Jump to content

Vodafone Smart 4 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα,

 

Eίμαι καινούριος user με το ίδιο κινητό Vodafone smart 4 max.... και θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει Tempered Glass για το συγκεκριμένο μοντέλο ;

Σιλικόνη θήκη και μεμβράνη του έχω είδει το original τις Vodafone, αλλα η μεμβράνη τους δεν είναι καλή διότι φαίνονται όλες η γρατζουνιές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 641
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το here maps,μπορείτε κανονικά να το κάνετε εγκατάσταση; Δεν μου κατεβάζει με τίποτα τα maps

 

Eγώ το έχω ήδη εγκαταστήσει πριν λίγο καιρό και δουλεύει κανονικά...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το here maps,μπορείτε κανονικά να το κάνετε εγκατάσταση; Δεν μου κατεβάζει με τίποτα τα maps

μηπως εχεις την εφαρμογη αποθηκευμενη στην καρτα μνημης?αν την εχεις τοτε βαλτην στην μνημη της συσκευης

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το τηλέφωνο δεν θα αναπτυχθεί απο κανένα διαθεσιμοτητα και τιμή ορίζουν την εξέλιξη του

Ευτυχώς δεν έχει προβληματα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, εξανεμίζονται οι ελπίδες που είχα..

Πίστευα ότι ενα update θα το έδινε η vodafone.. αλλά όσο περνά ο καιρός, μάλλον δε...

Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα, εχει χρησιμοποιησει κανεις εφαρμογη για το on/off της συσκευης?

 

καποια που να δουλευει?? εχω βαλει αρκετες αλλα δν

Link to comment
Share on other sites

για on δεν γνωρίζω κάποια

για off αυτή δουλεύει

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock

και με double tap συντόμευση στο nova launcer σωζεις το button από περιττά πατήματα

Link to comment
Share on other sites

για on δεν γνωρίζω κάποια

για off αυτή δουλεύει

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock

και με double tap συντόμευση στο nova launcer σωζεις το button από περιττά πατήματα

 

το of δν ειναι τοσο απαραιτητο, ετσι κι αλλιως το τηλ κλειδωνει μονο του, το ον που πρεπει συνεχεια να πατας κουμπι ... ακομα και το tap tap που ειναι σχετικα καλο , δν το ανοιγει με τπτ ...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει τα αρχεία του Here Maps για το κινητό ; Προσπαθώ να κατεβασω τους χάρτες και δεν μπορω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει τα αρχεία του Here Maps για το κινητό ; Προσπαθώ να κατεβασω τους χάρτες και δεν μπορω

Άλλαξε την ρύθμιση από τις ρυθμίσεις τα προγράμματα να γίνονται εγκατάσταση στην εσωτερική μνήμη του κινητού , κατέβασε και κάνε εγκατάσταση το here , τρέξε το , κατέβασε τους χάρτες και θα είσαι ΟΚ , μετα ξανά άλλαξε την ρύθμιση για εγκατάσταση των υπόλοιπων προγραμμάτων στην SD

Link to comment
Share on other sites

Και να το κατεβάσεις δε θα εγκατασταθεί αν δεν κάνεις ό,τι λέει ο skarlis, δηλ. να αλλάξεις το "Default write disk" στα Settings --> Storage από "SD Card" σε "Internal Memory". Πάντως για να το κατεβάσεις ώστε να το έχεις δοκίμασε εδώ, κάνοντας paste το link του play store (id=com.here.app.maps) (προσοχή στα ενοχλητικά popups).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εγκαταστησα το here maps και το πεταξα είναι battery hog όταν υπάρχει το sygic και το δωρεάν map navigator που δουλεύουν άψογα δεν καταλαβαίνω την ζέση για το here maps
ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να φορμάρει μια κάρτα SD σε άλλο format πέρα του FAT32 και να την βάλει στο κινητό;

Πολεμάω εδώ και λίγες ώρες και δεν την διαβάζει το κινητό ούτε σε NTFS ούτε σε exFat :confused:

Μπορεί κάποιος να τσεκάρει και να απαντήσει γιατί δεν νομίζω να φταίει η SD μου.

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που δεν ημουν ιδιαιτερα fan των flip θηκών τυπου πορτοφολι, πηρα μια αρκετα καλη και ποιοτικη απο το Μοναστηρακι σημερα απο ενα μαγαζι με gadgets και αξεσουάρ για κινητα κυριως απεναντι απο τον Στρατηγο λιγο πιο κατω. Μου φανηκε πολυ καλυτερη απο καποιες που ειδα σε ebay. Βεβαια δεν ειναι smart case.... Δηλαδη δεν αλλαζει κατι στο πλαστικο τζαμακι που εχει η θηκη οσον αφορα την οθονη.δεκα ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία έχει πέσει στο νήμα... Είναι γιατί δεν θα αναπτυχθεί παραπάνω; Έχει κάποιος επιτυχημένα εγκαταστήσει custom recovery?
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι το custom recovery προϋπόθεση έχει να εχεις να βάλεις κάποια Ρομ αλλιωτικα τι ρολο παιζει πέρα απο backup

Απο την στιγμη που δεν υπάρχει κάποια Ρομ και κανεις δεν ασχολείται εδώ η εξω εδώ τελειωσε και το νήμα προβλήματα δεν έχουμε οποτε .........

 

.

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πλέον δεν κάνει 130€...αυτη η προσφορά έδωσε μια αξιόπιστη και φθηνή συσκευή, αλλά πλέον δεν υπάρχουν πολλοί αγοραστές.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι το custom recovery προϋπόθεση έχει να εχεις να βάλεις κάποια Ρομ αλλιωτικα τι ρολο παιζει πέρα απο backup

Μα για αυτό ακριβώς το θέλω ;) , είπα να το φορμάρω και βαριέμαι να ξαναπερνάω τα πάντα :wacko: ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι κορυφαίο το εργαλείο για τα λεφτά του. Δούλεψα λίγο το G3 αυτό το διάστημα και η οθόνη του είναι μουντή σε σχέση με του Smart, που είναι ζεστή και χάρμα οφθαλμών. Ποιος είπε ότι το μέγεθος δε μετράει; 0.5" κάνουν τεράστια διαφορά :lol: Όπως έγραψε και κάποιος φίλος με το Note 4 λίγο πιο παλιά, είναι σκέτη απόλαυση το browsing. Να μη μιλήσω για την μπαταρία του. Δεν υπάρχει το μηχάνημα, είναι πολύ μπροστά.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αξιόλογο το max , πραγματικά .

 

Αν είχε και πολύ δυνατό ηχείο , δεν το συζητάω . Ακούγεται μέτρια για μένα .

 

Το μόνο μειονέκτημα που του βρίσκω .

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης πλέον δεν κάνει 130€...αυτη η προσφορά έδωσε μια αξιόπιστη και φθηνή συσκευή, αλλά πλέον δεν υπάρχουν πολλοί αγοραστές.

 

Δεν είναι και πολλά τα 40€ παραπάνω νομίζω ...........

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αν ξερει κάποιος αν γινεται στο taskbar να βαλουμε καπως την ρυθμιση απο gsm σε 3g\4g για να μην μπαινουμε καθε φορά στις ρυθμίσεις? Ευχαριστώ! Οσον αφορα τη συσκευή ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος εκτος ισως απο την κάμερα της που σε συγκριση με την καμερα των 8 mp του galaxy s2 που ειχα πριν ειναι υποδεεστερη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...