Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ουπς! οκ το βρηκα. εγω χρησιμοποιυσα το multimedia sound conventer.. χρησιμοποιω αυτο του pc suite, δλδ τον Player. το ιδιο δεν ειναι? παλι εχει επιλογες για save as amr,aac,awb. να μην ξανακατεβαζω 20 mbs.. :rolleyes:

 

να κανω και μια ακομη ερωτηση για να μην ανοιγω καινουριο θεμα. τα παιχνιδια απο ppc τα παιζει?

 

παντως εχω δοκιμασει παιχνιδια για m65,k700,s700 και τα παιζει μια χαρα. ακομα το amark που ειναι για το s700..

 

επισης καποια βοηθεια για το καταραμενο blz? μηπως δεν εγκαθιστω σωστα τον blzinstaller?

 

και τελος, μπορει καποιος να πει τις ταχυτητες μεταφορας δεδομενων με usb,irda,bluetoooth,card reader?

 

 

EDIT

 

χρειαζομαι ogg player Και να μετατρεψω τα mp3 σε ogg, ή και τα amr,awb,aac ειναι καλα? απ' οτι ακουω η ποιοτητα δεν ειναι πολυ χαλια.. βεβαια θα μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως ηχοι κλησεις?? παντως το μεγεθος τους ειναι πολυ μικρο!!

 

τελικα δεν μπαινουν οι φωτογραφιες full screen ε? εννοο να μην φαινεται ουτε το ρολοι, ουτε η μεταβαση, τιποτα. επιλεγω να μπει ως ταπετσαρια αλλα δεν μπαινει full screen. μηπως υπαρχει καποια αλλη επιλογη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.Για το joystic και τις συνομεύσεις θα πας ρυθμίσεις/τηλέφωνο/κατάσταση αναμονής και από κεί ρυθμίζεις οτι θες.

2.Νομίζω υπάρχει ένα πρόγραμα msdrive(κάπως έτσι λέγεται) αλλά έχω ακούσει οτι δεν δουλεύει καλά.Δημιουργεί προβλήματα λένε(δεν το έχω δουλέψει ποτέ για να σου πώ).

3.Μετακίνησε το πολυπλήκτρο αριστερά-δεξιά για την αυξομείωση.

4.Για ημερολόγιο δεν ξέρω να σου πώ.

5.Για το e-mail θα πάς σε ένα κατάστημα κινητής τηλεφωνίας και θα στο φτιάξουν εκεί.Εγώ επειδή έχω cosmote πήγα σε ένα oteshop και σε 5 λεπτά ήμουν έτοιμος.

 

Σημείωση:Έχω 7610.Οπότε όλα όσα σου πρότεινα είναι με βάση το δικό μου κινητό.Δεν νομίζω να υπάρχει διαφορά με το 3230 αλλά ποτέ δεν ξέρεις... :)

 

Ευχαριστώ, αλλά εκεί με τις επιλογές για την κατάσταση αναμονής, δεν έχει ρυθμίσεις ούτε για το joystick, ούτε για τις συντομεύσεις, μόνο για τα 2 softkeys.. Για να αλλάξω τις συντομεύσεις χρησιμοποιώ το appman, τώρα για το joystick δεν ξέρω τι να κάνω!! Αυτό με τον ήχο συνομηλίας μπορείς να το κάνεις όταν μιλάς μόνο, ε; Θα το δοκιμάσω.. Τώρα για το e-mail, θα κοιτάξω και στο σάιτ της κοσμοτέ, και αν δε βρω τίποτα θα το πάω να μου το ρυθμίσουν αυτοί μάλλον... Ξέρει κανείς αν έχει βγει καινούριο firmware και ποιό είναι; Τι αλλαγές έχει; :worry:

The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

haldir οι ηχοι .amr και .awb , λες οτι τους εφτιαξες με το multimedia nokia conventer.. μπορεις να μου πεις πως ακριβως, γιατι εγω δεν βγαζω ακρη? μου λεει οτι μπορω να βαλω μονο midi αρχεια για επεξεργασια.

ΑΡΧΕΙΑ MIDI?ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΝΟΚΙΑ MULTIMEDIA CONVERTER 2.0 ΚΑΙ ΜΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΡΧΕΙΑ WAV,AVI,MPEG,3GP,QUICK TIME(MOV.)ΑΛΛΑ ΑΡΧΕΙΑ MIDI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ MP3 ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΕ WAV. KAI META ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΚΙΑ MULTIMEDIA PLAYER 2.0 ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΑΜR. H AWB.EIΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.

