Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα που να μετράει τα sms που στέλνω? Δοκίμασα το extended log της psiloc αλλα χωρίς τις αλλες ρυθμίσεις δεν λεει... Ευχαριστω
SMS

 

COUNTER

 

nervous sorry. μετεφερα την ερωτηση μου εκει.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τ' ειχες Γιαννη... τ' ειχα παντα. Τον αραπη κι αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας (και παιδευεις και τον αραπη). Ο γκαντεμης ΔΕΝ αλλαζει. Παραμενει γκαντεμης:

Το ανοιξα, ολα ωραια και καλα (εκτος του οτι στο πρωτο ανοιγμα μου γραφει "καρτα SIM μη συμβατη"), και λεω να βαλω και καποιον δυνατο ηχο για κουδουνισμα. Αμ δε. Βρε που δυνατος ηχος; Εψαξα απ' εδω εψαξα απ' εκει αλλα τιποτα. Τρεις το πρωι ακρα του ταφου σιωπη και για να ακουσει κουδουνισμα επρεπε να το βαλω σχεδον στο αυτι μου. Ανοιγω το ραδιο. Απο τα ακουστικα τελειο. Απο το μεγαφωνο ανυπαρκτο. Κανω τηλεφωνο στην "ωρα". Ανοικτη ακροαση σιγανοτερη και απ' οτι στο ακουστικο. Συμπερασμα: Ελλατωματικο μεγαφωνο. Αντε παλι αυριο να τρεχω στην Cosmote για αλλαγες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κατέβασα από το site της Psiloc της δοκιμαστικές εκδόσεις που είναι για δέκα μέρες τα παρακάτω προγράμματα :Psiloc_eProfilesPro.sis και Total_irRemote.sis.Υπάρχει κανένας τρόπος να τις αποκτήσουμε μόνιμα χωρίς να πληρώσουμε?
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει καποια εφαρμογή με την οποία να μπορεις να βλέπεις τον χρόνο που μιλάς κατα την διάρκεια μιας κλήσης?

 

μητρώο-επιλογες-ρυθμισεις-εμφανιση διαρκειας κλησης. :)

 

και να ξαναπω οτι τα operator logos δεν αλλαζουν σε TIM. qtelecom Και cosmote δεν ξερω. στην vodafone αλλαζουν..

 

Γινεται σε cosmote(what's up?) :)

http://www.myphone.gr/forum/editpost.php?do=editpost&p=948959

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μια και βλεπω οτι αρχισαν να γινοντε θεμα οι εφαρμογες της PSILOC, επειδη εχω μερικες με αντικλειδι (******erator), θελετε να βγαλω 3-4 ομαδες απο εφαρμογες που εχω στην σελιδα μου και να βαλω της psiloc (συνολο 2,75 Mb) ? Αν ναι, ελπιζω να εχετε κατεβασει οι περισσοτεροι τις αλλες.

Δωστε απαντησεις,ωστε να ξερω και το βραδυ θα ειναι ανεβασμενες.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μια ερωτηση.

Το visual FM radio,κραταει ενα .ini file στον c:/ που αυτη την στιγμη ειναι 324kb!!!:w00t:

 

Τι μου προσφερει αυτο,ωστε να το κρατησω και να μην το σβησω;;;Σιγουρα δεν ειναι για τα αποθηκευμενα καναλια.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλαμε για λογοτυπα,πριν απο λιγο,μου συνεβει το εξης κουλο:Εδω και 2 μερες εχω ορισει ως λογοτυπο μεσω fexplorer μια εικονα που βρηκα στο mygallery.Δεν μου αλλαξε,οποτε λεω δεν μαμιεται,δεν θα σκασω για ενα λογοτυπο.Ομως πριν απο λιγο,πηγα να κανω μια αναπαντητη σε εναν φιλο μου,και ξαφνικα το vodafone gr αλλαξε,και την θεση του πηρε η εικονα που ειχα επιλεξει :shock: :shock: !!

Εγω εκεινη την ωρα κwλοχαρηκα,αλλα αυτη η χαρα δεν κρατησε πανω απο 10 δευτερολεπτα.. :( :(

Η εικονιτσα εφυγε και επανηλθε το vodafone gr!Μπορει να το εξηγησει καποιος αυτο το αξιοπεριεργο "φαινομενο"?Αβυσσος η ψυχητου 3230...

 

Ps:ξαναεκανα αναπαντητη στο ιδιο ατομο μπας και ξαναλλαξει,αλλα τιποτα δεν εγινε.

Καλησπερα. δεν προλαβα να διαβασω ολα τα μνμ αλλα , στο δικο μου 3230 εχω αλλαξει λογοτυπα με το file explorer. και σε φιλο μου.

μηπως εννοειτε κατι αλλο?

