Jump to content

myphone.gr AWARDS: Οι καλύτερες συσκευές του 2014!


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι επιλογές τις συντακτικής ομάδας δείχνουν να είναι sponsored. Αν και δήλωσα iPhone και iPad για τα δικά μου "γούστα", δεν μπορώ να μην κατακρίνω την επιλογή του o.p.o. που δεν ξέρουμε που "κρατάει η σκούφια του", ως την χειρότερη. Όσο για τα tablet υπάρχουν τόσο καλοφτιαγμένα μηχανήματα από LG, samsung, Microsoft, και apple που η πρόταση της google με την παρούσα τιμολόγηση της δείχνει το λιγότερο υπερβολή η επιλογή του.

 

τι από που κρατάει η σκούφια του? δεν είναι γυναίκα για να θες να μάθεις την ιστορία της. την συσκευή σαν συσκευή ψήφισαν.. τι μας νοιάζει αν η εταιρεία είναι νεοσύστατη? έβγαλαν μια πολύ καλή συσκευή και αυτό είναι το δεδομένο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 135
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι επιλογές τις συντακτικής ομάδας δείχνουν να είναι sponsored. Αν και δήλωσα iPhone και iPad για τα δικά μου "γούστα", δεν μπορώ να μην κατακρίνω την επιλογή του o.p.o. που δεν ξέρουμε που "κρατάει η σκούφια του", ως την χειρότερη. Όσο για τα tablet υπάρχουν τόσο καλοφτιαγμένα μηχανήματα από LG, samsung, Microsoft, και apple που η πρόταση της google με την παρούσα τιμολόγηση της δείχνει το λιγότερο υπερβολή η επιλογή του.

 

εδώ εισαι λαθος........... δεν ψήφισαν της εταιρείας (αυτό ειναι αλλη ψηφοφορία) ψήφισαν καθαρά και και μόνο της συσκευές και το τι προσφέρουν :)

 

αν βγει αύριο εταιρεία που λέγεται 廢話 και θα βγάλει άψογη συσκευη θα βγει αυτή πρώτη........

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία με μια συσκευή είναι μια ολιστική διαδικασία. Περιλαμβάνει την αγορά, την καθημερινότητα μαζί της και την αντιμετώπιση των προβλημάτων. Το one plus σίγουρα είναι μια συσκευή που σε χαρακτηριστικά είναι κορυφαία. Αλλά τόσο στο κομμάτι της αγοράς (με τα invites και την απίστευτη καθυστέρηση που στην ουσία πια να είναι μια συσκευή όπως όλες με αντίστοιχη τιμή) όσο και στην αντιμετώπιση των προβλημάτων (έλλειψη σέρβις, πολλά bugs, συνεχείς αναβαθμίσεις κ.α.) είχε προβλήματα που δεν έπρεπε να υπάρχουν.

Εν συντομία ήταν value for money για του πρώτους που το αγόρασαν. Όταν η αγορά του εξομαλύνθηκε ο ανταγωνισμός είχε φτάσει τιμολογιακά να προσφέρει αντίστοιχα προϊόντα. Για μένα το moto g είναι value for money.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να είναι πρώτη μια συσκευή με 801 snapdragon στα 2.3ghz και 2gb ram όταν έχουν βγει αλλα με ακριβώς ολοδιο cpu αλλα σε πιο ανεβασμένες συχνότητες 2.5ghz και με 3 gb ram..

Για να μην πούμε για τον 805 που ήδη υπάρχει σε κινητά που κυκλοφορούν...που ειναι τα κινητα με Exynos 5 με τον νεο mtk6595 που ειναι η νεα κατηγορια πανω απο το htc one...

Μηπως απλά είδατε στο antutu που γραφει και καλά πρώτο το htc one m8 και το βάλατε? δεν εξηγείται αλλιώς..

Το htc one ειναι αρκετα 'πισω' σε σχεση με τον ανταγωνισμο αυτην την στιγμη δεν ξερω καν αν θα επρεπε να ειναι στην 3αδα..

