Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια γεια σας πηρα και εγω το 3230 αλλα δεν μου αναγνωριζε την mmc μου εβγαζε κατεστραμενη καρτα.Εβαλα μια αλλη απο 7610 και με εκεινη το ιδιο τελικα το εστειλα πισω και περιμενω αλλο.Καποιος αλλος εχει παρατηρησει το ιδιο;

Format δοκίμασες να κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που ρωτάω εδώ αλλα μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να παίζει mp3 και να μπορείς να κάνεις playlist?

 

Παιδια εχετε δοκιμασει το τελευταιο MMF version του OggPlay- now also support MP3 στο 3230 ?

With the version 1.0.4 and 1.6.1, it is now possible to read playlists (WinAmp format).

http://my-symbian.com/main/index3.php?m=200503&cat=3

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για % απεικόνιση της μπαταρίας; ο φεξπλορερ το δείχνει αλλά χάνει κάπου...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

exei genika kapoios to kinito synddemeno me bluetooth? an nai poio na pao na to paro na isixaso

 

Ολα καλά είναι. Το ΜΑ "κλωτσάει" δυστυχώς γι' αυτό το αποφεύγουν οι περισσότεροι. Εγώ έχω ένα USB/BT της ΕΡΟΧ και δουλεύει μια χαρά με 6600, 6630 και 3230 :D .

 

Οσο για drivers δοκίμασε αυτό ΕΔΩ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη οπου να κλειδωνεται ο φακελος με τα σταλθεντα sms ;

η κατι που να μην φαινονται τα σταλθεντα sms ;

 

Για κοιτα αν σε βοηθήσει αυτό....!;)(Να φανταστώ ο δικός σου έχει σαν χόμπυ να ψαχουλεύει τα μηνυματα στο κινητό σου ε!) :p

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=210&faq=5

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δοκιμασει το τελευταιο MMF version του OggPlay- now also support MP3 στο 3230 ?

With the version 1.0.4 and 1.6.1, it is now possible to read playlists (WinAmp format).

http://my-symbian.com/main/index3.php?m=200503&cat=3

 

To OggPlay :cool: exei tin kaliteri poiotita ixou kai den kolaei o ixos otan pas na kaneis kati allo se antithesi me to ultraMP3 pou kolaei o ixos kai den poreis na kaneis tipota allo kai kapoia alla MP3players pou otan dinamoneis sto terma ton ixo akous mia paramorfosi :mad:

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια , συγνωμη αν σας στεναχωρησω αλλα νομιζω οτι υπαρχει μια τεραστια παραπληροφορηση σχετικα με το 3230 , σημερα το αγορασε ενας φιλος και το ειδα απο κοντα .... το κινητο ειναι επιεικως απαραδεκτο !!!!!! ΑΡΓΟ,ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΟ,ΚΑΜΕΡΑ,ΒΙΝΤΕΟ,ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΒΙΝΤΕΟ, το μονο καλο που εχει ειναι το ραδιοφωνο και τιποτε αλλο .... αληθεια εχετε δει κανενας απο εσας το D500 ????? θα παθετε πλακα με την διαφορα κριμα για την Νοκια και την θεωρουσα σοβαρη εταιρια ... το κινητο αυτο σε 2 μηνες θα πουλιεται το πολυ 120 € κριμα ...... και μη μου πειτε οτι ειναι δηθεν smartphone γιατι αν ειναι τοτε ειναι ακομα πιο απαραδεκτο ...... τι να κανουμε η αληθεια ποναει ...... ακομα και τα qtec ειναι απειρως καλλιτερα απο αυτο .... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΣΑΣ , ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ LIVE ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ...... ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ !!!!!!!!!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια , συγνωμη αν σας στεναχωρησω αλλα νομιζω οτι υπαρχει μια τεραστια παραπληροφορηση σχετικα με το 3230 , σημερα το αγορασε ενας φιλος και το ειδα απο κοντα .... το κινητο ειναι επιεικως απαραδεκτο !!!!!! ΑΡΓΟ,ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΟ,ΚΑΜΕΡΑ,ΒΙΝΤΕΟ,ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΒΙΝΤΕΟ, το μονο καλο που εχει ειναι το ραδιοφωνο και τιποτε αλλο .... αληθεια εχετε δει κανενας απο εσας το D500 ????? θα παθετε πλακα με την διαφορα κριμα για την Νοκια και την θεωρουσα σοβαρη εταιρια ... το κινητο αυτο σε 2 μηνες θα πουλιεται το πολυ 120 € κριμα ...... και μη μου πειτε οτι ειναι δηθεν smartphone γιατι αν ειναι τοτε ειναι ακομα πιο απαραδεκτο ...... τι να κανουμε η αληθεια ποναει ...... ακομα και τα qtec ειναι απειρως καλλιτερα απο αυτο .... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΣΑΣ , ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ LIVE ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ...... ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ !!!!!!!!!!!!

