Jump to content

Football Manager 2005


architect_duth
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα παντως μεχρι τωρα το μονο που δεν μου αρεσε στο FM ειναι τα κουμπια του παιχνιδιου. Οταν λεω κουμπια, εννοω την "παραταξη" ολων των πληκτρων στο desktop. Για παραδειγμα, αυτο το continue και α δυο βελακια κατω αριστερα. Αυτα κατα την γνωμη μου ειναι περιττα γιατι υπαρχουν πανω αριστερα σχεδον. Το συνολο των κουμπιων ειναι μπερδεμα και προσωπικα μπερδευομαι πολυ να τα χειριστω. Εκτος βεβαια τα κουμπια το παιχνιδι ειναι τελειο.

 

Τωρα σχετικα με το δικο μου προβλημα, αυτο με το ελληνικο ονομα, και την αδυναμια load ή save, δεν υπαρχει αλλος τροπος; Γιατι πραγματικα ειναι πολυ σπαστικο να εχω 2 λογαριασμους, και ο ενας να ειναι ΜΟΝΟ για το FM05. Παρακαλω πεστε καποια ιδεα για το τι μπορω να κανω. :cry:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 183
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλα παιδια οσοι περιμενετε το cm5 ακομα θα περιμενεται....Καταρχην επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας ακομα δεν εχει βγει και το κυριοτερο ειναι πως το παιχνιδι θα ειναι πιθανοτατα ''για τα σκουπιδια''.

Οσοι δεν ξερετε, το cm5 ειναι ενα νεο παιχνιδι αφου η πραγματικη συνεχεια του championship manager ειναι το fm2005.Το cm5 οπως ειπα ειναι ενα νεο παιχνιδι,κατι σαν τα πρωτα championship manager που ειχαν βγει.Ειναι σχεδον αδυνατο να ανταγωνιστεις την SI οταν αυτη 10 χρονια τωρα φτιαχνει τη database των παιχτων και ακομα δεν την εχει τελειοποιησει,ποσο μαλλον οταν πας να τη φτιαξεις για πρωτη φορα και ακομα χειροτερα οταν την κατασκευη του παιχνιδιου την εχει αναλαβει η beutiful gmae studio (BGS) η οποια δεν εχει ποτε παρουσιασει κατι αξιολογο στο χωρο των games!!!

 

Μαλιστα τα πρωτα screenshots που ειχαν βγει για το παιχνιδι,αποσυρθηκαν αφου παρουσιαζαν π.χ το Nistelrooy να παιζει και αμυντικος :wacko: και στις ελληνικες ομαδες τα χρωματα ηταν random,δηλαδη μπορουσε να σου τυχει ο Παναθηναικος με χρωματα κιτρινο και μπλε!!!

Λεω λοιπον οτι το παιχνιδι θα ειναι σε πολυ πρωιμο σταδιο.Μακαρι βεβαια να ειναι τοσο καλο οσο το fm(πραγμα αδυνατον) ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος!!! ;)

 

Ετσι λοιπον τρεξτε να παρετε το fm.Το interface και τα menu του ναι εχουν αλλαξει θεση αλλα ευκολα συνηθιζονται.Αλλωστε υπαρχουν και πολλα skins για download ωστε να διαλεξετε αυτο που σας βολευει! ;)

Συμφωνω οτι το παιχνιδι δε προσφερει ιδιατερες καινοτομιες αλλα ειναι εξισου εθιστικο και με ελαχιστα bugs σε αντιθεση με το cm4!

 

Για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να μπειτε στο επισημο σαιτ του παιχνιδιου στην Ελλαδα h**p://www.fmgreece.com. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (14 Νοέ. 2004 , 21:42)

 

Τωρα σχετικα με το δικο μου προβλημα, αυτο με το ελληνικο ονομα, και την αδυναμια load ή save, δεν υπαρχει αλλος τροπος; Γιατι πραγματικα ειναι πολυ σπαστικο να εχω 2 λογαριασμους, και ο ενας να ειναι ΜΟΝΟ για το FM05. Παρακαλω πεστε καποια ιδεα για το τι μπορω να κανω. :cry:

 

 

Arxise na mou to kanei kai emena auto to spastiko opote bye-bye FM2005 :mad: :( . Ektos an mas exigisei kaneis ti na kanoume.

Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε να μη χρησιμοποιούνται πουθενά ελληνικοί χαρακτήρες, ούτε στη διαδρομή εγκατάστασης του παιχνιδιου, ούτε στη διαδρομή του φακέλου που αποθηκεύονται τα saves (πχ. "Τα εγγραφά μου"=ΚΑΚΟ)

 

Αν δε γίνει τίποτα ίσως μια επανεγκατάσταση με τα ίδια παραπάνω κριτήρια βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για παραπανω βοηθεια πηγαινετε στο φορουμ της σελιδας που εδωσα πραπανω.Εκει ειναι τα παιδια που ασχολουνται με το research του παιχνιδιου στην Ελλαδα και σιγουρα θα σας βοηθησουν!!!;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greek_aeras (15 Νοέ. 2004 , 14:22)

 

Arxise na mou to kanei kai emena auto to spastiko opote bye-bye FM2005 :mad: :( . Ektos an mas exigisei kaneis ti na kanoume.

 

Ένα φιλαράκι μου πιο ψαγμένο έκανε το εξής: Πριν κάνει unistall το CM είδε τι σόι φακέλους είχε δημιουργήσει το παιχνίδι και πήγε και έκανε παραπλήσιους φακέλους για το FM. Μέχρι στιγμής μόνο αυτοί οι δύο τρόποι υπάρχουν!!!

Όσο για τον φίλο "ddd13"....άμα είναι ας κλειδώσουμε το θέμα και να πηγαίνουμε στο άλλο forum! Ήξερα ότι υπάρχει και το άλλο όταν πρωτοάνοιξα αυτό το θέμα αλλά ήλπιζα ότι θα μπορούσαμε να παρέχουμε τις γνώσεις μας εδώ στο "my phone"!!!

Ας πουν και οι υπόλοιποι managers που γράφουν εδώ εάν ενδιαφέρονται να συνεχιστεί ή όχι και αμα είναι ας το κλειδώσουμε. Εγώ πάντως είμαι της γνώμης να συνεχιστεί η ωραία μας συζήτηση!!! Φιλικά!!!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greek_aeras (13 Νοέ. 2004 , 21:10)

 

Egw to exw kanei pio apla. To exw apothikeusei sta koinoxrhsta eggrafa kai mou to paizei apo ekei ;)

 

architect_duth: Ton Adu ton hxera. (Einai o monos pou hxera :p )

 

Einai omadara h Gladbach h egw eimai poly kalos? Olo nikes exw...

 

Κοίτα...απ'ότι έχω παρατηρήσει οι ομάδες βάζουν πολλά goal με 1-2 καλούς AM ή F. Ωστόσο δέχονται και εύκολα goal. Οπότε η λογική είναι βγείτε στην επίθεση, βάλτε πολλά goal και μην σας νοιάζει πόσα τρώτε...αρκεί να βάζετε περισσότερα :p

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Φιλε architect_duth μην εισαι τοσο απολυτος.Ασφαλως και δε πρεπει να κλειδωσουμε το θεμα.

Εγω ανεφερα απλα το σαιτ για οσους χρειαζονται αμεση βοηθεια επειδη εκει πολλα προβληματα ειναι ηδη απαντημενα.Επισης υπαρχουν και download ωραια γραφικα π.χ με φατσες ελληνων παιχτων κτλ κτλ που αμα περασετε και αυτα να δειτε κολλημα που θα φατε...Μπορει π.χ καποιος εδω να αργησει να απαντησει για το συγκεκριμενο θεμα με τα users,που παρεπιμπτοντως η λυση που ξερω εγω μεχρι στιγμης ειναι μονο η δημιουργια νεου user με λατινικους χαρακτηρες.

