Jump to content

Ulefone Be X


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο 4pda διάβασα ( με translation) ότι εντός του μήνα θα σκάσει αναβάθμιση της KitKat και Ιούνιο με Ιούλιο αναβάθμιση σε LL

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 751
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έρχεται ήδη με kitkat η συσκευή;

 

ναι με 4.4.2.ισως μια μικρη αναβαθμιση εννοει ο φιλος πριν την lolilop

Link to comment
Share on other sites

A ok λέω και εγώ:p. Κάτι άλλο, επειδή θα έχω την συσκευή μέχρι την παρασκευή λογικά, κοιτάω για καμιά θήκη και screen protectors.Θήκες είδα κάτι λίγες στο aliexpress αλλά screen protectors δε βρήκα.Υπάρχουν πουθενά;
Link to comment
Share on other sites

A ok λέω και εγώ:p. Κάτι άλλο, επειδή θα έχω την συσκευή μέχρι την παρασκευή λογικά, κοιτάω για καμιά θήκη και screen protectors.Θήκες είδα κάτι λίγες στο aliexpress αλλά screen protectors δε βρήκα.Υπάρχουν πουθενά;

 

screen protector ενα φοραει απο την μανα του και ειναι πολυ καλα προσαρμοσμενο δυσκολα θα ξεκολλησει και εχει και ενα εφεδρικο

νομιζω πως φτανουν προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, νόμιζα δεν έρχεται με screen protector

 

οσα εχω παρει απο κινα φορανε.για θηκη παντως δεν εχω βρει κατι αξιολογο

Link to comment
Share on other sites

οσα εχω παρει απο κινα φορανε.για θηκη παντως δεν εχω βρει κατι αξιολογο

 

Παρήγγειλα 2 σήμερα απο το GearBest και ψάχνω και εγώ για θήκες και τσίφος. Απαράδεκτο τέτοιο best seller κινητό να μην έχει μαμά θήκη. Αυτές στο Aliexpress είναι χάλια. Εάν βρείτε τίποτα αξιόλογο πείτε παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς κανα παιχνίδι? Πως τα πάει γενικώς ? Έχει lags? Επίσης πως είναι ο ήχος στη μουσική σε ακουστικά από μπάσα και πρίμα ?
Link to comment
Share on other sites

Ένα παιχνίδι με αυτοκίνητα που δοκίμασα -απλά για δοκιμή και μετά το απεγκατέστησα, δεν θυμάμαι τίτλο - πήγαινε μια χαρά αλλά ψιλοζεστάθηκε.

Από μουσική μην περιμένεις παπάδες, μην ξεχνάς ότι μιλάμε για κινητό κάτω από 80 ευρώ!

Στο antutu μου έβγαλε πάνω από 28000

Edited by LadaR
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, τα έχω διαβάσει όλα εδώ και σκέφτομαι να το πάρω, μπορεί κάποιος αν βέβαια υπάρχει να πει για κάνα πρόβλημα που έχει βγάλει η συσκευή ? Είμαι λίγο της λεπτομέρειας γιατί για να είμαι ειλικρινής δεν βγαίνουν τα χρήματα για κάτι καλύτερο οπότε και κοιτάζω να ξεζουμίσω τα πράγματα για να μη κλαίγομαι μετά..σόρρυ κι σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

από Everbuying που πήρα κανένα πρόβλημα το λίγο καιρό που το χρησιμοποιώ.

 

επισης απο geekbying μια χαρα απροβληματιστο ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά γιατί απ ότι έχω διαβάσει είναι το μόνο κιν σε αυτήν τη τιμή και χωρίς προβλήματα, ήδη αρχίζω και ψήνομαι για παραγγελία..Η ταχύτητα όσον αφορά παιχνίδια και γενικως εφαρμογές πως σας φαίνεται ? Δεδομένου ότι είναι οκτα στα 1,4 ?
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ επιτέλους σήμερα την συσκευή από everbuying και όλα καλά εκ πρώτης όψεως, λίγο που το δούλεψα (πριν φύγει, επειδή δεν ήταν για μένα).Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ποια από τις 2 sim υποστηρίζει 3g, η κανονική ή η micro (ή και οι 2);
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά γιατί απ ότι έχω διαβάσει είναι το μόνο κιν σε αυτήν τη τιμή και χωρίς προβλήματα, ήδη αρχίζω και ψήνομαι για παραγγελία..Η ταχύτητα όσον αφορά παιχνίδια και γενικως εφαρμογές πως σας φαίνεται ? Δεδομένου ότι είναι οκτα στα 1,4 ?

 

χτύπα το πριν αλλάξει κι άλλο η ισοτιμία ευρώ δολαρίου...

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι λέτε? Αξίζει καλύτερα η αγορά του με κουπόνι "BEX" απο το http://www.gearbest.com/ce...pp_141991.html?

Νομίζω και λόγο του καταστήματος που είναι πάρα πολύ αξιόπιστο και λόγο της τιμής βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ο χώρος της εσωτερικής μνήμης είναι ενοποιημένος;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

To πηρα με την ''τρελη'' προσφορα που ειχε καποιο καταστημα πριν καιρο.

Το λευκο του στην οθονη ειναι αρκετα ψυχρο και μου αρεσει.

Το gps του δεν εχει σοβαρα προβληματα, δουλευει χωρις fix κλπ, εκανα λιγες δοκιμες εν κινηση με το be on road.

Καλο ακουστικο.

Η μπαταρια του για τι δικη μου χρηση βγαζει ανετα μια ημερα.

xposed - gravitybox-alternate app picker δουλευουν κανονικα και titanium.

Τα αρνητικα του, δεν εχει led

Δεν μπορεσα να περασω το recovery που ειχε ανεβασει καποιος φιλος εδω, μικρο το κακο.

 

Ψηνομαι να παρω αλλο ενα καβαταζα για εμενα και να μου κανει τη ''βρομικη'' δουλεια, gps - wi fi hot spot.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις λύση στο πρόβλημα που όταν έχεις κάρτα μνήμης στο κινητό δεν μπορείς να εγκαταστήσεις μεγαλες εφαρμογές στο κινητο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...