Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)gia ena programma pu eixe zhth8ei gia na emfanizei ta sms sas para8etw to stat monitor (search sto gnwsto site)to opoio leei pwsa sms exun er8ei-pane,posi wra se phran-tus phres+me hmerisia-mhniea grafhmata ths xrhsh tu kinhtu..poly kalo ;)

2)epeidh eixe anafer8ei mia lista me progs pu dulevun eimai etoimos na sas para8esw thn dikia mu an den exei arxisei kapios tetio post

υπαρχει καπου σπασμεν.....?γι<τι στα σαιτς που πηγα με ψαξιμο πρεπει να το αγορασεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που μπορώ να βρω το route66;

Είναι δωρεάν;

Υπάρχει ο χάρτης της Θεσσαλονίκης;

Όταν τρέχει υπάρχει χρέωση;

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΑΙ!!!

 

Να ρωτησω κατι?Ψαχνω για προγραμμα που να μετραει συννολικο χρονο κλισης για καποιους συγκεκριμενους αριθμους που θα εχω επιλεξει...υπαρχει κατι τετοιο???

Aν ναι θα ηθελα το ονομα και θα το βρω ελπιζω στι irc...

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω το route66;

Είναι δωρεάν;

Υπάρχει ο χάρτης της Θεσσαλονίκης;

Όταν τρέχει υπάρχει χρέωση;

 

Δωρεαν δεν ειναι αλλα ριξε μια ματια ΕΔΩ . ;)

 

Επισης να σου αναφερω οτι εχει μονο χαρτη της Αττικης και δεν εχει καποια αλλη χρεωση.

 

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΑΙ!!!

 

Να ρωτησω κατι?Ψαχνω για προγραμμα που να μετραει συννολικο χρονο κλισης για καποιους συγκεκριμενους αριθμους που θα εχω επιλεξει...υπαρχει κατι τετοιο???

Aν ναι θα ηθελα το ονομα και θα το βρω ελπιζω στι irc...

 

 

Ριξε μια ματια για το Extended Log της Psiloc.Αυτο μου ερχεται τωρα στο μυαλο που ισως να σε καλυπτει. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

πώς βγαίνει το ενοχλητικό μπιπ?αν εχει απαντηθεί.μπορει καποιος να μου πει σε ποια σελιδα ειναι?

 

Εαν εννοεις το μπιπ πριν απο τον ηχο κλησης ,δυστυχως δεν μπορει να γινει κατι.Η νοκια το θεωρει feature και οχι bug.

Ισως σε νεοτερη αναβαθμιση να απουσιαζει.

 

 

Ama bootaro to kinito me to pou 3ekina mou leei efarmogi main eklise 3erei kaneis ti paei na pei afto kai pos antimetopizete? :(

 

Φιλε μου δοκιμασε αυτο που περιγραφεται ,εδω:

 

http://www.symbian-freak.com/quides/appclose.htm

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις τον τροπο για να το ανοιξω μονος μου;;;;Please!!!!!!! :cry:

 

paides egw katafera kai to anoixa kai to ka8risa.Telika to keno pou lete oti yparxei sta koumpia den yparxei.Einai kala kleisto.H o8onh exei sfougarakh gyrw gyrw kai den xerw apo pou mpainoun ola afta.Tespa.Me mia pena ki8aras (lepth kata protimish) kai balte thn katw apo to plastiko pou vriskete mia egoph panw apo thn o8onh.Exei kapoia dontakia pou pianoun.Etsi 8anoixei to kapaki.Parte kalo katsavidi astreraki 6ari (egw exw Farcom AEX 6x35) kai xevidwste tis vidoules. To kalo katsavidi gia na mhn xalasoun ta pasa. Epeita xevidwste kai tis vidoules pou einai mesa kai teleiwse.Anoixe to kinhto!!!!!!!! O ka8enas to analamvanei me dikh tou eu8unh!!!!!Den analambanw tpt!!!!!!

