Jump to content

Cubot S200


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

notification led δεν εχει , και ναι για να βαλεις τις σιμ και την καρτα μνημης πρεπει να βγαλεις την μπαταρια.

αυτο που μου εκανε ειναι οτι οταν εβαλα μονο την σιμ2 δεν αναγνωριζε την καρτα οταν εβαλα και τις δυο τις ειδε κανονικα.

 

Η μπαταρια για πρωτη φορτιση κραταει καλα εβγαλε μια μερα μια ωρα και ειναι στο 42%, αυτο που μου αρεσει σε σχεση με το ζενφονε 5 ειναι οτι σε αδρανεια δεν κατεβαινει καθολου η μπαταρια.

 

η φωτογραφικη για κινητο τετοιας κατηγοριας ειναι καλη . πολυ πιο λεπτομερεστερες φωτογραφιες απο το ζενφον 5

 

ιντερνετ ανοιγει ανετα τις σελιδες και εχει 480mb ελευθερη μνημη

Edited by tempes
Link to comment
Share on other sites

led notification έχει ?

για να βάλουμε και τις 2 sim πρέπει να βγάλουμε την μπαταρία ?

 

οχι :(

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια για πρωτη φορτιση κραταει καλα εβγαλε μια μερα μια ωρα και ειναι στο 42%

 

Εννοείς μια μερα ΚΑΙ μία ωρα και ειναι στο 42%?

Με τι λειτουργιες ολες αυτες τις ωρες?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς μια μερα ΚΑΙ μία ωρα και ειναι στο 42%?

Με τι λειτουργιες ολες αυτες τις ωρες?

 

ναι αυτο εννοω .

 

κατέβηκε πολυ γρηγορα οσο το ειχα με το here maps ψαχνοντας σημα . περιπου μιση ωρα το ειχα με αυτο και αν θυμαμαι καλα εφτασε στο 75%, μετα δεν το πολυ χρησημοποιησα ,διαφορες δοκιμαστικες φωτογραφιες ,ιντερνετ με wifi περιπου 15λεπτα. και μερικες κλησεις, δεν εκανα κατι ιδιεταιρο .

πριν 2 ωρες εβγαλα την καρτα σιμ και το εκλεισα , τωρα που το ανοιξα η μπαταρια ειναι στο 48%.

 

ειδοποιησεις για αναπαντητες τις δειχνει στην Lockscreen αλλα πρεπει να ανοιγει για να δεις τι εχασες

 

 

 

ααα κατι σημαντικο , φορτισε παρα πολυ γρηγορα

Edited by tempes
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω .

 

κατέβηκε πολυ γρηγορα οσο το ειχα με το here maps ψαχνοντας σημα . περιπου μιση ωρα το ειχα με αυτο και αν θυμαμαι καλα εφτασε στο 75%, μετα δεν το πολυ χρησημοποιησα ,διαφορες δοκιμαστικες φωτογραφιες ,ιντερνετ με wifi περιπου 15λεπτα. και μερικες κλησεις, δεν εκανα κατι ιδιεταιρο .

πριν 2 ωρες εβγαλα την καρτα σιμ και το εκλεισα , τωρα που το ανοιξα η μπαταρια ειναι στο 48%.

 

ειδοποιησεις για αναπαντητες τις δειχνει στην Lockscreen αλλα πρεπει να ανοιγει για να δεις τι εχασες

 

ααα κατι σημαντικο , φορτισε παρα πολυ γρηγορα

 

Κατάλαβα.Γενικά πιστεύεις ότι ειναι καλη η μπαταρία του,απλα θελει μερικες μέρες-φορτίσεις για να στρώσει?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως θα βγαζει 2 μερες ανετα μετα τις 3 πρωτες φορτισεις , φυσικα παντα με την χρηση.

δυστυχως δεν θα το κρατησω για να σας πω δικες μου εντυπωσεις στην πορεια.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως θα βγαζει 2 μερες ανετα μετα τις 3 πρωτες φορτισεις , φυσικα παντα με την χρηση.

δυστυχως δεν θα το κρατησω για να σας πω δικες μου εντυπωσεις στην πορεια.

 

Εντάξει ευχαριστούμε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως θα βγαζει 2 μερες ανετα μετα τις 3 πρωτες φορτισεις , φυσικα παντα με την χρηση.

δυστυχως δεν θα το κρατησω για να σας πω δικες μου εντυπωσεις στην πορεια.

 

2 μέρες βγάζω με 8πυρηνο 5.5άρι και 2500mAh (coolpad 7320), 3 μέρες θα πρέπει να βγάζει πιστεύω με μέτρια χρήση.

