Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Νοκια εχει στα καταστηματα της μονο προϊοντα δικα της.Αλλα η loulou ειπε οτι αγορασε μια της Fuji. Αρα δεν μπορει να την αγορασε απο εκει

 

Εχει και αλλα :rolleyes: Τουλαχιστον σε αυτο που πηγαινω μου εχουν δειξει και Lexar...

 

64mb?? :confused:

καλα εγω νομιζa οτι το κινητο ερχεται με 32mb.exei αλλαξει κατι ??

 

Ο φιλος ο manosXXIII ηταν ο τυχερος αν θυμαμαι που του ετυχε 64mb καρτα. Το ειχε αναφερει μερικα post πισω.Ετυχε...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

simfono...

to plesio einai h kaliteri lusi.

ta exei ola... ;-)

Μπηκα στο site ου πλαισιου και δεν βρηκα καμια 512mb.Μονο μεχρι 256 και ηταν στα 46€!!!Θα παω και θα ρωτησω στο καταστημα. Μαλλον το site δεν εχει ανανεωθει :mad: :mad:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο site ου πλαισιου και δεν βρηκα καμια 512mb.Μονο μεχρι 256 και ηταν στα 46€!!!Θα παω και θα ρωτησω στο καταστημα. Μαλλον το site δεν εχει ανανεωθει :mad: :mad:

Γιατι δεν κοιτας και τη λυση του internet?Εγω απο εδω πηρα τη δικια μου

http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=14_32_34

 

edit: Οι νεες mmc ειναι 100x?!!!!? :w00t:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις οταν λες 100x;;;;;;;

 

Ταχύτητα Ανάγνωσης: Έως 133x = 20MB/sec

 

Ταχύτητα Εγγραφής: Έως 100x = 15MB/sec

 

:yahoo:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο site ου πλαισιου και δεν βρηκα καμια 512mb.Μονο μεχρι 256 και ηταν στα 46€!!!Θα παω και θα ρωτησω στο καταστημα. Μαλλον το site δεν εχει ανανεωθει :mad: :mad:

 

Den to exoun ananewsei to site, giati piga sto plaisio kai eixe Trascend 512MB MMC kai RS-MMC.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

για καρτες μνημης τσεκαρετε στο fleamarket τον χρηστη hellentronic !!!

εχει οποια καρτα θελετε και σε αρκετα καλες τιμες .

εχε παρει εδς και 2 μηνες απο αυτον μια 512 rs MMC :alien: :alien: :alien:

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο site ου πλαισιου και δεν βρηκα καμια 512mb.Μονο μεχρι 256 και ηταν στα 46€!!!Θα παω και θα ρωτησω στο καταστημα. Μαλλον το site δεν εχει ανανεωθει :mad: :mad:

 

 

Egw exw mia 256 thn opoia eixa parei apo to plaisio.Transced einai.H timh ths htan sta 34 euro mazi me antaptoraki.Alla h agora ths egine prin 2.5 mhnes!!!! :O :O :O Alla 8ymamai pws eixe kai 512!!! :p :p :p

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Mia kalh lush gia rs-mmc (alla kai gia ka8e eidous flash memory) einai to photoagora sthn stournarh. Gia times deite sto parakatw link

http://www.photoagora.gr/memory_cards.htm

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Mia kalh lush gia rs-mmc (alla kai gia ka8e eidous flash memory) einai to photoagora sthn stournarh. Gia times deite sto parakatw link

http://www.photoagora.gr/memory_cards.htm

 

Οντως φιλε μου.Το συγκεκριμενο καταστημα ειναι το μονο που δινει την SD ΕXTREME III 1 Gb σε τοσο χαμηλη τιμη. :up:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να βαλω το προγραμμα του 3230 "επεξεργασια βιντεο" που ειναι στην 32αρα που ειχε το πακετο σε μια αλλη καρτα;;;
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να βαλω το προγραμμα του 3230 "επεξεργασια βιντεο" που ειναι στην 32αρα που ειχε το πακετο σε μια αλλη καρτα;;;

 

Με εναν card reader μπορεις να κανεις αντιγραφη του περιεχομενου της παλιας καρτας στην καινουργια.