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Οι επιλογές τις συντακτικής ομάδας δείχνουν να είναι sponsored. Αν και δήλωσα iPhone και iPad για τα δικά μου "γούστα", δεν μπορώ να μην κατακρίνω την επιλογή του o.p.o. που δεν ξέρουμε που "κρατάει η σκούφια του", ως την χειρότερη. Όσο για τα tablet υπάρχουν τόσο καλοφτιαγμένα μηχανήματα από LG, samsung, Microsoft, και apple που η πρόταση της google με την παρούσα τιμολόγηση της δείχνει το λιγότερο υπερβολή η επιλογή του.

 

Ναι , τους τα "χώνει" η Oneplus. :dizzy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να είναι πρώτη μια συσκευή με 801 snapdragon στα 2.3ghz και 2gb ram όταν έχουν βγει αλλα με ακριβώς ολοδιο cpu αλλα σε πιο ανεβασμένες συχνότητες 2.5ghz και με 3 gb ram..

Για να μην πούμε για τον 805 που ήδη υπάρχει σε κινητά που κυκλοφορούν...που ειναι τα κινητα με Exynos 5 με τον νεο mtk6595 που ειναι η νεα κατηγορια πανω απο το htc one...

Μηπως απλά είδατε στο antutu που γραφει και καλά πρώτο το htc one m8 και το βάλατε? δεν εξηγείται αλλιώς..

Το htc one ειναι αρκετα 'πισω' σε σχεση με τον ανταγωνισμο αυτην την στιγμη δεν ξερω καν αν θα επρεπε να ειναι στην 3αδα..

Είναι τα πακέτα που έχει η HTC για μάρκετινγκ και μπορεί και επηρεάζει μέσω χρηματισμού τα site και blog που ασχολούνται με την κινητή. Ή ίσως απλά είναι που εσύ εστιάζεις σε λάθος πράγματα και το κατώτερο (όπως λες) Μ8 ξεβρακώνει όλους αυτούς με τα τερατώδη spec. Διάλεξε ποιο είναι το πιο πιθανό.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Είναι τα πακέτα που έχει η HTC για μάρκετινγκ και μπορεί και επηρεάζει μέσω χρηματισμού τα site και blog που ασχολούνται με την κινητή. Ή ίσως απλά είναι που εσύ εστιάζεις σε λάθος πράγματα και το κατώτερο (όπως λες) Μ8 ξεβρακώνει όλους αυτούς με τα τερατώδη spec. Διάλεξε ποιο είναι το πιο πιθανό.

 

Εγω εστιαζω σε λαθος πραγματα?

Τι ποιο σοβαρο πραγμα υπαρχει απο το cpu ενος κινητου για αρχη..

Σε ρωταω λοιπον πως γινεται το Μ8 να ξεβρακωνει αυτους με τα τερατωδη spec? οταν δεν εχει ιδιας 'δυναμης' spec..μη μου πεις το λειτουργικο του κομμάτι κλπ γιατι αν το παμε ετσι τοτε και το iphone θαπρεπε να ειναι καπου στην λιστα

Με λιγα λογια το m8 το ξεβρακωνουν αλλοι, που ειναι αυτοι οι αλλοι στν λιστα ομως δεν καταλαβαίνω

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να είναι πρώτη μια συσκευή με 801 snapdragon στα 2.3ghz και 2gb ram όταν έχουν βγει αλλα με ακριβώς ολοδιο cpu αλλα σε πιο ανεβασμένες συχνότητες 2.5ghz και με 3 gb ram..

Για να μην πούμε για τον 805 που ήδη υπάρχει σε κινητά που κυκλοφορούν...που ειναι τα κινητα με Exynos 5 με τον νεο mtk6595 που ειναι η νεα κατηγορια πανω απο το htc one...

Μηπως απλά είδατε στο antutu που γραφει και καλά πρώτο το htc one m8 και το βάλατε? δεν εξηγείται αλλιώς..

Το htc one ειναι αρκετα 'πισω' σε σχεση με τον ανταγωνισμο αυτην την στιγμη δεν ξερω καν αν θα επρεπε να ειναι στην 3αδα..

 

σαν σύνολο μετράνε της συσκευές

ποιότητα

λειτουργικότητα

οθονη

κλπ κλπ σαν σύνολο.........

 

δλδ τι να κάνεις μια συσκευη που ειναι super duper hardware px με άθλια κατασκευή? η να εχει super wow ολα με άθλιο soft :)

Link to comment
Share on other sites

Το htc one ειναι αρκετα 'πισω' σε σχεση με τον ανταγωνισμο αυτην την στιγμη δεν ξερω καν αν θα επρεπε να ειναι στην 3αδα..

