Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε κάπου αλλού..

Kodi is coming to Windows 10 and Xbox One as a full UWP app

 

Ναι αλλα...

nor have they said whether Windows 10 Mobile support would be thrown in, but we'll try and reach out for more information.

Και αν διαβασεις τα σχολια παιζει και να μην βγει για τα wm 10..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αλλα...

nor have they said whether Windows 10 Mobile support would be thrown in, but we'll try and reach out for more information.

Και αν διαβασεις τα σχολια παιζει και να μην βγει για τα wm 10..

Στα σχόλια ότι θέλουν μπορεί να λένε! ;)

Από δω το πας από κει το πας κι εσύ, μόνο στα αρνητικά εστιάζεσαι!

Τα αρνητικά είναι σίγουρα για τη Microsoft, ενώ τα θετικά μένουν στις φήμες και δεν πραγματοποιούνται ποτέ!....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στα σχόλια ότι θέλουν μπορεί να λένε! ;)

Από δω το πας από κει το πας κι εσύ, μόνο στα αρνητικά εστιάζεσαι!

Τα αρνητικά είναι σίγουρα για τη Microsoft, ενώ τα θετικά μένουν στις φήμες και δεν πραγματοποιούνται ποτέ!....

 

Μα παλι δεν διαβασες τι λεει το ιδιο το αρθρο...το ξαναβαζω λοιπον..

<<nor have they said whether Windows 10 Mobile support would be thrown in, but we'll try and reach out for more information>>

Με απλα λογια Πουθενα δεν αναφερθηκε οτι θα βγει και για τα wm 10 αλλα Μονο για xbox και pc..και εδω ειναι θεμα WM10...Σωστα??

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά και μόνο στο Xbox μου αρκεί :)

Υπάρχει κάποιο θέμα που μπορεί να συζητηθεί αυτή η είδηση;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό σαν media player το kodi το θεωρώ υπερβολή, με την έννοια ότι δεν σε απασχολούν τόσο η οργάνωση και οι βιβλιοθήκες, πόσο μάλιστα όταν λόγο χώρου δεν θα περάσεις και τις εκατοντάδες ταινίες και σειρές μέσα. Στο κινητό ένας απλός player που κάνει browse στην κάρτα μνήμης είναι υπεραρκετός. Από την άλλη όμως τα addons σίγουρα μπορούν να φανούν χρήσιμα ακόμα και σε μικρές συσκευές για κάποιον ο οποίος θα θελήσει να δει έναν αγώνα για παράδειγμα.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό σαν media player το kodi το θεωρώ υπερβολή, με την έννοια ότι δεν σε απασχολούν τόσο η οργάνωση και οι βιβλιοθήκες, πόσο μάλιστα όταν λόγο χώρου δεν θα περάσεις και τις εκατοντάδες ταινίες και σειρές μέσα. Στο κινητό ένας απλός player που κάνει browse στην κάρτα μνήμης είναι υπεραρκετός. Από την άλλη όμως τα addons σίγουρα μπορούν να φανούν χρήσιμα ακόμα και σε μικρές συσκευές για κάποιον ο οποίος θα θελήσει να δει έναν αγώνα για παράδειγμα.

 

Συμφωνω μαζι σου..αλλα αλλοι ισως και να το ηθελαν..

Link to comment
Share on other sites

Ότι έγραψα το γράφω σαν φανατικός χρήστης του kodi μέσω raspberry ως τον κύριο media player του σαλονιού μου. Και δεν το έχω περασμένο, αλλά το έχω σκαλίσει κιόλας αλλάζοντας γραμματοσειρές, backgrounds κτλ. Το kodi το λατρεύω από τότε που ήταν xbmc και το είχα περάσει στο "σπασμένο" μου Xbox1. Μάλιστα εκεί είδα (και ξεκίνησε το "κακό" του να γίνω ψυχάκι) την πρώτη μου σειρά, το περίφημο Lost. Δεν μπορώ να σου περιγράψω τον ενθουσιασμό μου του να έχω κάνει lan μεταξύ xbox και υπολογιστή και να βλέπω μέσω xbmc το Lost που είχα κατεβάσει στο λάπτοπ.