Ακομα ,τσεκαρε και αυτα

http://www.nokia.com/nokia/0,,71332,00.html

http://www.nokia.com/nokia/0,,71333,00.html

http://www.nokia.com/nokia/0,,71334,00.html

οπου θα βρεις τις εφαρμογες

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα να στειλω ενα προγραμμα στο κιν μου με το bluetooth stick μου(το Emame v0.97)που ηταν περιπου 1,5 mb και μου ειπε πως δεν γινεται γιατι ειναι μεγαλο το μεγεθος του και πως μεχρι 1mb μπορει να στειλει. Προβλημα χωριτικοτητας δεν εχω καθως μου εχουν μεινει περιπου 38mb στην καρτα.Το ιδιο προβλημα ειχα και οταν πηγα να στειλω ενα παιχνιδι Ν-Gage(9mb)και μου ειπε παλι το ιδιο, αλλα οτι μπορω να στειλω μεχρι 6mb.Tι να κανω;;;;;;;;;;

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κοιτας και τη λυση του internet?Εγω απο εδω πηρα τη δικια μου

http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=14_32_34

Τελικα δικαιωθηκα.Πηγα στο νοκια club της περιοχης μου και μου εδωσαν μια lexar 512mb 48€. :yahoo: :w00t: :yahoo: :w00t: :yahoo:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα να στειλω ενα προγραμμα στο κιν μου με το bluetooth stick μου(το Emame v0.97)που ηταν περιπου 1,5 mb και μου ειπε πως δεν γινεται γιατι ειναι μεγαλο το μεγεθος του και πως μεχρι 1mb μπορει να στειλει. Προβλημα χωριτικοτητας δεν εχω καθως μου εχουν μεινει περιπου 38mb στην καρτα.Το ιδιο προβλημα ειχα και οταν πηγα να στειλω ενα παιχνιδι Ν-Gage(9mb)και μου ειπε παλι το ιδιο, αλλα οτι μπορω να στειλω μεχρι 6mb.Tι να κανω;;;;;;;;;;

 

Pigaine sto Munimata/Epiloges>Ruthmiseis/Allo/Mnimi se xrisi=Bale MMC.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ ΚΑΡΤΕς ΣΕ SERIES 60

 

Bytestor

Viking (only 32 , 64 MB)

Pretec

Dane-Elec

Lexar

Corsair

Visipro

SimpleTech

PQI

Integral

Kingston

Muse

Eagletec

Sandisk

Topram

Transcend

Hitachi

Twinmos

Extrememory

Microsim

NCP

Infineon

Flash Memory Solutions

Lexar

TEC

ATP (only 32 MB)

Jessop's

Apacer

 

 

ΜΗ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ

 

Sandisk (only 128 MB)

Kingmax

Generic Dick Smith Electronics

Mitekmedia

 

 

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΣΤΑΡΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΗ

 

Viking

LeadData

Memorex

Fly

 

ΟΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΕΣ

 

Kihgston

Visirpo

Transcend

Simple

Micron

 

Οι καρτες RS-mmc με ECC (error code prorrection) ειναι πιο γρηγορες (περιπου κατα 17%)αλλα και πιο ακριβες απο τις σκετες RS-mmc.

 

Τα test γινανε μεχρι 25-1-05

 

 

Η δικη μου 512 ειναι PQ1 παραγγελια σε ενα μικρο μαγαζακι pcs στην Αγ.Δημητριου κοντα στο τουρκικο προξενιο Θεσσαλονικης. Γρηγορες φορτωσεις-εκφορτωσεις με το card reader και μαλλον αυτος ειναι και ο ευκολος τροπος να στειλεις μεγαλα αρχεια .

 

loulou - καλη εβδομαδα επισης (αργησα λογω απουσιας).

 

PIT κοιτα στο MAIL BOX σου (μακαρι να ειναι σπασμενο το.....ποτηρι !!!)

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

ενα προγραμματακι πληροφοριων για το 3230 ειναι το System Explorer v.1.70

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Pigaine sto Munimata/Epiloges>Ruthmiseis/Allo/Mnimi se xrisi=Bale MMC.

Δεν εχει πουθενα την επιλογη που λες.Μονο ''αποστολη σταλθ. μηνυματος''και''Αριθμος αποθηκεθμ. μηνυματος''.Μηπως πηγαινεις καπου αλλου;;;

Παντος εμενα δεν μου τα στελνει σαν μηνυμα αλλα εχει ειδικο manager που τα στελνεις στον φακελο που θες(πχ E:/others)και τα εγκαθηστω μεσω FExplorer.

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως κάνεις αποθήκευση των επαφών και του ημερολογίου στην μνήμη της κάρτας ετσι ώστε όταν κάνεις φορμάτ ή αφήσεις το τηλέφωνο για να αναβάθμιση να μην χάσεις τα αρχεία σου?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Kalispera.. mia vontheia re paides please , sorry an to post thematos pou kanw den einai sto swsto snmeio alla den ixera pou prepei. Epsaxa kai katevasa ola ta fscaller gia to 3230 kai den leitourgouse kanena. Borei please kapoios na mou to steilei sto mail mou n' na me voithisei kapws na to vrw giati apelpistika. To mail mou gia na to steilete einai alkisd@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα 1 Nokia 3230.

Μήπως γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να κλειδώνω μετά από κάποια δευτερόλεπτα μη χρήσης το πληκτρολόγιο; μέχρι τώρα έχω βρει μόνο το χειροκίνητο τρόπο.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...