Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@songless_bird ευχαριστω παρα πολυ για τις εικονες.

 

@kuka στο h??p://6600-symbian.de.vu/ εμενα μου μπαινει μια χαρα.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εβαλα το PowerDictaphone 1.04 και προσπαθησα να αλαξω την καρτελα που θα αποθηκευει τα ηχογραφημενα μηνυματα,εβαλα να τα αποθηκευη στην καρτα,αλλα για να μην φτιαξει την καρτελα νοκια κλπ κλπ,προσπαθησα να το βαλω στη καρτελα sounds της καρτας,οχι μονο δεν τα καταφερα αλλα οταν παταω στα settings να ξαναλαξω folder μου κλεινει η εφαρμογη,την εβγαλα την εβαλα,τα ιδια,την εβγαλα εβαλα αλλη εκδοση,παλι τα ιδια!Υπαρχει κατι σαν registry που μπορω να καθαρισω ωστε να βγαλω την εφαρμογη και οταν την ξαναβαλω να μην μου εχει αποθηκευμενες τις ρυθμησεις;;
:)
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το PowerDictaphone 1.04 και προσπαθησα να αλαξω την καρτελα που θα αποθηκευει τα ηχογραφημενα μηνυματα,εβαλα να τα αποθηκευη στην καρτα,αλλα για να μην φτιαξει την καρτελα νοκια κλπ κλπ,προσπαθησα να το βαλω στη καρτελα sounds της καρτας,οχι μονο δεν τα καταφερα αλλα οταν παταω στα settings να ξαναλαξω folder μου κλεινει η εφαρμογη,την εβγαλα την εβαλα,τα ιδια,την εβγαλα εβαλα αλλη εκδοση,παλι τα ιδια!Υπαρχει κατι σαν registry που μπορω να καθαρισω ωστε να βγαλω την εφαρμογη και οταν την ξαναβαλω να μην μου εχει αποθηκευμενες τις ρυθμησεις;;

Πολυ φοβαμαι οτι αν παει κατι στραβα με μια εφαρμογη το φορματ ειναι η λυση η η εγκατασταση σε αλλο μερος (μνημη τηλεφωνου...).

 

Για να βαλεις οπου θες να αποθηκευει τα αρχεια εχει μια διαδικασια που μετα απο πολυ ψαξιμο το πετυχα...

 

Θα κανεις το εξης( αν δουλεψει το προγραμμα...) : Options-> Sound file folder-> Διαλεγεις το Ε: και κανεις save! Μετα κανεις την ιδια διαδικασια και κανεις τωρα save στον φακελο sounds. Θελει δηλαδη να κανεις save σε καθε φακελο καθε φορα. Μετα ξαναμπαινεις και διαλεγεις εναν αλλο φακελο(αν θες ξεχωριστο φακελο για τις ηχογραφησεις) μεσα στο sounds και κανεις παλι save.

 

Η πλακα ειναι οτι τα θυμαμαι απ'εξω γιατι και σε μενα εβγαλε ξαφνηκα το ιδιο προβλημα :D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Πολυ φοβαμαι οτι αν παει κατι στραβα με μια εφαρμογη το φορματ ειναι η λυση η η εγκατασταση σε αλλο μερος (μνημη τηλεφωνου...).

.........

Η πλακα ειναι οτι τα θυμαμαι απ'εξω γιατι και σε μενα εβγαλε ξαφνηκα το ιδιο προβλημα :D

Να κανω μια αφελη ερωτηση .(2)....!

Τοσο προβλημα ειναι αν μπει η ηχογραφηση εκει που θελει το προγραμμα ?

Με copy-paste με καποιον explorer δεν μπορει να γινει η μεταφορα αν προκειτε να το εχουμε σε ενα αλλο ασφαλες ας πουμε σημειο?

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Πολυ φοβαμαι οτι αν παει κατι στραβα με μια εφαρμογη το φορματ ειναι η λυση η η εγκατασταση σε αλλο μερος (μνημη τηλεφωνου...).

 

Για να βαλεις οπου θες να αποθηκευει τα αρχεια εχει μια διαδικασια που μετα απο πολυ ψαξιμο το πετυχα...