Link to comment
Share on other sites

ετσι το σκεφτηκα και το προτεινα σε 3 φιλους .Και εγω πιστευω οτι θα βγαζει σχεδον 3 μερες , αλλα μεχρι να το δω να γινεται δεν μπορω να δωσω ελπιδες, ας πουμε οτι αν δουλεψεις αρκετα 3g και gps δεν θα κρατησει 2 μερες
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια με cars2 .wi fi 3g και ολα ανοιχτα , όσο είναι στα χέρια του μικρού του πίνει το αίμα , όταν το αφήνει δεν κουνιέται καθόλου το %
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια με cars2 .wi fi 3g και ολα ανοιχτα , όσο είναι στα χέρια του μικρού του πίνει το αίμα , όταν το αφήνει δεν κουνιέται καθόλου το %

Δηλαδή το έλιωσε και ακόμα να κλεισει.Θετικότατο.Άμα δεν το δουλεύεις καθόλου δηλαδή,δεν νιώθει το % ε?

Τα βλέπεις όλα κομπλέ με τη μπαταρία δηλαδη ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το έλιωσε και ακόμα να κλεισει.Θετικότατο.Άμα δεν το δουλεύεις καθόλου δηλαδή,δεν νιώθει το % ε?

Τα βλέπεις όλα κομπλέ με τη μπαταρία δηλαδη ?

 

παρά 8 λεπτά , θα έκλεινε 6 ώρες οθόνης , τώρα το έχω εγώ με wi fi και σερφάρισμα έχει άλλα 30 λεπτά οθόνης και το % είναι στάσιμο στα 7 %

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

παρά 8 λεπτά , θα έκλεινε 6 ώρες οθόνης , τώρα το έχω εγώ με wi fi και σερφάρισμα έχει άλλα 30 λεπτά οθόνης και το % είναι στάσιμο στα 7 %

 

Ενδιαφέρον,γιατί το περιμένω να ερθει και το σημαντικό που με έκανε να προχωρήσω σε αυτήν την επένδυση ήταν η μπαταρία.Με καθυσηχάζεις φιλε :lol:

Στις πόσες φορτίσεις έχει αρχίσει να στρώνει δηλαδη στην πραγματική του ενέργεια ?

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει στρώσει ακόμα λογικά , τρεις φορτίσεις μόνο έχω κάνει :p , μία κάθε βράδυ

Απόδοση 1ης φόρτισης με 3η ? (σύγκριση)

{η θήκη εφαρμόζει καλα? :P }

Edited by Pantelis_S200
Link to comment
Share on other sites

Απόδοση 1ης φόρτισης με 3η ? (σύγκριση)

{η θήκη εφαρμόζει καλα? :P }

έχει στρώσει πολύ σε σύγκριση με την πρώτη φόρτιση , για την θήκη δεν εφαρμόζει 100% , αλλά αυτή τη στιγμή δεν κυκλοφορεί και κάτι άλλο πιο αξιόλογο

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει με το πίσω καπάκι. Το έκαναν να φαίνεται σα δέρμα (πράγμα που δε μ'αρέσει) και δεν έκαναν ούτε αυτό, αλλά είναι απλά πλαστικό. Δεν το έκαναν κανονικό/ λείο από την αρχή...;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει με το πίσω καπάκι. Το έκαναν να φαίνεται σα δέρμα (πράγμα που δε μ'αρέσει) και δεν έκαναν ούτε αυτό, αλλά είναι απλά πλαστικό. Δεν το έκαναν κανονικό/ λείο από την αρχή...;

αν δεν το πιάσει κάποιος στο χέρι του δεν μπορεί να καταλάβει ότι είναι πλαστικό , κατά τη γνώμη μου , Πάντως πρέπει να βγει οπωσδήποτε θήκη γιατί αυτή που δίνει με το κινητό είναι μόνο προσωρινή

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

την ειδα και εγω αυτη. στο κλικ ημουν αλλα ειπα να περιμενω λιγο ακομα (κανα μηνα μαξ) μπας και βγει τιποτα αλλο
Link to comment
Share on other sites

αν ήταν με θήκη και όχι με αυτοκόλλητο θα την έπαιρνα , έχω πάρει αυτή για το δικό μου ( αν και το κινητό ακόμα ταξιδέυει :p ) και θέλω κάτι ανάλογο για τη γυναίκα . λογικά με το χαμό που έγινε για το κινητό θα βγάλουν και θήκες σιγά σιγά

 

για τώρα πήρα ένα "πορτοφολάκι" με 3 γιούρια από το κινέζικο της περιοχής και βολεύεται η γυναίκα πάντως

Edited by spiros7777
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Μπράβo στην Cubot Εβγαλέ κι όλας ενημέρωση και μάλιστα ΟΤΑ . Την περνάω αυτή την στιγμή

 

Ενημέρωση για το s200? Για στειλε link να την εχουμε για οταν ερθει :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...