Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To 3230 einai pio stivaro apo to 3230 :worry: ;Ekplhssomai poy to akoyo.Den perimena na exei toso kalh poiothta kataskeyhs...

Ta plhktra einai eyxrhsta;To megethos toys einai ikanopoihtiko;

ειναι πολυ στιβαρο, αυτο ειναι αληθεια. τα πληκτρα ειναι ευχαριστα αλλα κανουν περισσοτερο θορυβο απ'οτι θα περιμενες και το μεγεθος τους ειναι ικανοποιητικο. μια χαρα δηλ!

Μπορει καποιος να μου πει γιατι δεν παιζουν οι εφαρμογες που εχουν σχεση με την καμερα;;;;;(Flexi cam,Camera fx κτλ.)Εχω απελπιστει και ''ζυλευω'' τους 6600αδες που μπορουν.HELP!!!!!!!

γιατι δεν ειναι συμβατες με την αναλυση της καμερας. δε νομιζω οτι χρειαζεται να ζηλευεις, εσυ εχεις 1,3 mpixel ενω το 6600 300k, οποτε μπορεις να τουςτην "πεις" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκιμασε το operator απο εδω ,δοκιμασε καποιο απο τα 6600,7610,θα κανει

http://www.symbian-freak.com/quides/netmon.htm

 

Kαλοριζικο το 3230 Μιχαλη :)

-FExplorer,Profilmail/profilexplorer

-DevMan,SysMan,System Explorer,Operator

-Oggplayer,Photorite ,Photographer,smartmovie resco photoviewer

-Notepad,PDF reader Quick Office ,Route66,Mobireader

-Alarm manager,autolock,Wibcapture,wireless irc

Ευχαριστώ πολύ καλό μου θύμισε παλιές καλές εποχές

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

To MsvDriveE doulevei kai kanonina malista.Apla den to proteinw giati an diavazes se prohgoumena posts kai se alla forum polla den to proteinei kanenas tous.Lene pws kanei polla stava sto kinhto. ;) ;) ;)

Και ενας απο αυτους ημουν και εγω :lol: Τωρα ομως καταλαβα πως λειτουργει και το εχω βαλει. Δημιουργει στην ουσια ενα δευτερο φακελο στην mmc για μηνυματα. Γι'αυτο πρεπει να κανεις απο την αρχη ολες τις ρυθμισεις(κεντρα sms...)Χανεις τα sms της μνημης, αλλα δεν διαγραφονται.Απλως δεν τα βλεπεις. Αν βγαλεις την mmc και κανεις restart χωρις αυτην ,ξαναγυρναει στην μνημη τηλεφωνου.Και τοτε δεν βλεπεις τα sms της mmc :) Το χρειαστηκα γιατι δεν μπορουσα να δεχτω μεγαλυτερο αρχειο απο 5 mb λογο μνημης τηλ....Το μονο που με απασχολει ειναι τι θα συμβει αν την ωρα που δεχτω sms εχω βγαλει την mmc... :worry:

 

mporei kapoios na mou pei an ginete na kanw to 3230 webcamera me kapoia efarmogi mesw kalwdiou dku-2?an nai pou iparxei ayti?(an ginete na mou tin steilete meteora85@yahoo.gr).pws xrisimopoieitai?to xreiazomai epigontws!!!

eyxaristw!

Αυτο δεν ξερω αν σου κανει?remote s60 Αλλα μια εκδοση που δοκιμασα δεν εκανε για το 3230..Η νεοτερη μπορει.

 

edit: Λαθος μου. Ειναι μονο μεσω ΒΤ και IrDA.Οχι καλωδιου...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Και ενας απο αυτους ημουν και εγω :lol: Τωρα ομως καταλαβα πως λειτουργει και το εχω βαλει. Δημιουργει στην ουσια ενα δευτερο φακελο στην mmc για μηνυματα. Γι'αυτο πρεπει να κανεις απο την αρχη ολες τις ρυθμισεις(κεντρα sms...)Χανεις τα sms της μνημης, αλλα δεν διαγραφονται.Απλως δεν τα βλεπεις. Αν βγαλεις την mmc και κανεις restart χωρις αυτην ,ξαναγυρναει στην μνημη τηλεφωνου.Και τοτε δεν βλεπεις τα sms της mmc :) Το χρειαστηκα γιατι δεν μπορουσα να δεχτω μεγαλυτερο αρχειο απο 5 mb λογο μνημης τηλ....Το μονο που με απασχολει ειναι τι θα συμβει αν την ωρα που δεχτω sms εχω βγαλει την mmc... :worry:

