Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το tvaddons που είχε και το sportdevil επανήλθε μεν,αλλά έχουν φύγει πολλά πράγματα μεταξύ αυτών και το sportdevil

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει καν; Ούτε χειροκίνητα που λένε κάποιοι; Να ξέρουμε το θα κάνουμε για τον αγώνα το βράδυ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει καν; Ούτε χειροκίνητα που λένε κάποιοι; Να ξέρουμε το θα κάνουμε για τον αγώνα το βράδυ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

http://www.laola1.tv/en-int/live-schedule με χρηση vpn απο browser

Link to comment
Share on other sites

http://www.laola1.tv/en-int/live-schedule με χρηση vpn απο browser

και μέσω acestream να συμπληρώσω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει καν; Ούτε χειροκίνητα που λένε κάποιοι; Να ξέρουμε το θα κάνουμε για τον αγώνα το βράδυ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

 

 

Αν δεν το έχεις περασμένο,βάλτο χειροκίνητα

Αν το έχεις,οκ

Παίζουν,εγώ τώρα βλέπω τένις που το δοκίμασα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by nik1975
Link to comment
Share on other sites

http://www.laola1.tv/en-int/live-schedule με χρηση vpn απο browser

 

μπαίνω από turbo vpn apk και στο laola έχω κάνει login , αλλά για να παίξει κάποιο από τα ματς που εχει τώρα μου ζητάει να γίνω premium member , έτσι συμβαίνει γενικά ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μπαίνω από turbo vpn apk και στο laola έχω κάνει login , αλλά για να παίξει κάποιο από τα ματς που εχει τώρα μου ζητάει να γίνω premium member , έτσι συμβαίνει γενικά ?

Δεν χρειαζεται login!!! Σε android .... ανοιξε το browser σαν desktop ( και στο dolphin και στο chrome υπαρχει η επιλογη και δουλευει!! )

Ανοιξε πρωτα το vpn app και μετα το browser (για vpn δοκιμασα full εκδοση του VPN Master )

Για pc απλα κανε εγκατασταση καποιο vpn προσθετο πχ για chrome https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=en (υπαρχει το ιδιο και για firefox) .Για χωρα Αγγλία η usa

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θελω να δω τον τελικο μπασκετ , ποιο add on προτεινετε?

Η απάντηση σου έχει δοθεί ... διάβασε τα ποιο πάνω post.... laola1....

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω το ποστ , μπορεις να με βοηθησεις?

Από browser όχι από Kodi . Aνοιξε αυτή την διεύθυνση http://www.laola1.tv/en-int/live-schedule από το browser (χρειάζεται vpn) ... Οδηγίες #3948

Από εκεί βλέπω τώρα σε 720p

20170611_210021.jpg

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από sportsdevil αλλα ισραηλιτικής περιγραφής αρκετά καλή ποιότητα από dimosports

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από sportsdevil αλλα ισραηλιτικής περιγραφής αρκετά καλή ποιότητα από dimosports

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

ΝΑΙ και από εκεί μπορείς ... Απλά δεν μπορώ την περιγραφή ... Προτιμώ φυσικο ήχο .. Χωρίς περιγραφή ... Και ατάκες ... Θα Παίξεις 50-50 άκουσες τι σου είπα... 50-50 Μαλακα :lol::lol:

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά προσπαθώ να κάνω καστ από λαόλα με βπν από το κινητό στη τηλεόραση με χρωμκάστ και δεν γίνεται, μόνο αν κλείσω βπν έχετε καμία γρήγορη λύση?

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Για τον τελικό,αφήστε το kodi,βάλτε το modbro από εδώ,apk αρχείο είναι

https://mobdroapp.com/mobdro-apk-download/

Και μετά καμπάνα από Arena 2

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Specto πήρε update, επανέρχονται σιγά σιγά

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Specto πήρε update, επανέρχονται σιγά σιγά

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Όσα είναι για ταινίες και σειρές δεν θα έχουν πρόβλημα τουλάχιστον έτσι φαίνεται

Πρόβλημα έχουν τα live channels,αυτά είναι χλωμό να επανελθουν

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Όσα είναι για ταινίες και σειρές δεν θα έχουν πρόβλημα τουλάχιστον έτσι φαίνεται

Πρόβλημα έχουν τα live channels,αυτά είναι χλωμό να επανελθουν

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Κανένα δεν θα έχει πρόβλημα.... ούτε ταινίες..... ούτε live channels. Όπως ήταν πριν που κάθε τόσο άλλαζαν πρόσθετα και repo έτσι είναι τώρα και έτσι θα είναι με το kodi.

Link to comment
Share on other sites

Το vpn στο laola, χρειαζεται για ολα τα ματς η μονο για τα ελληνικα?

Επισης υπαρχει για android κανα καλο δωρεαν vpn?

Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ξανα εβαλα build με την διαφορα το παλιο ukturk το

αφαιρεσα εβαλα το καινουριο.πως μπορω να το κανω

να εμφανιζεται στο μενου των builds πχ θελω να το βαλω

εκει που λεει ταινιες.

Ενω ειναι ευκολο χρειαζεται μια διαδικασια απο "κλικ" στο κοντι την οποια ακριβως δεν την θυμαμαι. Αμα ψαξεις στο google θα βρεις πολλες τετοιες σελιδες. Παει καπως ετσι: settings-skin- διαμορφωση αρχικου μενου- διαμορφωση υπομενου κ.λ.π. Επειδη σιγουρα κατι ξεχναω πηγαινε google για σιγουρια.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εχω σε ταμπλετ και box 4.4.2

Θα ειναι οκ αν βαλω την 17 του kodi με πλαγιο τροπο οπως περιγραφετε σε διαφορα βιντεο μεσω ebmc η δεν αξιζει και να μεινω στην παλια....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εχω σε ταμπλετ και box 4.4.2

Θα ειναι οκ αν βαλω την 17 του kodi με πλαγιο τροπο οπως περιγραφετε σε διαφορα βιντεο μεσω ebmc η δεν αξιζει και να μεινω στην παλια....

Και εγω με 4.4.2 ειμαι. Εβαλα απο δω το FTMC http://freaktab.com/forum/tv-player-support/general-tv-player-dicussions/xbmc-talk/575588-ftmc (arm general) και εχω το κεφαλι μου ησυχο. Περνα το αφοβα εγκαταλειποντας το επισημο kodi. Δεν χρειαζεται κανενας πλαγιος τροπος. Μονο που θα σου πρότεινα απο την εμπειρια μου αν εχεις μνημη 1 gb στα μηχανακια σου να ΜΗΝ βαλεις κανενα build αλλα να κανεις το σεταρισμα μονος σου. Παιρνει λιγο χρονο και ψαξιμο αλλα αξιζει τον κοπο. Tο δικο μου beelink x2 πεταει πλεον.

 

Στάλθηκε από το thl 4000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sakisv
Link to comment
Share on other sites

για windows και ubuntu εχουμε καμια ενναλακτικη μεχρι να στρωσει το exodus? οπως το terrarium πχ για android
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...