 

Δεν ξέρω αν διαβασες τον τιτλο του θέματος αλλά λέει για τις καλυτερες συσκευές του 2014 δηλαδή ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ της χρονιας και όχι αυτής της στιγμής....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διαβασες τον τιτλο του θέματος αλλά λέει για τις καλυτερες συσκευές του 2014 δηλαδή ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ της χρονιας και όχι αυτής της στιγμής....

 

και εγω γιαυτην την χρονια μιλαω:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εστιαζω σε λαθος πραγματα?

Τι ποιο σοβαρο πραγμα υπαρχει απο το cpu ενος κινητου για αρχη..

Σε ρωταω λοιπον πως γινεται το Μ8 να ξεβρακωνει αυτους με τα τερατωδη spec? οταν δεν εχει ιδιας 'δυναμης' spec..μη μου πεις το λειτουργικο του κομμάτι κλπ γιατι αν το παμε ετσι τοτε και το iphone θαπρεπε να ειναι καπου στην λιστα

Με λιγα λογια το m8 το ξεβρακωνουν αλλοι, που ειναι αυτοι οι αλλοι στν λιστα ομως δεν καταλαβαίνω

 

Δηλαδή ρε φίλε μου όποια εταιρία κατάφερνε και υπερχρόνιζε το επεξεργαστή έστω και για 1mhz θα ήταν καλύτερη από όλες τις άλλες??? Όχι ρωτάω, γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου... Το λειτουργικό δεν το υπολογίζεις? Απλά παίρνεις έναν επεξεργαστή πετάς και μια μνήμη και αυτό ήταν, είμαι άρχοντας και ο καλύτερος... ;)

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Ενώ συμφωνώ με το m8 ως το πιο ολοκληρωμένο/ομοιογενες (και συνεπώς το καλύτερο αν και πανάκριβο), διαφωνώ στις άλλες 2 κατηγορίες.

 

Vfm είναι το Moto g και όχι το opo για τους λόγους που αναφέρθηκαν πολύ εύστοχα προηγουμένως.

 

Επίσης, κορυφαίο tablet για το 2014 imho είναι το κατά πολύ αγνωστο/σνομπαρισμενο Sony xperia z2 tablet. Απίστευτο μηχάνημα από όλες τις απόψεις, συν αδιάβροχο (όσοι έχουν μικρά παιδιά καταλαβαίνουν). :)

 

Τέλος, μην υποτιματε την αξία της Microsoft / Nokia ειδικά αυτοί που δεν έχουν πιάσει καν στα χέρια τους να δουλέψουν ένα καλό lumia.

Και του χρόνου!!

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη ταμπλέτα θα έλεγα το surface 3, αν και είναι περισσότερο λαπτοπ παρά ταμπλέτα. Περίεργη επιλογή το Nexus 9. Οι περισσότερες κριτικές λένε ότι δεν είναι φθηνό όπως οι προηγούμενες Nexus προτάσεις, κοστίζει όσο το ipad air 2 στην Ελλάδα και είναι υποδεέστερο σε ποιότητα κατασκευής, συνολικές δυνατότητες (όχι τεχνικά χαρακτηριστικά στο χαρτί) και λιγότερο εύχρηστο με τους περιορισμούς του android software.
Link to comment
Share on other sites

VfM συσκευή αξίας 400 ευρώ. Και μη μου πείτε ότι από την Κίνα παίρνεις πιο φθηνά. Άμα είναι να πάρω α που την Κίνα υπάρχουν και καλύτερες συσκευές σε καλύτερες τιμές. Το nexus 9 και note 4 το καταλαβαίνω, όλα τα υπόλοιπα δεν αξίζουν μία. Λάθος, αξίζουν, αλλά όχι να βρίσκονται στο τοπ του 2014.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη ταμπλέτα θα έλεγα το surface 3, αν και είναι περισσότερο λαπτοπ παρά ταμπλέτα. Περίεργη επιλογή το Nexus 9. Οι περισσότερες κριτικές λένε ότι δεν είναι φθηνό όπως οι προηγούμενες Nexus προτάσεις, κοστίζει όσο το ipad air 2 στην Ελλάδα και είναι υποδεέστερο σε ποιότητα κατασκευής, συνολικές δυνατότητες (όχι τεχνικά χαρακτηριστικά στο χαρτί) και λιγότερο εύχρηστο με τους περιορισμούς του android software.

