Jump to content

eStar Crystal Clearview


erevos_csd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βλέπω να συζητιέται το συγκεκριμένο tablet στα ελληνικά sites, οπότε ξεκινάω θέμα εδώ.

Τα τεχνικά χαρακτηριστικά του είναι τα εξής:

Οθόνη: 9.7", 2048 x 1536 pixels, Επεξεργαστής Intel Z3735F 1.33 GHz (1.83 GHz Burst) τετραπύρηνος, RAM 2 GB, Storage 32GB, παίρνει microSD μέχρι 32GB, 7500 mAh μπαταρία, mini HDMI. Τιμή: 210-220€

 

Έψαχνα reviews για το συγκεκριμένο tablet, έβρισκα μόνο από την Λιθουανία (που είναι και η χώρα προέλευσης του tablet) τα οποία λέγανε πολύ καλά λόγια. Ας το ρισκάρω λέω και το παραγγέλνω.

Το έχω μισή εβδομάδα τώρα, και οι μέχρι στιγμής εντυπώσεις μου είναι:

- Αρκετά γρήγορο, στο Antutu βγάζει 27000 σκορ (αντίστοιχα νούμερα με Snapdragon 600). Όμως πιστεύω ότι θα αντιμετωπίσει ζόρια σε πολύ βαριά γραφικά λόγω ανάλυσης. Στο 3D τεστ πέφτανε πολύ τα fps.

- Πολύ καλή κατασκευή από αλουμίνιο, χωρίς κενά στην κατασκευή ή τριξίματα, με μοναδική παραφωνία η υποδοχή της microSD που είναι εξωτερική και δεν κρύβεται από κάποιο καπάκι.

- Μέτρια προς καλή αντοχή μπαταρίας με μεγάλους όμως χρόνους φόρτισης (αν και έχει 2.5Α φορτιστή). Ένα προβληματάκι που βρήκα είναι ότι το CPU-Z δεν αναγνωρίζει σωστά την μπαταρία. Γράφει στο status unknown και την χωρητικότητά της ως 4000mAh.

- Τρέχει παλιά έκδοση Android, την 4.2, με άγνωστο το αν και πότε θα πάρει update. Πάντως η eStar έχει βγάλει 4.4 update για φτηνότερα μοντέλα, οπότε ελπίζουμε.

- Η οθόνη είναι κορυφαία. Το κινητό μου είναι Galaxy S4, οπότε έχω καλομάθει στα χρώματά του. Και όμως, η οθόνη αυτή κατάφερε να με εντυπωσιάσει. Ζωντανά χρώματα, πολύ καλό μαύρο (για IPS πάντα), χωρίς backlight bleed, με τέλειες γωνίες θέασης. Από ότι βρήκα είναι ίδια με του ONDA V975, για όσους το έχουν ή το γνωρίζουν. Σε εξωτερικούς χώρους μας τα χαλάει λίγο, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

- Έχει Google Play κανονικά, δεν χρειάζονται αλχημείες.

- Έχει κάποιες ψιλοάχρηστες εφαρμογές φορτωμένες, όμως το θετικό είναι ότι όλες (ακόμη και youtube, twitter και σια) απεγκαθίσταται χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Συγκεντρωτικά, είναι ένα πολύ καλό tablet, το οποίο αν είχε πάνω του το σήμα κάποιας από τις γνωστές εταιρείες θα πουλιόταν άνετα κανά κατοστάρικο παραπάνω.

 

Έχετε το συγκεκριμένο tablet; Σκέφτεστε να το αγοράσετε; Περιμένω τα σχόλια και τις παρατηρήσεις σας (όπως λέει και ο Jeremy Jahns, "comment below, let me know").