 

Τι κάθομαι και θυμάμαι τώρα ε; Αυτό το Xbox1 ήταν απίστευτη κονσόλα και πολύ παρεξηγημένη. Του είχα κάνει εγχείρηση, του είχα αλλάξει σκληρό δίσκο και του είχα περάσει μέσα όλα τα καλούδια και στην ουσία είχες ένα δεύτερο υπολογιστή...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Ότι έγραψα το γράφω σαν φανατικός χρήστης του kodi μέσω raspberry ως τον κύριο media player του σαλονιού μου. Και δεν το έχω περασμένο, αλλά το έχω σκαλίσει κιόλας αλλάζοντας γραμματοσειρές, backgrounds κτλ. Το kodi το λατρεύω από τότε που ήταν xbmc και το είχα περάσει στο "σπασμένο" μου Xbox1. Μάλιστα εκεί είδα (και ξεκίνησε το "κακό" του να γίνω ψυχάκι) την πρώτη μου σειρά, το περίφημο Lost. Δεν μπορώ να σου περιγράψω τον ενθουσιασμό μου του να έχω κάνει lan μεταξύ xbox και υπολογιστή και να βλέπω μέσω xbmc το Lost που είχα κατεβάσει στο λάπτοπ.

 

Τι κάθομαι και θυμάμαι τώρα ε; Αυτό το Xbox1 ήταν απίστευτη κονσόλα και πολύ παρεξηγημένη. Του είχα κάνει εγχείρηση, του είχα αλλάξει σκληρό δίσκο και του είχα περάσει μέσα όλα τα καλούδια και στην ουσία είχες ένα δεύτερο υπολογιστή...

 

Σωραιοςςςςςς!!

Χορταστικο σχολιο παντως...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν με χαλάει που έχω το Kodi ΚΑΙ στο τηλέφωνο και στο TV box, και φυσικά θα το έχω και στο one S, αν φυσικά δεν χρειάζεται τίποτα "περίεργα".

Με την ευκαιρία, γιατί δεν ξέρω πού αλλού να ρωτήσω.

Ανοίγω το Kodi στο τηλέφωνο και ψάχνω πχ μία ταινία. Όταν θέλω να την δω, μέσω μιας εφαρμογής, την "στέλνω" στο Xbox (όπως γίνεται να την στείλω στο chromecast) και όλα καλά. Αυτό που δεν γίνεται είναι οι υπότιτλοι. Δεν υποστηρίζει λέει το Xbox αυτήν την λειτουργία. Ξέρει κανείς κάτι σχετικά;

Παρακαλώ, αν και off topic, ας μείνει λίγη ώρα, μπας και γνωρίζει κανείς κάτι και μου απαντήσει έστω μέσω πμ, ευχαριστώ.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγη ωρα εβλεπα για λιγο ενα ζωντανο-live podcast στο Youtube στο καναλι του Windows central..και μιλουσε ο Daniel Rubino (οι περισσοτεροι ξερετε ποιος ειναι) με τον Zac Bowden..και λεει καποια στιγμη ο Daniel...<<οκ παιδια τα windows phone δυστυχως εχουν μονο 0,3% ποσοστο και συγκεκριμενα τα wm10 καπου στο 0, 15% στα μισα περιπου..αρα λεει οπως καταλαβαίνεται τελος τα wm 10 ..και λεει κιολας γελώντας ψιλοειρωνικα.... νταξει μωρε δεν εγινε και κατι...σιγα...παμε για αλλα τωρα..

Οταν θεοποιουσε τα wm 10 και οτι οι universal apps ειναι το μελλον ηταν καλα ε??Αλλα βεβαια οταν τα κονομας λες οτι σου λενε...

Οταν καποιοι λεγαμε: παιδια δεν το πανε καλα το πραγμα, πολλες καθυστερησεις, πολλα Bugs, οι developers θα τους γυρισουν την πλατη με αυτα που κανουν, ημασταν trolls και κακοι τοτε ε? Που ειναι τωρα αυτοι που μας ελεγαν τα ιδια με τον Daniel Rubino τωρα??

Οσοι θελετε να δειτε το βιντεακι θα ανεβει λογικα στο καναλι του Windows central στο youtube τις επομενες ωρες φανταζομαι...