η καρτα ειναι ΤΙΜ 64Κ

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να`χει, εκανα αλλαγη σε 4 ομαδες και ανεβασα εφαρμογες της psiloc.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Τ' ειχες Γιαννη... τ' ειχα παντα. Τον αραπη κι αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας (και παιδευεις και τον αραπη). Ο γκαντεμης ΔΕΝ αλλαζει. Παραμενει γκαντεμης:

Το ανοιξα, ολα ωραια και καλα (εκτος του οτι στο πρωτο ανοιγμα μου γραφει "καρτα SIM μη συμβατη"), και λεω να βαλω και καποιον δυνατο ηχο για κουδουνισμα. Αμ δε. Βρε που δυνατος ηχος; Εψαξα απ' εδω εψαξα απ' εκει αλλα τιποτα. Τρεις το πρωι ακρα του ταφου σιωπη και για να ακουσει κουδουνισμα επρεπε να το βαλω σχεδον στο αυτι μου. Ανοιγω το ραδιο. Απο τα ακουστικα τελειο. Απο το μεγαφωνο ανυπαρκτο. Κανω τηλεφωνο στην "ωρα". Ανοικτη ακροαση σιγανοτερη και απ' οτι στο ακουστικο. Συμπερασμα: Ελλατωματικο μεγαφωνο. Αντε παλι αυριο να τρεχω στην Cosmote για αλλαγες.

 

Ενταξει. Μου εδωσαν ενα καινουριο χωρις πολλες ερωτησεις και ουτε γατα ουτε ζημια

Link to comment
Share on other sites

H nokia το λέει αυτό για να είναι καλυμένη για τυχόν ασυμβατότητες... :X Με τι κινητό και με ποιά κάρτα το δοκίμασες; :confused:
Το δοκιμασα με 3230-6630-7610

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

#@#%^^&@ Τα νευρα μου. Δεν μπορω αλλο, ζηταω βοηθεια. Μολις αγορασα το κινητο και καθομαι κοντα μια ωρα και το χαζευω. Γιατι; ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ και να βαλω μεσα sim και mmc. ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΟΙΓΕΙ; Εχει καποιο κολπακι; βαζω πουθενα νυχι; απο που το σπρωχνω;
Εγω στην αρχη που δεν ανοιγε εβαζα το νυχι μου στην γραμμη που εχει ακριβω κατω απω την καμερα και εσπροχνα πρως τα κατω

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τ' ειχες Γιαννη... τ' ειχα παντα. Τον αραπη κι αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας (και παιδευεις και τον αραπη). Ο γκαντεμης ΔΕΝ αλλαζει. Παραμενει γκαντεμης:

Το ανοιξα, ολα ωραια και καλα (εκτος του οτι στο πρωτο ανοιγμα μου γραφει "καρτα SIM μη συμβατη"), και λεω να βαλω και καποιον δυνατο ηχο για κουδουνισμα. Αμ δε. Βρε που δυνατος ηχος; Εψαξα απ' εδω εψαξα απ' εκει αλλα τιποτα. Τρεις το πρωι ακρα του ταφου σιωπη και για να ακουσει κουδουνισμα επρεπε να το βαλω σχεδον στο αυτι μου. Ανοιγω το ραδιο. Απο τα ακουστικα τελειο. Απο το μεγαφωνο ανυπαρκτο. Κανω τηλεφωνο στην "ωρα". Ανοικτη ακροαση σιγανοτερη και απ' οτι στο ακουστικο. Συμπερασμα: Ελλατωματικο μεγαφωνο. Αντε παλι αυριο να τρεχω στην Cosmote για αλλαγες.

Για να λεμε και του στραβου το δικιο το μεγαφωνο του 3230 ειναι πιο αδυναμο σε σχεση με τα υπολοιπα νοκια. Εχω παρατηρησει ενα ειδους καληματος στο ηχειο(μαλλον το προστατευει απο σκονες).Μαλλον αυτο το κανει λιγο αδυναμο. Υπαρχει καποιος τροπος να το βγαλουμε;;;;

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα με 3230-6630-7610

Στα 3230-7610 κάνει αυτή

Για το 6630 δεν έχει βγεί ακόμα 1 gb αλλά θα βγεί σύντομα ;)

Link to comment
Share on other sites

paidia epidi endiaferome na paro to 3230, exei stereophoniko radiofono kai music player??????
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Για να λεμε και του στραβου το δικιο το μεγαφωνο του 3230 ειναι πιο αδυναμο σε σχεση με τα υπολοιπα νοκια. Εχω παρατηρησει ενα ειδους καληματος στο ηχειο(μαλλον το προστατευει απο σκονες).Μαλλον αυτο το κανει λιγο αδυναμο. Υπαρχει καποιος τροπος να το βγαλουμε;;;;

 