 

Θα κανεις το εξης( αν δουλεψει το προγραμμα...) : Options-> Sound file folder-> Διαλεγεις το Ε: και κανεις save! Μετα κανεις την ιδια διαδικασια και κανεις τωρα save στον φακελο sounds. Θελει δηλαδη να κανεις save σε καθε φακελο καθε φορα. Μετα ξαναμπαινεις και διαλεγεις εναν αλλο φακελο(αν θες ξεχωριστο φακελο για τις ηχογραφησεις) μεσα στο sounds και κανεις παλι save.

 

Η πλακα ειναι οτι τα θυμαμαι απ'εξω γιατι και σε μενα εβγαλε ξαφνηκα το ιδιο προβλημα :D

 

Τωρα που τα σωνει στο E:/Nokia/Sounds/Digital/rec τον τελευταιο φακελο τον εφτιαξα εγω!Παντως καλητερα να κανω ολοι αυτη την διαδρομη παρα να κανω παλι φορματ!Θα το αφησω ως εχει!Σευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου!

 

υγ : το Celltrack το εχει δοκιμασει κανεις;Γιατι στο σημα μου βγαζει συνεχεια 0%!Μηπως δεν ειναι 100% συμβατο με το τηλ;

:)
Link to comment
Share on other sites

υγ : το Celltrack το εχει δοκιμασει κανεις;Γιατι στο σημα μου βγαζει συνεχεια 0%!Μηπως δεν ειναι 100% συμβατο με το τηλ;

Η εκδοση 1.11 47kb που δοκιμασα (ελευθερη η χρηση της), πηγε καλα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Η εκδοση 1.11 47kb που δοκιμασα (ελευθερη η χρηση της), πηγε καλα.

και εμένα η 1.15 μια χαρά δουλεύει!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια αφελη ερωτηση .(2)....!

Τοσο προβλημα ειναι αν μπει η ηχογραφηση εκει που θελει το προγραμμα ?

Με copy-paste με καποιον explorer δεν μπορει να γινει η μεταφορα αν προκειτε να το εχουμε σε ενα αλλο ασφαλες ας πουμε σημειο?

Για να ειναι λιγο συμμορφωμενα στην mmc :O Και δεν ανεχομαι καποιο προγραμμα να μου "τη λεει" :D

 

Λοιπον παιδια. Ημουν ετοιμος να ποσταρω τη λυση στο προβλημα "main"...

Λοιπον σκεφτηκα να ξεκινησω να βγαζω κατι που ξεχασα να ποσταρω...Τα themes! Με το που τα απεγκατεστησα ολα ΟΚ!!! Αλλα με τα απο δυο restart αρχισε παλι :( Το θεμα ειναι οτι αν βαλω το βασικο series 60 theme δεν το βγαζει! :blink: Τι το ιδιαιτερο εχει αυτο το βασικο Theme εκτος το οτι ειναι το βασικο για ολα τα series 60 απο την εποχη του 7650 και εκτος του οτι ειναι ασχημο ειναι και ταχυτατο? Θα συνεχισω και με τις αλλες εφαρμογες και μετα θα πιασω και τα games. Δεν μου γλυτωνει :devil:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τι ζημια την εκανε το powerlock της symbianware!!! Το θεμα δεν ξερω αν αυτη η εφαρμογη δημιουργησε το προβλημα με τα theme γιατι τωρα που την εβγαλα ολα τα theme που ηταν απο τη μανα τους εγκατεστημενα δουλευουν μια χαρα, αλλα οταν βαλω ενα theme αλλο, πχ MacOs 6630 τοτε παλι βγαζει το "εφαρμογη main εκλεισε" . Το δοκιμασα και σε αλλα και εκανε το ιδιο.

 

Ας το επιβεβαιωσει καποιος που εχει το ιδιο προβλημα.

 

Δηλαδη δεν βρηκα την αιτια ακριβως αλλα ξερουμε τωρα οτι το προβλημα εχει να κανει με τα themes!

 

Μαζι με αυτο ανακαλυψα και ενα καμμενο pixel :( Snif

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τι ζημια την εκανε το powerlock της symbianware!!!

 

Ο επιμενων,νικα!! :D :D :D

Ασχετο:παιχνιδι σκακι που μπορω να βρω(οχι trial)?

 

PS:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ntanny ΠΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.(ETI2)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια αφελη ερωτηση .(2)....!

