Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίες! Εμένα πάντως μου λείπουν οι ρυθμίσεις φωτογραγίας και βίντεο που είχε το G2... Γιατί τέτοια λιτότητα στις ρυθμίσεις στο Flex; :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εχω ενα μηνα αλλα απορησα και εγω με τις λιγες επιλογες που εχει στη φωτογραφικη.. (ευτυχως που υπαρχουν εφαρμογες..) Τουλαχιστον αν ειδα καλα στη φωτογραφικη εχει τις ιδιες λιγοστες ρυθμισεις με το Lg G3.. (παρηγορια...) Η φωτεινοτητα του σχεση με το G3 απαραδεκτη..! Μακαρι να υπηρχε εφαρμογη για να αυξανει τη φωτεινοτητα!

 

Προηγουμενως ειχα το P8 lite και σιγουρα στο μονο που μπορει να συγκριθει ειναι η καταναλωση μπαταριας, η ταχυτητα πλοηγησης δε συγκρινεται.

Μηπως γνωριζει καποιος αν μπορει να αλλαξει η συχνοτητα που αναβει το led ειδοποιησεων οταν εχω π.χ. καποια αναπαντητη..? Αργει παρα πολυ (καθε 12-13 δευτερολεπτα)

Edited by vrasnagr
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες!

 

Ευχαριστώ φίλος ...

 

... Γιατί τέτοια λιτότητα στις ρυθμίσεις στο Flex; :confused:

 

γιατί σου λέει η LG ... αν θες παραπάνω πράματα πάρε μια φωτογραφική μηχανή :p

εμένα πάντως το μόνο που μου λείπει είναι το μπροστινό φλας (για selfie) που είχα στο προηγούμενο κντ μου

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω τολμήσει να το κάνω root. Θα το κρατήσω λίγο ακόμα "μαμά" και βλέπουμε.

 

Για την φωτεινότητα εγώ χρησιμοποιώ το "Lux" και είμαι αρκετά ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

 

Καμιά καλή (χωρίς σπαμ και διαφημίσεις) εφαρμογή να αντικαταστήσουμε την μαμά εφαρμογή της κάμερας ξέρουμε? Είναι πολύ σπαστικό που δεν έχει περισσότερες ρυθμίσεις.

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω τολμήσει να το κάνω root. Θα το κρατήσω λίγο ακόμα "μαμά" και βλέπουμε.

 

Για την φωτεινότητα εγώ χρησιμοποιώ το "Lux" και είμαι αρκετά ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.

 

Καμιά καλή (χωρίς σπαμ και διαφημίσεις) εφαρμογή να αντικαταστήσουμε την μαμά εφαρμογή της κάμερας ξέρουμε? Είναι πολύ σπαστικό που δεν έχει περισσότερες ρυθμίσεις.

 

Χωρίς διαφημίσεις είναι η opencamera και έχει πάρα πολλές ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...σκέφτομαι μέσα σε αυτές τις μέρες να αγοράσω το flex που το είχα πάντα καημό...και θα ήθελα γνώμες...αξίζει η αγορά του(λογικά μεταχειρισμενο) η όχι?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να το πάρεις καινούριο αν δεν πρόκειται να αλλάξεις πολύ σύντομα συσκευή. Η τιμή του έχει πέσει και αξίζει πραγματικά τα χρήματα του.
Link to comment
Share on other sites

Θα το αγοράσω μόνο και μόνο γιατί πάντα ήθελα να έχω ένα flex...θα το χρησιμοποιώ σαν 2η συσκευή...γι αυτό λέω να κοιτάξω μεταχειρισμενο μήπως βρω κάτι σε καλή τιμή...το θέμα είναι αν αξίζει να το πάρω η αν θα το ματανιωσω
Link to comment
Share on other sites

Για δεύτερη συσκευή και να το μετανιώσεις λίγο απίθανο. Δεν μετανιώσαμε πολλοί απο εμάς που το έχουμε σαν πρώτη και το πληρώσαμε και πιο ακριβό όταν το πήραμε...Το θέμα είναι αν χρειάζεσαι και αν θεωρείς σωστό να δώσεις χρήματα είτε πολλά είτε λίγα για δεύτερη συσκευή. Ποια θα είναι η πρώτη συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δώσει κάποια αρκετά χρήματα για το s6 edge ποιος ο λόγος να δώσεις και για ένα flex? Δεν θα κάνεις κάτι διαφορετικό...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο και να με τρώει, root δεν κάνω. Με έχει βολέψει απίστευτα το Nova Go, οπότε κάθομαι στα αυγά μου....
I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο και να με τρώει, root δεν κάνω. Με έχει βολέψει απίστευτα το Nova Go, οπότε κάθομαι στα αυγά μου....

Προσπάθησες να το συνδέσεις με tv μέσω slimport αν παίζει;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες να το συνδέσεις με tv μέσω slimport αν παίζει;

 

 

Οχι, δεν έχω δοκιμάσει. Το μόνο που ξέρω, είναι ότι η υπηρεσία σαν υπηρεσία, δεν παίζει σε συσκευές που έχουν γίνει root (όπως και το OTE TV Go)

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Από εχθές προσπαθεί να ανοίξει το wifi (συνέχεια ψάχνει στο notification center) αν πας μέσα στο wifi δείχνει κλειστό χωρίς να μπορεί να ανοίξει.....

ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

LG-H955 5.1.1

Link to comment
Share on other sites

177 θελω να πω:) . Τελειωσε η προσφορα. Το προλαβαν ευτυχως πολλοι

Εγώ πάντως εκείνη την ώρα που μπήκα είχες 262+τα μεταφορικά. Άν ξαναδείς τέτοια προσφορά που λες στείλε μου πμ, thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εκείνη την ώρα που μπήκα είχες 262+τα μεταφορικά. Άν ξαναδείς τέτοια προσφορά που λες στείλε μου πμ, thanks :)

 

μπορει να μην αλλαξες τον πωλητη, στα 40 λεπτα απο οταν το ποσταρα ειχε ακομα την ιδια τιμη. Τοσο οσο λες το ειχε το amazon france :) .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! συγνώμη αν ίσως βγαίνω εκτός τόπικ αλλά χρειάζομαι την συμβουλή σας...έχω πάθει τρέλα με το τηλέφωνο και θα το χτυπήσω άμεσα αλλά δεν ξέρω απο ποιο κατάστημα....το eshop που το εμπιστεύομαι επειδή έχω ψωνίσει αρκετά πράγματα το έχει στα 269 ευρώ αλλά στο bestprice το βρήκα και με 235 αλλά δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα, εσείς τι με συμβουλεύετε να κάνω; να το πάρω από το σίγουρο eshop ή απο το πιο φθηνό ή απο κάποιο άλλο κατάστημα που εσείς έχετε μείνει ευχαριστημένοι; σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...