Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πολύ καλά κάνεις φίλε μου. Ο καθένας έχει πάρει ένα κατσαβίδι στο χέρι του... and that's it, έγινε ηλεκτρονικός του!! :mad: :mad:

 

Παιδιά μην το παίρνεται τόσο αψήφιστα το θέμα...δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα!!!

 

Sorry guys αλλά ηλεκτρονικός είμαι και όταν βλέπω κάτι τέτοια :angry: :angry:

Ευχαριστω για τη κατανοηση.Σαν ηλεκτρονικος κατι παραπανω θα ξερεις :) :)

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ "ΦΩΝΑΖΩ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ 220 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ 3230 ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΑΘΟΡΥΒΟ ΜΕΝΟΥ(ολα off και vibration on) ΔΕΝ ΔΟΝΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!ΑΦΟΥ ΧΤΕΣ ΤΟΝΙΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ.ΚΑΝΩ ΔΟΚΙΜΗ.....ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ!!ΑΡΧΙΖΩ ΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΩΡΑ(ΣΥΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ!)ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΜΙΜΗΤΟ:::::::"ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΚΙΑ 3230 ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΟΝΗΣΗ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ!!!ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ΟΙ MODS!!!ΤΙΣ ΛΕΩ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Η ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΛΕΙΠΕ-ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΗΣ- ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΩ.ΤΗΣ ΕΙΠΑ-ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ- ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΡ....... ΜΟΥ!
Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεσει το κινητο με το νοκια suite(λεει 3230 connected) μεσω bluetooth που εχεουν πανω xp αλλα δεν μπορω να μεταφερω τιποτα απο το ενα στο αλλο!παλευω τεσσερις ωρες αλλα τιποτα!τι να κανω αλλο?

 

και κατι αλλο σε αυτην τη σελιδα http://www.nokia.com/nokia/0,,70007,00.html εχει λeει τους modem drivers για να μπαινω με gprs στο ιντερνετ.η καταληξη των αρχειων αυτων ειναι .inf τι να τα κανω αυτα τα αρχεια?δεν μου δημιουργουν bluetooth modem

Link to comment
Share on other sites

Paidia,otan paw sthn camera mou leei "fotografies pou apomenoun 1..." yparxei kapoios tropos na to dw ayto apo kapou?Einai poly spastiko na mhn xsereis,giati xwraei mono ena psifio???einai dynaton,na mhn to ypologisan??

 

Προφανως επειδη εχεις μεγαλη καρτα στο γραφει καπως ετσι 1...Και εμενα στο 7610 με την 512Mb που ειχα ετσι το εδειχνε γιατι δεν χωραγε το τριψηφιο νουμερο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο σε αυτην τη σελιδα http://www.nokia.com/nokia/0,,70007,00.html εχει λeει τους modem drivers για να μπαινω με gprs στο ιντερνετ.η καταληξη των αρχειων αυτων ειναι .inf τι να τα κανω αυτα τα αρχεια?δεν μου δημιουργουν bluetooth modem

 

Πως φαίνεται ότι δεν το ‘έψαξες’ καθόλου το αρχειάκι!!!! Κάνε δεξί click και μετά εγκατάσταση.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

1)gia ena programma pu eixe zhth8ei gia na emfanizei ta sms sas para8etw to stat monitor (search sto gnwsto site)to opoio leei pwsa sms exun er8ei-pane,posi wra se phran-tus phres+me hmerisia-mhniea grafhmata ths xrhsh tu kinhtu..poly kalo ;)

2)epeidh eixe anafer8ei mia lista me progs pu dulevun eimai etoimos na sas para8esw thn dikia mu an den exei arxisei kapios tetio post

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις φίλε μου. Ο καθένας έχει πάρει ένα κατσαβίδι στο χέρι του... and that's it, έγινε ηλεκτρονικός!! :mad: :mad:

 

Παιδιά μην το παίρνεται τόσο αψήφιστα το θέμα...δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα!!!

 

Sorry guys αλλά ηλεκτρονικός είμαι και όταν βλέπω κάτι τέτοια :angry: :angry:

 

Den eipame oti einai apla ta pragmata,alla den einai kai teleiws polyploka.Eipame enan tropo gia na to anoixei kapoios.APokei kai pera einai dikia tou eu8unh an 8a to kanei h oxi.Opws o filos pio panw.Egw omws den to goustarw na trexw ka8e treis kai ligo sthn nokia na m to ka8arizoun kai to kanw monos.Kai ante twra einai sthn eggyhsh.Meta apo ena xrono?Emena m eipan oti 8a to xrewnoun.Ante phgaine sth nokia meta.

 

Y.Γ. Oso gia to hlektronikos den eipame oti xeroume oloi mas,alla voh8ame oso mporoume kai me ka8e tropo o enas ton allon. :) :) :)

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις φίλε μου. Ο καθένας έχει πάρει ένα κατσαβίδι στο χέρι του... and that's it, έγινε ηλεκτρονικός!! :mad: :mad:

 

Παιδιά μην το παίρνεται τόσο αψήφιστα το θέμα...δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα!!!