Τοσο προβλημα ειναι αν μπει η ηχογραφηση εκει που θελει το προγραμμα ?

Με copy-paste με καποιον explorer δεν μπορει να γινει η μεταφορα αν προκειτε να το εχουμε σε ενα αλλο ασφαλες ας πουμε σημειο?

 

Τωρα την ειδα την ερωτηση σου,επειδη ποσταραμε σχεδον το ιδιο λεπτο δεν την προσεξα,συνεχιζα να διαβασω απο κατω!Λοιπον,δεν υπαρχει κανενα προβλημα,απλα ειπα να το αλαξω,ετσι για αλαγη,και για να ειναι σημαζεμενοι ολοι οι φακελοι στην καρτα,οπως ειπε και ο songless_bird!

Παρολα αυτα τα προβληματα δεν σταματανε στο PowerDictaphone , απο το πουθενα στην καρτα μου ενφανιστικε ενα φακελος trm,εχετε ιδεα απο πιο προγραμα μπορει να ειναι;Και το αλλο ειναι οτι ξαφνικα στο AppMan ,οταν παταω το κουμπι Update κλεινει η εφαρμογη!Δεν ειχα ποτε παρομοιο προβλημα στο παρελθον και ηταν η πρωτη εφαρμογη που εβαλα!

:)
Link to comment
Share on other sites

T0 powerlock της symbianware emena den mou exei dimiourgisei kanena priblima pote .Einai sinithos na min sou tixi

Emena then mou exei kanei pote mono tou epanekinisi

 

filika

Μα και σε μενα λειτουργουσε αψογα, αλλα την εκανε τη ζημια του...Θα το παιδεψω λιγο ακομη για να δω τι πραγματικα φταιει. Μην την παθω παλι με το main.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Και το αλλο ειναι οτι ξαφνικα στο AppMan ,οταν παταω το κουμπι Update κλεινει η εφαρμογη!Δεν ειχα ποτε παρομοιο προβλημα στο παρελθον και ηταν η πρωτη εφαρμογη που εβαλα!

 

Μηπως περασες καμμια εφαρμογη MSN μετα ?

Το ιδιο διαπιστωσα και εγω πριν 2-3 μερες ,δεν δουλευε το update του AppMan

αφου περασα καποια (δεν θυμαμαι τωρα ) εφαρμογη msn στο Ν70.

 

ΝΑ θυμισω οτι υπαρχουν 3 θεματα για εφαρμογες για αντιστοιχες συζητησεις . ;) ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ θυμισω οτι υπαρχουν 3 θεματα για εφαρμογες για αντιστοιχες συζητησεις . ;) ;)

Αν την ξεκινησα την ολη συζητηση για τις εφαρμογες εγω, sorry. Αλλα πιστευα οτι "η εφαρμογη main εκλεισε" ειναι προβλημα μονο του 3230 και η ασυμβατοτητα του με καποιο προγραμμα. :O Κανω λαθος?

 

Παντως πιστευω οτι και αλλη εφαρμογη κανει τη ζημια. Θα ποσταρω μονο οταν βρω τελειως λυση. ΟΚ nervous? :)

 

:yahoo: Τη βρηκα!!!! Αθωο το powerlock... Ενοχη κρινεται η εφαρμογη EzSMS 1.09. Και για επιβεβαιωση θελω καποιος να μου πει αν την εχει εγκαταστησει και εχει το προβλημα του "main".

 

Παω στη nokia. Μολις εμφανιστηκε και ενα δευτερο subpixel καμμενο αυτη τη φορα :mad: Και εγιναν σημερα γιατι φαινονται εντονα και στην καμερα!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Orone το ευχαριστω ανηκει σε ολη την παρεα μας ! Ο οποιοσδηποτε ειμαι σιγουρος θα σε βοηθουσε αν εβλεπε το post σου.