 

Απλα επειδη ο φιλος greek_aeras αγανακτησε τοσο πολυ με το fm που του ερχεται να το παρατησει μονο και μονο για αυτο το προβλημα που περισσοτερο ευθυνη των windows μου μοιαζει παρα του fm,θα μπορουσε να ψαξει περισσοτερη βοηθεια στο συγκεκριμενο σαιτ.Προς θεου δεν ειπα να κλειδωσουμε το θεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Για καλούς παίχτες πρέπει να ξέρετε ότι εκτός από τους ήδη μεγάλης κλάσης παίχτες που υπάρχουν (Henry, Ronaldo, κτλ) και είναι εγγύηση, όλοι οι υπόλοιποι δεν είναι στον καθένα μας οι ίδιοι αλλά διαφορετικοί!!! Γι αυτό πρέπει οι παίχτες που προτείνονται να ελέγχονται πριν αγοραστούν είτε από το προγραμματάκι SCOUT, είτε με Scout report.

Κάποιοι καλοί παίχτες λοιπόν που και στους φίλους μου είναι αρκετά καλοί είναι:

HARBUZI Feyenoord AMC 18age

STOICA Club Brugge AMRLC 24age

WIESE Kaiserslautern GK 22age

VELINOV Irodotos GK 23age

SCHMEICHEL ............ GK 17age

CARLIER Strasbourg SC 18age

ELIAKWU Ascoli SC 19age

PERALTA Cagliari AM/F RLC 22age

DIEGO Santos AMC 19age

ROBINHO Santos SC 20age

CAVENAGHI (Monaco???) SC 20age

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 (16 Νοέ. 2004 , 13:21)

 

Φιλε architect_duth μην εισαι τοσο απολυτος.Ασφαλως και δε πρεπει να κλειδωσουμε το θεμα.

Εγω ανεφερα απλα το σαιτ για οσους χρειαζονται αμεση βοηθεια επειδη εκει πολλα προβληματα ειναι ηδη απαντημενα.Επισης υπαρχουν και download ωραια γραφικα π.χ με φατσες ελληνων παιχτων κτλ κτλ που αμα περασετε και αυτα να δειτε κολλημα που θα φατε...Μπορει π.χ καποιος εδω να αργησει να απαντησει για το συγκεκριμενο θεμα με τα users,που παρεπιμπτοντως η λυση που ξερω εγω μεχρι στιγμης ειναι μονο η δημιουργια νεου user με λατινικους χαρακτηρες.

 

Απλα επειδη ο φιλος greek_aeras αγανακτησε τοσο πολυ με το fm που του ερχεται να το παρατησει μονο και μονο για αυτο το προβλημα που περισσοτερο ευθυνη των windows μου μοιαζει παρα του fm,θα μπορουσε να ψαξει περισσοτερη βοηθεια στο συγκεκριμενο σαιτ.Προς θεου δεν ειπα να κλειδωσουμε το θεμα!!!

 

OK φίλε μου, λύθηκε η παρεξήγηση!!! Πάντως ο φίλους μου κατάφερε και πέτυχε να λειτουργεί το @#%@@ "up" δημιουργώντας τους φακέλους!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Vrika pws na kaneis save swsta. Loipon:

 

Dhmiourgeis sto fakelo pou vrisketai h efarmogi tou FM2005 ena fakelo kai ton onomazeis "user data". Mesa se auto ton fakelo ftiaxneis enan me to onoma "games". Mesa ekei vazeis ta swsmena paixnidia. Meta otan pas na kaneis load ea paixnidi sou to vgazei mono tou.

 

(Epishs sto prwto fakelo tha dhmiourghthoun dyo alloi fakeloi "training" kai "matches". MHN tous svisete!!!)

Link to comment
Share on other sites

πε παιδια,φταιχτηκε τετοιο forum και δεν με ενημερωσατε??? :p :p

καταρχας, με το saving ειχα κι εγω προβλημα. αρχικα μου αποθηκευε τα *.fm αρχεια στον φακελο τετραγωνα! κοιταξα ομως που ηταν αποθηκευμενα τα αρχεια και τα μετακινησα αλλου, χωρις ομως να μπορω να τα ανοιξω. μετα, αφου τα ειχα διαγραψει, αρχισα νεο game και οταν εκανα save us, πατησα up και το αποθηκευσα στον σκληρο, οχι σε καποιον φακελο. μετα εκανε load χωρις προβλημα!