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγη ωρα εβλεπα για λιγο ενα ζωντανο-live podcast στο Youtube στο καναλι του Windows central..και μιλουσε ο Daniel Rubino (οι περισσοτεροι ξερετε ποιος ειναι) με τον Zac Bowden..και λεει καποια στιγμη ο Daniel...<<οκ παιδια τα windows phone δυστυχως εχουν μονο 0,3% ποσοστο και συγκεκριμενα τα wm10 καπου στο 0, 15% στα μισα περιπου..αρα λεει οπως καταλαβαίνεται τελος τα wm 10 ..και λεει κιολας γελώντας ψιλοειρωνικα.... νταξει μωρε δεν εγινε και κατι...σιγα...παμε για αλλα τωρα..

Οταν θεοποιουσε τα wm 10 και οτι οι universal apps ειναι το μελλον ηταν καλα ε??Αλλα βεβαια οταν τα κονομας λες οτι σου λενε...

Οταν καποιοι λεγαμε: παιδια δεν το πανε καλα το πραγμα, πολλες καθυστερησεις, πολλα Bugs, οι developers θα τους γυρισουν την πλατη με αυτα που κανουν, ημασταν trolls και κακοι τοτε ε? Που ειναι τωρα αυτοι που μας ελεγαν τα ιδια με τον Daniel Rubino τωρα??

Οσοι θελετε να δειτε το βιντεακι θα ανεβει λογικα στο καναλι του Windows central στο youtube τις επομενες ωρες φανταζομαι...

 

Καλά ο Ντάνιελ έκανε μπαμ όταν δικαιολογούσε στραβές φάσεις που κανείς άλλος δε μπορούσε.

Δε θα πω καν ότι τα "έπαιρνε". Indeed τώρα τι να μας πει άραγες?

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο Ντάνιελ έκανε μπαμ όταν δικαιολογούσε στραβές φάσεις που κανείς άλλος δε μπορούσε.

Δε θα πω καν ότι τα "έπαιρνε". Indeed τώρα τι να μας πει άραγες?

 

Συμφωνω απολυτα venejo...Ολο αυτο το εγραψα ομως γιατι μου εκανε τρομερη εντυπωση, η ας πουμε <<υποκρισία>> του Daniel που τοσο ευκολα-χαλαρα έδειξε, ισοπεδωνοντας τα wm λες και δεν θελει να μιλαει αλλα πια για αυτα..Μαλλον επεσε σημα απο την Μs να κοψουν καθε συζητηση για αυτα πλεον..

Αυτο φυσικα δεν αναιρει το γεγονος οτι τα wm 10 ειναι ενα πανεμορφο λειτουργικο που αν ειχε την σωστη υποστηριξη θα εδειχνε τα δοντια του στον ανταγωνισμο..αλλα με προχειρες κινησεις του ποδαριου δεν προχωρησε κανεις...

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα venejo...Ολο αυτο το εγραψα ομως γιατι μου εκανε τρομερη εντυπωση, η ας πουμε <<υποκρισία>> του Daniel που τοσο ευκολα-χαλαρα εδειξε ισοπεδωνοντας τα wm λες και δεν θελει να μιλαει αλλα πια για αυτα..Μαλλον επεσε σημα απο την Μs να κοψουν καθε συζητηση για αυτα πλεον..

Αυτο φυσικα δεν αναιρει το γεγονος οτι τα wm 10 ειναι ενα πανεμορφο λειτουργικο που αν ειχε την σωστη υποστηριξη θα εδειχνε τα δοντια του στον ανταγωνισμο..αλλα με τσαπαtσουλιες δεν προχωρησε κανεις...

 

Μου είχε κάνει εντύπωση από τότε που "παρέβλεπε" πράγματα που έκαναν μπαμ!

Και μιλάμε έδειχνε το 950 με την 1η official των 10ριών με το τότε firmware.

Θυμόμαστε όλοι πως ήταν τα πράγματα. Το λειτουργικό το έχω πει και εγώ χιλιάδες φορές

το ΑΓΑΠΩ και τέλος. Γι αυτό ακόμα το δουλεύω και θα συνεχίσω. Για την τύχη του ναι η MS δε το κατάφερε.

