Jump to content

Viber-ήχος


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια!

Υπάρχει περίπτωση να μπορούμε να απενεργοποιήσουμε τους ενοχλητικούς ήχους του viber όταν είμαστε μεσα στην εφαρμογή;ο μόνος τρόπος που το καταφέρνω ειναι να βάζω το κινητό στο αθόρυβο αλλα μετα το ξεχνάω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!

Υπάρχει περίπτωση να μπορούμε να απενεργοποιήσουμε τους ενοχλητικούς ήχους του viber όταν είμαστε μεσα στην εφαρμογή;ο μόνος τρόπος που το καταφέρνω ειναι να βάζω το κινητό στο αθόρυβο αλλα μετα το ξεχνάω!

 

Να πας ρυθμίσεις, viber γνωστοποιήσεις και εκει βγάλε τον ήχο

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι ο ήχος συνεχίζεται!μονο όταν το βάζω στο αθόρυβο σταματαει!

 

Δε νομιζω πως υπαρχει λυση! Και ολα να τα απενεργοποιησεις (εκτος απ το αθορυβο) οταν εισαι μεσα στην εφαρμογη και σου ερθει κατι, ακουγεται!!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα. Υπάρχει λύση. Έχω Android. Πρέπει να επιλέξεις στις ρυθμίσεις να ακούγεται κανονικά ο ήχος όταν έρχεται εισερχόμενο μήνυμα απλά πρέπει να επιλέξεις έναν αθόρυβο ήχο. Εγώ βρήκα από Zedge ένα silence

Ελπίζω να βοηθησα λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Σ ευχαριστώ πολυ φιλε μου που απάντησες!!!δυστηχως εχω iPhone κ λογικα δεν θα γίνεται .

 

Δεν ... WhatsApp Long Live the King.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παρατηρησε κανεις μετα την αναβαθμιση σε ios10 και update του app οτι πλεον αλλαξε ο ηχος των μηνυματων; Αντικαταστασθηκε με αυτον της κλασσικης ειδοποιησης και πλεον δεν ξεχωριζεις αν ειναι του viber ή κατι αλλο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησε κανεις μετα την αναβαθμιση σε ios10 και update του app οτι πλεον αλλαξε ο ηχος των μηνυματων; Αντικαταστασθηκε με αυτον της κλασσικης ειδοποιησης και πλεον δεν ξεχωριζεις αν ειναι του viber ή κατι αλλο.

Ναι νομίζω άλλαξε, έχεις δίκιο. Το άκουσα πριν λίγο αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί νόμιζα πως είναι το whatsapp. Θα το κοιτάξω όμως ξανά για σίγουρα.

 

EDIT

Μπα όχι δεν έχει αλλάξει ο ήχος. Είναι ο ίδιος όπως ήταν. Τώρ το δοκίμασα σε 6 plus και iPhone 5.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Παρατηρησε κανεις μετα την αναβαθμιση σε ios10 και update του app οτι πλεον αλλαξε ο ηχος των μηνυματων; Αντικαταστασθηκε με αυτον της κλασσικης ειδοποιησης και πλεον δεν ξεχωριζεις αν ειναι του viber ή κατι αλλο.

 

Εμένα έχει αλλάξει....βρεθηκε τρόπος μήπως τρόπος πως μπορούμε να κάνουμε αλλαγή στον ήχο ώστε να ξέρω αν είναι κλήση δικτύου ή της εφαρμογής;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει αλλάξει....βρεθηκε τρόπος μήπως τρόπος πως μπορούμε να κάνουμε αλλαγή στον ήχο ώστε να ξέρω αν είναι κλήση δικτύου ή της εφαρμογής;

 

Ο ηχος τοτε που ειχε αλλαξει ηταν στα μηνυματα δεν ξερω για τις κλησεις. Βεβαια διορθωθηκε αμεσα με νεο update που ειχε βγαλει η εφαρμογη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος τοτε που ειχε αλλαξει ηταν στα μηνυματα δεν ξερω για τις κλησεις. Βεβαια διορθωθηκε αμεσα με νεο update που ειχε βγαλει η εφαρμογη.

 

Με τον ήχο στα μηνύματα δεν αντιμετωπίζω θέμα πάρα μόνο στις κλήσεις όπως το ίδιο "θέμα"έχω και στο messenger αλλά δεν βρίσκω πουθενά επιλογή αλλαγής ήχου κλήσης.Ειπα μήπως αν κάνω απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση άλλαζε κάτι αλλά δεν άλλαξε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...