Οχι δεν ηταν αυτο. Στο καταστημα -Cosmote Καλλιθεας- ειχαν αλλες τρεις συσκευες, ολες με το ιδιο προβλημα: ανυπαρκτο μεγαφωνο. Με εστειλαν στον Cosmote Νεας Σμυρνης οπου και εκει απο τις τρεις μονο η μια ηταν ενταξει. Την ξεσφραγισαμε, την δοκιμασαμε και ηταν ok. Συμπερασμα: εξι συσκευες 3230 απο δυο Cosmote Shops θα φυγουν για Alpha Copy ως προβληματικες.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει ενα ειδους καληματος στο ηχειο(μαλλον το προστατευει απο σκονες).
ειναι σιγουρο αυτο? γιατι εχω παρατηρησει οτι γινεται οταν παιζω παιχνιδια στο αθορυβο..
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ηταν αυτο. Στο καταστημα -Cosmote Καλλιθεας- ειχαν αλλες τρεις συσκευες, ολες με το ιδιο προβλημα: ανυπαρκτο μεγαφωνο. Με εστειλαν στον Cosmote Νεας Σμυρνης οπου και εκει απο τις τρεις μονο η μια ηταν ενταξει. Την ξεσφραγισαμε, την δοκιμασαμε και ηταν ok. Συμπερασμα: εξι συσκευες 3230 απο δυο Cosmote Shops θα φυγουν για Alpha Copy ως προβληματικες.

Να δεχθω αυτο που λες,αλλα με μπερδεψες.Δηλαδη πρωτα τις τσεκαρατε σε τι? Στην αποδοση μεγαφωνου? Γιατι λες μετα οτι απο τις 3 μονο η μια ηταν οκ και την ξεσφραγισατε.Απορω βεβαια ποσο ευκολα δεχθηκαν να γινει τετοιος ελεγχος μια και για να δεις αν ειναι οκ πρεπει να ξεσφραγισθουν και οι 6. ...Τες πα.

Κατι που μου συναιβει χθες με το 3230 .Ειχα φορτωσει σχεδον 10 εφαρμογες της psiloc για να δω τι παιζει.Εκανα τον ελεγχο και τα settings σε καθε ενα και παρατηρησα οτι η ταχυτητα ειχε αρχησει να πεφτει.Η κατασταση ηταν τουλαχιστον για φορματ.Βαριωμουν και το αφησα.Το εβαλα για φορτιση και το πρωι στην δουλεια το ανοιξα.Εκει ηταν το ολο θεμα που ειχε δημιουργησει το προβλημα.Οσες εφαρμογες ειχα στην συσκευη εγκατεστημενες και μαλιστα σε φακελλους αναλογα με την χρηση τους , ηταν πλεον στο μενου οπως τις βρισκουμε μετα απο εγκατασταση.Η δε ταχυτητα ειχε βρει τον ρυθμο της.Εβαλα παλι τις εφαρμογες στους φακελλους τους και ολα συνεχισαν καλα.Καποια εφαρμογη ισως φορτωσε στοιχεια απο την μνημη για να εχει ετοιμα στοιχεια και δημιουργησε αυτο το προβλημα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ηταν αυτο. Στο καταστημα -Cosmote Καλλιθεας- ειχαν αλλες τρεις συσκευες, ολες με το ιδιο προβλημα: ανυπαρκτο μεγαφωνο. Με εστειλαν στον Cosmote Νεας Σμυρνης οπου και εκει απο τις τρεις μονο η μια ηταν ενταξει. Την ξεσφραγισαμε, την δοκιμασαμε και ηταν ok. Συμπερασμα: εξι συσκευες 3230 απο δυο Cosmote Shops θα φυγουν για Alpha Copy ως προβληματικες.

Δεν εννοω οτι δεν ακουγονταν καθολου αλλα πως ειναι λιγο πιο αδυναμο απο αλλες συσκευες :( Παντως πολυ παραξενο που σου ανοιξαν και τις 3 συσκευες :wacko: :blink: :blink:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω οτι δεν ακουγονταν καθολου αλλα πως ειναι λιγο πιο αδυναμο απο αλλες συσκευες :( Παντως πολυ παραξενο που σου ανοιξαν και τις 3 συσκευες :wacko: :blink: :blink:

 

egw tin deutera tha parw gia triti fora to 3230.

 

to piga psiw epidi to megafonw den akougotan katholou(idio me to akoustiko)

 

2.i ixoi klisis einai polu adunamoi(sxedon den akougete)

 

to piga sta vodafone shop opou kai to agwrasa me sindesi.

 

to epestrepsa mesa se 7 meres.

 

apotelesma;

mou dwsane alli suskeui>to anoigo pali to idio

 

twra tin deutera tha parw allli suskeui kai tha sas pw.

 

ti gkantemia.ti na :cry: :cry: :cry: kanw

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε που σας τα ελεγα πιο πανω; Μαλλον υπαρχει καποια μεγαλη;; παρτιδα με προβληματικα 3230.

Τις συσκευες στην Καλλιθεα απαιτησα να μου τις ανοιξουν για να το δοκιμασουν οι ιδιοι μπροστα μου. Μολις ειδαν οτι και η δευτερη που μου εδωσαν ειχε το ιδιο προβλημα μετα τις αλλες τις ανοιξαν απο μονοι τους. Οταν καταλαβαν οτι και αυτες δεν δουλευαν πηραν τηλ στον cosmote Ν.Σμυρνης και ειπαν στον εκει υπαλληλο να κανει το ιδιο. Οπως αποδειχθηκε μπροστα μου και απο τις εκει τρεις συσκευες δουλευε κανονικα μονο η μια και την οποια εχω τωρα στην κατοχη μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...