Θα μπορούσα να γραψω πολλά γι αυτό αλλά δε χρειάζεται. Πάνω κάτω τα ξέρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Οταν καποιοι λεγαμε: παιδια δεν το πανε καλα το πραγμα, πολλες καθυστερησεις, πολλα Bugs, οι developers θα τους γυρισουν την πλατη με αυτα που κανουν, ημασταν trolls και κακοι τοτε ε? Που ειναι τωρα αυτοι που μας ελεγαν τα ιδια με τον Daniel Rubino τωρα??

Γιατί κάθε φορά το πας στο προσωπικό; Είναι λίγο παρανοϊκό αυτό που κάνεις κάθε φορά. Περιμένεις δηλαδή από κάποιον να πει συγνώμη επειδή έκανε μία λάθος εκτίμηση/πρόβλεψη για το τι πωλήσεις θα κάνει ένα καταναλωτικό προϊόν; Είμαστε με τα καλά βρε αδερφέ; Εδώ ο κόσμος γύρω μας χάνεται και περιμένεις κάποιον να κάνει αυτοκριτική επειδή έπεσε έξω; Να στο πω εγώ. Έπεσα έξω όταν πίστευα ότι τα WP θα χτυπήσουν 15άρια σε market share. Ε και; Και αυτά στα λέω με όλη την καλή διάθεση διότι δεν ποστάρεις σαν μερικούς που ψάχνουν με το μικροσκόπιο να ανέβει τοπικ με WP για να μπουν να την πουν στον κόσμο. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι θες να βγει από μία συζήτηση του στυλ "που είστε τώρα εσείς που λέγατε άλλα".

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά το πας στο προσωπικό; Είναι λίγο παρανοϊκό αυτό που κάνεις κάθε φορά. Περιμένεις δηλαδή από κάποιον να πει συγνώμη επειδή έκανε μία λάθος εκτίμηση/πρόβλεψη για το τι πωλήσεις θα κάνει ένα καταναλωτικό προϊόν; Είμαστε με τα καλά βρε αδερφέ; Εδώ ο κόσμος γύρω μας χάνεται και περιμένεις κάποιον να κάνει αυτοκριτική επειδή έπεσε έξω; Να στο πω εγώ. Έπεσα έξω όταν πίστευα ότι τα WP θα χτυπήσουν 15άρια σε market share. Ε και; Και αυτά στα λέω με όλη την καλή διάθεση διότι δεν ποστάρεις σαν μερικούς που ψάχνουν με το μικροσκόπιο να ανέβει τοπικ με WP για να μπουν να την πουν στον κόσμο. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι θες να βγει από μία συζήτηση του στυλ "που είστε τώρα εσείς που λέγατε άλλα".

 

Κι όμως ακολουθείς τέτοιου είδους συζητήσεις λες και είσαι χθεσινός......

Αδικαιολογητος.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά το πας στο προσωπικό; Είναι λίγο παρανοϊκό αυτό που κάνεις κάθε φορά. Περιμένεις δηλαδή από κάποιον να πει συγνώμη επειδή έκανε μία λάθος εκτίμηση/πρόβλεψη για το τι πωλήσεις θα κάνει ένα καταναλωτικό προϊόν; Είμαστε με τα καλά βρε αδερφέ; Εδώ ο κόσμος γύρω μας χάνεται και περιμένεις κάποιον να κάνει αυτοκριτική επειδή έπεσε έξω; Να στο πω εγώ. Έπεσα έξω όταν πίστευα ότι τα WP θα χτυπήσουν 15άρια σε market share. Ε και; Και αυτά στα λέω με όλη την καλή διάθεση διότι δεν ποστάρεις σαν μερικούς που ψάχνουν με το μικροσκόπιο να ανέβει τοπικ με WP για να μπουν να την πουν στον κόσμο. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι θες να βγει από μία συζήτηση του στυλ "που είστε τώρα εσείς που λέγατε άλλα".