Songless_bird μαλλον θα σε απογοητευσω.Την EzSMS εγω δεν την εχω στις λιστες μου.Αρα καποια αλλη ειναι ,για να μην πω οτι μαλλον και αλλες θα δημιουργουν αυτο το προβλημα με το main. :(

Οσο για το θεμα αυτο με προβληματα εφαρμογων ,ζητω και εγω συγνωμη μια και νομιζω εγω το ανεφερα. :oops: :oops: :offtopic:

Nervous συμβαινει να ειμαι (ειμαστε ) κολλημενοι με το topic και δεν το αλλαζουμε :D

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Songless_bird μαλλον θα σε απογοητευσω.Την EzSMS εγω δεν την εχω στις λιστες μου.Αρα καποια αλλη ειναι ,για να μην πω οτι μαλλον και αλλες θα δημιουργουν αυτο το προβλημα με το main. :(

Φτου... :( Παντως το σιγουρο ειναι οτι εχει να κανει με τα themes που εγκαθισταμε εμεις. Κατι παει στραβα με αυτα. Εγω παντως το εφτιαξα το δικο μου. Αλλα τι να χαρω?...Εχω ενα φωτινοτατο pixel και ενα subpixel που τρεμοπαιζει απο σημερα σχεδον στο κεντρο της οθονης. Εχω βαλει οτι πιο φωτινο σε θεμα και wallpaper εχω (μπλιαχ) για να μην το βλεπω. Αλλα οταν ανοιγω την καμερα ή καμια φωτο :cry:

 

Πηγα στη Nokia και λενε οτι 1 ακομη και παει για αλλαγη. Αλλα χλωμο να καει αλλο. Δεν μπορω να φανταστω τροπο να το καψω εγω.

 

Σχολιο του τεχνικου " Ενταξει ,το ενα φαινεται πεντακαθαρα, μερες που ερχονται, σαν νιφαδα ειναι. Το αλλο τοσο ψειρας εισαι? Που το ειδες?" :rocket:

Γελουσε κιολας, σαν να μου λεει "shit happens" στα μουτρα μου! :mad: Τεσπα. Οσο εχει εγγυηση ελπιζω να καει ξαφνικα :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σχολιο του τεχνικου " Ενταξει ,το ενα φαινεται πεντακαθαρα, μερες που ερχονται, σαν νιφαδα ειναι. Το αλλο τοσο ψειρας εισαι? Που το ειδες?" :rocket:

Γελουσε κιολας, σαν να μου λεει "shit happens" στα μουτρα μου! :mad: Τεσπα. Οσο εχει εγγυηση ελπιζω να καει ξαφνικα :rolleyes:

 

LOOOOL!!!!!

Καλα το απιστευτο που εχει συμβει σε εμενα:ηταν ενα ζεστο πρωινο του ιουνιου.Μολις ειχαν τελειωσει οι εξετασεις,και εγω ειχα το κινητο μονο 1 εβδομαδα.Ηθελα και εγω σαν παιδι μια καρτουλα.Παω στον Γερμανο της περιοχης μου και λεω:μια καρτα rs-mmc 256 για νοκια 3230.Ο π@π@ρος ο υπαλληλος δεν ειχε ιδεα,οχι μονο για το "νεο" μοντελο της νοκια,αλλα και δεν με πιστευε οτι ηξερα την σωστη/συμβατη καρτα μνημης(νομιζε πως ηθελε xd καρτα!!.Ασχετο:εκεινη την εποχη το ειχα σε μια θηκη,επειδη φοβομουν μην μπουν σκονες στο εσωτερικο της οθονης πραγμα αναποφευκτο.

Μου λεει:να το δω λιγο..Το παιρνει στα χερια του και προσπαθει να βγαλει την θηκη τραβωντας την με μισος!Δεν κανω πλακα,και εκεινη την στιγμη τρελαθηκα γιατι συνειδητοποιησα πως ειχε πιαστει το joystick στο μπροστινο μερος της θηκης.Αφου περασα 5 εγκεφαλικα του το λεω,και αυτος παρεξηγηθηκε κιολας.Αφου καταφερε επιτελους να βγαλει την θηκη, ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ δεν ηξερε πως να ανοιξει το πισω καλυμα!! :mad: .Μετα απο 2-3 προσπαθιες,καμποσα αγκομαχιτα και αρκετα χαμηλοφωνα μπινελικια,το ανοιξε.Βγαζει την καρτα και την περιεργαζοταν,ενας Θεος ξερει ποση ωρα...Μετα την συγκρινε με την xd καρτα η οποια οπως ξερετε ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.Εχοντας μεινει λαλακας απο την αμπαλοσυνη τους,σηκωθηκα και εφυγα,αφου πρωτα ακουσα οτι δεν εχουν τετοιες καρτες ακομα!Βγαινοντας εξω,απορησα:μα καλα ειναι τοσο γαιδουρια?Δεν ενδιαφερονται να μαθουν κατι ωστε να εξυπηρετησουν καποιον πελατη?

