Jump to content

Η Λάμψη (Ant1)


SNikolaidis
 Κοινοποίηση

ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;  

156 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;

    • Η ΛΑΜΨΗ
      45
    • ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
      111


Recommended Posts

H Lampsh eixe arxisei na koyrazei akoma kai toys taktikoteroys thaymastes ths toys teleytaioys mhnes.To senario htan paroxhmeno,oi dialogoi monotonoi.Gia ayto alloste kai h seira nikhthhke kata kratos apo to ''Vera sto Deksi''.

 

Sto teleytaio epeisodio ths Lampshs diavasa pos o Giagkos Drakos tha timorhthei gia ola ta paraptomata sta opoia eixe ypopesei ola ayta ta xronia.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H Lampsh eixe arxisei na koyrazei akoma kai toys taktikoteroys thaymastes ths toys teleytaioys mhnes.To senario htan paroxhmeno,oi dialogoi monotonoi.Gia ayto alloste kai h seira nikhthhke kata kratos apo to ''Vera sto Deksi''.

 

Sto teleytaio epeisodio ths Lampshs diavasa pos o Giagkos Drakos tha timorhthei gia ola ta paraptomata sta opoia eixe ypopesei ola ayta ta xronia.

σε ένα ζάπινγκ που πέτυχα την λάμψη , από ότι έλεγε και ο γιος του γιάνγκου δράκου :w00t: τον αφήνουν μόνο και έρημο...ότι και καλά αυτή είναι η τιμωρία του :lol: :lol: :lol: ήμαρτον...

 

ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ΦΥΛΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :tease:

Link to comment
Share on other sites

σε ένα ζάπινγκ που πέτυχα την λάμψη , από ότι έλεγε και ο γιος του γιάνγκου δράκου τον αφήνουν μόνο και έρημο...ότι και καλά αυτή είναι η τιμωρία του ήμαρτον...

 

:pχμ...και καλα ζαπινγκ το λεμε τωρα:p:whistle:...πες βρε την αληθεια:grin: οτι βλεπεις:shock: 14 χρονια Λαμψη:zzz:..και τωρα βγαινεις και 'συ μαζι μ' αυτους στη συνταξη!!:grin::lol::tease:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

χμ...και καλα ζαπινγκ το λεμε τωρα...πες βρε την αληθεια οτι βλεπεις:shock: 14 χρονια Λαμψη.και τωρα βγαινεις και 'συ μαζι μ' αυτους στη συνταξη!:tease:
μα τον δία και τον κιουταχή :lol: :lol: :lol:

 

:tease:

 

πέρασαν δα τόσα χρόνια; :scared: απορώ οι γιαγιάδες πως θα το αντέξουν έχασαν που έχασαν τον θεοχάρη ε να χάσουν και την λάμψη ε πάει πολύ :w00t: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ποια θα ειναι ομως η τιμωρια του Δρακου να τον σκοτωσει ο Αγγελιδης η να φυγουν μακρια του παιδια και εγγονι?

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Το καλημέρα ζωή θα τελειώσει ποτέ????? :cry: :p
Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Το καλημέρα ζωή θα τελειώσει ποτέ????? :cry: :p

 

Βιαζεσαι και θα γερασεις γρηγορα:p...απολαυσε τη ζωη, χωρις αγχος, μαζι με Φωσκολο!!:D:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να βιάζομαι? :worry: :p

Οκ ας περιμένω λίγο ακόμα.... :lol:

Ryback3 είδες τι μου κάνει ο Φώσκολος?