Εχει περιορισμους το android και δεν εχει το ios?

Το ακουσαμε κι αυτο.

 

Δικαιοτατος νικητης το Μ8.

Συνολικα ο,τι καλυτερο κυκλοφορει, ποιοτικοτατο και με το καλυτερο skin android που το κανει χρηστικοτερο και χωρις lags σε σχεση με οποιοδηποτε αλλο android.

Τα υπολοιπα περι περισσοτερων mhz κλπ ειναι για παιδακια που παιζουν υπερατου.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Για το nexus 9 (το οποιο μου αρέσει σαν συσκευή) δεν γίνετε όμως να παίρνει βραβείο χωρίς καν να είναι "επισήμως" διαθέσιμο στην Eλλάδα. Όσο αναφορά τα κινητά... το χάος. Δεν γίνετε να παίρνει βραβείο το m8 (το οποιο είναι μια πολύ καλή συσκευή) όταν μαζί με το s5 είναι σχεδόν μια γενιά πίσω σε χαρακτηριστικά. Δεν γίνετε να παίρνει βραβείο το one plus one (αν και πολύ καλή συσκευή) όταν δεν μπορείς να το αγοράσεις όχι από κατάστημα αλλα ούτε καν από το internet, γιατί με αυτή την λογική στην σύγκριση για vfm θα έπρεπε να συμπεριληφθούν όλα τα "περίεργα-κινεζικα" κινητά (που δεν θα εμφανιστούν ποτε Ελλάδα) που με 100 euro προσφέρουν ότι οι άλλοι με 800. Τέλος το μεγαλύτερο φάουλ είναι η παντελής απαξίωση και μη αναφορά στο G3 το οποιο στην έκδοση με τα 16gb είναι τουλάχιστον το καλύτερο vfm ενώ στην έκδοση με τα 32gb προσφέρει τα χαρακτηριστικά του (πολύ καλού αλλα απίστευτα υπερτιμολογημένου) note 4 στην μιση τιμή από αυτό
Link to comment
Share on other sites

Πολύ λογικές επιλογές με μια μόνο διαφωνία. Σε τάμπλετ το Ν9 υπολείπεται σε πολλά έναντι άλλων επιλογών. Άποψη μου ότι εκεί παίζει μπάλα μόνη της η Microsoft με τα Surface Pro που είναι απείρως ανώτερα του ανταγωνισμού. Full blown PC που σηκώνει gaming κανονικότατο κι όλο αυτό σε μορφή τάμπλετ. Καλά δεν αναφέρομαι καν στα specs γιατί δεν έχει νόημα.

Παλιότερα εδώ στο forum πολλοί θέλανε στο μέλλον ένα τάμπλετ που είναι κανονικός υπολογιστής. Εδώ και 3 χρόνια αυτό έγινε και να που οι περισσότεροι το αγνοούν επιλέγοντας σαφώς υποδεέστερες συσκευές ως κορυφαία τάμπλετ.

Edited by eimai_kala
Link to comment
Share on other sites

Για το nexus 9 (το οποιο μου αρέσει σαν συσκευή) δεν γίνετε όμως να παίρνει βραβείο χωρίς καν να είναι "επισήμως" διαθέσιμο στην Eλλάδα. Όσο αναφορά τα κινητά... το χάος. Δεν γίνετε να παίρνει βραβείο το m8 (το οποιο είναι μια πολύ καλή συσκευή) όταν μαζί με το s5 είναι σχεδόν μια γενιά πίσω σε χαρακτηριστικά. Δεν γίνετε να παίρνει βραβείο το one plus one (αν και πολύ καλή συσκευή) όταν δεν μπορείς να το αγοράσεις όχι από κατάστημα αλλα ούτε καν από το internet, γιατί με αυτή την λογική στην σύγκριση για vfm θα έπρεπε να συμπεριληφθούν όλα τα "περίεργα-κινεζικα" κινητά (που δεν θα εμφανιστούν ποτε Ελλάδα) που με 100 euro προσφέρουν ότι οι άλλοι με 800. Τέλος το μεγαλύτερο φάουλ είναι η παντελής απαξίωση και μη αναφορά στο G3 το οποιο στην έκδοση με τα 16gb είναι τουλάχιστον το καλύτερο vfm ενώ στην έκδοση με τα 32gb προσφέρει τα χαρακτηριστικά του (πολύ καλού αλλα απίστευτα υπερτιμολογημένου) note 4 στην μιση τιμή από αυτό

