Jump to content

[Επίσημο] Motorola E1000


Jazzedout
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 368
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στό σέρβις στήν Αλίμου έχουν ένα άδειο κουτί και όταν τους

ρώτησα μου είπαν ότι το φέρνει η ΤΙΜ.

Link to comment
Share on other sites

pedakia pantos prepi na po oti to kinitaki ine ola ta lefta! toso kero ke den to exo barethi..... bebea me tin 256 tf to exo kani ke player! telospanton sigoura apo tis kaliteres agores!!!

 

 

Kai egw ta idia file mou.Psaxnomai gia 512 alla legetai pws tha exw problhmata kai gia auto de to tigara!

Ksereis kati?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟς ΦΙΛΟς ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ευχαριστως να ρωτησω αν υπαρχει στην τιμ του Βολου υπηρχε παντως ενα κομματι οταν πηρα το κινητο μου εγω ΑΛΗΘΕΙΑ τι δειχτη sar εχει
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο τηβ ΤΙΜ στην γλυφαδα,την παρασκευη το μεσημερι,και νομιζω οτι ειχε και αλλα :) Οφειλω να πω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα κινητα που εχω πιασει στα χερια μου ;)
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΝΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΛΗΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΓΡΑΦΕΙ ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΤΗΛΗΜΕΝΩ ΟΠΟΤΕ Η΄ΤΟ ΣΒΗΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΝΑΒΩ Η΄ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΦΑΝΤΑΖΩΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΕΙΓΜΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΛΥΣΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΗ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ2G ΚΑΡΤΑ 2IN1 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΛΑΓΕΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,το κινητο το βρηκα σημερα σε καταστημα ΤΙΜ στη Θεσσαλονικη unbranded και χωρις καν αυτοκολλητο.Ο μονος μου δισταγμος για να το παρω ειναι το ζητημα με τους 70 ελληνικους χαρακτηρες στα μηνυματα.Μπορει καποιος να μου πει εαν με αγγλικα γραμματα μπορεις να στειλεις κανονικο μηνυμα 160 χαρακτηρων?Ευχαριστω.
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Το agps έχει κάποια χρήση στην Ελλάδα?Τί είναι ακριβώς?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Το agps έχει κάποια χρήση στην Ελλάδα?Τί είναι ακριβώς?

 

 

Kamia apolutos.

Ti einai ?Sto E1000 einai apla AXRHSTO!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες ερωτησεις για το Ε1000.Ας μου απαντησει οποιος αγορασε το κινητο ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ,μετα τα τελη Μαιου:1)Το προβλημα με την αναμενη οθονη κατα τη φορτιση εξακολουθει να υπαρχει?Εμφανιζεται οταν ειναι ανοικτο,κλειστο ή και στις 2 περιπτώσεις?2)Ειναι αληθεια οτι δεν εχει καθολου προεγκατεστημενα themes και games?3)Στη συσκευασια περιλαμβανεται USB cable και CD με software?Aν οχι,ειναι ευκολο να τα προμηθευτω απο τα καταστηματα?Ειναι συμβατο για συνδεση με WINDOWS98?Ευχαριστω προκαταβολικα!
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες ερωτησεις για το Ε1000.Ας μου απαντησει οποιος αγορασε το κινητο ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ,μετα τα τελη Μαιου:1)Το προβλημα με την αναμενη οθονη κατα τη φορτιση εξακολουθει να υπαρχει?Εμφανιζεται οταν ειναι ανοικτο,κλειστο ή και στις 2 περιπτώσεις?2)Ειναι αληθεια οτι δεν εχει καθολου προεγκατεστημενα themes και games?3)Στη συσκευασια περιλαμβανεται USB cable και CD με software?Aν οχι,ειναι ευκολο να τα προμηθευτω απο τα καταστηματα?Ειναι συμβατο για συνδεση με WINDOWS98?Ευχαριστω προκαταβολικα!

 

 

SE OLA NAI!

An kai to phra apo Italia den allazei tipota!

Oso gia othonh einai bug alla den einai tipota.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ciciliano,το τελευταιο με τα windows με ενδιαφερει ιδιαιτερα.Εισαι σιγουρος οτι θα μπορεσω να μεταφερω αρχεια απο το pc μου που χρησιμοποιει W'98?
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

Ciciliano,το τελευταιο με τα windows με ενδιαφερει ιδιαιτερα.Εισαι σιγουρος οτι θα μπορεσω να μεταφερω αρχεια απο το pc μου που χρησιμοποιει W'98?

 

De nomizw na uparksei kanena problhma.

Tha pareis ta drives apo to cd kai tha peraseis mesa meta apo to usb sou tha kaneis th douleia sou. :)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.de/files/2407997/SE6064AXXK2010_SC.zip.html

 

This flex consists of the latest flex for Motorola (SE6064AXXK2010.hs) with a few changes. Details:

 

- Original unbranded latest flex, plus:

- SMS sent in Unicode (allows the use of accentuated letters, special characters, without reducing the size message to 70 characters)

- AGPS ON/OFF Option

- Right soft key button locked network image removal, using default one (mine had a i9 icon from TMN Portugal, other networks had the same problem)

- Fax Message Setup

- SMS Use GPRS option

- It removes the TMN Portugal and possible other newtorks locked web sessions configuration

- Ring Styles Roam Call Option

- Ring Styles Fax Calls tone select

- Fax Calls Divert

- In-Call Call Guard option

- In-Call Talk and Fax option

- Time and Date Autoupdate option

- Auto PIN dial option

- Preferred Card option

- Active line option

- ESN information

- DSP S/W version information

- PRL version information

- PRI Checksum information

- MP3 Ready information

- Talk secure security option

- Java App Loader

Link to comment
Share on other sites

kanena neo an h motohellas efere neo firmware gia to kinhto?

h voda telika tha to ferei?

