Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ με 6.3.3 που είναι η τελευταία δεν έχω κανένα θέμα. Μόνο adaway έχω.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Δεν ξέρω, εμένα μου τις εμφανίζει κανονικά. Δεν μιλάω για το myphone που ούτως ή άλλως δεν έχει διαφημίσεις, αλλά για άλλα φόρουμ όπως πχ miui hellas.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, εμένα μου τις εμφανίζει κανονικά. Δεν μιλάω για το myphone που ούτως ή άλλως δεν έχει διαφημίσεις, αλλά για άλλα φόρουμ όπως πχ miui hellas.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Μπήκα και miui Hellas τίποτα δεν βγάζει.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και miui Hellas τίποτα δεν βγάζει.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Μήπως εχεις την αγορασμενη έκδοση? Γιατί βλεπω είσαι vip. Αν ναι, δεν έχεις γενικά διαφημίσεις στο tapatalk άσχετα αν έχεις AdAway ή οχι.

Τι να πω παντως, εμένα εμφανίζει διαφημίσεις κανονικά...

http://i.imgur.com/40adbh7.png

 

Sent from my Onda v975m using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα κατεβάσει την Full έκδοση. Από τότε όμως χρησιμοποιώ την Free έκδοση με adaway και δεν έχω διαφημίσεις.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει σχεση με τους hosts που εχει δηλωμενους ο καθενας;

οσοι δεν βλεπετε εχετε τους δικους του ή εχετε προσθεσει;

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα κατεβάσει την Full έκδοση. Από τότε όμως χρησιμοποιώ την Free έκδοση με adaway και δεν έχω διαφημίσεις.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Δεν ξέρω πώς, αλλά δίπλα από το nickname σου φαίνεται να είσαι vip οπότε μάλλον γι αυτό δεν έχεις διαφημίσεις.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς, αλλά δίπλα από το nickname σου φαίνεται να είσαι vip οπότε μάλλον γι αυτό δεν έχεις διαφημίσεις.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Πως έγινα VIP θα σε γελάσω. Έχω την Black έκδοση της 6.3.3 ίσως να την έχουν μοντάρει για να φαίνεται σαν VIP. Πρώτα πέρασα την κανονική και από πάνω την Black.

 

Host έχω τους default στο adaway. Με την 5.7.2 είχα θέμα στο redirect. Με την 6.3.3 όλα πάνε ομαλά εκτός το ότι σε πάει σε ένα μήνυμα πριν το αδιάβαστο.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μα έχω γυρίσει σε παλιότερη έκδοση γιατί "τα δευτερεύοντα προβλήματα" είναι λυμένα, δεν υπάρχουν...

Γκρινιάζουμε γιατί η πλειοψηφία των προβλημάτων αυτών ΔΕΝ υπήρχε παλιότερα και παρουσιάστηκαν τα περισσότερα τώρα.

Μου φαίνεται ότι ώρες ώρες δεν παρακολουθείτε την κουβέντα και μπαίνετε και γράφετε έτσι...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Ωραία φίλε εγώ που γράφω έτσι απλα για να γράψω όπως λες, σου λέω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του ταπαταλκ.

Εσύ τι πρόβλημα έχεις δλδ στην τελευταία για πες μου για να καταλάβω;

Μην μου πεις ότι δεν είναι ευανάγνωστες οι σελίδες.... Πες μου τι πρόβλημα έχεις και όχι τι δεν σου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία έκδοση εγώ προσωπικά θεωρώ πρόβλημα το ότι χάνονται τα φόρουμ που παρακολουθώ. Μικρότερο πρόβλημα θεωρώ το ότι δεν σε πάει στο πρώτο μη αναγνωσμενο μήνυμα αλλά στο τελευταίο αναγνωσμενο. Αλλά αυτό το είχα συνηθίσει. Δεν είχα πρόβλημα με καμία άλλη από τις προηγούμενες εκδόσεις. Είχαν και έχουν θέματα αλλά εμένα δεν με ενοχλούν. Αλλά η ξαφνική διαγραφή των φόρουμ είναι απαράδεκτη.....