Η λογική σου έχει ένα θέμα. Αν την ακολουθούσαμε θα έβγαιναν τα καλύτερα πάντα η το τελευταίο Ζ ή το note ή το iPhone επειδή παρουσιάζονται στο τέλος της χρονιάς. Το ερώτημα δεν είναι αν πχ το S5 είναι χειρότερο του note. Χαίρω πολύ με 6 μήνες διαφορά. Το θέμα είναι πόσο καλύτερο ήταν σε σχέση με τον ανταγωνισμό του εκείνη την περίοδο το ένα από το άλλο. Κι επειδή τα χρονικά όρια είναι κάπως μικρά θα σου το εξηγήσω πιο πλατιά. Πιο καλή συσκευή ποια είναι για την τελευταία δεκαετία, το πρώτο iPhone (που έφερε επανάσταση) ή το φετινό ZTE blade που είναι σαφώς πιο σύγχρονο και με περισσότερες δυνατότητες;

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Η λογική σου έχει ένα θέμα. Αν την ακολουθούσαμε θα έβγαιναν τα καλύτερα πάντα η το τελευταίο Ζ ή το note ή το iPhone επειδή παρουσιάζονται στο τέλος της χρονιάς. Το ερώτημα δεν είναι αν πχ το S5 είναι χειρότερο του note. Χαίρω πολύ με 6 μήνες διαφορά. Το θέμα είναι πόσο καλύτερο ήταν σε σχέση με τον ανταγωνισμό του εκείνη την περίοδο το ένα από το άλλο. Κι επειδή τα χρονικά όρια είναι κάπως μικρά θα σου το εξηγήσω πιο πλατιά. Πιο καλή συσκευή ποια είναι για την τελευταία δεκαετία, το πρώτο iPhone (που έφερε επανάσταση) ή το φετινό ZTE blade που είναι σαφώς πιο σύγχρονο και με περισσότερες δυνατότητες;

 

Γιατί να μην υπάρχει το like button..... Μπράβο φιλέ bouss με καλυψες απόλυτα....ελπιζω τώρα να καταλαβουν μερικοί....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε να είναι πρώτη μια συσκευή με 801 snapdragon στα 2.3ghz και 2gb ram όταν έχουν βγει αλλα με ακριβώς ολοδιο cpu αλλα σε πιο ανεβασμένες συχνότητες 2.5ghz και με 3 gb ram..

Για να μην πούμε για τον 805 που ήδη υπάρχει σε κινητά που κυκλοφορούν...που ειναι τα κινητα με Exynos 5 με τον νεο mtk6595 που ειναι η νεα κατηγορια πανω απο το htc one...

Μηπως απλά είδατε στο antutu που γραφει και καλά πρώτο το htc one m8 και το βάλατε? δεν εξηγείται αλλιώς..

Το htc one ειναι αρκετα 'πισω' σε σχεση με τον ανταγωνισμο αυτην την στιγμη δεν ξερω καν αν θα επρεπε να ειναι στην 3αδα..

 

Εσυ εδω μας λες τι κανει ο ΜΤΚ6595 αλλα νομιζω οτι ουτε το ιδιο το ξερει οτι μπορει να τα "κανει"!!! :p

Μιλαμε για soc 2014-2015 με δυνατοτητες γραφικων 2012-2013... :X

Τα λιγα παραπανω mhz τον εκαναν ισαξιο του 801... τιποτα παραπανω...