 

 

DIEGO Santos AMC 19age

CAVENAGHI (Monaco???) SC 20age

ο Diego ειναι στην porto :!: ο cavenaghi, στην σπαρτακ μοσχας.

 

 

ο cerci, απ'οτι ειδα ειναι πολυ χειροτερος απ'οτι παλια.

 

τωρα, μερικους παιχτες απο μενα.

tevez

vaart

diego(international)

diogo rincon

dagoberto

fabrizio

de la cuesta

thiago(porto)

tuncay

olic

kristiansen

albertchen

 

μην ξεχνατε οτι οι ελληνες εχουν ανεβασει τρελα τα ποσοστα τους, σε χαμηλες τιμες!

οι παιχτες ειναι ευκολα προσητοι,καθως δεν ζητουνται τα παλια ποσα για την αγορα παιχτων!(πχ στο προηγουμενο cm ειχα αγορασει τον tevez 36m€, ενω δε αυτο μολις 12m€ :!: )

 

επισης, οταν ξεικανατε υπαρχουν ελευθεροι πολλοι καλοι παικτες.

chilavert

tsiartas

luis alberto garcia

betinho

pezzarossi

 

δειτε επισης την φετινη μεταγραφη του ηρακλη, giuseppe signori. εχει τρελα ποσοστα

 

τελος, δειτε τον diogo teixeira της porto(την φωτο),και θα γελασετε :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/27755aek_1.gif

ΑΕΚ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα εστειλα παιχτη σε διακοπες στο cm 01-02. :p αλλωστε γιατι να το κανεις?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/27755aek_1.gif

ΑΕΚ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stergianos (17 Νοέ. 2004 , 21:22)

 

Πως στέλνουμε τους παίχτες διακοπές????

 

Απλά δεν τους βάζεις προπόνηση το καλοκαίρι!!! ΜΗΝ ξεχάσεις όμως να βάλεις καλή pre- season training!!!!!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να μου πεις καμια καλη προπονηση για καλοκαιρι, αλλα και για την διαρκεια της περιοδου;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA TO PAIXNIDI EINAI TRELA !

MOU TO DANEISE FILOS TO EKANA INSTALL KAI META KATEVASA ***** GIA NA PAIZEI XWRIS CD ALLA DEN MPORW NA TO KANW UNZIP ME TIPOTA!

TO EXEI KANENAS ETOIMO TO PATCH NA MOU TO STEILEI H' NA MOU PEI TI GINETAI???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (18 Νοέ. 2004 , 13:59)

 

Mπορεις να μου πεις καμια καλη προπονηση για καλοκαιρι, αλλα και για την διαρκεια της περιοδου;

 

Στέιλε μου με PM το e-mail σου ή γράψ'το δημόσια εδώ αν θες για να σου στείλω όλο το φάκελο με τις δικές μου προπονήσεις που τις πήρα για το CM 03-04 βέβαι από ένα παλιό site που έκλεισε τώρα αλλά κάνουν καλή δουλειά και στο FM!!! Τουλάχιστον μετά από 1 χρόνο με BARCA έχω 1 πρωτάθλημα, και 3 κύπελλα (1 UEFA (που το γράφει EURO CUP), 1 SUPER CUP Ισπανίας και 1 SUPER CUP Ευρώπης :p )

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Centerx (18 Νοέ. 2004 , 22:52)

 

RE PAIDIA TO PAIXNIDI EINAI TRELA !

MOU TO DANEISE FILOS TO EKANA INSTALL KAI META KATEVASA ***** GIA NA PAIZEI XWRIS CD ALLA DEN MPORW NA TO KANW UNZIP ME TIPOTA!

TO EXEI KANENAS ETOIMO TO PATCH NA MOU TO STEILEI H' NA MOU PEI TI GINETAI???