 

Παιδια πηγα στην Nokia να μου δειξει ο τεχνικος πως ανοιγει το κινητο για να το καθαριζω μόνος μου. αφου ληξη η εγγυηση, και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περπτωση να το ανοιξω μόνος μου χωρις να το γρατσουνήσω ή να σπάσω το πάνω μέρος."Και γιατι?" ρωτάω? "Γιατι το πάνω μέρος ανοίγει με μηχάνημα" Αρκετα μοντελα λεει εχουν ιδιαιτερο κουμπωμα και θελει ταυτόχρονη πιεση σε διαφορετικα σημεια. Ας πει το παλικαρι που το ανοιξε αν παρατηρησε εσωτερικα τιποτα τετοιο. Και αν το ανοιξε χωρις επιπτωσεις Αν το ανοιξει ξανα, ας ανεβασει φωτο του πάνω μερους απο μέσα.

 

den xreiazetai mhxanima.Ayto pou xreiazetai einai ena marafeti san pena ki8aras.Sth foto pou dinw einai sthn mesh ena mple pragmataki.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

O.k. tempelakos ;) Θα παω τη δευτερα να παρω το κατσαβιδι που προτεινεις. Αλλα ακομη δεν καταλαβα σε ποιο σημειο πρεπει να πιεσω με την πενα .Διπλα απο το ακουστικο(ασημι πραγματακι),απο κατω του,απο πανω του? Θα δοκιμασω με μια 0.5 πενα και βλεπουμε. Μπορω να βγαλω το πανω μερος χωρις να το εχω ξεβιδωσει? Αν τα καταφερω θα ανεβασω φωτο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν στρεφω το κινητο αριστερα-δεξια γιατι εμφανιζονται εσωτερικοι κυκλοι?? επισης γιατι δεν μπορω μονο με την καρτα sim της tim δεν αλλαζει το operator logo? υπαρχει καποιο προβλημα με την εταιρια??
Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν στρεφω το κινητο αριστερα-δεξια γιατι εμφανιζονται εσωτερικοι κυκλοι?? επισης γιατι δεν μπορω μονο με την καρτα sim της tim δεν αλλαζει το operator logo? υπαρχει καποιο προβλημα με την εταιρια??

δεν ειναι τιποτα αυτο, απλα εχει καποια αποσταση η προσοψη απο την οθονη και δημιουργει διαθλασεις κλπ κλπ...

 

για το δευτερο δε γνωριζω κατι. το εκανε με τη vodafone. τωρα το κανει και με την tim;

Link to comment
Share on other sites

πώς βγαίνει το ενοχλητικό μπιπ?αν εχει απαντηθεί.μπορει καποιος να μου πει σε ποια σελιδα ειναι?
Αυτό το "μπιπ" είναι πάρα πολυ χρήσιμο γιατι καταλαβαίνεις τις αναπάντητες που χτυπάνε μια φορά. Ελπίζω να υπάρχει και σε μελλοντικά τηλέφωνα και να μη φύγει με καμια αναβάθμιση, εμένα με έχει βολέψει αφάνταστα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

tempelako εισαι πρωτος στην οργανωση !!! Τα εχεις ολα...τσιμπιδα , torx, πεννα κλπ.

Ομως καλο ειναι οποιος ασχοληθει, να ειναι σιγουρος το τι κανει και κυριως το γιατι.Συνηθως η περιεργια ειναι καταστροφικη.

Εμενα γιατι μετα απο 1 μηνα εντατικης χρησης σε ρυπογονο ατμοσφαιρα, χωρις θηκη, μεσα στην τσεπη, δεν μπηκε ακομη σκονη ???

Λογικη η καθυστερηση μεταβασης στην καρτα μνημης οταν αυτη ειναι φορτωμενη και οταν υπαρχουν πολλες εγκατεστημενες εφαρμογες.

Καποια κολληματα η restart τα θεωρω συνηθησμενα μια και μιλαμε για κινητο που χρησιμοποιει ενα τυπο λογισμικου. Μην ξεχναμε το τι τραβηξαμε με τα win98, win98 κλπ.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

to programma to vrika sto iphone+ama den to vriskeis pm me gia na su to steilw ;)

 

re paidia pws borw na allaksw to kwlo avatar???eipame twra anava8misthka me to 3230!!!!!

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

tempelako εισαι πρωτος στην οργανωση !!! Τα εχεις ολα...τσιμπιδα , torx, πεννα κλπ.

Ομως καλο ειναι οποιος ασχοληθει, να ειναι σιγουρος το τι κανει και κυριως το γιατι.Συνηθως η περιεργια ειναι καταστροφικη.

