Jump to content

Βοήθεια σε εργασίες


paularas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τεχνολογία μας κάνει ένας πολύ γλυκομίλητος σοβαρός και έξυπνος άνθρωπος :stupid: Ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ...

 

 

σεξ & βια :lol: :D :lol: :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 919
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω μια τεράστια εργασία(29 σελ.) σχετικά με την ραδιενέργεια και τις επιπτώσεις της, την είχα κατεβάσει απ'το internet για τον ίδιο λόγο.Δεν ξέρω αν σου κάνει αλλά αν θες σου την στέλνω
Link to comment
Share on other sites

Black Metal και Σατανισμός :)

Μουσική-τέχνη και Μουσική-ξεφτίλα/γελοία (πχ. Σκυλάδικα/Ποπ/Ραπ)

 

:mad: οκ εσυ θα κρινεις τη μουσικη.........

 

Οσο για την εργασια , για να μη μου τη λενε η Μοντς

 

Πολη και Αγχος.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια τεράστια εργασία(29 σελ.)

 

Εγώ είχα κάνει μία 67 σελίδες (περίπου 20 σελ. ήταν μεταφρασμένες από τα αγγλικά με προσωπικό κόπο και ήταν κάτι έρευνες καναδικών επιστημόνων) με θέμα την κινητή τηλεφωνία και τις επιπτώσεις της στην υγεία μας.

 

Albatron, άν θές βιβλιογραφία πές μου....

καλό κουράγιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευτυχώς μας έδωσε παράταση μέχρι 13 του Απρίλη.

Mobilemaster αν δεν έχεις πρόβλημα στήλε μου τη βιβλιογραφία. (Αν δεν θυμάσαι που είναι μην αρχίσεις να ψάχνεις.....)

Σας ευχαριστώ όλους πάντως για το ενδιαφέρον.

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

Black Metal και Σατανισμός :)

Μουσική-τέχνη και Μουσική-ξεφτίλα/γελοία (πχ. Σκυλάδικα/Ποπ/Ραπ)

 

Που τη βλεπεις τη γελοια; :confused: :!:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάναμε μια εργασία με θέμα: πώς επιρεάζει το βάθος του πυθμένα της θάλασσας την ταχύτητα ενός τσουνάμι!!!!! Αν δεν μας βάλει 20 τι να πω πια!!!! :)

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Dread, εσείς ομαδική κάνατε?

 

Ομάδα των 4 (αλλα δούλέψαμε μόνο 2 :mad: ) :D

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα μου δωσετε κανα χερακι? ψαχνω για εργασια με θεμα : τεχνολογια και ατομα με ειδικες αναγκες. πως βοηθα,συσκευες κτλ....

κανα λινκ, κανα κειμενο κατι.... εχω φαει ολο to web .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά όποιος μπορεί να βοηθήσει είναι μεγάλη ανάγκη. Μας έβαλε ο καθηγητής της φυσικής κάποιες εργασίες και μου έτυχε εμένα το πεδίο βαρύτητας και γενικά η βαρύτητα... Δεν μπορώ να βρώ πληροφορίες στο internet και σας ζητώ μια βοήθεια. Η εργασία πρέπει να παραδωθεί την παρασκευή. 'Όποιος μπορεί PLZ HELP!!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μα πως είχα ξαναψάξει ετσι! Τέλοσπάντων thnx.Εάν βρείτε κάτι άλλο βάλτε το... :O

 

Τελικα δν βρηκα τπτ :( . Μια σελιδα εβγαλα μονο...Καποιος αλλος???

Link to comment
Share on other sites

---Επειδή από ό,τι έχω παρατηρήσει,κατά καιρούς ανοιγονται παρόμοια θέματα,για βοήθεια σε εργασίες,ας το κάνουμε ένα και καλό :) ---

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα link για το πως λειτουργιει ενα κινιτο υπαρχει;

Κανενα αλλο link για νταλικες; (οχι γυνεκες νταλικες, νταλικες αμαξια)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μεταφέρω έτσι όπως είχα γράψει το θέμα στο Plz Help!!! Εργασία: Δανεισμοί στη Νεοελληνική Γλώσσα

 

Παιδιά μήπως μπορείτε να μου βρείτε πληροφορίες (δοκίμια, αποκόμματα από εφημερίδες,περιοδικά κ.ο.κ.) σχετικά με το θέμα Δανεισμοί Στη Νεοελληνική Γλώσσα . Καταλαβαίνετε το θέμα... λέξεις οι οποίες έχουν ρίζες η είναι αυτούσιες σε άλλες γλώσσες και τις έχουμε δανειστεί. π.χ. ρισκάρω από το risk ή χασίσι από τα τουρκικά hashish...