 

Να ξεκαθαρισουμε κατι stewe. Συμφωνω με αυτα που λες και εχεις δικιο, η ενσταση μου ομως ειναι μονο η εξης...οτι εχω δεχθει υποτιμητικα σχολια ολο αυτο το διαστημα ουκ ολιγες φορες επειδη απλα ελεγα τα πραγματα με το ονομα τους. Ουτε υπονοησα να βγει κανεις για συγγνωμες ουτε τιποτα Εννοειτε. Απλα να μην περνουμε τον συνομιλητη μας απο τα μουτρα επειδη δεν μας αρεσουν αυτα που λεει...οπως στην περιπτωση μου. Και σταματω εδω. Καλο βρασυ και καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι δεν μας αρέσουν αυτά που λες (Προσωπικά τα έχω βαρεθεί συνέχεια) , είναι ότι είμαστε σε μια ηλικία ,ξέρουμε τη μας γίνεται και η συνεχής γκρίνια δεν βοηθάει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι δεν μας αρέσουν αυτά που λες (Προσωπικά τα έχω βαρεθεί συνέχεια) , είναι ότι είμαστε σε μια ηλικία ,ξέρουμε τη μας γίνεται και η συνεχής γκρίνια δεν βοηθάει.

 

 

Σεβαστο...

Link to comment
Share on other sites

οτι εχω δεχθει υποτιμητικα σχολια ολο αυτο το διαστημα ουκ ολιγες φορες επειδη απλα ελεγα τα πραγματα με το ονομα τους.

Το δέχομαι αυτό που λες και έχεις απόλυτο δίκιο. Και σαν μέλος εδώ μέσα έχω έρθει αρκετές φορές σε αντιπαράθεση (και έχοντας φάει και ban) με διάφορα γνωστά τρολ-θαμώνες των WP τόπικ. Δεν διαφωνώ στο να υπάρχουν αντιπαραθέσεις σε λογικά πλαίσια, και με αυτή την λογική σαν αναγνώστης δεν έχω κανένα πρόβλημα να διαβάσω τις αντιπαραθέσεις του καθενός. Απλά η ένστασή μου ήταν στο γεγονός ότι χωρίς κάποιον λόγο και αφορμή έγινε "τσίγκλισμα" το οποίο από το πουθενά μπορεί να οδηγήσει σε εντάσεις. Ελπίζω να έκανα κατανοητή την διαφορά.

 

Εντελώς φιλικά ότι λέω και με όλη την καλή διάθεση χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης με εσένα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγη ωρα εβλεπα για λιγο ενα ζωντανο-live podcast στο Youtube στο καναλι του Windows central..και μιλουσε ο Daniel Rubino (οι περισσοτεροι ξερετε ποιος ειναι) με τον Zac Bowden..και λεει καποια στιγμη ο Daniel...<<οκ παιδια τα windows phone δυστυχως εχουν μονο 0,3% ποσοστο και συγκεκριμενα τα wm10 καπου στο 0, 15% στα μισα περιπου..αρα λεει οπως καταλαβαίνεται τελος τα wm 10 ..και λεει κιολας γελώντας ψιλοειρωνικα.... νταξει μωρε δεν εγινε και κατι...σιγα...παμε για αλλα τωρα..

Οταν θεοποιουσε τα wm 10 και οτι οι universal apps ειναι το μελλον ηταν καλα ε??Αλλα βεβαια οταν τα κονομας λες οτι σου λενε...

Οταν καποιοι λεγαμε: παιδια δεν το πανε καλα το πραγμα, πολλες καθυστερησεις, πολλα Bugs, οι developers θα τους γυρισουν την πλατη με αυτα που κανουν, ημασταν trolls και κακοι τοτε ε? Που ειναι τωρα αυτοι που μας ελεγαν τα ιδια με τον Daniel Rubino τωρα??

Οσοι θελετε να δειτε το βιντεακι θα ανεβει λογικα στο καναλι του Windows central στο youtube τις επομενες ωρες φανταζομαι...

 

H ms γενικά παραδέχεται πως τα windows 10 δεν έχουν την πορεία που περίμεναν κι είναι λογικό. Αν μιλάμε για φορητές συσκεύες που πάτωσαν, οι παιδικές ασθένειες των pc πάνε πίσω;

 

Στο mobile κομμάτι δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την επιλογή μου, αντίθετα στο desktop/laptop κλαίω με μαύρο δάκρυ!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι μέρα με την μέρα αισθάνομαι τυχερός που δεν έδωσα χρήματα να πάρω και άλλη συσκευή της ms.

