Jump to content

Student Pack απο τον ΟΤΕ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Don_VitoCorleone (24 Νοέ. 2004 , 02:11)

 

Εκεινος ο 35αρης με τα γυαλια?Προκειτε για μεγαλο καθικι,διαψευδει τα μισα ισχυοντα που διαβαζω παντου (προς οφελος του ΟΤΕ παντα) παρ ολα αυτα με εγραψε τι να πω.......Παντως θα τον πλακωνα πολυ ανετα στις σφαλιαρες.... :mad:

 

 

Το έχω διαπιστώσει κι εγώ αλλά δεν είχα ποτέ πάρε δώσε με αυτόν. Εμένα μου τα είπε ο ηλικιωμένος (που έχει και μουστάκι αν θυμάμαι καλά).

Πάντως ο πιο εξυπηρετικός είναι ο άλλος (καμιά 45αριά πρέπει να είναι). Πρέπει να τον λένε Φάνη. Μακάρι να ήταν έτσι όλοι οι υπάλληλοι του ΟΤΕ.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με ειδοποίησαν και πέρασα από τον ΟΤΕ. Από Αθήνα τους είπαν να μη κάνουν δεκτή την ενταξή μου αν και τους πίεσαν από εδώ.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Δε με βάλανε αφού τους είπαν από τα κεντρικά στην Αθήνα ότι δεν δικαιούμαι την προσφορά γιατί δε θεωρούμαι φοιτητής...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι λοιπόν απαράδεκτο να μην θεωρούν φοιτητές τους μεταπτυχιακούς ? Ιδίως όταν δέχονται τους εγγεγραμμένους σε "Ιδιωτικά Πανεπιστήμια" ??? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ασε ρε Vasileios ,να ταν μονο αυτο ,εχουμε ξενερωσει μ αυτο τον ΟΤΕ δε παει αλλο πια ,δυστυχςσ δεν εχουμε αλλη επιλογη.Εχω βαρεθει να εξοργιζομαι πια και εχω συμβιβαστει.

 

Να υποθεσω δηλαδη οτι η τελευταια μου ερωτηση πριν φυγω στον ΟΤΕ "¨τωρα δηλαδη,ενταξει,γραφτηκα?" η οποια πηρε απαντηση "ναι" δεν ειχε αντικρυσμα?Στην "Αθηνα" θα πουν οχι και σε μενα?

 

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ?

 

ΝΟΜΙΖΩ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΙΝΚΑ,ΣΤΟ ΟΤΕSHOP.GR ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ Α.Ε.Ι. ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ (ΜΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΛΕΞΗ ,ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΓΑΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΟΡΟΙΔΑ) ΚΑΘΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΣΟ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ!

 

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ο ΟΤΕ.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Don_VitoCorleone (27 Νοέ. 2004 , 03:28)

Να υποθεσω δηλαδη οτι η τελευταια μου ερωτηση πριν φυγω στον ΟΤΕ "¨τωρα δηλαδη,ενταξει,γραφτηκα?" η οποια πηρε απαντηση "ναι" δεν ειχε αντικρυσμα?Στην "Αθηνα" θα πουν οχι και σε μενα?

 

Δε ρωτάς στο 134; Έχω κι εγώ απορία!

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένας όρος που λέει ότι το τηλέφωνο πρέπει να βρίσκετε στον ίδιο νομό με την έδρα του εκπαιδευτικού ιδρύματος. Άν λοιπόν μένεις στην Πάτρα σίγουρα θα το δεχτούν. Αν μένεις αλλού ίσως ...!! Κάνε μια ερώτηση στο 134 και πές μας τι σου είπαν !
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έχουν σκεφτεί οι δεινόσαυροι του ΟΤΕ το ΕΑΠ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει που ακριβως αναφερεται (εφοσον αναφερεται) οτι ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ?

 

Εγω δε βρηκα πουθενα κατι τετοιο και εφοσον δεν υπαρχει μιλαμε για μεγαλους απατεωνες.

 

t300:δε τους κανω καν τη χαρη να χρεωθω 5 μοναδες για να παρω το 134 να μιλησω με καποιον ασχετο

Link to comment
Share on other sites

Το 134 είναι δωρεάν, το 131 χρεώνει τις 5 μονάδες...