Edited by erevos_csd

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

μετά από ψάξιμο, βρήκα ότι μάλλον είναι ίδιο με το Onda V975i.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ναι αλλα τα estar τα φοβαμαι λογω της ποιοτητας κατασκευης τους.Ενας συγγενεгς μου και μελους του myphone ειχε παρει ενα φτηνοτερο μοντελο το οποιο σε ελαχιστο χρονο εβγαλε προβλημα.Αφου το πηγε για σερβις,μολις το παρελαβε ανακαληψε νεο ελλατομα το ξαναπηγε για σερβις το φτιαξανε αλλα ξανα αφου το πηρε πισω εβγαλε νεο ελλατωμα και τελικα δεν ξανασχοληθηκε.Αν και τα χαρακτιριστικα τους ειναι πολυ καλα δεν θα τα συμβουλευα
LeEco le pro 3 user! One of the few:p
Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ναι αλλα τα estar τα φοβαμαι λογω της ποιοτητας κατασκευης τους.Ενας συγγενεгς μου και μελους του myphone ειχε παρει ενα φτηνοτερο μοντελο το οποιο σε ελαχιστο χρονο εβγαλε προβλημα.Αφου το πηγε για σερβις,μολις το παρελαβε ανακαληψε νεο ελλατομα το ξαναπηγε για σερβις το φτιαξανε αλλα ξανα αφου το πηρε πισω εβγαλε νεο ελλατωμα και τελικα δεν ξανασχοληθηκε.Αν και τα χαρακτιριστικα τους ειναι πολυ καλα δεν θα τα συμβουλευα

 

Πόσο φθηνότερο; Αν είναι tablet των 50-60 ευρώ, ακόμη και Samsung να είναι, τα ίδια χάλια θα έχεις.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το 7' και στα 39 ευρώ που το πήρα σε προσφορά ημέρας αισθάνομαι ότι το έκλεψα!!!!:lol:

Αρκετά καλό και γρήγορο, έκδοση Android 4.4,Google Play.

τα αρνητικά για μένα είναι

1. Μικρή αυτονομία, κρατάει 4 ώρες

2. Θέλει περισσότερη φωτεινότητα στην οθόνη

3.Πολύ μικρή η ένταση στο ηχείο.

4. Εάν πιέσης δυνατά την οθόνη κάνει ''μπλάνες''.

Δεν ξέρω εάν βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φίλε μου.Πολύ καλά χαρακτιρηστικά έχει.Ελπίζω να σου βγεί καλό.Αν μπορείς γράψε μας περισσότερα για την εμπιρεία χρήσης.Πως τα πάει σε παιχνίδια; ζεσταίνεται;Στο internet σερφάρει καλά; Γενικά εχει κολλήματα η πάει καλά;
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φίλε μου.Πολύ καλά χαρακτιρηστικά έχει.Ελπίζω να σου βγεί καλό.Αν μπορείς γράψε μας περισσότερα για την εμπιρεία χρήσης.Πως τα πάει σε παιχνίδια; ζεσταίνεται;Στο internet σερφάρει καλά; Γενικά εχει κολλήματα η πάει καλά;

 

Λοιπόν, σε παιχνίδια ζεσταίνεται όσο ζεσταίνονται όλα τα αντίστοιχα tablet, αλλά η ζέστη διαχέεται στο αλουμινένιο πλαίσιο.

Στο internet πάει τέλεια.

Κολλήματα δεν έχει κατά την χρήση, όμως το δικό μου παρουσιάζει ένα θεματάκι κατά το άνοιγμα (από κλειστό για ώρες). Για να φορτώσει επιτυχώς, πρέπει να το ανοιγοκλείσω 3-4 φορές. Ευτυχώς το καταλαβαίνω κατευθείαν αν φορτώνει σωστά ή όχι, επειδή αν δεν φορτώνει σωστά αναβοσβήνει το σήμα της eStar, οπότε πιο πολύ είναι ενόχληση των 30 δευτερολέπτων παρά πρόβλημα.

Στο youtube δεν μου έχει επιλογή για 1080p, όμως από ότι βλέπω σε forums πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα με διάφορα tablet όλων των εταιρειών, οπότε δεν είναι πρόβλημα του συγκεκριμένου tablet.