Βεβαια αυτο που με ενοχλησε περισσοτερο ηταν η σταση του απεναντι μου·ειχε το στυλακι "τι ξερεις και εσυ μικρε,κανε ακρη για τον maitre του ειδους..."

 

Παντως,γενικα οι υπαλληλοι αυτοι εχουν ενα τουπε και εναν τροπο του στυλ"χαλαρωσε δεν τρεχει τιποτα.. :shifty: "

 

PS:sorry για το offtopic και μακρυ post. :worry:

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Γελουσε κιολας, σαν να μου λεει "shit happens" στα μουτρα μου! :mad: Τεσπα. Οσο εχει εγγυηση ελπιζω να καει ξαφνικα :rolleyes:

Αν θυμαμαι (αν λεω), Μαρτιο ειχες πει οτι το πηρες?Παρακαλα στους 3 μηνες ακομη να καει και το 3ο,για να πας να το τριψεις στη μουρη τους.

Πιστευω οτι αυτο γινετε γιατι θελουν να αποφυγουν την αγγαρεια της επιστροφης.Δεν νομιζω οτι η νοκια θα ηλελε να χαλασει το ονομα της για μια συσκευη που βγαινει απο την γραμμη παραγωγης σε χρονο dt.

.......Αποστελω προσκλιση για χιονοπολεμο (2cm) :D

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Μηπως περασες καμμια εφαρμογη MSN μετα ?

Το ιδιο διαπιστωσα και εγω πριν 2-3 μερες ,δεν δουλευε το update του AppMan

αφου περασα καποια (δεν θυμαμαι τωρα ) εφαρμογη msn στο Ν70.

 

ΝΑ θυμισω οτι υπαρχουν 3 θεματα για εφαρμογες για αντιστοιχες συζητησεις . ;) ;)

 

Να απαντησω μονο σε αυτο εδω και να πω και εγω με την σειρα μου,σορυ αν γραψαμε εδω για εφαρμογες,αλλα οπως προαναφερφικε,νομιζα οτι τα θεματα συμβατοτιτας εφαρμογων για το τηλ γραφοντε εδω!

 

Εβαλα το Agile Messenger!!Μαλον αυτο θα φτεει,οταν ειχα το Turbo MSN,ολα ηταν οκ i think!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Αν την ξεκινησα την ολη συζητηση για τις εφαρμογες εγω, sorry. Αλλα πιστευα οτι "η εφαρμογη main εκλεισε" ειναι προβλημα μονο του 3230 και η ασυμβατοτητα του με καποιο προγραμμα. :O Κανω λαθος?

 

Παντως πιστευω οτι και αλλη εφαρμογη κανει τη ζημια. Θα ποσταρω μονο οταν βρω τελειως λυση. ΟΚ nervous? :)

 

:yahoo: Τη βρηκα!!!! Αθωο το powerlock... Ενοχη κρινεται η εφαρμογη EzSMS 1.09. Και για επιβεβαιωση θελω καποιος να μου πει αν την εχει εγκαταστησει και εχει το προβλημα του "main".

 

Παω στη nokia. Μολις εμφανιστηκε και ενα δευτερο subpixel καμμενο αυτη τη φορα :mad: Και εγιναν σημερα γιατι φαινονται εντονα και στην καμερα!

έχω την EzSMS εδώ και μισό μήνα περίπου χωρίς κανένα πρόβλημα...

ΜΙα εφαρμογή για msn ΙΜ+ δουλεύει? την έχει δοκιμάσει κανείς? είναι free?

