Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

KINGSTON 512MB RS DUAL VOLTAGE MMC

Την εχω στο 3230 μου και παει σφερα!:D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το εχω το κινητο 1μιση μηνα τωρα. Απο οταν εκανα την αναβαθμιση απο 3.χ σε 4.χ μου χαλασε η ακουστικοτητα του τηλεφωνου. Με ακουνε με διακοπες και ο συνομιλητης μου ακουγεται πολυ τσιριχτα και αλλιωμενα. Ειδικα αυτο ειναι εντονο οταν μιλαω με handsfree. Εχετε καμια ιδεα;

Επισης, πολλες φορες οταν με καλουν δεν κανει ηχο παρα μονο ενδειξη εισερχομενης κλησης το οποιο με ενα restart της συσκευης στρωνει. Καμια ιδεα?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

- Improvement for MP3 sound quality !!!!

(δεν παιζει να είναι stereo αλλα τουλαχιστον να μην ακούγεται τόσο ελλεεινα!!!)

Καλα το καταλαβα οτι παει κατι καλυτερα στον ηχο :D Σας το ειπα δεν σας το ειπα? ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1124249#post1124249

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

θα το παω για αναβάθμιση...τα sms πως τα κάνω back-up? Από το file manager του pc suite με copy paste σε ένα φάκελο του υπολογιστή και μετά copy paste στο τηλέφωνο?
Link to comment
Share on other sites

θα το παω για αναβάθμιση...τα sms πως τα κάνω back-up? Από το file manager του pc suite με copy paste σε ένα φάκελο του υπολογιστή και μετά copy paste στο τηλέφωνο?

Ενας πιο ευκολος τροπος ειναι με card reader.

Πριν την αναβάθμιση, αντιγραφη ολο τον φακελο x/system/mail και μετα απικόλληση στο ιδιο σημειο

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

SANDISK 512MB RS MULTIMEDIA CARD

Ayth exw egw thn peira 55 euro apo G. DEN einai Dual Voltage.

ps: H karta exei mono 10mb free apo ta 512. den exw synanthsh kanena problhma :D

Kalh Xronia se oloys. :)

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Paidia geia sas!Sxetika me to 3230,afou diavasa kai to thread sas(fysika oxi olo (170!!!)),leo na to paro...to kinito poniroulides!!Kyriws omws to pairnw gia to oti einai symbian etsi wste na pernaw sis,tainies.ktl.!Loipon kai tora xreiazomai ti voitheia sas!Diavasa gia tis kartes mnimis kai ennoeitai pos tha paro kai ego kateutheian!1.eseis ti proteinete os kalyteri kai fthinoteri lysi?Diavasa gia trans kai kingston 512MB.Autes lete einai oi kalyteres?2.Enas filos mou xalase katalathos me enan io mia 256MB mnimi kai de mporei na tis kanei format!Exete kamia idea?Eyxarsto prokatavolika.

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

kingston-> lifetime eggyhsh ;-)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός που είναι για serial ΒΤ connection για σύνδεση στο NET Μέσω του κινητού, ισχύει και για PPCs? Γνωρίζεται να υπάρχει κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Paidia geia sas!Sxetika me to 3230,afou diavasa kai to thread sas(fysika oxi olo (170!!!)),leo na to paro...to kinito poniroulides!!Kyriws omws to pairnw gia to oti einai symbian etsi wste na pernaw sis,tainies.ktl.!Loipon kai tora xreiazomai ti voitheia sas!Diavasa gia tis kartes mnimis kai ennoeitai pos tha paro kai ego kateutheian!1.eseis ti proteinete os kalyteri kai fthinoteri lysi?Diavasa gia trans kai kingston 512MB.Autes lete einai oi kalyteres?2.Enas filos mou xalase katalathos me enan io mia 256MB mnimi kai de mporei na tis kanei format!Exete kamia idea?Eyxarsto prokatavolika.