Τέλος, είναι κορυφαίο για διάβασμα βιβλίων, ειδικά αν είναι σε epub μορφή.

Έχω παραγγείλει και θήκη που είναι για Onda v975i, θα δούμε αν ταιριάζει.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαρηστώ για τις απαντήσεις.χαίρομαι που δεν έχει μεγάλα προβλήματα και εϋχομαι να το ευχαρηστηθείς.Θα το εχω στα υπόψη μου γιατί είμαι στην αναζήτηση καινοϋργιου και μεγαλήτερου tablet
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ πήρα.. σχεδόν αυτό. Τα mediamarkt το είχαν σε προσφορά, στα 180, αλλά .. ελλάδα... δεν είχαν το προϊόν που διαφήμιζαν, αλλά με 16 gb σκληρό και 1gb ram, αντί για 32 και 2 αντίστοιχα. οπότε το πήρα ( σχεδόν) αυτό στα 145, 2 μέρες που το έχω, είναι αρκετά καλό, ίσος ένα ανεπαίσθητο lag πότε πότε (υποπτεύομαι το 1 giga ram για αυτο...) Τέσπα, και ταινία που έβαλα , αρκετά καλά.. χωρίς να είναι μεγάλη ανάλυση ένιωθα ότι κάπου είχε μια καθυστέρηση. Εγώ πάντως για πολύ απλή χρήση το θέλω και με καλύπτει ακόμα και έτσι. Αν και έλεγα να πάρω ένα πολύ όμορφο hp 8' στα ίδια λεφτά, πήγα σε 10' με καλούτσικα χαρακτηριστικά.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπαίνει στο Recovery? Έχω ένα αλλο eStar και δεν ξέρω πως να μπω... Δοκίμασα με Power + Volume Up, Power + Volume Down, Power + Volume Up/Down χωρίς τύχη... :worry:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα.. σχεδόν αυτό. Τα mediamarkt το είχαν σε προσφορά, στα 180, αλλά .. ελλάδα... δεν είχαν το προϊόν που διαφήμιζαν, αλλά με 16 gb σκληρό και 1gb ram, αντί για 32 και 2 αντίστοιχα. οπότε το πήρα ( σχεδόν) αυτό στα 145, 2 μέρες που το έχω, είναι αρκετά καλό, ίσος ένα ανεπαίσθητο lag πότε πότε (υποπτεύομαι το 1 giga ram για αυτο...) Τέσπα, και ταινία που έβαλα , αρκετά καλά.. χωρίς να είναι μεγάλη ανάλυση ένιωθα ότι κάπου είχε μια καθυστέρηση. Εγώ πάντως για πολύ απλή χρήση το θέλω και με καλύπτει ακόμα και έτσι. Αν και έλεγα να πάρω ένα πολύ όμορφο hp 8' στα ίδια λεφτά, πήγα σε 10' με καλούτσικα χαρακτηριστικά.

 

Εσύ πήρες το Grand HD. Καμία σχέση με το Crystal Clearview

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά, επειδή δε μπορώ να διαβάσω τι λέει το κουτί απέξω, ούτε να δώ τα specs...μαρέσει που βγάζετε και αποφάσεις.

Λοιπών. Το συγκεκριμένο τάμπλετ που έχω είναι το e star crystal clearview quad core, 9.7" me 8200mAh batery και 4.4.2 kitkat απλός με 16gb internal, 1 gb ddr3 sdram γιαυτό και το πήρα και πιο φθηνά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά, επειδή δε μπορώ να διαβάσω τι λέει το κουτί απέξω, ούτε να δώ τα specs...μαρέσει που βγάζετε και αποφάσεις.

Λοιπών. Το συγκεκριμένο τάμπλετ που έχω είναι το e star crystal clearview quad core, 9.7" me 8200mAh batery και 4.4.2 kitkat απλός με 16gb internal, 1 gb ddr3 sdram γιαυτό και το πήρα και πιο φθηνά.