EDIT

ΟΥΠΣ!!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ EDIT. :O

-------------------

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/35088HALDIR.JPG

Link to comment
Share on other sites

paidia hrists anesti. Eho ena provlima kai den boro na apotjikeuso ihous pou mou stelnoun me bluetooth, ir ktl, oute sto tilefono oute stin karta. eho 3mb eleuthera sto tilefono kai 12mb stin karta. Anigo ta iserhomena anigo to minima opou anaparagete kanonika, pigeno na kano apothikeusi alla tipota. Vgazi tin bara gia na fortosi alla tipota den kouniete kai patao akiro gia na epanelthi. Otan meta pataw "pisw" gia na vgo apo ton realplayer mou vgazi minima "Εφαρμ. εκλεισε mce". Xeri kanis ti na kano i prepi na kano format? Euharisto ek ton proteron paidia.

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Xρονια Πολλα και σε σενα φιλε μου.

Δοκιμασε soft format με *#7370# ,αφου εχεις παρει back την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα. Δεν νομιζω να λυνεται αλλιως.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια,μπορει καποιος να μου στειλει το photographer 2.5,η αλλα καλα προγραμματα φωτογραφιας με ομαλο zoom,καθως και αν εχετε προγραμμα full screen video,που να παιζει και 3gp αρχεια,για 3230.το mail μου ειναι: halls@pathfinder.gr
:confused:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.

 

Έχω το κινητό εδώ και 10 περίπου μέρεσ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Έχω όμως ένα παράπονο. Παρατήρησα ότι όταν τραβάω φωτογραφία, δεν αποθηκεύεται η στιγμή που τράβηκσα, αλλά η στιγμή 2-3 δευτερόλεπτα αργότερα. Έχει δηλαδή μια καθυστέρηση από την στιγμή που τραβάς την φωτογραφία μέχρι την στιγμή που αποτυπώνει την εικόνα 3 δευτερόλεπτα.

 

Το έχουν όλα τα 3230 αυτο ? Μήπως διορθώνεται ??? Σκέφτομαι αύριο να το πάω στην NOKIA

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.

 

Έχω το κινητό εδώ και 10 περίπου μέρεσ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Έχω όμως ένα παράπονο. Παρατήρησα ότι όταν τραβάω φωτογραφία, δεν αποθηκεύεται η στιγμή που τράβηκσα, αλλά η στιγμή 2-3 δευτερόλεπτα αργότερα. Έχει δηλαδή μια καθυστέρηση από την στιγμή που τραβάς την φωτογραφία μέχρι την στιγμή που αποτυπώνει την εικόνα 3 δευτερόλεπτα.

 

Το έχουν όλα τα 3230 αυτο ? Μήπως διορθώνεται ??? Σκέφτομαι αύριο να το πάω στην NOKIA

Φιλε και στο 6630 μου το ιδιο γινεται,δεν ειναι προβλημα αυτο
Link to comment
Share on other sites

Cain kai Nokkia ta links pou dinete gia to Gmail leei oti einai locked down... :!: :!: :!: :!: :( :( :(
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι πρόβλημα ? Στα 6670 και 7610 η καθυστέρηση είναι απειροελάχιστη ... στο 3230 είναι 2-3 δευτερόλεπτα και αυτό ουσιαστικά καταστρέφει την φωτογραφία που θέλει να πάρει κάποιος ....

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Pws den einai provlhma mwre oti 8elume leme....apla kanume ta strava matia giati bros ta alla kaludia afto den to ypologizume ;) den borei na xei fysika to kleisimo faku mia mhxanhs photo alla safws yparxun+pio kala kinhta se afto to 8ema :)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Pws den einai provlhma mwre oti 8elume leme....apla kanume ta strava matia giati bros ta alla kaludia afto den to ypologizume ;) den borei na xei fysika to kleisimo faku mia mhxanhs photo alla safws yparxun+pio kala kinhta se afto to 8ema :)

 

 

Το έχει ψάξει κανείς αυτό ? Έχει πάρει τηλέφωνο κανείς στη NOKIA να ρωτήσει ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να χρησιμοποιησεις το καλωδιο,ειναι πολυ γρηγορο.Στο real player υπαρχει η επιλογη που ζητας πατα το κατω στο πληκτρο κατευθυνσης για να παει πισω το βιντεο και το πανω για να παει μπροστα ;) Α και κατι αλλο στο imagee editor του pc suite να επιλεξεις αλλαγη μεγεθους και θα σε βαλει να επιλεξεις αν θες να ειναι ταπετσαρια η εικονα,αν το επιλεξεις η εικονα θα μπει full screen οταν τη βαλεις ταπετσαρια.