 

 

Παιδιά, μετά από πολύ ψάξιμο και προβληματισμό, κατέληξα στο εξής: αν την κάρτα την θέλεις απλά για να την βάλεις στο κινητό και να μην ασχοληθείς πολύ μαζί της, εν ολίγοις να αποθηκεύεις ήχους/εικόνες/βιντεάκια που λαμβάνεις απο τους φίλους σου, έχει καλώς, πάρε όποια γουστάρεις. ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΑ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΑΤΑ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 2-3 ΤΟ ΜΗΝΑ), ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΚΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ, ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΛΥΣΗ ΞΑΝΑ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ, ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ MMCmobile ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΑΚΡΙΒΗ ΠΙΑ, Η 512ΜΒ ΚΟΣΤΙΖΕΙ €58 ΜΕ ΦΠΑ). ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ. ΚΑΙ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΚΙΑ SHOP, ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΡΤΑΣ (ΟΣΟΙ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ LEXAR RS-MMC 512MB ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ, ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΗΝ, ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΩΣ "ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΗ", ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο CARD READER, ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, LEXAR KAI ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!, ΑΚΟΥΣON AKOYΣON. ΤΗΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝΕ, ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΣΜΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ - ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΠΑΝΕ ΤΑ €50!!!).

 

 

-----> ΕΠΟΜΕΝΩΣ: ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΝΟΚΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. ΜΕ ΤΙΣ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΕΣΑΝΕ ΟΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ. ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΔΙΑΜΕΤΑΓΩΓΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΜΕΧΡΙ 40x, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ 16x ΤΩΝ RS-MMC, DV KAI ΑΠΛΩΝ.

 

:mad: :mad: :mad: :mad: :cry: :cry: :cry: :cry:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ενας πιο ευκολος τροπος ειναι με card reader.

Πριν την αναβάθμιση, αντιγραφη ολο τον φακελο x/system/mail και μετα απικόλληση στο ιδιο σημειο

δυστυχώς δεν έχω card reader φίλε μου! Κάτι εναλλακτικό?

Τελικά για κάρτα μνήμης θα συμφωνήσω ότι αυτές της νοκια είναι η καλύτερη περίπτωση... Με όσα είχα διαβάσει κατά καιρούς στο φόρουμ πήρα μια 512 από nokia shop Αγ. Παρασκευής και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να βαλω την τελευταια εκδοση firmware στο κινητο μου; και για να την βαλω πρεπει να κανω format το κινητο ή και την mmc; οι βελτιωσεις που αναφερονται ισχυουν;

 

New data package v37.0 (MCU SW 4.0537.0) has been released for RM-51.

 

Changes/improvements made from MCU SW v 4.0526.2 to v 4.0537.0:

- Bluetooth:

- SW support for new Bluetooth module added

- Improvement for pairing devices

- Improved handling of volume control when music player is stopped by incoming phone call

 

Changes/improvements made from MCU SW v3.0505.2 to v4.0526.2:

- Call and network management

- A warning tone just before the ringing tone is played due to safety

reason, but the sound level has been reduced by 10dB

- Warning tone is not played when the ringing tone is set to ““Off””

 

- GPRS

- Improved handling of GPRS request from network enabling streaming at high rate

 

- Browser

- Improvement for browser when trying to access some specific web pages

- The UPD range was previously limited to the range 6970-32000 and now the supported range is 1024 (0x400) and 65535 (0xFFFF)

 

- SMS

- The phone enables a use of vibra also in the ““silent”” profile

 

- MMS

- The message symbol blinks when the phone memory is full and the symbol discontinues after messages have been deleted.

- The session control has been improved to ensure proper handshake with the network so all MMS’u’s sending acknowledgements are better interpreted by the phone

 

- Games

- ““Agent V”u” will be muted when the silent profile is selected

 

- SIM

- The phone's SIM Driver has been update to be able to handle NULL strings send from the Gemplus SIM card, and thereby enabling improved roaming

 

- Java

- Improvement for Java application in order to avoid a memory leak in Java games

- Improvement for the start-up sequence when starting up the phone

- Improvement in camera picture quality when preview the taking (1xmode) image

- Updated made to the camera driver, when the camera is used for still pictures in Night mode and if the camera needs to refocus

- Improvement when muvee clip created

- Improvement for MP3 sound quality

 

Ευχαριστω.

 

 

 

 

Οσοι σκεφτονται να αγορασουν το 3230, ας κοιταξουν και το 3250... εγω παντως το μετανιωσα που το αγορασα.. Τεσπα!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως θα το κάνω αναβάθμιση για το εξής βασικό λόγο:

- SMS

- The phone enables a use of vibra also in the ““silent”” profile

άντε και αποθήκευση μηνυμάτων στην κάρτα μνήμης στην επόμενη έκδοση!!!

