Jump to content

Cubot S200


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα και απο εμενα... γνωριζει κανεις πώς απενεργοποιουμε τον ηχο κατα την εκκινηση και το σβησιμο του κινητου???

ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο εμενα... γνωριζει κανεις πώς απενεργοποιουμε τον ηχο κατα την εκκινηση και το σβησιμο του κινητου???

ευχαριστω πολυ...

 

Στις ρυθμισεις ηχου ειναι οι πρωτες επιλογες

Link to comment
Share on other sites

γιατι ? για δωσε καποιο λογο για αυτο.

 

Καλυτερο feeling καλυτερα features και εχω την αισθηση καλυτερες φωτογραφιες. εχω βαλει την 3.6.7

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

βαλτε την lenovo super camera.

 

Χρησιμοποιώ και εγώ την συγκεκριμένη κάμερα σε όλα τα κινέζικα που έχουν περάσει από τα χέρια μου αλλά στο συγκεκριμένο κινητό πιστεύω ότι η στοκ εφαρμογή βγάζει καλύτερες φωτο

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις ηχου ειναι οι πρωτες επιλογες

....."Στις ρυθμισεις ηχου ειναι οι πρωτες επιλογες "......

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Περασα το GravityBox (KK) v3.4.7,αλλα μου βγαινει μηνυμα οτι δεν ανταποκρινεται.Τι μπορω να κανω;

Ολα καλα παιδια.Πρωτα πρεπει να περασεις το xposed framework και μετα το GravityBox.Εκανα τις αλλαγες που ηθελα.Ευχαριστω για την κατανοηση.

Edited by gkpapad

Xiaomi Mi4c

Huawei Honor 9

iPad mini 4

Link to comment
Share on other sites

Λίγο επιγραμματικά να μου πεί καποιος τι κάνει το SuperSU και τι το SuperUser??? Το SuperSU λέει θέλει αναβάθμιση το SU binary αλλά δε τα καταφέρνει...έχει σημασία? Δηλαδή αν δε πειράξω τις ρυθμίσεις απο εκεί μέσα είμαι καλυμένος ή θέλει να ψαχουλεύω?

 

το xposed framework χρειάζεται σε κάτι εξελιγμένο??

 

ΟΥΦ! δε μου αρέσει το root :wacko:

Edited by stargr
Link to comment
Share on other sites

@vaslag, @gianni71 Εμενα σε αντιστοιχη περιπτωση για αλλο κινητο, μου ειπαν οτι δε μπορουν να δωσουν πανω απο το 20% της αξιας του κινητου, οποτε να υπολογιζετε μεχρι περιπου 20€. Και 5-10€ παραπανω να παει, αξιζει τους 2 μηνες την απωλεια.. Βεβαια ειναι το γ***το της εγγυησης,αλλα...

 

Έστειλα e-mail αργά το βράδυ στο gearbest και περιμένω απάντηση

με καθυστέρηση φυσικά λόγω της Κινεζικής Πρωτοχρονιάς

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έβαλα μια microsd 16gb στο κινητό και έχω το εξής πρόβλημα. Ενώ την αναγνωρίζει και έχω προβεί στις ρυθμίσεις - αποθήκευση στη κάρτα δεν μου αποθηκεύει τις φωτογραφίες που τραβάω και τη μουσική που κατεβάζω. Βασικά δεν τα βρίσκω ούτε στο τηλέφωνο.Μήπως μου ξεφεύγει κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έβαλα μια microsd 16gb στο κινητό και έχω το εξής πρόβλημα. Ενώ την αναγνωρίζει και έχω προβεί στις ρυθμίσεις - αποθήκευση στη κάρτα δεν μου αποθηκεύει τις φωτογραφίες που τραβάω και τη μουσική που κατεβάζω. Βασικά δεν τα βρίσκω ούτε στο τηλέφωνο.Μήπως μου ξεφεύγει κάποια ρύθμιση?

 

Επειδή και άλλος φίλος είχε πρόβλημα, είδα οτι όταν θέλεις να αλλάξεις κάρτα έχει επιλογή unmount!! Δεν την βγάζεις απλά απο το κινητό δηλαδή...

 

Εγώ πάλι βρήκα λύση, και τουλάχιστον το SuperSU έκανε αναβάθμιση σε ανύποπτο χρόνο....τι να πείς...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το αφησα στο Γερμανο για επισκευη,αυριο μαλλον θα το εχει ετοιμο,θα σας πω κοστος οταν το παρω

 

Mε πηραν τηλ πριν λιγο,επισκευαστηκε, κοστος 15 ευρω,ειχε χαλασμενο ηχειο

Link to comment
Share on other sites

παρα την ατυχια λοιπον, το κοστος επισκευης ειναι ικανοποιητικο. απο κινα μερια ποσα χρηματα θα στειλουν ως αποζημιωση υλικου/εργασιας ?
Link to comment
Share on other sites

Mε πηραν τηλ πριν λιγο,επισκευαστηκε, κοστος 15 ευρω,ειχε χαλασμενο ηχειο

Μόνο; Πολύ φτηνά την γλύτωσες τότε.

Yngwie RULEZZZZZZ !!!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η τιμή της επισκευής,

το θέμα είναι αν σε μένα μου ζητήσουν παραπάνω χρήματα λόγω διαφορετικής πολιτικής στις τιμές καταστημάτων Γερμανός.

Το γνωρίζει κανείς αυτό Η να τους πω στα ίσια ότι η επισκευή στοιχίζει 15 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Ας ακουσεις πρώτα τι θα σου πουν και μετα πες την περίπτωση..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

παρα την ατυχια λοιπον, το κοστος επισκευης ειναι ικανοποιητικο. απο κινα μερια ποσα χρηματα θα στειλουν ως αποζημιωση υλικου/εργασιας ?

Aυριο θα τους ενημερωσω οτι επισκευαστικε εδω και να δουμε τι θα πουν

Link to comment
Share on other sites

Αποδειξη ε! Σκαναρισμα και email

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα ασύρματο ηχείο Turbo Χ το οποίο συνδέω με blue δόντι και ακούω μουσική κανονικά. όταν όμως δεχομαι κλήση και ενώ χτυπά κανονικά και ακούγεται από το ηχείο δεν μπορώ να ακούσω την ομιλία μου από το ηχείο. ξέρει κανεις τη παίζει και τη μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ στα Χανιά

και μου είπε ο τεχνικός ότι δεν έχει καν το ανταλλακτικό ηχείο και ότι γενικά δεν μπορούσε να με βοηθήσει,

ενώ του εξήγησα το περιστατικό του vaslag.

τώρα έχω τηλέφωνο να κάνω την δουλειά μου (Mlais M9)

 

Τι μου προτείνετε να κάνω;

εvaslag μπορείς να μου δώσεις αν μπορείς το κατάστημα που σε εξυπηρέτησε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...