Jump to content

[Clone] Lenovo P780c


mikefant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.aliexpress.com/item/Original-mobile-phones-lenovo-P780c-4G-RAM-mtk6592-octa-core-2-5Ghz-13-0MP-5-0/32256176149.html

 

Γεια σας παιδια εχω παραγγειλει αυτο το κινητο απο κινα απο το λινκ που σας εστειλα..Ειναι συνηθως σωστα τα χαρακτηριστικα που δινουν στο αλι η να μην ελπιζω αδικα???.... επισης μιλησα με τον πωλητή και μου ειπε οτι φτανει εδω το πακετο αλλα δεν μπορω να καταλαβω που ακριβως aaaaa.png

 

παιζει να βρω και κανα σαπουνι μεσα??...ο πωλητης λεγεται MIZO

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που θα σου το πω αλλά δυστυχώς το κινητό που αγόρασες δεν είναι γνήσιο. Δεν υπάρχει καν μοντέλο της LENOVO με τη ονομασία P780c. Έχει χιλιοειπωθεί ότι δεν αγοράζουμε ποτέ από Ali χωρίς πριν να έχουμε ψάξει, ρωτήσει και να είμαστε απόλυτα σίγουροι ότι πρόκειται για γνήσιο μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Και τωρα τι θα μου στειλουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει περιπτωση να λειτουργει σωστα??...και αν οχι θα παρω οντως τα χρηματα μου πισω??

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα τι θα μου στειλουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει περιπτωση να λειτουργει σωστα??...και αν οχι θα παρω οντως τα χρηματα μου πισω??

 

Λογικά θα λειτουργεί κομπλέ, απλά δεν είναι Lenovo με ότι συνεπάγεται αυτό για αναβαθμίσεις και υποστήριξη σε parts Κτλπ. Σε Ali δεν έχω κάνει dispute αλλά πιστεύω πως μπορεί να διεκδικήσεις τα χρήματα σου πίσω.

 

Btw 130 αγορές κανένα feedback από τους αγοραστές για το προϊόν και αγόρασες από ένα πωλητή με 130 feedback με κάτω από 90%. Πολλαπλά τα λάθη σου φίλε μου, ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για τις αναβαθμισεις και αυτα δεν μπορω να κανω κατι??...για παραδειγμα να σπασω τo android...ειμαι ασχετος απο αυτα ενα φιλαρακι μου,μου ειπε οτι και γνησιο να μην ειναι μπορει να το κανει να λειτουργει σωστα τις εφαρμογες και τα updates ισχυει κατι τετοιο??...

 

Τι διαδικασια χρειαζεται για να κανω μια προσπαθεια επιστροφης χρηματων??....τι πρεπει να δειξω και πως....??

 

Συγνωμη αν κουραζω αλλα ειμαι ασχετος οπως ανεφερα παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Για τις αναβαθμισεις και αυτα δεν μπορω να κανω κατι??...για παραδειγμα να σπασω τo android...ειμαι ασχετος απο αυτα ενα φιλαρακι μου,μου ειπε οτι και γνησιο να μην ειναι μπορει να το κανει να λειτουργει σωστα τις εφαρμογες και τα updates ισχυει κατι τετοιο??...

 

Τι διαδικασια χρειαζεται για να κανω μια προσπαθεια επιστροφης χρηματων??....τι πρεπει να δειξω και πως....??

 

Συγνωμη αν κουραζω αλλα ειμαι ασχετος οπως ανεφερα παραπανω...

 

Για τις αναβαθμίσεις του κινητού δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Για τις αναβαθμίσεις των εφαρμογών θα πρέπει να δουλεύουν χωρίς πρόβλημα.

 

Για τις ερωτήσεις που έχεις για το Aliexpress δεν έχω απάντηση, καλύτερα ρώτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=385264

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Τροποποιήθηκε αναλόγως ο τίτλος για να μην πάρουμε κανέναν στο λαιμό μας.

 

Ενημερωτικά στον mikefant... Μην περιμένεις να είναι τίποτα αληθινό από τα χαρακτηριστικά που σου πούλησε ο τύπος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η αγγελία είναι πειρασμός όπως τα δείχνει....

Τι μοντέλο είναι αυτό άραγε με τα πλήκτρα κάτω από το φωτογραφικό φακό;

Το παρέλαβες; Γράψε λεπτομέρειες;;; :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όλοι οι κλώνοι έτσι όπως παρουσιάζονται πειρασμοί είναι. Όταν έρθουν όμως σου κάθονται στο στομάχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα site το δείχνει διαφορετικό και στο YouTube υπάρχουν και παρουσιάσεις από παραλήπτες, καρά μπαμ μαϊμού
Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζει αν ειναι μαιμου η οχι...για τα χρηματα που εδωσα και τα μισα να εχει παλι σε καλη τιμη το πηρα...

 

http://www.singpost.com/index.php?option=com_sp_service&controller=tab_tracking&task=trackdetail&layout=show_detail&tmpl=component&ranumber=RF310565040SG&type=1

 

Εδω φτανει το πακετο τωρα που ακριβως περιμενω να μου πειτε...!!!!...

 

Οταν και αν το παραλαβω θα σας πω λεπτομεριες...!!!....

 

Ειναι απομίμηση του LG G3 mini

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το link, πρέπει να έδωσες κοντά στα 135 €, σωστά; Με 135 € αγόραζες επώνυμο κινητό με περισσότερα από τα μισά. Και η εμπειρία έχει δείξει ότι σε αυτές τις περιπτώσεις ούτε τα μισά δε θα πάρεις...
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να σου βγει καλό και να το χαρείς,

Από ότι βλέπω 11/1 έφυγε από Σιγκαπούρη, το Φεβρουάριο πιστεύω να φτάσει Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εδωσα 135 ευρω....εδωσα 73,5 για την ακριβεια ηταν και καλα σε 8ωρη προσφορα..

Θα σου πρότεινα να το πουλήσεις... Θα έχει κάπου 512mb RAM με τέτοια τιμή.

Επίσης, δεν υπάρχει mtk6592 με 2,5ghz χώρο. Επιπλέον, το wallpaper είναι το στοκ της LG. Επιπλέον, οι mtk επεξεργαστές δεν στηρίζουν 4gb RAM. Ψάξτε λίγο ρε παιδιά πριν παραγγειλετε.

Edited by teotsi

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...