 

Το κακό με τον real player όταν πας μπροστά-πίσω είναι οτι δεν δείχνει καθαρή την εικόνα.Έχει μείνει η προηγούμενη πάνω στην άλλη και κάνει λίγη ώρα να καθαρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Φταιει η τεχνολογια των TFT οθονων...

Παρε απλη.Εκτος αν θες να κρατησεις την ιδια καρτα και για ενα μελοντικο κινητο που θα παιρνει μονο dv.Αλλα ποτε δεν ξερεις τι θα γινει με τα προτυπα των καρτων στο μελλον.Παντος το επομενο μου κινητο θα εχει σκληρο δισκο... :rolleyes:

 

Μήπως το μοντέλο ξεκινάει από Ν? :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να απαντησει?

 

"επισης στο manual λεει οτι η καρτα που διατιθεται ειναι rs-mmc και οτι ειναι συμβατη με το Nokia 3230. αμεσως μετα λεει οτι στο nokia 3230 πρεπει να τοποθετουνται μονο συμβατες καρτες, οι οποιες ειναι οι dual voltage rs-mmc!! τελικα εγω τι να παρω? "

 

και

 

"τα παιχνιδια απο ppc τα παιζει? δοκιμασα δυο, αλλα δεν τα επαιζε..

 

παντως εχω δοκιμασει παιχνιδια για m65,k700,s700 και τα παιζει μια χαρα.

 

επισης καποια βοηθεια για το καταραμενο blz? μηπως δεν εγκαθιστω σωστα τον blzinstaller?

 

και τελος, μπορει καποιος να πει τις ταχυτητες μεταφορας δεδομενων με usb,irda,bluetoooth,card reader?

 

χρειαζομαι ogg player Και να μετατρεψω τα mp3 σε ogg, ή και τα amr,awb,aac ειναι καλα? απ' οτι ακουω η ποιοτητα δεν ειναι πολυ χαλια.. βεβαια θα μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως ηχοι κλησεις?? παντως το μεγεθος τους ειναι πολυ μικρο!!

 

τελικα δεν μπαινουν οι φωτογραφιες full screen ε? εννοο να μην φαινεται ουτε το ρολοι, ουτε η μεταβαση, τιποτα. επιλεγω να μπει ως ταπετσαρια αλλα δεν μπαινει full screen. μηπως υπαρχει καποια αλλη επιλογη?"

 

ορισμενα παιχνιδια για series 60 καν δεν ανοιγουν και καποιες εφαρμογες, οπως το panoman!! pls γιατι δεν λειτουργει? καποια λυση? ειναι τελειο προγραμμα!!

 

Έχω το κινητό εδώ και 10 περίπου μέρεσ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Έχω όμως ένα παράπονο. Παρατήρησα ότι όταν τραβάω φωτογραφία, δεν αποθηκεύεται η στιγμή που τράβηκσα, αλλά η στιγμή 2-3 δευτερόλεπτα αργότερα. Έχει δηλαδή μια καθυστέρηση από την στιγμή που τραβάς την φωτογραφία μέχρι την στιγμή που αποτυπώνει την εικόνα 3 δευτερόλεπτα.

 

αν πας στις ρυθμισεις και επιλεξεις να μην εμφανιζεται η εικονα που τραβας τοτε μειωνεται μεχρι και σε ενα δευτερολεπτο η αναμονη! :)

 

κατι τελευταιο.. στον γερμανο πουλανε rs-mmc 256mbs με 40 ευρω, καλα ειναι? τελικα rs-mmc θα παρω και οχι dv-rs-mmc..