To kinhto to exw ena mhna peripou kai akoma na to varethw! :)

ego pantos tha to bariomouna giati den einai smartphone
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ego pantos tha to bariomouna giati den einai smartphone

τα κριτηρια για να βαρεθεις ενα κινητο διαφερουν απο χρηστη σε χρηστη!

Δεν το βαρεθηκα γιατι:

1.Εχει αριστη ποιοτητα συνομιλιας-ακουστικου και σε περιοχες που κατι νοκια και σονυ ερικσον που ειχα παλιοτερα δεν ειχαν σημα η στην καλυτερη εκαναν διακοπες στη συνομιλια, το Ε1000 δεν χανει το σημα σχεδον ποτε!!

2.Τετοιο ηχειο και αποδοση mp3 και ανοιχτης συνομιλιας δεν εχω ξανακουσει απο τα δεκαδες κινητα που ειχα!

3.Οθονη απλα τελεια...

Απο οτι ειδες στα βασικα σημεια της χρησης ενος κινητου το Ε1000 περνει 10 με τονο!Τωρα αν δεν δεχεται καποιες extra εφαρμογες δεν με ενδιαφερει!

only Apple
Link to comment
Share on other sites

πειρα τηλ χτες τη μοτοελλας και μου ειπαν οτι εχουν φερει νεο firmware για το Ε1000 :w00t: αλλα θελουν να τους αφησεις το κινητο 3 μερες για να στο περασουν :( (δωρεαν παντα)
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αυτό φαίνεται αρκετά ελκυστικό και ενδιαφέρον!!! (π.χ τα σχόλια του φίλου GTV είναι πολύ ενθαρρυντικά!!!)

Η Motorola ανέβηκε αρκετά στην εκτίμησή μου μετά το Razor V3!

Είμαι όμως ανάμεσα σ' αυτό και το SE K750i!!! Το πρώτο μου κριτήριο είναι η ποιότητα κατασκευής (ακριβώς γιατί βαρέθηκα τις πλαστικούρες και τις σαγιονάρες της Νοκι@!!!) και το δεύτερο η αυτονομία!

Αλήθεια με κανονική χρήση πόσο κρατάει η μπαταρία? δε σκοπεύω να κάνω χρήση 3G...

Αν δεν έχει διάρκεια αλλά το κινητό αξίζει την προσοχή μας, θα βρώ μπαταρία με καλύτερη αυτονομία? και που? πόσο σύντομα?

:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

το ειδα κιεγω σημερα το κινητακι σε ενα καταστημα της tim.πραγματικα ειναι πολυ ομορφο.αληθεια ειδα να εχει ενα σηματακι της tim επανω.υπαρχει καποια τροποποιηση στο μενου του?(βλεπε vf live :shifty: ).και αν καταλαβα καλα γραφει μονο 70 γραμματα με ελληνικους χαρακτηρες στο sms?
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αυτό φαίνεται αρκετά ελκυστικό και ενδιαφέρον!!! (π.χ τα σχόλια του φίλου GTV είναι πολύ ενθαρρυντικά!!!)

Η Motorola ανέβηκε αρκετά στην εκτίμησή μου μετά το Razor V3!

Είμαι όμως ανάμεσα σ' αυτό και το SE K750i!!! Το πρώτο μου κριτήριο είναι η ποιότητα κατασκευής (ακριβώς γιατί βαρέθηκα τις πλαστικούρες και τις σαγιονάρες της Νοκι@!!!) και το δεύτερο η αυτονομία!

Αλήθεια με κανονική χρήση πόσο κρατάει η μπαταρία? δε σκοπεύω να κάνω χρήση 3G...

Αν δεν έχει διάρκεια αλλά το κινητό αξίζει την προσοχή μας, θα βρώ μπαταρία με καλύτερη αυτονομία? και που? πόσο σύντομα?

Dusthxws to E1000 me 3g kai 2g de ta katafernei katholou kala sth diarkeia...........an milhseis polu opws ola sxedon ta 3g tha ftaseis apla sto bradaki kai meta FORTISH!!!!!

Metaksi twn 2 apo thema mpatarias kalutero to SE alla den einai 3g!

Apo kei kai pera to E1000 einai tromero!

Mpataria megaluterh den tha breis mias kai h Moto den exei bgalei akoma.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

H οιοτητα υλικων, συναρμολογησης και αισθησης το Ε1000 μαλλον ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει. Το ειχα και σημερα εχω και το Κ750. Το Ε1000 απλα ειναι στην κορυφη...ΜΟΝΟ του!

και σε συγκριση αυτων των 2 κινητων τι βρησκεις υπερ του Ε1000?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...