 

ΑΑΑΑ, αυτό; Γράψε λάθος...

Το συγκεκριμένο ζορίζεται λόγω συνδυασμού ανάλυσης με Cortex-Α7, θα σου τα κάνει τα σπασίματα εκτός αν βρεις πιο ελαφρύ player.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι, έχω αγοράσει το συγκεκριμένο tablet και θεωρώ πως για τα λεφτά του είναι πολύ τίμιο από πλευράς δυνατοτήτων και δεν είναι και υπερφορτωμένο με χαζομάρες που δεν μπορείς να αφαιρέσεις.

 

Παρόλ' αυτά δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το HDMI. Το έχει δοκιμάσει κάποιος; Σε όποια τηλεόραση και να το δοκίμασα, δεν μεταφέρει την εικόνα. Μπήκα στις ρυθμίσεις και μου βγάζει το εξής:

 

"HDMI Status:

HDMI Disconnected"

 

Και ορισμένες άλλες επιλογές για scaling, οι οποίες όμως είναι γκρίζες και δεν μπορώ να τις πειράξω. Είναι δυνατόν να φταίει το καλώδιο και ο μετατροπέας μου από HDMI σε Mini HDMI; Είναι bug στο software;

Σκεφτόμουν να το επιστρέψω στο μαγαζί (Media Markt) αλλά είπα να ρωτήσω μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος και να αποφύγω την ταλαιπωρία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι, έχω αγοράσει το συγκεκριμένο tablet και θεωρώ πως για τα λεφτά του είναι πολύ τίμιο από πλευράς δυνατοτήτων και δεν είναι και υπερφορτωμένο με χαζομάρες που δεν μπορείς να αφαιρέσεις.

 

Παρόλ' αυτά δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το HDMI. Το έχει δοκιμάσει κάποιος; Σε όποια τηλεόραση και να το δοκίμασα, δεν μεταφέρει την εικόνα. Μπήκα στις ρυθμίσεις και μου βγάζει το εξής:

 

"HDMI Status:

HDMI Disconnected"

 

Και ορισμένες άλλες επιλογές για scaling, οι οποίες όμως είναι γκρίζες και δεν μπορώ να τις πειράξω. Είναι δυνατόν να φταίει το καλώδιο και ο μετατροπέας μου από HDMI σε Mini HDMI; Είναι bug στο software;

Σκεφτόμουν να το επιστρέψω στο μαγαζί (Media Markt) αλλά είπα να ρωτήσω μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος και να αποφύγω την ταλαιπωρία.

 

Αυτά που μπορείς να κάνεις είναι ή να δοκιμάσεις το καλώδιο σε άλλο tablet είτε να δοκιμάσεις άλλο καλώδιο. Ακόμη καλύτερα, και τα 2, γιατί μπορεί να είναι θέμα του συγκεκριμένου tablet με το συγκεκριμένο καλώδιο. Επίσης μπορεί να φταίει και ο αντάπτορας.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη του Onda V975i κάνει ακριβώς. Οπότε το eStar Crystal Clearview με το Onda V975i είναι τα ίδια.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος πλέον του συγκεκριμένου μοντέλου από χθές. Η κατασκευή δείχνει αρκετά στιβαρή, η οθόνη έχει πολύ καλά χρώματα, στο ιντερνετ youtube πετάει. Ίσως η μπαταρία του να μην είναι τόσο καλή.

ερώτηση Νο.1

κάνατε το update? μου έχει βγάλει οτι υπάρχει update αλλά δεν καταλαβαίνω περί τίνος πρόκειται και φοβάμαι να το κάνω.

ερώτηση Νο.2

να διαβάσει εξωτερικό σκληρό δίσκο που δεν μπαίνει σε μπρίζα δεν παίζει ε?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος πλέον του συγκεκριμένου μοντέλου από χθές. Η κατασκευή δείχνει αρκετά στιβαρή, η οθόνη έχει πολύ καλά χρώματα, στο ιντερνετ youtube πετάει. Ίσως η μπαταρία του να μην είναι τόσο καλή.