 

επειδη αυριο θα παω να παρω.. card reader ή κατι αλλο? με card reader θα μεταφερω τα αρχεια με drag and drop?? απο ταχυτητα? θα μπορω να πιλεγω και τον φακελο στον οποιο θελω να αποθηκευσω τα αρχεια ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά έχουν τα παιχνίδια και τα προγράμματα απο PPC σε Symbian???? :wacko: :wacko:

 

Τα παιχνίδια που έβαλες απο m65,k700,s700 ήταν java.

 

Data transfer

BT:723Kbps

IR:112kbps (Για να δουλέψει καλά)

Card-Reader: Σε RS-MMC 1,8ΜΒ/sec.

Cable:Δεν ξέρω αλλα πρέπει να είναι κοντά με αυτήν του card-reader.

 

Ταπετσαρία δεν μπορείς να βάλεις full screen, μόνο 176Χ144 που είναι ο χώρος κάτω απο το ρολόι.

 

Οι εφαρμογές που δεν ανοίγουν είναι συνήθως αυτές που έχουν να κάνουν με την κάμερα.(λόγω διαφορετικής ανάλυσης)

 

 

Μια χαρά είναι η ταχύτητα του card reader. Με drag and drop λειτουργεί.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Xρονια Πολλα και σε σενα φιλε μου.

Δοκιμασε soft format με *#7370# ,αφου εχεις παρει back την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα. Δεν νομιζω να λυνεται αλλιως.

 

file mou se efharisto para poli gia tin amesi voithia.

AFTO THA PEI EXPRESS SERVICE :lol: :lol:

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera ... telika meta apo polles patentes katafera kai to metrisa ... apo tin stigmi pou kanw lipsi fwtografias mexri ti stigmi pou ousiastika to kinito apothikeuei tin fwtografia pernaei 1,5sec me apotelesma na apothikeuetai OXI i skini pou kanw lipsi alla i skini 1,5sec meta .... simera tha perasw apo ena NOKIA club na tous episimanw to provlima kai tha sas pw ti tha mou poun...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

η φωτο βγαινει την στιγμη που ακουγεται ο ηχος και οχι τη στιγμη που παταμε το κουμπι.

 

σε ο,τι αφορα το hard format.(κλεισε το κινητο,και μετα πατησε το * ,το πρασινο κουμπι ,και το κουμπι 3 και πατωντας ολα τα παραπανω κουμπια ταυτοχρονα ,ανοιξε το κινητο και κρατα τα κουμπια πατημενα μεχρι να εμφανιστει στην οθονη η λεξη formating

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο ότι γνωριζω όλα τα symbian s60 τηλέφωνα αργούν περίπου 1sec για να αποθηκεύσουν τις φωτογραφίες. Πριν πάρω το 3230 είχα 3650 το οποίο έκανε τα ίδια (που δεν ήταν και megapixel). Φίλε DuAl_SuN αν περάσεις απο nokia club ρώτα αν έχουν βγάλει καμιά αναβάθμιση λογισμικού και τι διαφορές έχει απο την προηγούμενη έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

οντως τα προγραμματα που δεν λειτουργουν ειναι ολα για ληψεις φωτογραφιων. τα παιχνιδια ομως γιατι δεν ανοιγουν? μερικα ανοιγουν αλλα οταν παω να παιξω τοτε κλεινουν..

 

μερικες ερωτησεις ακομα.. τα παιχνιδια δεν εχουν ηχο, οταν πηγαινω στο προφιλ και απενεργοποιω τους ηχους προειδοποιησης.. γιατι?

 

επισης οταν παιζω μερικα παιχνιδια ή οταν ανοιγω το κινητο, ακουγεται ενα κρατς λες και το μεγαφωνο ειναι χαλασμενο. γιατι το κανει αυτο το πραγμα? ειναι πολυ σπαστικο!

 

οταν μεταφερω αρχεια μεσω του pc suite στην memory card και μετα παω να τα εκτελεσω μου ρωταει δυο φορες που θελω να τα αποθηκευσω! πρωτα μου λεει αποθηκευση σε , και μετα μου λεει μνημη σε.. τι ακριβως σημαινουν? εκτος αυτου ξανααποθηκευονται ως .sis αρχεια στον φακελο nokia/installs.. γιατι?!!!

 

μηπως οταν λεει αποθηκευση σε εννοει που θελουμε να αποθηκευτει και οταν λεει μνημη σε εννοει απο που θελουμε να ξοδευει μνημη ενω τρεχει η εφαρμογη/παιχνιδι? αν ειναι αυτο που λεω, τοτε καλο ειναι να μην αποθηκευουμε στην μνημη τηλεφωνου, γιατι ηδη υπαρχουν καποια προγραμματα που χρησιμοποιουν κοινοχρηστη μνημη, οποτε θα γινει ενας χαμος..