Στην παρούσα φάση τουλάχιστον δεν βλέπω φως(στο τούνελ:P)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

H ms γενικά παραδέχεται πως τα windows 10 δεν έχουν την πορεία που περίμεναν κι είναι λογικό. Αν μιλάμε για φορητές συσκεύες που πάτωσαν, οι παιδικές ασθένειες των pc πάνε πίσω;

 

Στο mobile κομμάτι δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την επιλογή μου, αντίθετα στο desktop/laptop κλαίω με μαύρο δάκρυ!

 

Ξερεις ποιο ειναι το παραξενο? Οτι σε laptop του 2010 με τα εξης χαρακτηριστικα (ι5 430m- 6gb ram) πανε αρκετα καλα και τα εχω ευχαριστηθει. Φυσικα το πρωτο διαστημα μετα το καλοκαιρι υπηρχαν θεματακια οπως λες..αλλα αυτη την στιγμη ειμαι αρκετα ικανοποιημενος, ολα λειτουργουν οπως πρεπει σε ενα Laptop 7ετιας ετσι? Και χρησιμοποιω αρκετα universal apps..μου εχουν λυσει τα χερια αρκετες φορες..

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα (πριν καεί η n board κάρτα γραφικών στο laptop) με athlon II, ΑΤΙ 4000 Series και 3 gb ram, λειτουργούσε καλά, αλλά η εμπειρία χρήσης είναι κάκιστη (δες π.χ. τις ρυθμίσεις, δεν είναι για pc αυτό το πράγμα), ότι με κάθε update μπορεί να σου αλλάξει τις ρυθμίσεις, πολύ σαβούρα που προέρχεται από το λειτουργικό, πολλά προβλήματα μετά από updates.

 

Κι όλα αυτά τα γράφω ως απλός χρήστης, δεν είναι εργαλείο δουλειάς μου.

 

Αναφορικά με την mobile χρήση είμαι 100% για το στήσιμο του λειτουργικού, θεωρώ πως δεν σε παιδεύει (δεν αναφέρομαι σε τυχόν bugs, αλλά που είναι αυτή η ρύθμιση, πως ρυθμίζεις το χ,ψ κλπ.) κι έχει υποστήριξη (ακόμα) αν και είναι στο 0.3%.

 

Κλείνοντας να πω πως η ms συνεχίζει την ίδια καταστροφική λογική που ξεκίνησε με τα 8άρια. Προσπαθεί να ενοποιήσει, μα αποτυγχάνει. Κι αν για τις φορητές συσκευές στα ενδότερα του φερμουάρ τους, για pc/laptop δεν νομίζω πως την κολακεύει.

 

ΥΓ: Δεν αναφέρομαι περαιτέρω στα w10 για σταθερές συσκευές για να μην βγω off topic, αν και έχω κάμποσα παραδείγματα για το παράλογο μερικών πραγμάτων. :)

Link to comment
Share on other sites

ειχα κανει στη συσκευη μου hard reset για κατι θεματα που ειχε που δεν διορθωθηκαν αλλα μου δημιουργηθηκε το εξης προβλημα,ειχα την εφαρμογη του facebook του κινητου εγατεστημενη απο οταν το πηρα μετα το ρεσετ που εκανα ενω φορτωσαν ολες οι αλλες εφαρμογες το facebook δεν φορτωνε εκανα σοφτ ρεσετ τιποτα πηγα στο store να την ξανακατεβασω τιποτα παλι.ετσι αναγκαστικα να κατεβασω το facebook που χρειαζεται 2 γιγα ραμ...εω ειναι πιο καλογραμενη απο την προηγοθμενη με πεταει αμεσωσ οποιος μπορει να με βοηθησει αν μπορω να κανω κατι με την εφαρμογη θα τ εκτιμουσα..επισης στο messenger παρατηρησα οτι αν πατασ πολλα κουμπια μαζι πχ γραφεις 'χαχαχα' γρηγορα ειτε κολλαει ειτε μου κανει super μεγενθθνση στην οθονη πχ να πιανη ενα μεγαλο γραμμα ολη την οθονη σε σημειο που μονο που μπορω να κανω ειναι να κλεισω το τηλ και να το ανοιξω ξανα απο την αρχη...απογοητευση μεγαλη
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο update δεν θα μας έρθει αυτόν τον μήνα; Κολλήσαμε στην .693! :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...