Εμενα γιατι μετα απο 1 μηνα εντατικης χρησης σε ρυπογονο ατμοσφαιρα, χωρις θηκη, μεσα στην τσεπη, δεν μπηκε ακομη σκονη ???

Λογικη η καθυστερηση μεταβασης στην καρτα μνημης οταν αυτη ειναι φορτωμενη και οταν υπαρχουν πολλες εγκατεστημενες εφαρμογες.

Καποια κολληματα η restart τα θεωρω συνηθησμενα μια και μιλαμε για κινητο που χρησιμοποιει ενα τυπο λογισμικου. Μην ξεχναμε το τι τραβηξαμε με τα win98, win98 κλπ.

Πεσ'τα ρε ntanny.Και εγω κοντευω 3 βδομαδες και δεν εχει ουτε κοκο σκονης(το εχω δει και κλειστο και ανοιχτο)Μαλλον ειναι προβλημα σε καποιες συσκευες

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

MANOXXIII δεν νομιζω οτι ειναι προβλημα σε καποιες συσκευες.Αν εχεις προσεξει , οταν ακουμπισεις την οθονη με τα δακτυλα , αλλαζει η οπτικη της σε εκεινα τα σημεια γιατι τα δακτυλα εστω και πλυμενα εχουν λαδιλα .Επισης η οθονη ειναι αλλης τεχνολογιας και σε ολη την επιφανεια της δειχνει σαν κατι να υπαρχει εσωτερικα.Αλλωστε η ΝΟΚΙΑ δεν εκανε ελεγχο ?

haldir, kx 3d chess ειναι το ονομα ενος σκακι που ξερω

να προσθεσω και το chessmaster το οποιο ομως οπως ειδα εχει αρκετο ζορι στις επιλογες.Και πρεπει να ειναι το καλυτερο

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

ο ταχυφορτιστής της NOKIA κανει για το 3230?Υπάρχει καποιος συγκεκριμένος ή ένας κανει για όλα τα κινητά NOKIA?Αυτός ο κωλοφορτιστής που έχει κανει 3μιση με 4 ώρες!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πεσ'τα ρε ntanny.Και εγω κοντευω 3 βδομαδες και δεν εχει ουτε κοκο σκονης(το εχω δει και κλειστο και ανοιχτο)Μαλλον ειναι προβλημα σε καποιες συσκευες

 

makari opws sou eixa pei na mhn mpei pote skonh sto kinhto.Alla opws leei o ntanny menei afth h ladila kai sou spaei ta nevra.Mono me panaki apo gyalia ka8arizei kala kala h o8onh.:D :D

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αλλα ακομη δεν καταλαβα σε ποιο σημειο πρεπει να πιεσω με την πενα.Διπλα απο το ακουστικο(ασημι πραγματακι),απο κατω του,απο πανω του? Θα δοκιμασω με μια 0.5 πενα και βλεπουμε. Μπορω να βγαλω το πανω μερος χωρις να το εχω ξεβιδωσει?

 

koita apo mprosta isws einai dyskolotero.Apo thn pisw plevra,panw akrivws apo thn kamera exei mia egoph.ekeinh h egoph einai pou prepei na mpei h pena kai an thn kounhseis dexia-aristera thn pena(apala panta) 8a kanei ena tak kai 8anoixei to prwto dontaki.

 

Y.Γ. Dem exw pshfiakh fotografikh nanevasw foto.Otan mporesw kai vrw 8a to kanw.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα αυτο, απλα εχει καποια αποσταση η προσοψη απο την οθονη και δημιουργει διαθλασεις κλπ κλπ...

στο 6680 ομως δεν υπαρχει αυτο το πραγμα..

 

επισης οταν ενεργοοπιω την νυχτερινη ληψη και βγαζω φωτογραφια, αυτη φαινεται καλυτερα πριν την βγαλεις. αφου την βγλεις και μετα στην δειξει γινεται πιο λαμπερη αλλα παραμορφωνεται καπως και χαλαει η ποιοτητα της.. με τα βιντεο δεν παρατηρειται αυτο ομως..

 

ποιον φορτιστη μου προτεινετε να παρω? ποσο κανει και σε ποσες ωρες θα φορτιζεται το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...