Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζω το νήμα του Jiayu S3 από την αρχή του, κάθε μέρα την κάθε του σελίδα!

Ήμουν έτοιμος να το πάρω, είδα τα πολλά προβλήματα που είχαν κάποιοι, κώλωσα, έψαξα για κάτι άλλο καλύτερο και επέστρεψα τελικά να το αγοράσω και γω!

 

Λοιπόν παρόλο που τα έχω διαβάσει όλα εδώ, δεν θυμάμαι κάποια πράγματα (που να ψάχνεις 190 σελίδες) και θα τα ρωτήσω τώρα για να ξέρω πως και από που θα το παραγγείλω (το 3GB):

 

1. Ζητάω να βάλουν κάποια συγκεκριμένη ROM ή αυτή που έχει είναι ΟΚ! ...σε ποια περίπτωση έχει και ΟΤΑ?

2. Όλα τα καταστήματα έχουν την ίδια ROM και αν όχι, ποιο κατάστημα έχει την καλύτερη?

 

3. Ποιο κατάστημα βάζει Gapps (ξέρω όλα βάζουν) ΚΑΙ δουλεύουν απροβλημάτιστα?

 

4. Θα χρειαστώ άλλον φορτιστή? θυμάμαι ότι ζεσταινόταν πολύ! Αν είνι να τον πάρω από τώρα ...και ποιον, με 4V ή 5V ?Hz και πόσα ..mA?

 

5. Στο 4G όντως είναι και η FDD LTE: 800 (η 20) ???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :rolleyes:

Edited by PopCorn1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας.

Επειδη 190 σελιδες ειναι πολλες.

Δεν το εχω με root κλπ.

Δουλευει απροβληματιστα οπως θα ερθει τωρα με τη rom του to2c;

Με ενδοιαφερει ποιοτητα κλησεως, φωτογραφικη, μπαταρια, σερφαρισμα και gps.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας.

Επειδη 190 σελιδες ειναι πολλες.

Δεν το εχω με root κλπ.

Δουλευει απροβληματιστα οπως θα ερθει τωρα με τη rom του to2c;

Με ενδοιαφερει ποιοτητα κλησεως, φωτογραφικη, μπαταρια, σερφαρισμα και gps.

Ευχαριστω.

Αν δεις τις προηγούμενες σελίδες (όντως είναι πολλές!), αν και έχει τα προβληματάκια του (υπάρχει τελικά κάποιο που να μην έχει...?), σχεδόν κανείς δεν ασχολείται με custom ROM από τρίτους, ή "περίεργα" γιατροσόφια για να λύσει το όποιο θέμα.

Σε γενικές γραμμές, το τηλέφωνο παίζει μια χαρά με την (ή μάλλον τις) 'μαμά' ROM (οκ, με μικρή εξαίρεση τα google apps, τα οποία παίζεται να μην παίζουν 100% σωστά από κάποια καταστήματα - αλλά και αυτό διορθώνεται εύκολα), και τα όποια ζητηματάκια συνήθως διορθώνονται ή βελτιώνονται με τα updates που δίνει (αν/όποτε τα δώσει...) η Jiayu.

Αν δεν του κάνεις κάποια πολύ "περίεργη" παρέμβαση (και απ' ό,τι γράφεις, δεν είσαι ο τύπος που θα κάνει), τα updates θα κατεβαίνουν κανονικά Over The Air, χωρίς να χρειαστεί κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια από σένα.

Οπότε θα σου έλεγα προχώρα άφοβα :)

 

Ενημερωτικα για gorilla glass κλπ....

Μολις εφαγε τουμπα χωρις προστατευτικη θηκη .....σερνοταν για περιπου 5με 6μετρα με τη οθονη στην ασφαλτο και δεν εχει την παραμικρη αμυχη ....για οσους ρωτουσαν σε προηγουμενες σελιδες.....

Να 'σαι καλά (και το S3 σου!) για την ενημέρωση! Έκανες -άθελά σου βέβαια- το... crash test που βεβαίως κανείς δεν τολμούσε να κάνει!

Και είναι καλά που το μαθαίνουμε, γιατί και πολλή ανησυχία είχε όντως πέσει για το θέμα, και είχε γενικά επικρατήσει μια αντίληψη ότι το S3 δεν έχει Gorilla Glass, γρατζουνιέται εύκολα κλπ.

