα και αυτο για την καμερα δουλευει απλος δεν εχει την επιλογη για το ISP VER. CHECK .ιταλικο vodafon rom.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

AIDA64 από το Play store

 

ευχαριστω. Το έκανα και μου δείχνει SLSI και για τις δυο καμερες.

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο δίκτυο είναι κλειδωμένο; Με 10-15 pounds στο eBay έχει unlock services

 

Vodafone Αγγλίας. ...

Έχω κάποιους κωδικούς που πλήρωσα από ίντερνετ όταν ήμουν Αγγλία 58p είχα πληρώσει αλλά δεν ταιριάζει κανένας από τους τρεις που μου εστηλαν οπότε δεν εμπιστεύομαι πλέον έτσι να πληρώνω και αποτέλεσμα μηδέν. ..κάποιος άλλος τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς έδωσες 58 λίρες; Εγώ από eBay ότι έχω πληρώσει το έχω ξεκλειδώσει

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα sait που βρήκα και όταν δεν έκαναν οι κωδικοί τους εστηλα mail και μου είπαν να ανεβάσω στο YouTube video που να φαίνεται ότι δοκίμασα τους κωδικούς και δεν έκαναν για να μου επιστρέψουν τα χρήματα εγώ δεν ξέρω πως να το κάνω οπότε τα έχασα τα χρήματα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Βρήκα αυτό $410. Είναι ΟΚ? Εκτός της εγγύησης, θα είναι ΟΚ για Ελλάδα?

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-Edge-G9250-Android-Phone.html

Και ποιά η διαφορά μεταξύ G925f και G9251?

Ευχαριστώ

Edited by GeorgeGamma
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Βρήκα αυτό $410. Είναι ΟΚ? Εκτός της εγγύησης, θα είναι ΟΚ για Ελλάδα?

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-Edge-G9250-Android-Phone.html

Και ποιά η διαφορά μεταξύ G925f και G9251?

Ευχαριστώ

 

πως κ παιρνει καρτα???μηπως ειναι μαιμου φιλε???:(

Επιτρέπεται μόνο 1 εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Βρήκα αυτό $410. Είναι ΟΚ? Εκτός της εγγύησης, θα είναι ΟΚ για Ελλάδα?

https://www.fastcardtech.com/Samsung-GALAXY-S6-Edge-G9250-Android-Phone.html

Και ποιά η διαφορά μεταξύ G925f και G9251?

Ευχαριστώ

Πλάκα κάνεις έτσι δεν είναι;Αν όχι, διάβασε πόσο μαγικό είναι το site που θα παραγγείλεις την "ευκαιρία" Samsung S6

https://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις έτσι δεν είναι;Αν όχι, διάβασε πόσο μαγικό είναι το site που θα παραγγείλεις την "ευκαιρία" Samsung S6

https://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

 

Ευχαριστώ για την επισήμανση.

Το ήθελε ο ανηψιός μου αλλά ας αρκεστεί το S5!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο Samsung S6 μπορείς να συγχρονίσεις το Outlook account σου ώστε να έχεις live τις επαφές και τα emails σου στο κινητό χωρίς να χρειάζεται να βάλεις κάποιο gmail account; Επίσης το google maps διατίθεται με δωρεάν φωνητική πλοήγηση;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Καινουργιος κατοχος συσκευης και θα ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα.

Αρχικα και καθοτι προερχομαι απο lg g2, θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει προγραμμα η θεμα που να εχει material design εικονιδιων μιας και μου αρεσε παρα πολυ στο lg εναντι του touchwiz. Επισης,βλεπω παρα πολυ μεγαλη δεσμευση μνημης ram στην συσκευη. Με τις ιδιες εφαρμογες στο lg και 2 gb μνημη, ειχα κατα μεσο ορο 700 mb ελευθερα. Στο edge βλεπω ααντιστοιχα 450-600 mb ελευθερα με 3gb μνημης.τοσο μεγαλη δεσμευση πορων το touchwiz?ειναι φυσιολογικο?

Τελος,αριστερα στην επιφανεια εργασιας,μου εμφανιζει flipboard news.μπορει να προστεθει κατι αλλο,πχ bbc η yahoo news?

Κατα τα αλλα η συσκευη παει σφαιρα,ειναι πανεμορφη κ με τρομερη καμερα. Στα μειον το υπερβολικα λεπτο μερος στο πλαι σε σημειο που φοβαμαι να μην μου γλιστρησει, και η μπαταρια σε σχεση με το lg.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Καινουργιος κατοχος συσκευης και θα ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα.

Αρχικα και καθοτι προερχομαι απο lg g2, θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει προγραμμα η θεμα που να εχει material design εικονιδιων μιας και μου αρεσε παρα πολυ στο lg εναντι του touchwiz. Επισης,βλεπω παρα πολυ μεγαλη δεσμευση μνημης ram στην συσκευη. Με τις ιδιες εφαρμογες στο lg και 2 gb μνημη, ειχα κατα μεσο ορο 700 mb ελευθερα. Στο edge βλεπω ααντιστοιχα 450-600 mb ελευθερα με 3gb μνημης.τοσο μεγαλη δεσμευση πορων το touchwiz?ειναι φυσιολογικο?