Είμαι γεμάτη άγχος.....Γιατί ρωτώ εγώ η απελπισμένη 13χρονη...άμα τελειώσει το Καλημέρα Ζωή πώς θα περνάω τα απογεύματα μου..... :cry: :lol:

Πάντως παιδιά ειλικρινά ποτέ δε μου άρεσε ο Φώσκολος αλλά τώρα δεν αντέχεται...... :blink: :wacko:

Μέχρι και ένα 4χρονο περισσότερη φαντασία έχει.... :blink:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να βιάζομαι? :worry: :p

Οκ ας περιμένω λίγο ακόμα.... :lol:

Είμαι γεμάτη άγχος.....Γιατί ρωτώ εγώ η απελπισμένη 13χρονη...άμα τελειώσει το Καλημέρα Ζωή πώς θα περνάω τα απογεύματα μου..... :cry: :lol:

Πάντως παιδιά ειλικρινά ποτέ δε μου άρεσε ο Φώσκολος αλλά τώρα δεν αντέχεται...... :blink: :wacko:

Μέχρι και ένα 4χρονο περισσότερη φαντασία έχει.... :blink:

βλεπεις και τα βραζιλιανικα τον αντιγραφουν :lol: που φαντασια :p
Link to comment
Share on other sites

βλεπεις και τα βραζιλιανικα τον αντιγραφουν :lol: που φαντασια :p

 

Ναιιιι φυσικά.....

Ο Φώσκολος και οι σειρές του είναι πηγή έμπνευσης! :lol:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Μη λέτε τι θα γίνει στο τέλος της Λάμψης γαμώτο! Ξεκίνησα να διαβάζω τα νέα μηνύματα και ο DENIOR λέει spoilers! :mad: Καλά που πρόλαβα και έκλεισα το παράθυρο! Δεν πρόκειται να ξαναδιαβάσω το τοπικ αυτό μέχρι να τελειώσει η σειρά :p

 

Επίσης εγώ που είμαι φανατικός δεν κουράστηκα καθόλου τους τελευταίους μήνες, αντίθετα ήμουν πορωμένος όπως πάντα! :w00t: :cool: :)

Link to comment
Share on other sites

στο σημερινο επεισοδια ο Αγγελιδης θα βρεθει τετ α τετ με τον Γιαγκο στο ανανσερ του νοσοκομειου αφου ο ενας θα ανεβαινει και ο αλλος θα καταβαινει .θα τον σκοτωσει η απλα θα τον τραμαυτησει η θα αλλαξει γνωμη?

παλιοτερα παντως ο Φωσκολος ελεγε πως το τελος θα ειναι να κληρονομησει τον Γιαγκο το παιδι τις υπηρετριας.

Παντως το τελευταιο εξαμηνο τα επεισοδια ειναι πολυ τραβηγμενα.Αδυνατω να καταλαβω πως στα ξαφνικα κανενας γιος του δεν θελει τον Γιαγκο αφου π.χ. η ιστορια με τον ΤΙΜΟ ηταν απο περυσι που αυτοκτονησε η κοπελα που ειχε.Γιατι λοιπον μετα απο 1 χρονο να αποχωρησει τον Γιαγκο και οχι τοτε?Γιατι ο Αλεξης δεν θελει να τα ξαναβρει με τον πατερα του αφου λογικα θα αρεσε στον Γιαγκο η ιδεα ενος δευτερου εγγονιου.Αυτο εξαλλου ελεγε και η Ντεζυ στην Νορα.

Θελω να πω πως απο καιρο φαινοταν οτι παει για φιναλε και μαλιστα τραβηγμενο φιναλε γιατι κανονικα αν τελιωνε νωριτερα επρεπε να ειχε πιο φυσιολογικο φιναλε.

Παντως και ο Αγγελιδης που ελεγε οτι αγαπαγε την Κατερινα δεν την υπολογιζει μπροστα στην εκδικηση.

Το εργο το παρακολοθουσα ανα καιρους απο τοτε που πηγαινα Λυκειο.Ειχα δει διαφορεες ιστοριες αλλα π.χ. προσωπικα δεν μου αρεσε που καθε λιγο αλλαζε τους Τιμο και Αλεξη.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι αλήθεια.. Είναι πολύ εκνευριστικό κάθε τόσο να αλλάζει ηθοποιούς και να μην ξέρεις ποιον βλέπεις.. Εγώ πάντως που ήμουν σχετικά φανατική αντι-Φωσκολικιά, ομολογώ ότι το βλέπω αυτή την εβδομάδα. Είμαι περίεργη να δω πως θα τελειώσει (μάλλον αυτοκτονεί ο Γιάγκος)..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παντως και ο αυτος που κανει τον Αγγελιδη εχει ξαναπαιξει στην Λαμψη σε 2-3 ρολους ακομα.