Και βέβαια όντως δεν ξέρουμε αν έχει Gorilla Glass (και για να είμαι ειλικρινής, πάντα είχα τις αμφιβολίες μου για όλες αυτές τις... ημι-άγνωστες -ή... ημι-γνωστές αν προτιμάτε- κινέζικες μάρκες), πιστεύω όμως ότι κάποιας μορφής γυαλί ασφαλείας η Jiayu βάζει στα τηλέφωνά της (έχουμε πολλές αποδείξεις από... ατυχήματα και σε προηγούμενα μοντέλα) και δε βλέπω το λόγο να σταμάτησε τώρα, με το "καλό" της μοντέλο.

 

Διαβάζω το νήμα του Jiayu S3 από την αρχή του, κάθε μέρα την κάθε του σελίδα!

Ήμουν έτοιμος να το πάρω, είδα τα πολλά προβλήματα που είχαν κάποιοι, κώλωσα, έψαξα για κάτι άλλο καλύτερο και επέστρεψα τελικά να το αγοράσω και γω!

 

Λοιπόν παρόλο που τα έχω διαβάσει όλα εδώ, δεν θυμάμαι κάποια πράγματα (που να ψάχνεις 190 σελίδες) και θα τα ρωτήσω τώρα για να ξέρω πως και από που θα το παραγγείλω (το 3GB):

 

1. Ζητάω να βάλουν κάποια συγκεκριμένη ROM ή αυτή που έχει είναι ΟΚ! ...σε ποια περίπτωση έχει και ΟΤΑ?

2. Όλα τα καταστήματα έχουν την ίδια ROM και αν όχι, ποιο κατάστημα έχει την καλύτερη?

 

3. Ποιο κατάστημα βάζει Gapps (ξέρω όλα βάζουν) ΚΑΙ δουλεύουν απροβλημάτιστα?

 

4. Θα χρειαστώ άλλον φορτιστή? θυμάμαι ότι ζεσταινόταν πολύ! Αν είνι να τον πάρω από τώρα ...και ποιον, με 4V ή 5V ?Hz και πόσα ..mA?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :rolleyes:

Θα προσπαθήσω να σου απαντήσω σε όσα απ' αυτά γνωρίζω (και με βάση τα γραφόμενα και των υπολοίπων εδώ).

1. Συνήθως το κάθε κατάστημα έχει μια ROM που βάζει (ίσως βέβαια και να είναι σχετικά παλιά, αν δεν έχουν ασχοληθεί να ετοιμάσουν κάποια νεώτερη), οπότε δε θα έχει και πολύ νόημα -νομίζω- να τους ζητήσεις να βάλουν άλλη - εκτός και αν τους πεις να μη βάλουν καμία και να το αφήσουν με ό,τι έρχεται από τη μαμά του - λογικά την τελευταία διαθέσιμη, αλλά χωρίς gapps.

Απ' όσο έχω καταλάβει, οι ROM που βάζουν τα καταστήματα είναι ίδιες με αυτές που θα βρεις π.χ. και στο Needrom, οπότε λογικά όλες -πρέπει να- παίρνουν και ΟΤΑ (αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο, παρακαλώ ας με διορθώσει).

 

2,3. Σύμφωνα με τα παραπάνω, λογικά οι ROM που παίζουν στα μαγαζιά πρέπει να είναι παραλλαγές (με διαφορά ως προς την έκδοση και ηλικία) των 'W' ROMs (αυτών δηλαδή που έχουν και gapps) που είναι διαθέσιμες. Εχουν όμως όντως ακουστεί και μικρο-παράπονα για κάποιους στους οποίους -νομίζω- δε συγχρόνιζε το gmail, οπότε ίσως εδώ είναι καλά να μας πει κάποιος που είχε τη σχετική (αρνητική) εμπειρία...

 

4. Με βάση τα όσα θυμάμαι από παλιότερα σχόλια εδώ στο νήμα, έχω μείνει με την εντύπωση ότι ο φορτιστής που ερχόταν με "ποδαράκια" για αμερικάνικου τύπου μπρίζα και είχε πάνω το λογότυπο της Jiayu, δούλευε χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα (ήθελε απλώς ένα ανταπτοράκι για ευρωπαϊκή πρίζα).