Πάντως εγώ δεν έχω μετανιώσει για την αγορά του 3230... Για τα λεφτά του πιστεύω είναι μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να βαλω την τελευταια εκδοση firmware στο κινητο μου;
Εγω ακόμα δεν την έχω περάσει αφου με την παλιά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα, άσε που για την καινούρια αναβάθμιση έχουν ακουστεί διάφορα... Θα περιμένω μάλλον την επόμενη;)

Αν δεν έχεις προβλήματα κάνε και εσυ το ίδιο:)

Link to comment
Share on other sites

σαν τι έχει ακουστεί? εγώ δεν έχω ακούσει τίποτα... Καλά μόνο έμενα με ενοχλεί τόσο η έλλειψη δόνησης για μηνύματα στο αθόρυβο?
Link to comment
Share on other sites

σαν τι έχει ακουστεί? εγώ δεν έχω ακούσει τίποτα... Καλά μόνο έμενα με ενοχλεί τόσο η έλλειψη δόνησης για μηνύματα στο αθόρυβο?

Και εγω για αυτο τον λογο εκανα αναβαθμιση και μου προεκυψε ενα προβληματακι :rolleyes: Δεν μπορω πλεον να φορμαρω απο το κινητο την ATP MMC που εχω :( :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

εγώ απ ότι έχω διαβάσει γενικά οι κάρτες είναι πονεμένη ιστορία με αυτό το κινητό για αυτό πήρα της νοκια για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο... Στο κάτω κάτι ένας card reader για format δεν είναι τίποτα το φοβερό...
Link to comment
Share on other sites

εγώ απ ότι έχω διαβάσει γενικά οι κάρτες είναι πονεμένη ιστορία με αυτό το κινητό για αυτό πήρα της νοκια για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο... Στο κάτω κάτι ένας card reader για format δεν είναι τίποτα το φοβερό...

Απο το να δωσω αλλα λεφτα για καρτα πηρα 13€ card reader :( Το εχω και καθεται. Εχω το καλωδιο που μου δινει τα καλουδια του pc suite...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

εγώ απ ότι έχω διαβάσει γενικά οι κάρτες είναι πονεμένη ιστορία με αυτό το κινητό για αυτό πήρα της νοκια για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο... Στο κάτω κάτι ένας card reader για format δεν είναι τίποτα το φοβερό...

 

 

Όχι φίλε antonis_wrx, δεν κατάλαβες. Την αυθεντική κάρτα της ΝΟΚΙΑ τη φορμάρεις κανονικά από το κινητό, χωρίς να έχεις την αγωνία αν τη δει ως "κατεστραμμένη". Αυτό είναι που σε σώζει από μεγάλους μπελάδες. Εγώ, έχοντας την κακή εμπειρία να ρωτήσω μια φορά (...και έναν καιρό... τόσο παλιά) στο Nokia Shop της περιοχής μου τιμή για μια RS-MMC και ακούγοντας την τιμή μόνο εγκεφαλικό που δεν έπαθα, είχα μείνει με την εντύπωση ότι είναι ακόμα πανάκριβες. Φυσικά, αυτό προφανώς έχει αλλάξει εδώ και κάμποσο καιρό, και απλά εμπίπτω στην περίπτωση "Δεν ήξερες, δε ρώταγες;" Πάντως νομίζω ότι μια διαφορά της τάξης των 10-11 Ευρώ περίπου (από 58 Euro περίπου που κοστίζει μια 512ΜΒ της ΝΟΚΙΑ αντί για 47 Euro για μια Transcend) αξίζει τον κόπο, μιας και σου εξασφάλίζει α) 100% συμβατότητα και β) μακράν μεγαλύτερη ταχύτητα, αφού μιλάμε για μια MMCmobile έναντι μιας απλής RS-MMC, ταχύτητα την οποία εκμεταλλεύεσαι είτε χρησιμοποιείς την κάρτα με reader είτε έχοντάς την στο τηλέφωνο και μετακινώντας δεδομένα μέσω καλωδίου. Πάντως το καλώδιο είναι επίσης χρήσιμο, για συγχρονισμό και άλλες λειτουργίες που προσφέρει το Nokia PC Suite, όπως backup κλπ.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παντως δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο μεγαλο το firmware!! πανω απο 150 mbs πρεπει να ειναι.. και λεμε οτι το κατεβαζω. μετα τι κανω;
Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να βαλω την τελευταια εκδοση firmware στο κινητο μου; και για να την βαλω πρεπει να κανω format το κινητο ή και την mmc; οι βελτιωσεις που αναφερονται ισχυουν;