 

Sorry guys αλλά ηλεκτρονικός είμαι και όταν βλέπω κάτι τέτοια :angry: :angry:

 

File gwgw , oute kai esy san hlektronikos, den mporeis na epembeis se ena kinhto, einai typopoihmena pragmata, mikres plaketitses, opws kai sta pc, kaigetai kati, to allazeis kai teleiwse.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Για σας!Σημερα μετα απο μια πληρης φωρτηση του κινητου παω να το ανοιξω και μολις ανοιγει το κινητο και βαζω τον κωδικο ανοιγει για 4-5 δευτερολεπτα και αρχιζει τα restart χωρις σταματημο!Το κλεινω περνα μιση ωρα το ανοιγω παλι τα ιδια!Πειτε μου τη να κανω!τα εχω παιξει με αυτο που συμβαινει! :cry:
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Για σας!Σημερα μετα απο μια πληρης φωρτηση του κινητου παω να το ανοιξω και μολις ανοιγει το κινητο και βαζω τον κωδικο ανοιγει για 4-5 δευτερολεπτα και αρχιζει τα restart χωρις σταματημο!Το κλεινω περνα μιση ωρα το ανοιγω παλι τα ιδια!Πειτε μου τη να κανω!τα εχω παιξει με αυτο που συμβαινει! :cry:
Μάλλον δε γλιτώνεις το format :X
Link to comment
Share on other sites

dld pos tha to kano?kai ti tha sbistei apo to kinito?
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν κουναω το τηλ. πανω-κατω ακουγρτε μεσα σαν να εχει ξεκολλησει κατι. Ξερετε τι μπορει να φταιει????

 

Στο GMAIL υπαρχουν και εφαρμογες demo ή ολες ειναι c******d????

 

Τα renamed zip(στο GMAIL) αρχεια πως ανοιγουν, θελουν ιδικο προγραμα?.?.?

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου το πήρε προχθές.Ένα πρόβλημα που παρατήρησα είναι οτι για να κλειδώσει το πληκτρολόγιο πρέπει να πατήσει τα γνωστα κουμπιά(αριστερό πάνω πλήκρο επιλογής και αστερίσκο) αλλά και το joystic. :wacko: Αλλιώς δεν κλειδώνει και όταν το φέρεις κοντά στο αυτί σου κάνει έναν περίεργο θόρυβο που σταματάει μόνο αν πατήσεις το joystic.

Επίσης το μεγάφωνο είναι πολύ πιο χάλια από το δικό μου(7610).

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ SERVISE......

gia poion to les?

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Den eipame oti einai apla ta pragmata,alla den einai kai teleiws polyploka.Eipame enan tropo gia na to anoixei kapoios.APokei kai pera einai dikia tou eu8unh an 8a to kanei h oxi.Opws o filos pio panw.Egw omws den to goustarw na trexw ka8e treis kai ligo sthn nokia na m to ka8arizoun kai to kanw monos.Kai ante twra einai sthn eggyhsh.Meta apo ena xrono?Emena m eipan oti 8a to xrewnoun.Ante phgaine sth nokia meta.

 

Y.Γ. Oso gia to hlektronikos den eipame oti xeroume oloi mas,alla voh8ame oso mporoume kai me ka8e tropo o enas ton allon. :) :) :)

Μπορεις να μου πεις τον τροπο για να το ανοιξω μονος μου;;;;Please!!!!!!! :cry:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα στην Nokia να μου δειξει ο τεχνικος πως ανοιγει το κινητο για να το καθαριζω μόνος μου. αφου ληξη η εγγυηση, και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περπτωση να το ανοιξω μόνος μου χωρις να το γρατσουνήσω ή να σπάσω το πάνω μέρος."Και γιατι?" ρωτάω? "Γιατι το πάνω μέρος ανοίγει με μηχάνημα" :confused: Αρκετα μοντελα λεει εχουν ιδιαιτερο κουμπωμα και θελει ταυτόχρονη πιεση σε διαφορετικα σημεια. Ας πει το παλικαρι που το ανοιξε αν παρατηρησε εσωτερικα τιποτα τετοιο. Και αν το ανοιξε χωρις επιπτωσεις :worry:Αν το ανοιξει ξανα, ας ανεβασει φωτο του πάνω μερους απο μέσα.

 

edit: nervous χρονια πολλα :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

dld pos tha to kano?kai ti tha sbistei apo to kinito?

Ενω είναι σβηστό το κινητό πατάς πράσινο ακουστικό+3+αστεράκι και χωρίς να τα αφήσεις ενεργοποιείς το τηλέφωνο, μέχρι να εμφανιστεί η λέξη formatting. Όταν το κάνεις σβήνονται τα πάντα απο τη μνήμη του τηλεφώνου. Αν πάλι δε φτιάξει το πας για service ;)

 

Nervous, χρόνια πολλά και πολύχρονος :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια που ειναι η λιστα με τα ringtones που ειχε ηδη το κινητο μεσα?ξερω οτι ειναι στα προφιλ αλλα εγω θελω να διαγραψω μερικα,γινεται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια που ειναι η λιστα με τα ringtones που ειχε ηδη το κινητο μεσα?ξερω οτι ειναι στα προφιλ αλλα εγω θελω να διαγραψω μερικα,γινεται?

Δε γίνεται να τα διαγράψεις γιατι είναι αποθηκευμένα στη rom του κινητού ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...