ερώτηση Νο.1

κάνατε το update? μου έχει βγάλει οτι υπάρχει update αλλά δεν καταλαβαίνω περί τίνος πρόκειται και φοβάμαι να το κάνω.

ερώτηση Νο.2

να διαβάσει εξωτερικό σκληρό δίσκο που δεν μπαίνει σε μπρίζα δεν παίζει ε?

 

Ευχαριστώ

 

Κάνε το update, πολύ μικρό είναι, δεν θα σε ανεβάσει δηλαδή από την 4.2 σε νεότερη έκδοση.

Αν είναι πολύ χαμηλής κατανάλωσης ο δίσκος δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Τον δοκίμασες;

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! τον δοκίμασα. το βλέπει σαν συσκευή αλλά δεν βλέπει τα περιεχόμενα. είναι φορμαρισμένος σε NTFS το οποίο μάλλον αποτελεί πρόβλημα. το μοντέλο του σκληρού μου δίσκου είναι το http://www.adata.com/?action=product_feature&cid=2&piid=219

 

επίσης άλλη μια ερώτηση. η μπαταρία βάση χαρακτηριστικών κατασκευαστή πρέπει να είναι 7500 αλλά εγκατέστησα το Battery saver και είδα ότι είναι μικρότερη. τώρα το ξαναφορτίζω και έχω εγκαταστήσει και το battery calibrator και δείχνει τις παρακάτω μετρήσεις

*82%-4176

*85%-4255

*87%-4277

*94%-4268

 

έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος παρόμοιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! τον δοκίμασα. το βλέπει σαν συσκευή αλλά δεν βλέπει τα περιεχόμενα. είναι φορμαρισμένος σε NTFS το οποίο μάλλον αποτελεί πρόβλημα. το μοντέλο του σκληρού μου δίσκου είναι το http://www.adata.com/?action=product_feature&cid=2&piid=219

 

επίσης άλλη μια ερώτηση. η μπαταρία βάση χαρακτηριστικών κατασκευαστή πρέπει να είναι 7500 αλλά εγκατέστησα το Battery saver και είδα ότι είναι μικρότερη. τώρα το ξαναφορτίζω και έχω εγκαταστήσει και το battery calibrator και δείχνει τις παρακάτω μετρήσεις

*82%-4176

*85%-4255

*87%-4277

*94%-4268

 

έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος παρόμοιο προβλημα?

 

Δεν το ανέφερα γιατί δεν το θεωρώ πρόβλημα. Το tablet έχει 2 μπαταρίες των 4200mAh και έτσι όλα τα προγράμματα που έχω δει δεν διαβάζουν σωστά και τις 2 μαζί, αλλά μόνο την μία.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Α οκ ! Το έχω ανοιχτό/σε χρήση εδώ κσι 8 ώρες με WiFi είδα και μια ωρα βίντεο σε υψηλη αναλυση και είναι στο 15% η μπαταρία οποτε μου έκανε εντύπωση πως γίνεται αυτό. Όλα καλά λοιπόν! Αν καταφέρω να συνδεσω και τον σκληρό θα είμαι κομπλε. Η είσοδος για τα ακουστικά σου λειτουργει κανονικά; Εμένα αν μπει τέρμα μέσα δεν κανει επαφη κα συνεχίζεται να ακούγεται απο τα ηχεία. Αν τα κρατήσω λίγο εξω όλα κομπλε !
Link to comment
Share on other sites

Α οκ ! Το έχω ανοιχτό/σε χρήση εδώ κσι 8 ώρες με WiFi είδα και μια ωρα βίντεο σε υψηλη αναλυση και είναι στο 15% η μπαταρία οποτε μου έκανε εντύπωση πως γίνεται αυτό. Όλα καλά λοιπόν! Αν καταφέρω να συνδεσω και τον σκληρό θα είμαι κομπλε. Η είσοδος για τα ακουστικά σου λειτουργει κανονικά; Εμένα αν μπει τέρμα μέσα δεν κανει επαφη κα συνεχίζεται να ακούγεται απο τα ηχεία. Αν τα κρατήσω λίγο εξω όλα κομπλε !