Link to comment
Share on other sites

Φτου... :( Παντως το σιγουρο ειναι οτι εχει να κανει με τα themes που εγκαθισταμε εμεις. Κατι παει στραβα με αυτα. Εγω παντως το εφτιαξα το δικο μου. Αλλα τι να χαρω?...Εχω ενα φωτινοτατο pixel και ενα subpixel που τρεμοπαιζει απο σημερα σχεδον στο κεντρο της οθονης. Εχω βαλει οτι πιο φωτινο σε θεμα και wallpaper εχω (μπλιαχ) για να μην το βλεπω. Αλλα οταν ανοιγω την καμερα ή καμια φωτο :cry:

Πηγα στη Nokia και λενε οτι 1 ακομη και παει για αλλαγη. Αλλα χλωμο να καει αλλο. Δεν μπορω να φανταστω τροπο να το καψω εγω.

Σχολιο του τεχνικου " Ενταξει ,το ενα φαινεται πεντακαθαρα, μερες που ερχονται, σαν νιφαδα ειναι. Το αλλο τοσο ψειρας εισαι? Που το ειδες?" :rocket:

Γελουσε κιολας, σαν να μου λεει "shit happens" στα μουτρα μου! :mad: Τεσπα. Οσο εχει εγγυηση ελπιζω να καει ξαφνικα :rolleyes:

Songless_bird des tin selida 151 tou parontos thread...akrivws idia periptwsi...

To spastiko einai oti tin prwti wra afou anoixw to kinito (to kleinw to vrady pou koimamai) den fainetai tipota kai meta einai san pygolampides...

Enas filos filou metaxy sovarou kai asteiou vrike mia lysi : na syndesoume to kinito me ena AC trofodotiko gia na kaei kai na mas to allaxoun :wacko: :wacko:

To pio spastiko omws einai to yfaki pou exoun orismenoi ypalliloi na prosvalloun tin noimosyni twn pelatwn. Syxna me exoun ferei se shmeio pou na min xeroun pou na kryftoun afou petan anakrivies kai 'klaamies' les kai masame koutoxorto (arketoi doulevoun h' spoudazoun sto xwro twn thlepikoinwniwn kai twn hlektronikwn systimatwn genikotera , pragma pou den fainetai me mia matia otan pan na dwsoun ena kinito gia episkeui ;) )

Link to comment
Share on other sites

Songless_bird des tin selida 151 tou parontos thread...akrivws idia periptwsi...

To spastiko einai oti tin prwti wra afou anoixw to kinito (to kleinw to vrady pou koimamai) den fainetai tipota kai meta einai san pygolampides...

Το θυμομουν bebis και μπηκα για αυτο το λογο σημερα να το κανω quote.Αλλα με προλαβες ;) Link στο post σου εδω

Ακριβως το ιδιο προβλημα!!! Το πρωι ειχα ενα ακομη φωτινοτατο pixel!! Οπα , λεω. Παμε για αλλαγη. Ναι αλλα το subpixel αφαντο :blink: Μετα εξαφανιστηκε το νεο pixel και στο τελος ολα OK :wacko: Ξαφνικα πεταει λιγο πιο κατω ενα κοκκινο subpixel...Παω στη Nokia. Ηταν μια κοπελα (ευτυχως) με την οποια εχω ξαναμιλησει και ηταν ευγενικοτατη. Τις λεω τι εγινε και της το δειχνω. Τσουπ να και ενα αλλο κοκκινο 4 pixel πιο μακρυα! Μου λεει οτι δεν μπορει να καταλαβει. Αν ενα pixel ειναι καμμενο, ειναι καμμενο...Της ειπα και για το tzzzzzzzz που κανει οταν ειναι αναμμενο το backlight και μου εδωσε ενα τηλ. να παρω και να ρωτησω εκει. Μου λεει οτι ισως υπαρχει κακη επαφη με καποιο σημειο της οθονης γιατι ολα τα pixel ειναι σε μια περιοχη 20x20 pixel.

 

Αυτη τη στιγμη εχω ενα αλλο φωτινο στο κεντρο της οθονης και τιποτα αλλο. Θα παρω τηλεφωνο μετα τις 5. Μια ερωτηση. Το tzzzzzzzzz το κανουν και αλλα 3230 τουλαχιστον αυτα τις πρωτης φουρνιας. Σε μερικα μοντελα δεν το κανει? Πχ ntanny νομιζω ειχες αναφερει οτι το δικο σου δεν κανει θορυβο οταν ειναι αναμμενος ο φωτισμος και το εχεις κοντα στο αυτι. Καναω λαθος? Να ξερω να το αναφερω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...