Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε στο play store η 6.0.5. Έχει κάποιες οπτικές αλλαγές, καλή αναβάθμιση φαίνεται μέχρι τώρα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος 6.0.5;

 

6.0.4 εχω την εντυπωση..

6.0.5 γράφει στο play store

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160705/2572ad99fbf9ff75d92e4fb051d871d4.jpg

Και μέσα στην εφαρμογή 6.0.5 γράφει.

 

Edit: και άλλο update Σήμερα στο play store, 6.0.7

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος 6.0.5;

 

6.0.4 εχω την εντυπωση..

Δεν έρχεται σε όλους την ίδια στιγμή!! Έρχεται σταδιακά....

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίσεις με καταιγιστικό ρυθμό. Το τι κάνουν βέβαια δεν ξέρω. Η 7 από την 5, σε μένα τουλάχιστον, δεν έχει κάποια διαφορά.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160706/ceff35bb8527b7c8b66ce5ffb279c095.jpg

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Και μένα έχει μείνει ακόμη στην 5.8.5

Το περιμένω μόνο από Play μιας και την 6.0.4 που δοκίμασα πριν λίγες ημέρες από ApkMirror μόνο προβλήματα είχε.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Και μένα έχει μείνει ακόμη στην 5.8.5

Το περιμένω μόνο από Play μιας και την 6.0.4 που δοκίμασα πριν λίγες ημέρες από ApkMirror μόνο προβλήματα είχε.

Μάλλον ήταν beta. Πάντως η 6.0.7 ρολαρει μια χαρά μέχρι τώρα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήταν beta. Πάντως η 6.0.7 ρολαρει μια χαρά μέχρι τώρα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Έτσι απροβλημάτιστη. Όπως και η 5.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με όλες τις τελευταίες 0.4-7

 

Βετα και να τις δίνουν έτσι δεν νομίζω.

Αυτές δοκιμάζονται μέσω μικρών ομάδων, όχι μαζικά.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

τιγκα στις beta ειναι το apkmirror και ειδικα στην περιπτωση του tapatalk δεν διευκρινιζει κιολας,

ετσι την πατησα με την 6 που προταθηκε κι εδω, πειτε καποιος (ή εδω ή εκει) οτι ειναι beta να ξερουμε

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κουβέντα έχει γίνει πολλές φορές σ'αυτο το νήμα.

Ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο,αλλά συνέχεια επαναλαμβανεται η ίδια ιστορία. Προβλήματα με τις beta του apkmirror που δεν βγαίνουν ποτέ στο Play.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά, και στο play store δεν την παλεύουν και πολύ οι developers του tapatalk. Και άλλο update σήμερα, 6.0.9.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την beta 6.0.7 και είναι άψογη! Δεν παρατήρησα πρόβλημα ακόμα και την έχω 3 μέρες. Από mirror την κατεβασα . Νομίζω πως είναι πολύ καλύτερη από προηγούμενες. Έχει μόνο λίγες διαφορές εμφανισιακά. Ρολαρει πολύ καλά και δεν έχει κολλήματα. Ανοίγει και τα θέματα αμέσως. Πολύ καλή πιστεύω. Ομως Ισχύει ότι μπορεί να έχει πρόβλημα μια εφαρμογή από το mirror και να μην έχει πρόβλημα του playstore!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή η κουβέντα έχει γίνει πολλές φορές σ'αυτο το νήμα.

Ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί καλύτερο,αλλά συνέχεια επαναλαμβανεται η ίδια ιστορία. Προβλήματα με τις beta του apkmirror που δεν βγαίνουν ποτέ στο Play.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ισχύει!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλά, και στο play store δεν την παλεύουν και πολύ οι developers του tapatalk. Και άλλο update σήμερα, 6.0.9.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Γιατί δεν την παλεύουν; Προφανως η εφαρμογή είχε θέματα σε κάποιους και βγάζουν αναβαθμίσεις για να τους καλύψουν. Αν και εμένα μου τρέχουν άψογα οι τελευταίες 5 εκδόσεις, εγώ χαίρομαι να έχουμε τέτοιους devs!

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν την παλεύουν; Προφανως η εφαρμογή είχε θέματα σε κάποιους και βγάζουν αναβαθμίσεις για να τους καλύψουν. Αν και εμένα μου τρέχουν άψογα οι τελευταίες 5 εκδόσεις, εγώ χαίρομαι να έχουμε τέτοιους devs!

 

Live to ride, ride to live

Σχήμα λόγου! Εννοείται ότι είναι καλό που δίνουν τα updates και όπως είπα ρολαρει μια χαρά!

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο Play store στην τελευταία έκδοση έχει προστεθεί το πρόγραμμα beta για κάθε πρόγραμμα.

 

Η τελευταία Official του tapatalk είναι η 5.8.5.

Κατέβασα χθες την 6.0.7 από apkmirror και σήμερα γράφτηκα στην beta από το playstore και ήρθε αυτόματη ανανέωση σε 6.0.9.