 

Κάτι τέτοιο παίζει μάλλον: http://www.ondaforum.com/topic/473-crackling-headphone-jack/

Δοκίμασε απλά ακουστικά, όχι hands-free. Δεν έχω απλά ακουστικά εύκαιρα να δοκιμάσω, να σου πω στα σίγουρα.

 

Παιδιά αυτό που έχει στο media markt στα 179 ευρώ με 2gb και 2ghz quad core, ποιο estar είναι;

Το MediaMarkt έχει στα 179€ το "καλό", με τον Intel Atom Z3735D στα 1.33GHz (1.83 Boost).

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη ερώτηση για το συγκεκριμένο μοντέλο. Το κλεινω με 59 μπαταρία και όταν το ξανανοιγω δεν έχει καθόλου.το έχει αντιμετωπίσει κάποιος;

Ευχαριστώ!

 

update

με αρκετό ψάξιμο βρήκα πως μάλλον φταίει το γεγονός οτι στο build αρχείο που βρίσκεται στο /system κάποιες παράμετροι είναι λάθος. Οι παράμετροι αυτοί λέει κάνουν το τάμπλετ να συμπεριφέρεται σαν κινητό και να ψάχνει μονίμος να συνδεθεί σε δίκτυο τηλεφωνίας παρότι δεν έχει σχετικό υλικό. Θα δοκιμάσω σήμερα να το κλείσω και να το έχω σε airplane mode. Τις πρώτες μέρες έτσι το είχα και δεν θυμάμαι να είχα πρόβλημα. Αν όμως δεν φτιάξει έτσι, μήπως ξέρει κάποιος πως κάνουμε root για να πειράξω το σχετικό αρχείο? ευχαριστώ!

 

update 2

Παράθεση από ecatodarcus >

 

Α οκ ! Το έχω ανοιχτό/σε χρήση εδώ κσι 8 ώρες με WiFi είδα και μια ωρα βίντεο σε υψηλη αναλυση και είναι στο 15% η μπαταρία οποτε μου έκανε εντύπωση πως γίνεται αυτό. Όλα καλά λοιπόν! Αν καταφέρω να συνδεσω και τον σκληρό θα είμαι κομπλε. Η είσοδος για τα ακουστικά σου λειτουργει κανονικά; Εμένα αν μπει τέρμα μέσα δεν κανει επαφη κα συνεχίζεται να ακούγεται απο τα ηχεία. Αν τα κρατήσω λίγο εξω όλα κομπλε !

 

Κάτι τέτοιο παίζει μάλλον: http://www.ondaforum.com/t...eadphone-jack/

Δοκίμασε απλά ακουστικά, όχι hands-free. Δεν έχω απλά ακουστικά εύκαιρα να δοκιμάσω, να σου πω στα σίγουρα.

είχες απόλυτο δίκιο το δοκίμασα με απλά ακουστικά και όλα λειτουργούν τέλεια!

άντε να φτιαχτεί και το θέμα της μπαταρίας και ποιος μας πιάνει! ελπίζω το κολπάκι με το airplane mode να λειτουργήσει!!!

Edited by ecatodarcus
επιπλέον στοιχεία 2
Link to comment
Share on other sites

Το έκλεισα για 12 ώρες ενώ το είχα σε λειτουργία πτήσης και δεν έχασε καθόλου ποσοστό στην μπαταρία! Αν κάποιος αντιμετωπίζει παρόμοιο πρόβλημα αυτό θα τον βοηθήσει σίγουρα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...