 

etsi file m doulevei exeis dikio. :D kai gw to eixa valei alla to xanavgala.Apla epishmana kapoia pragmatakia gia na xeroun osoi den gnwrizoun. :O :O Alla opws les kai c an xreiazesai xwro giati exeis bt h Irda ontws 8a anagasteis na to valeis!!!! :cool:

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανενας το remote s60 που αναφερθηκε πιο πανω στο nokia 3230;; Ειναι πολυ χρησιμη εφαρμογη και θα ημουν ευγνωμων αν καποιος μπορει να μου δωσει τα "φωτα" του.. Ευχαριστω!! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Paidia, epeidh eimai fantaros kai den "prolavainw" na diavasw ta posts apo 83 selides mporei kapoios na mou apanthsei se dyo erwthsoules?

H ekdosh pou exw einai h:

3.0505.2

19-2-05

RM 51

Yparxei neoterh?

 

Kai deyteron, giati to radio paizei toso xamhla kai to mp3 toso xalia?

Euxaristwwww

Link to comment
Share on other sites

τα παιχνιδια n-gage που λειτουργουν στο 3230 ειναι τα :

 

Super monkey ball

Spiderman 2

Sango (English)

King of fighters ( with OS7 fix)

Rayman 3

Sonic ( Press * key )

Red Faction ( bluetooth on )

Xanadu next

Fifa 2004

Sega rally

Moto GP

Call of Duty (bluetooth)

Requiem of hell ( bluetooth)

Pocket kingdom ( beta)

Operation Shadow (bluetooth)

Elder Scrolls Travels (bluetooth)

Link to comment
Share on other sites

H ekdosh pou exw einai h: 3.0505.2

Yparxei neoterh?

 

οχι φιλε μου,δεν υπαρχει νεωτερη .Καλος πολιτης :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia, epeidh eimai fantaros kai den "prolavainw" na diavasw ta posts apo 83 selides mporei kapoios na mou apanthsei se dyo erwthsoules?

H ekdosh pou exw einai h:

3.0505.2

19-2-05

RM 51

Yparxei neoterh?

 

Kai deyteron, giati to radio paizei toso xamhla kai to mp3 toso xalia?

Euxaristwwww

Pou ta vriskoume auta?

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειναι λιγο δυσκολο να διαβασω 84 σελιδες μηπως μπορει καποιος να μου πει μεχρι ποιας χωρητικοτητας μνημη παιρνει το κινητο?με 256 θα ειναι οκ?ευχαριστω:-)
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειναι λιγο δυσκολο να διαβασω 84 σελιδες μηπως μπορει καποιος να μου πει μεχρι ποιας χωρητικοτητας μνημη παιρνει το κινητο?με 256 θα ειναι οκ?ευχαριστω:-)

 

exo thn atp 16x rs mmc 512mb kai leitourgei teleia

Link to comment
Share on other sites

τα παιχνιδια n-gage που λειτουργουν στο 3230 ειναι τα :

 

Super monkey ball

Spiderman 2

Sango (English)

King of fighters ( with OS7 fix)

Rayman 3

Sonic ( Press * key )

Red Faction ( bluetooth on )

Xanadu next

Fifa 2004

Sega rally

Moto GP

Call of Duty (bluetooth)

Requiem of hell ( bluetooth)

Pocket kingdom ( beta)

Operation Shadow (bluetooth)

Elder Scrolls Travels (bluetooth)

Μια χαρα...Ευχαριστουμε για την ενημερωση. :)

Βλεπω αρκετα καλυτερο compatibility σε σχεση με αλλα 60αρια.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Επειδη ειδα οτι γινεται λογος για το MsvDriveE θα ηθελα να αναφερω οτι το χρησιμοποιουσα αρκετο καιρο χωρις κανενα προβλημα και ημουν πολυ ευχαριστημενος...

φανταζομουνα μαλιστα οτι τα σχολια σε διαφορα forums ηταν απο υπερβολικα εως χαζα...

μεχρι που την πατησα και εγω!

Χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο προσπαθωντας να αποθηκευσω μια φωτογραφια που εβγαλα μου βγαζει το κινητο μηνυμα οτι εχω πολυ λιγη μνημη,πραγμα που ομως δεν ισχυε.

Στη συνεχεια κολλαει και κανει restart και παρατηρω οτι δεν λειτουργουσε καμια εφαρμογη που ειχα αποθηκευσει στην καρτα μνημης.Μπαινω με τον explorer στην mmc και βλεπω να τα εχει κανει ολα σαλατα...μεχρι και τις φωτογραφιες ειχε διαγραψει.

Γι'αυτο απο την πειρα μου θα ελεγα πολυ προσοχη σε οποιον θελει να το εγκαταστησει,στην αρχη μπορει να δουλευει τελεια αλλα καποια στιγμη οντος παρουσιαζει προβλημα.

Εγω παντως θα περιμενω την επομενη αναβαθμιση απο την νοκια μηπως δωσει λυση στο προβλημα (?) και θα περναω τααρχεια που θελω μεσω card reader!

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

Thanks Nokkia :)

Πολλά απο αυτα τα είχα δοκιμάσει χωρίς το bluetooth τρικ με αποτυχημένο αποτέλεσμα.

 

Μήπως ξέρετε καποιο πρόγραμμα συμβατό με το 3230 που να απενεργοποιεί τον

πομποδέκτη?Για offline χρήση...

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα οτι αν χαμηλωσω την φωτεινοτητα ακουγονται παραξενοι θορυβοι απο το ηχειο!! γιατι γινεται αυτο?

 

επισης αν μετονομασω τα mid σε mi και τα sis σε si δουλευουν κανονικα. μαλιστα τα εστειλα ετσι σε αλλα κινητα και λειτουργουσαν κανονικα χωρις αλλη μετονομασια!!

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα οτι αν χαμηλωσω την φωτεινοτητα ακουγονται παραξενοι θορυβοι απο το ηχειο!! γιατι γινεται αυτο?

 

επισης αν μετονομασω τα mid σε mi και τα sis σε si δουλευουν κανονικα. μαλιστα τα εστειλα ετσι σε αλλα κινητα και λειτουργουσαν κανονικα χωρις αλλη μετονομασια!!

Ετσι ακουγονται τα λαμπακια για τον φωτισμο της οθονης.Και εμενα μου το κανει ακομα και στην μεγιστη φωτεινοτητα.Δεν ειναι τιποτα :)

Για τα αρχεια, οι συγκεκριμενες ονομασιες δεν εχουν προβλημα στην μετονομασια

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα οτι αν χαμηλωσω την φωτεινοτητα ακουγονται παραξενοι θορυβοι απο το ηχειο!! γιατι γινεται αυτο?

 

επισης αν μετονομασω τα mid σε mi και τα sis σε si δουλευουν κανονικα. μαλιστα τα εστειλα ετσι σε αλλα κινητα και λειτουργουσαν κανονικα χωρις αλλη μετονομασια!!

 

αν ο θορυβος ακουγεται και οταν η οθονη ειναι σβηστη, δοκιμασε να παιξεις για λιγα δευτερολεπτα ενα mp3, και μετα το ηχειο θα κλεισει. το κανει και σε εμενα, παντα οταν το ανοιγω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aπο αυτονομια πως τα πατε;;;

Εγω το εχω ξεσκισει βεβαια,αλλα δεν εχω ακομη να βγαλω μερα.:worry:

Και γω μια απο τα ιδια!σπανια βγαζω τη μερα! :(

δεν υπαρχει καμια μεγαλυτερη παταρια?να παρουμε!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Yparhei hreosei sti Nokia ean kathariso ti skoni kato apo tin othoni?? (eho xana rotisei alla den ixere kapoios profanos),den thelo na to anoixo monos moy epeidi tha afisei simadia sto kinito..thanks
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Yparhei hreosei sti Nokia ean kathariso ti skoni kato apo tin othoni?? (eho xana rotisei alla den ixere kapoios profanos),den thelo na to anoixo monos moy epeidi tha afisei simadia sto kinito..thanks

 

Καλησπέρα Γιάννη.

Εφόσον το τηλέφωνο είναι εντός εγγυήσεως φυσικά και δεν υπάρχει

καμία χρέσωση για αυτό το πράγμα.

Να το πας να στο καθαρίσουνε!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...