 

Στο κάθε πρόγραμμα πρέπει να εγγραφείτε ξεχωριστά στις beta εκδόσεις. Δεν εχουν όλες οι εφαρμογές πρόγραμμα beta. Για να εγγραφείτε ανοίγοντας τη σελίδα της εφαρμογής από το playstore τέρμα κάτω λέει συμμετοχή στο πρόγραμμα beta. Και σας βάζει σε λίγα λεπτά και έρχεται η ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο Play store στην τελευταία έκδοση έχει προστεθεί το πρόγραμμα beta για κάθε πρόγραμμα.

 

Η τελευταία Official του tapatalk είναι η 5.8.5.

Κατέβασα χθες την 6.0.7 από apkmirror και σήμερα γράφτηκα στην beta από το playstore και ήρθε αυτόματη ανανέωση σε 6.0.9.

 

Στο κάθε πρόγραμμα πρέπει να εγγραφείτε ξεχωριστά στις beta εκδόσεις. Δεν εχουν όλες οι εφαρμογές πρόγραμμα beta. Για να εγγραφείτε ανοίγοντας τη σελίδα της εφαρμογής από το playstore τέρμα κάτω λέει συμμετοχή στο πρόγραμμα beta. Και σας βάζει σε λίγα λεπτά και έρχεται η ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η τελευταία official είναι η 6.0.9 που υπάρχει στο play store. Μου έχουν ερθει οι ενημερώσεις σε κινητό και ταμπλετ με διαφορετικούς λογαριασμούς, δεν έχω γραφτεί σε beta, απλώς έδωσε 3 αναβαθμίσεις official σε 2 ημέρες, 6.0.5, 6.0.7, 6.0.9

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο Play store στην τελευταία έκδοση έχει προστεθεί το πρόγραμμα beta για κάθε πρόγραμμα.

 

Η τελευταία Official του tapatalk είναι η 5.8.5.

Κατέβασα χθες την 6.0.7 από apkmirror και σήμερα γράφτηκα στην beta από το playstore και ήρθε αυτόματη ανανέωση σε 6.0.9.

 

Στο κάθε πρόγραμμα πρέπει να εγγραφείτε ξεχωριστά στις beta εκδόσεις. Δεν εχουν όλες οι εφαρμογές πρόγραμμα beta. Για να εγγραφείτε ανοίγοντας τη σελίδα της εφαρμογής από το playstore τέρμα κάτω λέει συμμετοχή στο πρόγραμμα beta. Και σας βάζει σε λίγα λεπτά και έρχεται η ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωπ! Τώρα το πρόσεξα το πεδίο των beta!!!! Υπήρχε από καιρο??

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γράφτηκα στην beta μου ήρθε ενημέρωση αμέσως μέχρι πριν είχε την 5.8.5.

 

Η εκδόσεις beta μπήκαν στην τελευταία έκδοση του playstore σήμερα ανακάλυψα και εγώ πως κάνουμε εγγραφή.

 

Σε μερικά δημοφιλή προγράμματα όπως zedge μου γράφει ότι είναι πλήρης και δεν γίνεται να συμμετέχουν άλλοι.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή παρόμοια με το Tapatalk υπάρχει; μιλάμε το Tapatalk έχει γίνει πιο άθλιο από ποτέ
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Τι έχει το Tapatalk; Μια χαρά είναι.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν είναι smooth. Πατάς να ανοίξει θέμα που παρακολουθείς και σε πάει στην πρώτη σελίδα και σαν να μην έχεις κάνει log in.

Αν κάμω πίσω και ξανά πατήσω δουλεύει κανόνια.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου εχει το "γινε υπευθυνος δοκιμων beta" με ενα "ναι" απο κατω,

αρα απ οτι καταλαβαινω δεν ειμαι γραμμενος στο προγραμμα, αλλα εγω την επιλογη να εγγραφω αν το θελησω,

παρολα αυτα, πηρα επισης την 6.0.9

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γράφτηκα στην beta μου ήρθε ενημέρωση αμέσως μέχρι πριν είχε την 5.8.5.

 

Η εκδόσεις beta μπήκαν στην τελευταία έκδοση του playstore σήμερα ανακάλυψα και εγώ πως κάνουμε εγγραφή.

 

Σε μερικά δημοφιλή προγράμματα όπως zedge μου γράφει ότι είναι πλήρης και δεν γίνεται να συμμετέχουν άλλοι.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτυχε με την εγγραφή σου να σου έρθει και η αναβάθμιση.

εμενα παντως μου εχει το "γινε υπευθυνος δοκιμων beta" με ενα "ναι" απο κατω,

αρα απ οτι καταλαβαινω δεν ειμαι γραμμενος στο προγραμμα, αλλα εγω την επιλογη να εγγραφω αν το θελησω,

παρολα αυτα, πηρα επισης την 6.0.9

Ακριβώς το ίδιο ανέφερα και εγώ, σε 2 συσκευές με διαφορετικό gmail λογαριασμό μου ήρθε η 6.0.9 χωρίς να εχω εγγραφεί πουθενά για beta.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...