Προβλήματα κατάλαβα ότι είχαν αυτοί στους οποίους τα μαγαζιά έστειλαν (για "καλύτερα", φαντάζομαι) φορτιστές ευρωπαϊκού τύπου, όμοιους στην όψη με τους άλλους, οι οποίοι όμως δεν είχαν και το λογότυπο της Jiayu - μάλλον κάτι που βρήκαν από κάποιον τρίτο προμηθευτή.

Γενικά πάντως, οι φορτιστές για κινητά είναι 5V και αυτό που "παίζει" είναι τα mA. Οι πιο πολλοί είναι στο 1A (1000 mA) και είναι μια χαρά. Με περισσότερα (π.χ. 2Α), φορτίζεις αισθητά πιο γρήγορα το τηλέφωνο, αλλά ενδέχεται να ταλαιπωρείς την μπαταρία. Με λιγότερα θα αργεί, και αν είναι και *πολύ* λιγότερα, μπορεί να μη φορτίζει και σωστά. Οπότε με έναν γύρω στα 1000mA είσαι μια χαρά (και αυτός που θα έρθει μαζί με το τηλέφωνο, μπορεί τελικά να είναι περίφημος!)

Κάποιον φορτιστή θα έχεις πάντως να κάθεται από κάποιο προηγούμενο τηλέφωνο. Εγώ ας πούμε χρησιμοποιώ αυτόν από ένα παλιό Samsung που είχα. Αυτός του S3 (όπως και αυτός του προηγουμένου μου τηλεφώνου) είναι ακόμα συσκευασμένοι στα κουτιά τους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας.

Επειδη 190 σελιδες ειναι πολλες.

Δεν το εχω με root κλπ.

Δουλευει απροβληματιστα οπως θα ερθει τωρα με τη rom του to2c;

Με ενδοιαφερει ποιοτητα κλησεως, φωτογραφικη, μπαταρια, σερφαρισμα και gps.

Ευχαριστω.

 

πόσες φορές θα κάνεις copy-paste το ίδιο μήνυμα?

Απ΄ότι ξέρω η συσκευή είναι προ-rootαρισμένη από την Jiayu και έχει on - off

Link to comment
Share on other sites

πόσες φορές θα κάνεις copy-paste το ίδιο μήνυμα?

Απ΄ότι ξέρω η συσκευή είναι προ-rootαρισμένη από την Jiayu και έχει on - off

 

Επειδη περασαν καποια μηνυματα και δεν μου απαντησε κανεις σ αυτο που ζητησα βοηθεια.

Δεν ξερω γιατι εχεις προβλημα εσυ.

Απαγορευεται να ξαναγραψεις το ιδιο αν δεν παρεις απαντηση σε κατι;

Οταν περνανε πολλα μηνυματα δεν μπορουν οι εμπειροι στο forum να απαντησουν σε ολα γι αυτο και το εκανα.

Πολυ ευερεθιστος εισαι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεις τις προηγούμενες σελίδες (όντως είναι πολλές!), αν και έχει τα προβληματάκια του (υπάρχει τελικά κάποιο που να μην έχει...?), σχεδόν κανείς δεν ασχολείται με custom ROM από τρίτους, ή "περίεργα" γιατροσόφια για να λύσει το όποιο θέμα.

Σε γενικές γραμμές, το τηλέφωνο παίζει μια χαρά με την (ή μάλλον τις) 'μαμά' ROM (οκ, με μικρή εξαίρεση τα google apps, τα οποία παίζεται να μην παίζουν 100% σωστά από κάποια καταστήματα - αλλά και αυτό διορθώνεται εύκολα), και τα όποια ζητηματάκια συνήθως διορθώνονται ή βελτιώνονται με τα updates που δίνει (αν/όποτε τα δώσει...) η Jiayu.

Αν δεν του κάνεις κάποια πολύ "περίεργη" παρέμβαση (και απ' ό,τι γράφεις, δεν είσαι ο τύπος που θα κάνει), τα updates θα κατεβαίνουν κανονικά Over The Air, χωρίς να χρειαστεί κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια από σένα.

Οπότε θα σου έλεγα προχώρα άφοβα :)

 

Σ ευχαριστω φιλε. Στο to2c γραφουν install playstore. Παιζει δηλαδη περιπτωση να μη λειτουργει σωστα παρολο που το γραφουν;

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτην την ρομ στο needrom ειναι lollipop 5.1 unoficial ειναι πληρης εχει ελληνικα smart awake παρα που καλη. Εχει επανω ολα τα Gapps ειναι ροοτ.η μπροστα καμερα ειναι κοκκινη ακομα και ο ηχος θελει βελτιωσει.