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μόνο ένα πρόβλημα που με κάνει να χάνω περισσότερο χρόνο. Κάθε φορά που μπαίνω με βγάζει στο "forum" και όχι στο "participated". Είναι το μόνο που με εκνευρίζει, όλα τα άλλα δουλεύουν ρολόι..
me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μόνο ένα πρόβλημα που με κάνει να χάνω περισσότερο χρόνο. Κάθε φορά που μπαίνω με βγάζει στο "forum" και όχι στο "participated". Είναι το μόνο που με εκνευρίζει, όλα τα άλλα δουλεύουν ρολόι..

Πανε ρυθμίσει προσαρμογή και βάλε πρώτο αυτό που θέλεις

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει ρολόι δεν μου έχει σβήσει τουλάχιστον ακόμα πότε κανένα φόρουμ. Τι να πω ίσως να φταίνε και κάποιες συσκευές και να υπάρχει ασυμβατότητα αλλά σε εμένα μόνο αυτό με το τελευταίο αδιάβαστο αλλά δεν χάλασε και ο κόσμος ελπίζω και αυτό και ότι άλλο να διορθωθεί και θα διορθωθεί είναι σίγουρο
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα κατεβάσει την Full έκδοση. Από τότε όμως χρησιμοποιώ την Free έκδοση με adaway και δεν έχω διαφημίσεις.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

 

 

Αν κατάλαβα καλά,παλιότερα είχες αγοράσει το Tapatalk;

Αν είναι έτσι, είναι λογικό να είσαι vip. Τώρα όλοι την Free χρησιμοποιούμε. Ο λογαριασμός όμως είναι vip.

Και φυσικά δεν βλέπεις διαφημίσεις. Το adaway στην προκειμένη δεν έχει να κάνει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά,παλιότερα είχες αγοράσει το Tapatalk;

Αν είναι έτσι, είναι λογικό να είσαι vip. Τώρα όλοι την Free χρησιμοποιούμε. Ο λογαριασμός όμως είναι vip.

Και φυσικά δεν βλέπεις διαφημίσεις. Το adaway στην προκειμένη δεν έχει να κάνει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Όχι την είχα κατεβάσει σε apk ήταν η έκδοση Pro και μετά που έγινε Free δεν είδα διαφημίσεις.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την 6.2.5 δεν βλέπω διαφημίσεις. Από την 6.3 και μετά δεν τις κόβει το adaway οπότε γύρισα πάλι στην 6.2.5.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία φίλε εγώ που γράφω έτσι απλα για να γράψω όπως λες, σου λέω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του ταπαταλκ.

Εσύ τι πρόβλημα έχεις δλδ στην τελευταία για πες μου για να καταλάβω;

Μην μου πεις ότι δεν είναι ευανάγνωστες οι σελίδες.... Πες μου τι πρόβλημα έχεις και όχι τι δεν σου αρέσει.

Έχω γράψει αναλυτικά τι κάνει. Μην τα γράφω πάλι και σπαμμάρω.

Όσοι δεν έχετε θέματα ή δεν σας ενοχλούν, δεκτό και σεβαστό.

Απλά όταν οι προηγούμενες εκδόσεις λειτουργούν σωστά, αυτό που λέμε είναι ότι δυστυχώς οι τελευταίες εκδόσεις δεν λειτουργούν όσο σωστά λειτουργούσαν οι παλιότερες. Αυτό.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω να δω το προφίλ κάποιου μου βγάζει αυτό.

Υπάρχει ρύθμιση να μην το βγάζει; https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161230/aad81634a195e1180f18c9c1803fada3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το got it το πατάς ;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι είναι φίλε μου..... Αν δεν ξέρεις αγγλικά εύκολα νιώθεις χαζ0ς όπως εγώ τώρα. Να είσαι καλά..

Link to comment
Share on other sites

εδώ η λύση για τις διαφημίσεις του tapatalk

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=70315990

Ωραίος..! Δούλεψε.

 

Sent from my Onda v975m using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

εδώ η λύση για τις διαφημίσεις του tapatalk

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=70315990

Δουλεύει στο tapatalk αλλά τουλάχιστον σ' εμένα, μπλοκάρει και την εφαρμογή του Facebook και το messenger.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...