Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια επειδη θα κανω format, πως θα κρατησω back up τα saves του Rally Pro που ειναι εγκατεστημενο στην μνημη του κινητου εξαρχης;
Ειναι απλο! κανε backup τη μνημη τηλεφωνου και θα σωθουν και αυτα ;)
Link to comment
Share on other sites

θελω μονο αυτα τα αρχεια ομως.. μηπως ειναι τα δυο αρχεια με ονομα rpc_settings και rpc_highscore ; μπορει να βοηθησει καποιος;

 

οσο για τα μηνυματα κρατησα back up τον φακελο mail.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ψάχνω έμα πρόγραμμα για αυτόματο κλείδωμα πλεικτρολογίου. Βρήκα το Symbianware*PowerLock*1.05*s60*sos από τη λίστα με τα προγράμματα του ntanny αλλά δε βρίσκω από που να το κατεβάσω! Μήπως το έχει κατεβάσει κάποιος?κανένα άλλο πρόγραμμα υπάρχει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ψάχνω έμα πρόγραμμα για αυτόματο κλείδωμα πλεικτρολογίου. Βρήκα το Symbianware*PowerLock*1.05*s60*sos από τη λίστα με τα προγράμματα του ntanny αλλά δε βρίσκω από που να το κατεβάσω! Μήπως το έχει κατεβάσει κάποιος?κανένα άλλο πρόγραμμα υπάρχει?

 

Δοκιμασε το autolock που ειναι και δωρεαν :)

http://fuse.stc.cx/autolock/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλο! κανε backup τη μνημη τηλεφωνου και θα σωθουν και αυτα ;)

άσχετο, το theme "Glass Firefox" που υπάρχει στο briefcase της υπογραφής σου, είναι απλά καταπληκτικό φίλε μου! :up: :yahoo:

 

προς υπολοίπους: δοκιμάστε το, αλλάζει ΟΛΑ τα εικονίδια σε ΟΛΑ τα υπομενού!

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το quickoffice προεγκατεστημένο στο 3230? Όπως σε άλλα s60?

Οχι. Αλλα δεν ειναι δυσκολο να το βρεις και να το εγκαταστησεις. Αν βαλεις αυτο που δινει η νοκια για το 6630 θα λειτουργει ως viewer των αρχειων. Σε "γνωστα μερη" μπορεις να βρεις την pro που σου δινει τη δυνατοτητα να δημιουργεις αρχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος του 3230 εδω και κανενα 3 μηνο και εχω κανει 2-3 φορες hard format.Πριν 2 μερες εκανα το τελευταιο γιατι μου φενετε πολυ αργο το κινητο..κατεβασα την καινουρια εκδοση του FEXPLORER (filemanager) και στο menu -> processes μου βγαζει 65 processes (εχω bluetooth,easy lock,FExplorer ανοιχτα)!!! δεν ειναι υπερβολικα πολλα?τι να κανω?Ευχαριστω προκαταβολικα! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Σημερα σκεφτηκα να μην σας βαλω νεες εφαρμογες, αλλα να σας δωσω κατι κλειδια.Οχι βεβαια απο γκαρσονιερα,ουτε κυριως απο καποια φοιτητικη στεγη,μια και αυτη εχει χρονια που εισηχθη στο χρηματιστηριο της απατης.Ελπιζω να μην εχετε προβλημα .

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος του 3230 εδω και κανενα 3 μηνο και εχω κανει 2-3 φορες hard format.Πριν 2 μερες εκανα το τελευταιο γιατι μου φενετε πολυ αργο το κινητο..κατεβασα την καινουρια εκδοση του FEXPLORER (filemanager) και στο menu -> processes μου βγαζει 65 processes (εχω bluetooth,easy lock,FExplorer ανοιχτα)!!! δεν ειναι υπερβολικα πολλα?τι να κανω?Ευχαριστω προκαταβολικα! :cry:

Πολλα μου φαινονται...8ες να μας πεις ποια προγραμματα εχεις εγκαταστησει??

Πολλα τρεχουν&ας μην φαινονται στη μνημη(call recorder,power dictapone κτλπ)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Σημερα σκεφτηκα να μην σας βαλω νεες εφαρμογες, αλλα να σας δωσω κατι κλειδια.Οχι βεβαια απο γκαρσονιερα,ουτε κυριως απο καποια φοιτητικη στεγη,μια και αυτη εχει χρονια που εισηχθη στο χρηματιστηριο της απατης.Ελπιζω να μην εχετε προβλημα .

......Εχουμε αλλα σου χουμε&αδυναμια οποτε...καλοδεχουμενα :p

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

......Εχουμε αλλα σου χουμε&αδυναμια οποτε...καλοδεχουμενα :p

συγνωμη που δεν μπορεσα να ανεβασω και το ταψακι με ραβανι Βεροιας !!! :p

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που δεν μπορεσα να ανεβασω και το ταψακι με ραβανι Βεροιας !!! :p

:offtopic: Ρεβανι :offtopic: :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες...

 

Πειτε μου αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς αυτό. Όταν τραβάω μια φωτό μετά την λήψη η φωτό φαίνεται λίγο πεπιεσμένη. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το γωστο προβλημα της μαμησιας εφαρμογης ληψης φωτογραφιων στο 3230.

Κατεβασε απο εδω http://www.zenithcore.com/ το "ZUnfatCamera for N3230" το οποιο λυνει το προβλημα αυτο ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το γωστο προβλημα της μαμησιας εφαρμογης ληψης φωτογραφιων στο 3230.

Κατεβασε απο εδω http://www.zenithcore.com/ το "ZUnfatCamera for N3230" το οποιο λυνει το προβλημα αυτο ;)

auto dld ti akribws kanei??

Link to comment
Share on other sites

auto dld ti akribws kanei??

Προγραμμα για φωτο ειναι. Τραβας με αυτο και δεν παραμορφωνεται η εικονα.Με οποιοδηποτε αλλο prog σε δειχνει πεπιεσμενο. Bug ειναι. Θα λυθει με το νεο firmware. Που μαλλον αργει γιατι δεν υπαρχει αλλο bug στη συσκευη...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τι κανεται ρε παιδες; καλα;στις διακοπες ψιλοχαθηκαμε. Καλο χειμωνα ευχομαι να εχουμε και ελπιζω με λιγοτερα προβλημματα στισ συσκευες μας

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...