 

Οποιος θελει ας την δοκιμασει

 

http://www.needrom.com/download/lollipop-custom-multilangue-with-gapps-rooted/

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Θα το παραγγειλω απο TO2C. Εχει FREE GP INSTALL. Ανοιγουν τη συσκευασια και περνανε τα gapps ? Να περασω καλυτερα εγω ρομ?

Επισης επιλογες αποστολης εχει

EU Registered Airmail(NL)(7-20 Business Days, Need Declare Mobile Phone ) $0.00

Singapore Post ( 10-40 Business Days ) $0.00

EMS - Express(6-12days) $22.9

POST NL $0.00

Ποια ειναι πιο ασφαλης?

Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγειλα απο το to2c οπως λες με postnl λογικα θα το εχω την αλλη δευτερα με τριτη...με singpost θα κανει κανα μηνα σιγουρα...με ems σιγουρα ειναι πιο ασφαλες αλλα και 22 ευρω ποναει...ναι ανοιγουν το κουτι και περνανε gaps πες τους να σου αφησουν την κινεζικη ρομ επανω εχει ετσι και αλλιως ελληνικα,,,,μην σου βαλουν την international....η κινεζικη ειναι καλυτερη. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Το παρήγγειλα από to2c με postnl στις 8/6 είναι 15/6 και το 17track μου βγάζει not found.τι έγινε; παίζει να μη ξεκίνησε ακόμη;

Link to comment
Share on other sites

με nlpost κάνει 7-10 μέρες να φτάσει το πακέτο ολλανδια και μετά σου βγάζει ότι έφτασε ολλανδια οπότε θέλει υπομονή

 

μπορώ να πω ο τέλειος συνδυασμός s3 με piston 3 πεντακάθαρος ήχος όπως λέμε στο χωριό μου crystal clear (μάλλον ταιριάζουν τα 3αρια)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εχει παρατηρησει κανεις οταν ζεστενετε το τηλ. η οθονη στις ακρες να αλαζει ελαφρος χρωμα, μονο στο λευκο και γκρι

ομως.Μηπως ειναι ιδεα μου;Ειναι εφικτο να συμβαινει κατι τετοιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι να πω; Εγώ πάλι το είχα παραγγείλει από vickmall 9/4, το ταχυδρόμησαν με NL Post που ζήτησα (για καλύτερα) 11/4 και μου έφτασε στις 21/5, σαράντα ολόκληρες βασανιστικές μέρες μετά. Ήμουν έτοιμος να τους το κάνω θέμα αλλά έφτασε πάνω που κόντευε να εξαντληθεί η υπομονή μου...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καμια σχεση το NFC με ασυρματη φορτιση :O

Με το NFC οριζεις καποιες λειτουργιες του τηλεφωνου π.χ. να ανοιγοκλεινει το WiFi η το bluetooth

 

Εγώ έχω πάρει μερικά NFC tags και πειραματίζομαι, δουλεύουν μια χαρά. Αυτό που ψάχνω να βρω είναι εφαρμογή να τα προγραμματίζεις να κάνουν λίγο πιο δύσκολα πράγματα, όπως π.χ. να φτιάχνεις ένα custom προφίλ (με ρυθμίσεις ringtone, έντασης κλπ) και να το παίρνει όλο αυτόματα. Μέχρι τώρα έχω βρει να του προγραμματίζεις μόνο μεμονωμένες λειτουργίες (π.χ. άνοιγμα WiFi, αύξηση έντασης ήχου). Αν ξέρει κάποιος κάτι καλύτερο από το NFC tools & NFC tasks ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα για gorilla glass κλπ....

Μολις εφαγε τουμπα χωρις προστατευτικη θηκη .....σερνοταν για περιπου 5με 6μετρα με τη οθονη στην ασφαλτο και δεν εχει την παραμικρη αμυχη ....για οσους ρωτουσαν σε προηγουμενες σελιδες.....

 

α ωραίος! καλή πληροφορία

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως κάποιος χρησιμοποίησε το NFC του τηλεφώνου; Βασική χρήση που με ενδιαφέρει η ασύρματη φόρτιση με QI wireless chargers (μέχρι και το IKEA τους έχει, αλλά πανάκριβους). Ξεκινάνε από τα 4-5 ευρώ. Υπάρχουν και οικολογικοί/ξύλινοι γύρω στα 10.