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Don_VitoCorleone (30 Νοέ. 2004 , 16:06)

 

Μπορει καποιος να μου πει που ακριβως αναφερεται (εφοσον αναφερεται) οτι ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ?

 

Εγω δε βρηκα πουθενα κατι τετοιο και εφοσον δεν υπαρχει μιλαμε για μεγαλους απατεωνες.

 

 

Συμφωνώ μαζί σου! Σκέφτομαι να στείλω γραπτώς ένα παράπονο αλλά δεν ξέρω που να το στείλω. Καμιά ιδέα;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Steilto se kanena adespoto skylo,aftos perisoterh shmasia tha sou dwsei!

 

Peran ths plakas twra ,an thes steile mou pm kai mia mera pou tha efkeroume den exw kanena provlhma na pame sth Gounarh na doume to diefthyndh (eixa paei me ena xalasmeno Netmod sto xeri k paraligo na toy to foresw kolaro persy giati me koroidevan sinexws) h opou allou xreiastei na kanoume katagelia.

 

Meta apo katagelia sto INKA gia to eshop irthe h wra toy OTE mallon,ere pios me pianei etsi k parw brosssssss!!!!!!!!

 

EDIT: File mou de vriskw logo na toys grapseis,kathws ime sxedon sigouros oti tha SE GRAPSOUN ki aytoi.An thes na kanoume kati proteinw na pame AFTOPROSOPWS oi 2 mas (i isxys en th enwsei :D)

Link to comment
Share on other sites

Εσένα τελικά σε έγραψαν στο πρόγραμμα; Το επιβεβαίωσες;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Oxi de toys phra,den exw kai oreksh vasika giati me eknevrizoun.Me grapsan i oxi ligo me endiaferei,mou th spane ta epanalamvanomena psemata toys (kai se filous mou) kai h siberifora toys, egw tha perimenw pm sou an apofasiseis na pame na toys ta psaloume (politismena panda :D)
Link to comment
Share on other sites

Το Student Pack για να το ενεργοποιήσεις πρέπει ντε και καλά να πας σε κατάστημα του ΟΤΕ ή μπορείς να το κάνεις και μέσω internet. Απ' ότι είδα στο OTEshop έχει φόρμα παραγγελίας.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dervenagas ( 2 Δεκ. 2004 , 12:03)

 

Το Student Pack για να το ενεργοποιήσεις πρέπει ντε και καλά να πας σε κατάστημα του ΟΤΕ ή μπορείς να το κάνεις και μέσω internet. Απ' ότι είδα στο OTEshop έχει φόρμα παραγγελίας.

 

 

Exeis dikio mono pou exei provlhma h selida :blink: (ektos an to ftiaksan)

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg ( 2 Δεκ. 2004 , 14:40)

 

Ναι αλλα πως θα αποδειξεις οτι εισαι φοιτητης?

 

 

Gi afto to logo yparxei h Vevaiwsh Foithshs pou dinei h grammateia.

 

Epishs oi foithtes exoyn paso kai Vivliareio Ygeias (an ta zhthsoun).Egw exw ki ap ta 3.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Don_VitoCorleone ( 2 Δεκ. 2004 , 17:54)

 

Exeis dikio mono pou exei provlhma h selida :blink: (ektos an to ftiaksan)

 

 

 

Gi afto to logo yparxei h Vevaiwsh Foithshs pou dinei h grammateia.

 

Epishs oi foithtes exoyn paso kai Vivliareio Ygeias (an ta zhthsoun).Egw exw ki ap ta 3.

 

 

 

Δεν με καταλαβες. :o Ο φιλος μας πιο πανω λεει οτι θελει να κανει την αιτηση on-line για να γλυτωσει να τρεχει στον ΟΤΕ. Αν κανει ομως on-line πως θα αποδειξει οτι ειναι φοιτητης χωρις να χρειαστει να παει απο τον ΟΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

Α,δε σε επιασα.Τη στελνεις με fax (καλο ξενερωμα εεεεε :p)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
den 3erw ti lete oi patrinoi, egw phga sth Gounarh kai o moustakalhs mou to eftia3e tsak mpam!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...