 

Στείλε μου το e-mail σου με PM για να σου το στείλω κατευθείαν!!!!!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει καμιά ελπίδα να το δούμε και σε xbox γιατί με τον celeron ούτε μισό πρωτάθλημα δεν θα μπορώ να φορτώσω...
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zio10 (19 Νοέ. 2004 , 02:49)

 

Ρε παιδιά υπάρχει καμιά ελπίδα να το δούμε και σε xbox γιατί με τον celeron ούτε μισό πρωτάθλημα δεν θα μπορώ να φορτώσω...

 

Ποτέ δεν ξέρεις!!! Δες απλά αν επαρκούν τα στοιχεία του υπολογιστή σου και αν είναι κοντά στα ελάχιστα απαιτούμενα τότε θα τρέχει!!! Απλά βάλε SMALL DATABASE και ΟΧΙ FULL DETAIL και βέβαια 1 μόνο πρωτάθλημα. Ωστόσο αν και θα το τρέχει θα πρέπει να σου πω ότι θα αργεί...ΑΛΛΑ (!!!) θα έχεις το MANAGER!!!!!!!! :D

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος architect_duth (19 Νοέ. 2004 , 02:22)

 

Στέιλε μου με PM το e-mail σου ή γράψ'το δημόσια εδώ αν θες για να σου στείλω όλο το φάκελο με τις δικές μου προπονήσεις που τις πήρα για το CM 03-04 βέβαι από ένα παλιό site που έκλεισε τώρα αλλά κάνουν καλή δουλειά και στο FM!!! Τουλάχιστον μετά από 1 χρόνο με BARCA έχω 1 πρωτάθλημα, και 3 κύπελλα (1 UEFA (που το γράφει EURO CUP), 1 SUPER CUP Ισπανίας και 1 SUPER CUP Ευρώπης :p )

 

 

To email μου ειναι: ilsio9 @ gmail . com (χωρις τα κενα)

 

Οποιος αλλος ξερει καμια καλη προπονηση ειμαι ανοιχτος :).

Α! Παρεπιπτοντως. Εδω υπαρχουν πολλα και ωραια διορθωτικα για τοFM. Υπαρχει και ενα που διορθωνει τα ονοματα που αναφερεις :) Αν θυμαμαι καλα πρεπει πρωτα να γινεις μελος

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος architect_duth (19 Νοέ. 2004 , 02:22)

 

Στέιλε μου με PM το e-mail σου ή γράψ'το δημόσια εδώ αν θες για να σου στείλω όλο το φάκελο με τις δικές μου προπονήσεις που τις πήρα για το CM 03-04 βέβαι από ένα παλιό site που έκλεισε τώρα αλλά κάνουν καλή δουλειά και στο FM!!! Τουλάχιστον μετά από 1 χρόνο με BARCA έχω 1 πρωτάθλημα, και 3 κύπελλα (1 UEFA (που το γράφει EURO CUP), 1 SUPER CUP Ισπανίας και 1 SUPER CUP Ευρώπης :p )

 

 

To email μου ειναι: ilsio9 @ gmail . com (χωρις τα κενα)

 

Οποιος αλλος ξερει καμια καλη προπονηση ειμαι ανοιχτος :).

Α! Παρεπιπτοντως. Εδω

υπαρχουν πολλα και ωραια διορθωτικα για τοFM. Υπαρχει και ενα που διορθωνει τα ονοματα που αναφερεις :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος architect_duth (19 Νοέ. 2004 , 02:22)

 

Στέιλε μου με PM το e-mail σου ή γράψ'το δημόσια εδώ αν θες για να σου στείλω όλο το φάκελο με τις δικές μου προπονήσεις που τις πήρα για το CM 03-04 βέβαι από ένα παλιό site που έκλεισε τώρα αλλά κάνουν καλή δουλειά και στο FM!!! Τουλάχιστον μετά από 1 χρόνο με BARCA έχω 1 πρωτάθλημα, και 3 κύπελλα (1 UEFA (που το γράφει EURO CUP), 1 SUPER CUP Ισπανίας και 1 SUPER CUP Ευρώπης :p )

 

Αν μπορείς στείλε και σε εμένα!Ευχαριστώ!Stergianos13@freemail.gr

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...