Για φθηνα κινεζικα κινητα καλος ειναι! :O

Link to comment
Share on other sites

φιλε bouss... αν η δικη μου λογική έχει ένα θέμα τότε μάλλον η δικη σου έχει παραπάνω. Σαφώς και μια νεότερη συσκευή έχει κάποιο προβάδισμα από κάποια λίγο παλαιότερη Ο διαγωνισμός όμως είναι για την ανάδειξη τις καλύτερης συσκευής του 2014 γιατί σύμφωνα με την δικη σου λογική ο διαγωνισμός θα έπρεπε να είναι ανάμεσα σε συσκευές 1ου τριμηνου 2014, 2ου τριμηνου 2014 κλπ κλπ. Eπίσης θα με ενδιέφερε η γνώμη σου για την απουσία του βραβευμένου one plus one από καταστήματα (φυσικά και online) και η απουσία και των 2 εκδόσεων του G3 από την λίστα
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε φίλε μου όποια εταιρία κατάφερνε και υπερχρόνιζε το επεξεργαστή έστω και για 1mhz θα ήταν καλύτερη από όλες τις άλλες??? Όχι ρωτάω, γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου... Το λειτουργικό δεν το υπολογίζεις? Απλά παίρνεις έναν επεξεργαστή πετάς και μια μνήμη και αυτό ήταν, είμαι άρχοντας και ο καλύτερος... ;)

 

Είναι 200 όχι 100..και στον 805 είναι πολλά παραπάνω και πολύ πιο καινούρια τεχνολογία και παραπάνω ram και πολλές φορές πιο καλή κάμερα.. Όσο για το λειτουργικό δεν υπάρχει κανένα λειτουργικό που νάνε τόσο χάλια ώστε να κάνει ένα CPU 2.5 χειρότερο από έναν 2.3

Άσε που σε πολλές περιπτώσεις software μιλάμε για κορυφαίες ομάδες που φτιάχνουν rom όπως κάτι miui, cyanogenmod και πολλές άλλες "ανεπίσημες" ομάδες.. Εγώ δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σας

Είναι σαν να παίρνετε μια παλιά Ferrari και παρόλο που είναι λιγότερα άλογα συνεχίζεται να λέτε είναι καλύτερη από την καινούρια που βγήκε..

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσυ εδω μας λες τι κανει ο ΜΤΚ6595 αλλα νομιζω οτι ουτε το ιδιο το ξερει οτι μπορει να τα "κανει"!!! :p

Μιλαμε για soc 2014-2015 με δυνατοτητες γραφικων 2012-2013... :X

Τα λιγα παραπανω mhz τον εκαναν ισαξιο του 801... τιποτα παραπανω...

Για φθηνα κινεζικα κινητα καλος ειναι! :O

 

Δεν νομίζω νάνε τυχεο που σχεδόν 50ριζει στο antutu..και που να δεις στο νέο update του antutu που θα περαστούν νέοι αριθμοί για τα νέα CPU

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Εχει περιορισμους το android και δεν εχει το ios?

Το ακουσαμε κι αυτο.

 

Δικαιοτατος νικητης το Μ8.

Συνολικα ο,τι καλυτερο κυκλοφορει, ποιοτικοτατο και με το καλυτερο skin android που το κανει χρηστικοτερο και χωρις lags σε σχεση με οποιοδηποτε αλλο android.

Τα υπολοιπα περι περισσοτερων mhz κλπ ειναι για παιδακια που παιζουν υπερατου.

 

συμφωνω,το m8 αξιζε οντως.

τα υπολοιπα εντελως ακυρα.

ωστοσο μερικα νεουδια και μη,σιγουρα θα πρεπει να παιζουν υπερατου καθως βλεπω αρκετη ενασχοληση με τα benchmarks...μερικοι θα ξυπνανε κι αντι να κανουν καφε θα χτυπανε κανενα πρωινο antuntu για να δουν σημερα το πρωι τι αποτελεσμα εφερε το κινητο τους μετα απο deep sleep.χαχαχαχαχχαχαχ.καψιμο....

δεν κοιτανε τι smooth χρηση τους προσφερει το τηλεφωνο μονο ασχολιουντε με τα benchmarks και τους υποχρονισμους και τους υπερχρονισμους των επεξεργαστων....

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγω είμαι κάτοχος LG g3 32gb και αυτό έπρεπε να κερδίσει τέλος ! Πλάκα κάνω δεν έχω δοκιμάσει το m8 είμαι χρόνια φίλος της HTC και η αλήθεια είναι ότι το σκεφτόμουν απλά ήταν λιγάκι ακριβό!χαίρομαι που το βλέπω πρώτο! Well done HTC λοιπόν!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...