 

η rom τι κανει? γιατι γεμιζει? και ο z τι ειναι? εχει ενα κυκλο με Χ σε εμενα.

 

 

η μνημη αρχικα του κινητου οταν το αγοραζουμε ποση ειναι ελευθερη? ( απο τα 6139 KB που εχει )

 

Card-Reader: Σε RS-MMC 1,8ΜΒ/sec.
ταχυτατο φαινεται!! και εγω εδω με τις υπερυθρες περιμενω 2 λεπτα για 250kbs!!

 

 

Ταπετσαρία δεν μπορείς να βάλεις full screen, μόνο 176Χ144 που είναι ο χώρος κάτω απο το ρολόι.
δεν ακουγεται λογικο.. σε ολα σχεδον τα κινητα γινεται να μπει full screen. τα screensavers δλδ γιατι μπαινουν full screen? απλως θα χρειαζεται καποιο προγραμμα..

 

* nikosgonzalez δεν εχει σχεση με το theme που χρησιμοποιω.. *

 

Μια χαρά είναι η ταχύτητα του card reader. Με drag and drop λειτουργεί.
θα μπορω να διαλεγω και τον φακελο στον οποιο θα θελω να αποθηκευτουν? ποσο περιπου κανει ενας card reader? στο Lidl εχει εναν με 15 ευρω. καλος ειναι?

 

Ξερει καποιος καποιο προγραμμα που να μπορει να κανει εγγραφη απο το Radio ?
δεν νομιζω οτι κατι τετοιο ειναι εφικτο.. δεν εχει λειτουργιες walkman..

 

η φωτο βγαινει την στιγμη που ακουγεται ο ηχος και οχι τη στιγμη που παταμε το κουμπι.
σε εμενα δεν ακουγεται καποιος ηχος.. πρεπει να ανυσηχω? :cry: εχει να κανει με εκεινο το κρατς πυο ακουγεται?

 

οταν λεμε οτι κραταμε backup απο το κινητο, εννοουμε τα media files και καποια save/config files? ή γενικα οτι υπαρχει στο κινητο?

 

το easy lock πολλες φορες οταν εχω πατημενο το κουμπι που εμφανιζει το μενου και μετα παω να το κλεισω με το c, δεν κλεινει. εχει κανει αλλος τετοιο προβλημα? επισης ξεκιναει με το ανοιγμα του κινητου, ενω στο autoexec δεν μου το δειχνει, και ουτε το εχω βαλει εγω.. τι να κανω για να το σβησω? μηπως υπαρχει καποιο καλυτερο αντιστοιχο προγραμμα??

 

ο real player υποστηριζει aac? γιατι οταν παιζω τα αρχεια δεν μπορω να πατησω pause και να παω μπροστα/πισω..

 

την ζελατινα στην κεραια την εβγαλα. να βγαλω και στη οθονη? μηπως μετα θα λερωνεται ευκολα? πως θα την καθαριζω? με πανακι?

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια,μπορει καποιος να μου στειλει το photographer 2.5,η αλλα καλα προγραμματα φωτογραφιας με ομαλο zoom,καθως και αν εχετε προγραμμα full screen video,που να παιζει και 3gp αρχεια,για 3230.

 

Στη σελιδα του akismei θα βρεις το photorite για φωτο και το camcoder για βιντεο.Εχει full screen player.

 

Μήπως το μοντέλο ξεκινάει από Ν?

 

Μπορει να ανοικει στην Ν σειρα ,αλλα δεν ειναι το Ν91 :rolleyes: Περιμενω την ενοποιημενη πλατφορμα και τους νεους επεξεργαστες απο την Τexas Instruments.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το 6230i είναι συγκρίσιμο? Ποιο να προτιμίσω?

 

το μόνο κακό του 6230ι είναι ότι δεν παίρνει απεριόριστο βιντεο, και δεν έχει symbian. Αλλιώς, και πιο μεγάλη οθόνη έχει, και υπέρυθρες, και πιο ελαφρύ, και πιο μικρό, ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ 2-3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...

 

Τι να κάνω? αισθανομαι χαμένοσς

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...