Jump to content

Ulefone Be X


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 751
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, έχω ένα θέμα με την συσκευή (η αδερφή μου συγκεκριμένα επειδή αυτή το χρησιμοποιεί).Όταν μιλάει, μετά από 1-2 λεπτά τερματίζει την κλήση μόνο του.Πήγα στο action στις ρυθμίσεις και τα απενεργοποίησα όλα (εκτός από το double tap to wake), μήπως το επηρεάζει κάποιο από αυτά αλλά συνεχίζει να το κάνει.Υπάρχει μήπως τιποτα άλλο στις ρυθμίσεις να κοιτάξω που μπορεί να το επηρεάζει;Αυτό το power saving mode που έχει σκέφτομαι μηπως φταίει και κλείνει τη κλήση μετά από λίγο για εξοικονόμηση αλλά δεν είμαι σίγουρος επειδή δεν έχω την συσκευή να το δοκιμάσω τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα πατιέται το κουμπί του τερματισμού της κλήσης, μου το έχει κάνει και σε μένα αν και δεν είμαι σίγουρος τι παίζει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα αλλά μου φαίνεται δύσκολο να πατιέται κάθε φορά το κουμπί τερματισμού, επειδή είναι χαμηλά.Εσένα αυτό εφταίγε όταν σου το έκανε; Τώρα δε το κάνει;
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω για την γυναικα μου.Ολα καλα αλλα το τηλεφωνο εχει θεμα με το σημα κινητης τηλεφωνιας(cosmote).Σε πριοχες με ασθενες σημα δεν πιανει με τιποτα η ερχεται το σημα 1,2 γραμμες και χανεται αμεσως.Αλλα και σε περιοχες με δυνατη ληψη δεν γεμιζουν ποτε ολες οι μπαρες.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη θηκούλα σιλικόνης είναι γεγονός! :rolleyes:

http://www.geekbuying.com/item/Original-Silicon-Protective-Cover-Back-Case-for-Ulefone-Be-X-Smartphone-345075.html

 

Σωραίος!!!

Θα την χτυπήσω σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!

Έφυγε και από μένα Μια παραγγελία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω για την γυναικα μου.Ολα καλα αλλα το τηλεφωνο εχει θεμα με το σημα κινητης τηλεφωνιας(cosmote).Σε πριοχες με ασθενες σημα δεν πιανει με τιποτα η ερχεται το σημα 1,2 γραμμες και χανεται αμεσως.Αλλα και σε περιοχες με δυνατη ληψη δεν γεμιζουν ποτε ολες οι μπαρες.:mad:

Εάν έχεις ανοιχτό το 3G και το σήμα είναι χάλια τότε στην μετάβαση από το 3g σε 2g κάπου μου φαίνεται ότι τα "χάνει" το τηλ

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι γίνεται με τις θήκες, πάντως χτύπησα μια τύπου folder από πανηγύρι από μαύρους και κόλλησε άσχημα! Άπαιχτη!

Περιμέναμε 1 μήνα το κινητό, να περιμένουμε άλλο 1 για θήκη; Έλεος.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

παιζει κανα κουπονακι για το κινητο?

 

Η καλύτερη τιμή με κουπόνι "BEX" είναι νομίζω εδώ: http://www.gearbest.com/ce...pp_141991.html

Edited by PhoneKiller
Link to comment
Share on other sites

οσοι τρεξατε να παρετε θηκουλα με 4,99$

μπορειτε να κλαψετε ήσυχα

το gearbest την εχει με 1,80$ :p

 

την χτυπησα :D

απλη αποστολη χωρις tracking number, για tracking number ζητουσε αλλα 1,99$ παραπανω και απο την θηκη

αν χαθει...χαθηκε ...χασαμε μισο καφε :lol:

Link to comment
Share on other sites

οσοι τρεξατε να παρετε θηκουλα με 4,99$

μπορειτε να κλαψετε ήσυχα

το gearbest την εχει με 1,80$ :p

 

εγω κλαιω ηδη.και χωρις trucking number....

Link to comment
Share on other sites

εγω κλαιω ηδη.και χωρις trucking number....

Γιατί, στις έστειλαν;ακύρωσε το, Εγώ θα το κάνω τώρα, θα ακυρώσω από geek και θα ψωνίσω από gear

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, στις έστειλαν;ακύρωσε το, Εγώ θα το κάνω τώρα, θα ακυρώσω από geek και θα ψωνίσω από gear

Μιας και κλαιω και εγω..... :lol: πως εκανες ακυρωση απο το geekbuying ? εκανες dispute η κατι αλλο ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, Αφού ακόμα δεν μου έστειλαν την θήκη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, Αφού ακόμα δεν μου έστειλαν την θήκη

 

πρεπει να ειχα κανα ταληρο μεσα ευρω οποτε μαλλον δεν γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα κουπόνι γιατί ψήνομαι άγρια να το τσιμπήσω το κινητό με όλα αυτά τα καλά λόγια !!!!!!
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα κουπόνι γιατί ψήνομαι άγρια να το τσιμπήσω το κινητό με όλα αυτά τα καλά λόγια !!!!!!

 

http://www.everbuying.net/china-ulefone-be-x.html

Κάνε εγγραφή στο Everbuying και θα πάρεις 10 κουπόνια των $5 για κάθε αγορά άνω των $50.

Έχει και την θηκούλα σε καλή τιμή $2,80, $1 ακριβότερη από το Gearbest.

 

Άκυρο το κουπόνι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο γιατί είναι ήδη σε προσφορά....

Edited by geono
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα αλλά μου φαίνεται δύσκολο να πατιέται κάθε φορά το κουμπί τερματισμού, επειδή είναι χαμηλά.Εσένα αυτό εφταίγε όταν σου το έκανε; Τώρα δε το κάνει;

 

Δεν μπόρεσα να καταλάβω αλλα ίσως συμβαίνει όταν χάνει το σήμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...