 

εγώ χρησιμοποιήσα NFC για χρήση με NFC tags.

Edited by freemind11
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα μπήκα στο site των ΕΛΤΑ και είναι στο στάδιο αυτό : ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 14-06-2015 11:08 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) ελπίζω σε σε δυο - τρεις μέρες να το έχω διότι είμαι λίγο βόρεια :D
Link to comment
Share on other sites

Lollipop στην έκδοση experience edition v2 5.1 είχα περισσότερο σκορ στα benchmark.

Με αυτήν ρομ S3 20150613-005037 lolipop 5.1 τα smart awake δεν λειτουργούν,

NFC δεν υπάρχει.,ο ήχος παραμένει χάλια η μπροστινη κάμερα έχει κόκκινο χρώμα όλη η οθόνη.

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

8/6 παραγγελία tracking number με post nl και σήμερα η post nl μου έστειλε αυτό: Electronic notification of shipment 15-6-15.τι σημαίνει; ότι έφυγε από Κίνα σήμερα ή από Ολλανδία;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα κάτι με την εφαρμογή whatsapp και δεν ξέρω αν φταίει το τηλέφωνο ή η εφαρμογή

Οι επαφές μου που έχουν whatsapp όταν τις ανοίγω είναι γεμάτες με καταχωρήσεις του τύπου αποστολή και κλήση με whatsapp και μιλάμε για πολλές καταχωρήσεις. Το αποτέλεσμα είναι ότι υπάρχει καθυστέρηση με το άνοιγμα τις επαφής και στις κλήσεις δεν εμφανίζεται το ονονα που με παίρνει τηλέφωνο παρά μόνο το νούμερο τι οποίο όνομα βέβαια εμφανίζεται μετά από 3-4 φορές που χτυπάει

Έχεις κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Lollipop στην έκδοση experience edition v2 5.1 είχα περισσότερο σκορ στα benchmark.

Με αυτήν ρομ S3 20150613-005037 lolipop 5.1 τα smart awake δεν λειτουργούν,

NFC δεν υπάρχει.,ο ήχος παραμένει χάλια η μπροστινη κάμερα έχει κόκκινο χρώμα όλη η οθόνη.

 

 

για δωσε λινκ

Link to comment
Share on other sites

Το γυροσκοπιο και η πυξιδα μονο σε μενα εχουν θεματα η εχετε και εσεις;

 

 

ΕDIT

δοκιμασα το calibration του Gps Status + Tools και ψιλο εφτιαξε οποιος εχει προβλημα να το δοκιμασει

Edited by haikostas
My devices through the years: Ericsson T29s, Nokia 3510i, Sony Ericsson T610, Nokia 3220, Motorola RAZR V3, Sony Ericsson K750, Sony Ericsson P990, Nokia N82, Nokia X6, iPhone 4, Nokia lumia 630, Jiayu S3 Advanced(RIP),Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα κάτι με την εφαρμογή whatsapp και δεν ξέρω αν φταίει το τηλέφωνο ή η εφαρμογή

Οι επαφές μου που έχουν whatsapp όταν τις ανοίγω είναι γεμάτες με καταχωρήσεις του τύπου αποστολή και κλήση με whatsapp και μιλάμε για πολλές καταχωρήσεις. Το αποτέλεσμα είναι ότι υπάρχει καθυστέρηση με το άνοιγμα τις επαφής και στις κλήσεις δεν εμφανίζεται το ονονα που με παίρνει τηλέφωνο παρά μόνο το νούμερο τι οποίο όνομα βέβαια εμφανίζεται μετά από 3-4 φορές που χτυπάει

Έχεις κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα?

 

Κανε απεγκατασταση και εγκατάσταση πάλι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για δωσε λινκ

http://Http://www.needrom.com/download/lollipop-custom-multilangue-with-gapps-rooted/

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.

Όταν μιλάω στο τηλέφωνο κάθε ένα λεπτό ακούγεται στο ακουστικό μου ένα μπιπ.

Επειδή είναι λίγο ενοχλητικό μήπως ξέρει κανείς πως φεύγει?

Link to comment
Share on other sites

Πας κλήσεις μετά πατάς αριστερό πλήκτρο άλλες ρυθμίσεις άλλες ρυθμίσεις και απενεργοποιεις υπενθύμιση λεπτού
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...