Ετσι και αλλιως τις διαφορες δεν θα τις δεις μια και ειναι λειτουργιες που δεν ειναι εμφανεις.Δεν χανεις ομως και τιποτε.Στο περασμα νεου firmware δεν ειναι απαραιτητο το δικο μας φορματ.Κατα την διαρκεια της εγκαταστασης του,σβυνονται τα παντα και εγκαθισταται το νεο.Την δε καρτα δεν υπαρχει λογος φορμαρισματος.Δενει με το συστημα.

Εγω ουτε με το παλιο ,ουτε με το νεο firmware μπορεσα να κανω φορματ την 512 p2q.Και επειδη καποιες εφαρμογες μου δημιουργουσαν προβληματα τελικα,πηρα την 512 καρτα της Νοκια και ησυχασα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

παντως δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο μεγαλο το firmware!! πανω απο 150 mbs πρεπει να ειναι.. και λεμε οτι το κατεβαζω. μετα τι κανω;

Δεν λες καλυτερα 250 !Ασε που υπαρχει και περιπτωση να ειναι σπασμενη αυτη που κατεβαζεις, με αποτελεσμα η εγκατασταση της να δημιουργησει προβληματα. Εσυ (και εμεις φυσικα)χωρις το απαραιτητο εργαλειο δεν μπορεις να κανεις τιποτε.Η συσκευη κουμπωνει πανω σε ειδικη βαση (κοστος 80-250 ευρω αναλογα στην συσκευη)ωστε να ερθουν σε επαφη τα 11 pins που βρισκονται κατω απο την μπαταρια.Θελεις φυσικα και το απαραιτητο λογισμικο για να κανεις την εγκατασταση του firmware .

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Egw akomi den exw katalabei giati prepei na kaneis 2-3 format to mhna?? :blink:

Kai egw grafw sbhnw synexeia efarmoges kai nai moy exei paroysias8ei to problhma me main error poy kanei to kinito axrhsto alla as einai kala o card reader poy esbhsa to folder kai ola ta arxeia poy dimioyrg8hkan thn wra tis egkatastashs. Opote....

1,5 mhna exw to kinhto kai xrhsimopoiw SD kai eimai ok.

 

:D Kalh Xronia

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν λες καλυτερα 250 !Ασε που υπαρχει και περιπτωση να ειναι σπασμενη αυτη που κατεβαζεις, με αποτελεσμα η εγκατασταση της να δημιουργησει προβληματα. Εσυ (και εμεις φυσικα)χωρις το απαραιτητο εργαλειο δεν μπορεις να κανεις τιποτε.Η συσκευη κουμπωνει πανω σε ειδικη βαση (κοστος 80-250 ευρω αναλογα στην συσκευη)ωστε να ερθουν σε επαφη τα 11 pins που βρισκονται κατω απο την μπαταρια.Θελεις φυσικα και το απαραιτητο λογισμικο για να κανεις την εγκατασταση του firmware .
απαραιτητο εργαλειο; πρωτη φορα το ακουω αυτο!! νομιζα οτι απλα παταω το Install, το συνδεω με τις υπερυθρες και μεταφερει δεδομενα.. μαλλον λαθος καταλαβα..

 

παιδια εχω ενα προβλημα. μερικες φορες οταν ανοιγω το κινητο μου βγαζει το μηνυμα " Μη εγκυρη καρτα Sim " και δεν κανει τιποτα. οταν το κλεισω και το ανοιξω ξανα ειναι ενταξει. γιατι μου το κανει αυτο; επισης πολλες φορες με το που ανοιγω το κινητο αμεσως κλεινει απο μονο του, και αλλες φορες κλεινει ενω το δουλευω. γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...