Τελος,αριστερα στην επιφανεια εργασιας,μου εμφανιζει flipboard news.μπορει να προστεθει κατι αλλο,πχ bbc η yahoo news?

Κατα τα αλλα η συσκευη παει σφαιρα,ειναι πανεμορφη κ με τρομερη καμερα. Στα μειον το υπερβολικα λεπτο μερος στο πλαι σε σημειο που φοβαμαι να μην μου γλιστρησει, και η μπαταρια σε σχεση με το lg.

 

για τη ραμ ναι, τοσο τρωει γενικα αλλα δε νομιζω οτι ειναι κακο..οσο για την πλαινη νομιζω μονο απενεργοποιειται αλλα δεν εχω ψαξει για αλλη καρτελα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο Samsung S6 μπορείς να συγχρονίσεις το Outlook account σου ώστε να έχεις live τις επαφές και τα emails σου στο κινητό χωρίς να χρειάζεται να βάλεις κάποιο gmail account; Επίσης το google maps διατίθεται με δωρεάν φωνητική πλοήγηση;

Ναι μπορείς κανονικα.

Στο μαμισιο email client της συσκευής εχω μονο outlook account.

Και συγχρονίζει αψογα και με surface και με iPad.

Απλά εχω και gmail στο δικό του ξεχωριστό mail client για να εχω πρόσβαση στο play store.

Και μονο για αυτο το σκοπό το εχω.

 

Για το δευτερο πρεπει νέα εχει δωρεάν φωνητική πλοήγηση αν δεν κάνω λάθος.

Ας το επιβεβαίωση κάποιος αλλος αν το ξέρει 100%

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς κανονικα.

Στο μαμισιο email client της συσκευής εχω μονο outlook account.

Και συγχρονίζει αψογα και με surface και με iPad.

Απλά εχω και gmail στο δικό του ξεχωριστό mail client για να εχω πρόσβαση στο play store.

Και μονο για αυτο το σκοπό το εχω.

 

Για το δευτερο πρεπει νέα εχει δωρεάν φωνητική πλοήγηση αν δεν κάνω λάθος.

Ας το επιβεβαίωση κάποιος αλλος αν το ξέρει 100%

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Άρα έχεις email που τελειώνει σε @outlook.com ως το βασικό σου έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Άρα έχεις email που τελειώνει σε @outlook.com ως το βασικό σου έτσι;

Ετσι ακριβώς.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

για τη ραμ ναι, τοσο τρωει γενικα αλλα δε νομιζω οτι ειναι κακο..οσο για την πλαινη νομιζω μονο απενεργοποιειται αλλα δεν εχω ψαξει για αλλη καρτελα..

 

Επανέρχομαι ως προς το material design και διαβάζω ότι απο το samsung theme service μπορεις να κατεβάσεις τέτοιο θέμα. το πρόβλημα είναι ότι κατα λάθος απεγκατέστησα την εφαρμογή. Πώς μπορώ να την βρώ και να την εγκαταστήσω πάλι??

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς έδωσες 58 λίρες; Εγώ από eBay ότι έχω πληρώσει το έχω ξεκλειδώσει

Καλησπέρα το έκανα αυτό που μου είπες και μου εστηλαν τρεις κωδικούς από το σαιτ που μου πρότεινες αλλά και πάλι τα ίδια δεν ξεκλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το έκανα αυτό που μου είπες και μου εστηλαν τρεις κωδικούς από το σαιτ που μου πρότεινες αλλά και πάλι τα ίδια δεν ξεκλειδώνει

 

Στην αγγλια που ήσουν έχει κάτι αστερια ινδους που θα στο ξεκλείδωναν τώρα από σελίδες μη περιμένεις τίποτα είναι κλέφτες

Link to comment
Share on other sites

Στην αγγλια που ήσουν έχει κάτι αστερια ινδους που θα στο ξεκλείδωναν τώρα από σελίδες μη περιμένεις τίποτα είναι κλέφτες

 

Το θέμα είναι ότι είμαι Ελλάδα και θα είμαι για κάνα τρίμηνο ακόμα και με το αγγλικό νούμερο δεν συμφέρει πληρώνω πολλά κάθε μήνα γιαυτό ήθελα να το ξεκλειδωσω να βάλω ελληνική κάρτα. ...κάτι άλλο να ρωτήσω αν ξέρεις μου είπαν κάποιο σε ένα μαγαζί να μου το ξεκλειδωσουν αλλά πρέπει να μου αλλάξουν το IMEI αλλιώς δεν γίνεται αλλά θέλουν 2 μέρες να τους αφήσω το κινητό όμως φοβάμαι μην μου κάνουν καμία ******* και μου φάνε την συσκευή. ..γίνεται να αλλάξει το IMEI ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...