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ! :)

 

edit:

Υ.Γ. Δέν θέλω λέξεις (μπορώ κάλλιστα να ανοίξω λεξικό !!!, πάντως T.R.S. σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια! και νόμιζα πως το θέμα μου είχε περάσει στην αφάνεια :D !), θέλω πληροφορίες π.χ. γιατί χρσιμοποιούμε τις λέξεις αυτές, από ποιά γλώσσα προτιμούμε να δανειζόμαστε λέξεις κ.ο.κ.???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ SAIT Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΑΝΤΙΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΙ ΤΟΥ??ΑΣ ΕΥΚΟΛΥΝΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠ ΑΥΤΟ? ΑΝΤ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ SAIT Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΑΝΤΙΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΙ ΤΟΥ??ΑΣ ΕΥΚΟΛΥΝΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠ ΑΥΤΟ? ΑΝΤ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Για ΤΕΙ δεν ξέρω, πάντως για ΑΕΙ έχει κάτι ψιλά το http://www.fititis.gr :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hallo μάγκες.έχω μια εργασία στην σχολή και το θέμα είναι το σύστημα logistics της coca-cola company στην ελλάδα.οποιαδήποτε βοήθεια με sites ή οτιδήποτε άλλο δεκτό.περιμένω τα φώτα σας.

ξέχασα να αναφέρω οτι την εργασία πρέπει να τη παραδώσω την τετάρτη και δεν έχω κάνει απολύτως τίποτα.

επίσης όποιος αναλαμβάνει εργασίες για μεταπτυχιακό επίπεδο (οικονομικά) η ξέρει κάποιον που αναλαμβάνει στείλτε pm να μου πείτε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους.

 

Θα ήθελα τη βοήθειά σας για μια εργασία που ετοιμάζω στον τομέα των Τηλεπικοινωνιών και του γρήγορου internet. Ψάχνω εδώ και κάμποσο καιρό να βρω στοιχεία που να αφορούν τις πωλήσεις Triple Play και τα σχετικά marketing mix και sales mix στην αγορά της Ευρωπαϊκής Ένωσης, και πιο συγκεκριμένα της Γαλλίας.

 

Για να μπορέσω να ολοκληρώσω την εργασία μου θα πρέπει να συλλέξω στοιχεία π.χ. για τον αριθμό του sales force των εταιρειών που δραστηριοποιούνται στον συγκεκριμένο χώρο, τα φυσικά και ηλεκτρονικά σημεία πωλήσεων, κ.ο.κ.

 

Εκτιμώ ότι το myphone forum είναι ο πιο κατάλληλος χώρος για να βρω αυτά τα στοιχεία - τα οποία σημειωτέον δεν τα βρίσκω στο internet - ή για να πάρω μια κατεύθυνση για το που μπορώ να τα βρω!

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας και αναμένω τα φώτα σας.

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

geia sas,

Dinw ena mathima syntoma(viomhxaniki aytomatopoiisi II) kai prepei an diavasw tis alysides Markov kai ta Diktya PETRI syn kapoia opws scheduling klp...

Ta pio alla ta kserw kapws giati ta exw dei kai se alla mathimata alla ta diktya Petri me talaiporoyn ligaki..

Oso kai na exw psaksei se vivliopoleia (italia eimai)den exw vrei kapoio kalo yliko panw se ayta ta pragmata...

Mhpws exei dwsei kapoios Petri kai mporei na mou pei kana site me shmeiwseis,askiseis ?

Eyxaristw ek twn prwterwn...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εδω μια βοήθεια :p

Κανω μια εργασια για το πολιτικο ασυλο και την καταχρηση του, και εχω βρει διαφορα στοιχεια πολιτικα,ιστορικα,στατιστικα.Θελω αν ξερει καποιος να μου αναφερει προσωπικοτητες που εχουν ζητησει/λαβει πολιτικο ασυλο. Ειτε ξενους ειτε ελληνες, θα του ημουν υποχρεος.

Ευχαριστω

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...