Jump to content

Mozilla Firefox - The «Ultimate» thread


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://img204.imageshack.us/img204/2747/screenhunter01sep110253ur7.th.jpg

πχ..καποιες τις ανοιγει καποιες δεν τις ολοκληρωνει κ πρεπει να κανω refresh.. :(

Link to comment
Share on other sites

http://img204.imageshack.us/img204/2747/screenhunter01sep110253ur7.th.jpg

πχ..καποιες τις ανοιγει καποιες δεν τις ολοκληρωνει κ πρεπει να κανω refresh.. :(

Tον 2 έχεις ακόμα;;;;; :!:

Link to comment
Share on other sites

εχω Mozilla Firefox 3.1 να ρωτησω και γω στο myforum ειμαι σε σελιδα και απαντω σε post οταν απαντηση καποιος και ειμαι μεσα το θεμα δεν το δειχνει μονο πρεπει να βγω κεντρικη σελιδα και να ξαναμπω στο θεμα!ετσι ειναι? μπορει να ειναι χαζη η ερωτηση αν μπορει καποιος αs απαντησει:)

 

κανεις να λησει την απορεια μου?:)

Link to comment
Share on other sites

Αμα απαντάς με quick reply έτσι είναι το φυσιολογικό.

 

δεν απαντω με quick reply σε ενα αλλο υπολογιστη τα εμφανιζε αμεσως!:)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ξερω οτι με quick reply γινεται αυτο,οταν απαντας κανονικα,νομιζω στον εμφανιζει.

REST IN PEACE

SOME SOULS NEVER REST

THE DEADMAN

THE PHENOM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω το εξης προβλημα.Εχω 2 υπολογιστες.Ο ενας στον οποίο είχα όλα μου τα αγαπημένα bookmarks, κλάταρε και επρεπε να τον τραβηξω φορματ.εχς παρει τον σκληρο του δισκο και τον βλπεω τωρα στον 2ο υπολογιστη.Τι μπορω να κανω προκειμενου να σωσω τα bookmarks που είχα στον 1ο?Ο 1ος φορουσε firefox 3 ενω αυτός εχει πιο παλια εκδοση.

 

που πηγαινω και τι κανω γνωριζει κανεις?Στο program files(του παλιου εννοω του οποιου ο δισκος φαινεται στον νεο).θελω αφενος να τα σωσω κι αφετερου να μπορω να τα κανω export οταν φορμαρω το 1ο μηχανημα ωστε να λειτουργει οπως παλια.

Link to comment
Share on other sites

Στις παλιότερες εκδόσεις firefox χρησιμοποιούσα τα πρόσθετα auto copy και paste and go που με είχαν βολέψει πολύ. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για την έκδοση 3.0.1 του firefox

 

Version 3 for FF 3 here:

http://www.megaupload.com/?d=65DITFUZ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω το εξης προβλημα.Εχω 2 υπολογιστες.Ο ενας στον οποίο είχα όλα μου τα αγαπημένα bookmarks, κλάταρε και επρεπε να τον τραβηξω φορματ.εχς παρει τον σκληρο του δισκο και τον βλπεω τωρα στον 2ο υπολογιστη.Τι μπορω να κανω προκειμενου να σωσω τα bookmarks που είχα στον 1ο?Ο 1ος φορουσε firefox 3 ενω αυτός εχει πιο παλια εκδοση.

 

που πηγαινω και τι κανω γνωριζει κανεις?Στο program files(του παλιου εννοω του οποιου ο δισκος φαινεται στον νεο).θελω αφενος να τα σωσω κι αφετερου να μπορω να τα κανω export οταν φορμαρω το 1ο μηχανημα ωστε να λειτουργει οπως παλια.

 

Επίσης τι γίνεται με τους κωδικους κτλ που ειχα βαλει να φορτωνουν αυτοματα στις σελιδες τωρα?μπορω να τα σωσω κι αυτα?καμια βοηθεια κανενας?

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να σβησω την εργαλειοθηκη σελιδοδεικτων;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα add on που να μπορω να εχω να φαινονται ΔΥΟ bookmark toolbars που να φαινονται τα bookmarks?τωρα μεχρι ενος σημειου φαινονται και μετα υπαρχει drop-down list με bookmarks που δεν φαινονται.
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να σβησω την εργαλειοθηκη σελιδοδεικτων;

κανε δεξι κλικ καπου διπλα στην διευθυνση και ξε-κλικαρε την εργαλειοθηκη σελιδοδεικτων:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξαφνικά σήμερα και ενώ πήγα να μπω σε ένα ελληνικό site και συγκεκριμένα στο radio1.gr (είναι ένας ραδιοσταθμός της Ρόδου στον οποίο μπαίνω 3-4 φορές την μέρα τα τελευταία 4 χρόνια) μου βγάζει ο mozilla μία σελίδα στην οποία λέει :

 

Reported Attack Site!

 

This web site at radio1.gr has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

 

Τι κουλό είναι αυτό τώρα; Παίζει να είναι αλήθεια ή είναι υπερβολές του firefox μετά την αναβάθμιση;

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα add on που να μπορω να εχω να φαινονται ΔΥΟ bookmark toolbars που να φαινονται τα bookmarks?τωρα μεχρι ενος σημειου φαινονται και μετα υπαρχει drop-down list με bookmarks που δεν φαινονται.

Κι εγώ το θέλω αυτό! Θυμάμαι στην 1.x.x του firefox κάτι πειράζαμε στο about:config για να έχουμε 2 σειρές bookmark toοlbars!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το θέλω αυτό! Θυμάμαι στην 1.x.x του firefox κάτι πειράζαμε στο about:config για να έχουμε 2 σειρές bookmark toοlbars!
κανενα τσακαλι μπορει να μας βοηθησει πλιζζζζζζζζζζζζζ???:lol:
Link to comment
Share on other sites

κανε δεξι κλικ καπου διπλα στην διευθυνση και ξε-κλικαρε την εργαλειοθηκη σελιδοδεικτων:)

 

μονο που δεν ενοουσα τη μπαρα αλλα απο το μενου σελιδοδεικτες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξαφνικά σήμερα και ενώ πήγα να μπω σε ένα ελληνικό site και συγκεκριμένα στο radio1.gr (είναι ένας ραδιοσταθμός της Ρόδου στον οποίο μπαίνω 3-4 φορές την μέρα τα τελευταία 4 χρόνια) μου βγάζει ο mozilla μία σελίδα στην οποία λέει :

 

Reported Attack Site!

 

This web site at radio1.gr has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

 

Τι κουλό είναι αυτό τώρα; Παίζει να είναι αλήθεια ή είναι υπερβολές του firefox μετά την αναβάθμιση;

Μούφα alert είναι, μου το έβγαζε και στο http://www.meteo.gr :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το θέμα είναι οτι εάν πατήσεις ignore this warning και μπεις στο site, όποιο κουμπί και να πας να πατήσεις σου βγάζει αυτό το μήνυμα...Τι φάση είναι αυτή τώρα;
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα!! βαζω καποιο απο τα url στο firefox και οταν παταω enter μου λεει οτι πρεπει να το ανοιξω με wmp ή αλλο προγραμμα και δεν ανοιγει απο το wmp!!! τι να κανω???
ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.....!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...