Jump to content

[Επίσημο] Motorola V635


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το έχω εδώ και ένα μήνα

 

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ κινητό!

 

αρνητικά: οταν γράφεις ενα μήνυμα και κλείσεις το πορτάκι ή καταλάθος πατήσεις πλήκτρο επιστροφής το μήνυμα που έγραψες χάνεται...δεν έχει δηλαδή την δυνατότητα συνέχισης προηγούμενου μηνύματος

 

άλλο τίποτε προς το παρόν

 

καταπληκτική φωτογραφία 1,2 mp με πολή καλή ευκρίνεια και μόνο αρνητικό το οτι οταν βγάζεις φώτο με κόντρα τον ήλιο πρέπει να υποστείς μια μικρή μείωση στην ευκρίνεια των χρωμάτων

 

αυτά...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα θα ήθελα γενικές πληροφορίες για τα τηλέφωνα της μοτορολας και ειδικότερα για το v635 ,όπως αν είναι συμβατά με άλλα τηλέφωνα ( Panasonic Samsung sony nec ) για αποστολή ήχων και εικόνων ,αν την ώρα που χτυπάει έχει δόνηση και ήχο ταυτόχρονα (αυτό λείπει από το Samsung) φωτογραφίες από το μενού ( όχι αυτήν την χαζή φωτογραφεία που λέει helemoto ) διάρκεια μπαταρίας φωτεινότητα οθόνης χρώμα πλήκτρων εφαρμογές που έχει και γενικά ότι μπορεί να με βοηθήσει .Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

 

Υ.Γ το myphone ας κάνει και κανένα reviews preview για αυτό το τηλέφωνο ( V635 )

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΗΧΕΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ???
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γράψεις με το V635 sms 160 ελληνικών χαρακτήρων?

Πόση η αυτονομία του τηλεφώνου με κανονική χρήση? (ομιλία 30' με 1 ώρα, 2-3 sms, λίγο "χάζεμα-πείραγμα" με το κινητό καθημερινά!)

Είναι πλαστικούρα? η όχι? δε φαίνεται για πλαστικούρα πάντως!

:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αλλα άλλο είναι να πάς και να τους πείς οτι θέλει αναβάθμιση και αλλο να το καταστρέψεις ολοκληρωτικά (λογισμικό) και να τους πείς να το κάνουν τζάμπα :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα και στα 2 635 που πήρα είναι ότι κάνουν πολλές διακοπές κατά τη διάρκεια της συνομιλίας. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος ή είναι η ιδέα μου?
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Μολις σημερα πηρα τη συσκευη και προεκυψςε αμεσως ενα σημαντικο προβλημα

μολις αποθηκευω οτιδηποτε στην καρτα μνημης ενω τα αποθηκευει κανονικα ..μολις παω να δω τον καταλογο με τισ φωτογραφιες η' των βιντεο κανει ρεζετ η συσκευη! εχει κανεισ καμια ιδεα τι μπορει να τρεχει ?

alalla
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. σήμερα πηρα το κινητό και εχω μια απορία. ενα κίτρινο τετραγωνάκι δίπλα απο την κάμερα τι κάνει; για ποιον λογο υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. σήμερα πηρα το κινητό και εχω μια απορία. ενα κίτρινο τετραγωνάκι δίπλα απο την κάμερα τι κάνει; για ποιον λογο υπάρχει;

Night flash??? :w00t:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Exei kanenas ypopsin poso exei fortisths aftokinitiou kai kalwdio syndeshs me pc gia to montelo afto ?

Ο φορτιστής αυτοκινήτου έχει γύρω στα 12€ (γνησιος). Το καλώδιο για usb 39€ (γνησιο) και 29€ το μη γνήσιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Exei dokimasei kaneis na xrhsimopoihsei ta mobile phone tools me thn en logw syskeyh ? me to usbcable "pc620" pou pira apo ton germano de mporei na to anagnwrisei to mbt me tpt.mou eipan na ktvasw ta drivers tis syskeyhs alla den exw vrei kati eidika gia th syskeyh.An toxei kanei kaneis as mou pei...
alalla
Link to comment
Share on other sites

κατι παρόμοιο παθαίνω και εγώ με το bloutooth MA700. Ενω συνδεεται το τηλέφωνο δεν μπορώ να εγκαταστήσω παιχνίδια και εφαρμογές.

Ποός ξερει τι πρέπει να κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ακομα μια ιδιοκτητρια μολις 2 ημερων του εν λογω κινητου και απο την μεχρι τωρα χρηση του ειμαι αρκετα ευχαρηστημενη, σε σχεση παντα με το προηγουμενο μου κινητο ενα NOKIA 1100!!

Το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι η διαρκεια που μπορω να εχω ενεργο το bluetooth (μολις 60 δευτερολεπτα), μηπως ειναι καποια ρυθμιση που δεν εχω ανακαλυψει ακομα??? Please help!!! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...