Και εγω ανα διαστηματα το εβλεπα αλλα επειδη ειχα υποψιαστει απο την ροη των επεισοδιων οτι τελιωνει το βλεπω συστηματικα το τελευταιο εξαμηνο.

Παντως κατα εμε επρεπε να τελιωνε νωριτερα με πιο νορμαλ φιναλε.Ειμαι και εγω περιεργος να δω τι φιναλε εδωσε.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Δέ νομίζω πάντως ο Φώσκολος να σκοτώσει τον Δράκο. Τόσα χρόνια τον παρουσίαζε σαν δυνατό, αδίστακτο, και υπερ-προστατευμένο (γ@μεί και δέρνει που λέμε...!). Θα ήταν τουλάχιστον άδικο στο τελευταίο επισόδειο να βάλει τον Αγγελίδη να τον σκοτώσει.

Ένα τέλος που θα μου άρεσε θα ήταν ο Δράκος να σκότωνε παιδιά/υπηρέτριες/Αγγελίδη κλπ, να έγραφε την εταιρία στον εγγονό του, και μαζί να διοικούσαν την Giant...

Αλλά ίσως ο φώσκολος να θέλει να δώσει ένα πιο ειρηνικό τέλος, με τον εγγονό του Δράκου να είναι καλόκαρδος... Υπομονή μέχρι την παρασκευή...!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

και ομως θα βρεθουν τετ τα τετ ο Αγγελιδης με τον Δρακο στο σημερινο επεισοδιο και μπορει να κινδυνεψει.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

pantos prin apo ligo kairo eixe proanagelthi o thanatos tis tanias kai oti ayto tha allaze ton Drako.Telika shmera kremasthke h tania.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

η Τανια ενω εχει παλμο ο εγκεφαλος δεν λειτουργει.Ο Αγγελιδης δεν θελει πια εκδικηση.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η φαρσοκωμοδια που ασελγει (ασυστολως) πανω στην αμοιρη ελληνικη τηλεοραση φτανει επιτελους σε ενα τελος.Μα δεν συγκινηστε?:cry:
Link to comment
Share on other sites

Ο μισουνοφ τι λεει για όλα αυτα;

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Έλιωσα λέμε!

 

-----------------

 

Τώρα αλήθεια τελειώνει η Λάμψη αύριο; :confused: Απίστευτο μου φαίνεται,νόμιζα πρώτα θα μας έθαβε όλους ο Φώσκολος και μετά θα την τέλειωνε την Λάμψη.. :X

Link to comment
Share on other sites

pantos prin apo ligo kairo eixe proanagelthi o thanatos tis tanias kai oti ayto tha allaze ton Drako.Telika shmera kremasthke h tania.

 

Ναι, ορκίστηκε ο Δράκος ψέματα στη ζωή της, λέει "Αν λέω ψέματα να σε θάψω" :p Πάντως δεν την έθαψε τελικά, κάτι χειρότερο έπαθε... :confused:

 

 

Πάντως ρε σεις μόλις είδα το σημερινό επεισόδιο να τελειώνει σκέφτηκα WTF;;;;;;;; :blink: Μας αφήνει με αναπάντητα ερωτήματα... Καλά το υποψιαζόμουν εγώ πως θα συμβεί κάτι τέτοιο :mad: :( Δεν έχει ένα τέλος ρε γμτ, με το αεροπλάνο τι διάλο έγινε; Τους βρήκανε ποτέ ή όχι; Ζωντανούς ή νεκρούς; Ο εγγονός του Δράκου τι, πέθανε κι αυτός; Ο Δράκος τι διάλο έπαθε, τρελάθηκε; Αυτό ήταν το τέλος του;

 

Ρε μπας και μας κάνουνε πλάκα και υπάρξει τελικά συνέχεια :rolleyes: (me hopes)

 

ΥΓ: Ποιός στο καλό είναι ο μισούνοφ;;;;;;;;; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...