 

φιλε μου θα σου πω κατι, παροτι ακομα δεν το εχω αγορασει, μαλλον αυριο θα το αγορασω...

το D500 αν δεν κανω λαθος πουλιεται καπου στα 475 ευρω. στα ιδια χρηματα αγοραζεις κατι πολυ καλυτερο απο τη nokia.

επιπλεον, η τιμη του μπορει να πεσει, (σε ολα το ιδιο γινεται), αλλα τη γνωμη σου για 120€ δεν τη συμμεριζομαι. εδω το 3200 και πουλιεται 125€.

 

συμπερασματικα θα ηθελα να σου πω οτι το 3230 ειναι μια καλη προταση για οσους θελουν ενα series 60 κινητο και δεν μπορουν να διαθεσουν περισσοτερα χρηματα. δεν απαιτω να σου αρεσει το κινητο, σεβομαι τη γνωμη σου, αλλα το κινητο δεν ειναι αχρηστο οπως μας το παρουσιασες. εξαλλου μια βολτα σε site Κινητων τηλεφωνων ανα την ευρωπη, στο ιδιο συμπερασμα καταληγει.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Τι να πω από πότε το 500 έγινε έξυπνο τηλέφωνο; τι ... Ακούγονται; τα έξυπνα τηλέφωνα δεν είναι για όλους αλλά για αυτούς που θέλουν αρκετά παραπάνω. Έλεος.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος , πλεον μου φαινεται κοροιδια να πουλιεται ενα "μη smartphone" κινητο πανω απο 200 euros...και λετε οτι το d500 ειναι καλυτερο ; τι να το κανω ενα κινητο οπου σε 1-2 μηνες βλεπεις το ιδιο μενου και το εχεις βαρεθει....τα smartphones ειναι σαν τα pc...δεν τα βαριεσαι ποτε...και επειδη το 3230 ειναι το φτηνοτερο ...ειναι και καλη επιλογη...αλλιως θα προτεινε εδω μεσα ο καθενας οτι πιο ακριβο υπαρχει και θα τελειωνε η συζητηση...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά μια βδομάδα το έχω και ήδη έχει αρχίσει να μαζεύει σκόνη από μέσα.Καμιά ιδέα καθαρισμού;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια , συγνωμη αν σας στεναχωρησω αλλα νομιζω οτι υπαρχει μια τεραστια παραπληροφορηση σχετικα με το 3230 , σημερα το αγορασε ενας φιλος και το ειδα απο κοντα .... το κινητο ειναι επιεικως απαραδεκτο !!!!!! ΑΡΓΟ,ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΟ,ΚΑΜΕΡΑ,ΒΙΝΤΕΟ,ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΒΙΝΤΕΟ, το μονο καλο που εχει ειναι το ραδιοφωνο και τιποτε αλλο .... αληθεια εχετε δει κανενας απο εσας το D500 ????? θα παθετε πλακα με την διαφορα κριμα για την Νοκια και την θεωρουσα σοβαρη εταιρια ... το κινητο αυτο σε 2 μηνες θα πουλιεται το πολυ 120 € κριμα ...... και μη μου πειτε οτι ειναι δηθεν smartphone γιατι αν ειναι τοτε ειναι ακομα πιο απαραδεκτο ...... τι να κανουμε η αληθεια ποναει ...... ακομα και τα qtec ειναι απειρως καλλιτερα απο αυτο .... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΣΑΣ , ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ LIVE ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ...... ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ !!!!!!!!!!!!

εγω φιλε μου ηξερα οτι η σαμσουνγκ βγαζει καλες τηλεορασεις οχι τηλεφωνα.αμα θες για κινητο παρε νοκια.και αμα το 3230 δεν ειναι εξυπνο τηλεφωνο εγω ειμαι ο βαβυλης...τι αλλο θα ακουσουμε

Link to comment
Share on other sites

Το d500 μια χαρα τηλεφωνακι ειναι αλλα οχι για 480 ευρω,δεν σου δινει κατι που να αξιζει να πληρωσεις τοσα(δεν εχει καν καρτα μνημης για να ακους οσα mp3 θελεις) ασε που για να βαλεις ενα javaki μεσα θα πρεπει να εισαι ο μαγκαιβερ :whip:

Ειπαμε να προσπαθουμε να παιρνουμε κατι περισσοτερο απο οτι πληρωνουμε και οχι να αφηνουμε να μας πιανει τον κ :X καθε εταιρια.

Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος αυτο ειναι το thread του 3230.Αν θελετε μια συγκριση με το d-500 ή με οποιοδηποτε αλλο τηλεφωνο μπορειτε να ανοιξετε ενα thread στους διαξιφισμους. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος , πλεον μου φαινεται κοροιδια να πουλιεται ενα "μη smartphone" κινητο πανω απο 200 euros...και λετε οτι το d500 ειναι καλυτερο ; τι να το κανω ενα κινητο οπου σε 1-2 μηνες βλεπεις το ιδιο μενου και το εχεις βαρεθει....τα smartphones ειναι σαν τα pc...δεν τα βαριεσαι ποτε...και επειδη το 3230 ειναι το φτηνοτερο ...ειναι και καλη επιλογη...αλλιως θα προτεινε εδω μεσα ο καθενας οτι πιο ακριβο υπαρχει και θα τελειωνε η συζητηση...

 

;) ...sussie συμφωνώ απόλυτα με τα σχόλια σου, αλλά και όντως δεν υπάρχει λογος να γράφουμε τέτοια σε αυτό το τόπικ!!! άλλο το ενα κινητό και άλλο το άλλο...!ο καθένας επιλέγει αυτο που θέλει-

 

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο , αν μπορει καποιος να βοηθησει.. :alien:

Εχω καμια 200 τηλέφωνα στο 3230 και θέλω να τα διορθώσω, αλλα βαριέμαι ενα ενα απο το τηλέφωνο, υπαρχει κανενας τροπος να τα περάσω στο PC και απο εκει να τα διορθώνω και αυτοματα (υπερυθρες) να τ'αλλαζω στο κινητό?

Κατι σαν το oxygen phone manager που είχα για το 6230, και εκανε μια χαρά την δουλειά του! Με το Pcsuite,δεν βρήκα ακρη... :mad:

thanks..... :alien:

Link to comment
Share on other sites

;) ...sussie συμφωνώ απόλυτα με τα σχόλια σου, αλλά και όντως δεν υπάρχει λογος να γράφουμε τέτοια σε αυτό το τόπικ!!! άλλο το ενα κινητό και άλλο το άλλο...!ο καθένας επιλέγει αυτο που θέλει-

 

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο , αν μπορει καποιος να βοηθησει.. :alien:

Εχω καμια 200 τηλέφωνα στο 3230 και θέλω να τα διορθώσω, αλλα βαριέμαι ενα ενα απο το τηλέφωνο, υπαρχει κανενας τροπος να τα περάσω στο PC και απο εκει να τα διορθώνω και αυτοματα (υπερυθρες) να τ'αλλαζω στο κινητό?

Κατι σαν το oxygen phone manager που είχα για το 6230, και εκανε μια χαρά την δουλειά του! Με το Pcsuite,δεν βρήκα ακρη... :mad:

thanks..... :alien:[/quote

 

File mou yparxei to opm2 ekdosh 2,4 gia symbian phones, me to kazza 8a th breis eykola..

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

kala gia to d-500 den xreiazete kanena sxolia.min sigrineis aytokinito kai mixanaki.. gia to allo omos pou roto....vre paides kanenas den exei sindedemeno to 3230 me mple donti.oloi me kalodio.?aman.peite kanena donti pou na trexei me 3230....thanks

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

kala gia to d-500 den xreiazete kanena sxolia.min sigrineis aytokinito kai mixanaki.. gia to allo omos pou roto....vre paides kanenas den exei sindedemeno to 3230 me mple donti.oloi me kalodio.?aman.peite kanena donti pou na trexei me 3230....thanks

 

Σου εχει απαντησει ηδη ο nickvog ΕΔΩ . :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

kala gia to d-500 den xreiazete kanena sxolia.min sigrineis aytokinito kai mixanaki.. gia to allo omos pou roto....vre paides kanenas den exei sindedemeno to 3230 me mple donti.oloi me kalodio.?aman.peite kanena donti pou na trexei me 3230....thanks

 

Έχω συνδεμένο το 3230 με bluetooth.Γιατί τι το χρειάζεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Τελίκα το κινητο απο οσα διαβασα εδω μεσα ειναι παρα πολυ καλο!Μονο και μονο που δεν εχουμε βρει κανενα bug ακομα τα λεει ολα!!! :D
www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

 

File mou yparxei to opm2 ekdosh 2,4 gia symbian phones, me to kazza 8a th breis eykola..

 

Μα για να σου εγραψα πριν για το oxygen phone manager,παει να πει οτι θα το είχα δοκιμάσει και αυτο! ΔΕΝ είναι συμβατό με το 3230 ....ακόμα! (δοκίμασα την 2.4 build 0.5)

προφανώς πρεπει να τα διορθώσω ενα ενα.... :mad: ....

ευχαριστώ παντως Pzapad... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...