Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει η 5.3.2 τα ανοιγει ολα ακαριαια.Απιστευτο!

Refresh οπως ο chrome είχε ή μπηκε τωρα;

Όντως!!!!

Είχε και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον οι VIP

Κ εσύ το έχεις αυτό το "V" Τώρα που το βλεπω!! Κ είχα σκοπό να ρωτήσω κάποιον γιατί μου φάνηκε κ εμένα περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι από που μπαινεις vbulletin ή tapatalk,γιατί εγώ μέσω tapatalk βλέπω και v και t :cool:

Αυτό που λες ειναι!!! Το t ήξερα ότι είναι tapatalk αλλα Το vbulletin δεν ήξερα καν ότι υπάρχει!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ, σορυ που είμαι άσχετος, αλλά γιατί είμαι VIP;;; Εννοείται δεν έχω πληρώσει κτλ... Αυτό είναι ΣΙΓΟΥΡΟ.
Link to comment
Share on other sites

Οκ, σορυ που είμαι άσχετος, αλλά γιατί είμαι VIP;;; Εννοείται δεν έχω πληρώσει κτλ... Αυτό είναι ΣΙΓΟΥΡΟ.

Αυτό δεν το ξέρω.

Ισως τότε με τις αλλαγές και την κατάργηση του paid version, κάτι να έπαιξε. Εγώ πάντως ειμαι paid user.

Link to comment
Share on other sites

5.3.3 ήδη, τι κάνουν εκεί Άλλες δουλειές δεν έχουν

Είναι μια εφαρμογή που την χρησιμοποιούν εκατομμύρια χρήστες. Μακάρι να την βελτιώνουν συνεχώς δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα και νέα ενημέρωση! Ας την κάνουν προς το καλύτερο και δεν πειράζει.... Οι Τελευταίες 3 ενημερώσεις είναι πολύ καλές. Τουλάχιστον να μην το χαλάσουν με επομενες.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αστείο να βγάζουν κάθε μέρα αναβάθμιση. Υπάρχουν εφαρμογές με πολύ περισσότερους χρήστες και δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο. Δηλαδή αυτοί δεν είναι καλοί;

Άσε που κάθε τόσο φτιάχνουν το ένα και χαλάνε άλλα δύο. Άρα, δεν είναι όλες οι αναβαθμίσεις τους προς το καλύτερο.

Δηλαδή στα WP που η εμπειρία χρήσης είναι για τ'ανάθεμα, εκεί γιατί δεν δείχνουν τον ίδιο ζήλο; Μην μου πείτε η διάφορα σε αριθμό πάλι χρηστών. Η είσαι τελειομανής και κάνεις κάθε μέρα μια και δύο αναβαθμίσεις ή... Τι να πω, είσαι λίγο γραφικός με όλο αυτό το πανηγύρι.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισα την εφαρμογη στην 5.3.2 σημερα και καθε φορα που την ανοιγω μου ζηταει προσβαση στην τοποθεσια μου, του ριχνω ενα ακυρο και μετα μου βγαζει ενα παραθυρακι για να επιλεξω λογαριασμο για το tapatalk και μου εχει σαν επιλογη μονο το gmail μου. Αν πατησω στο gmail μου μετα με ρωταει αν θελω να δωσω το δικαιωμα στην εφαρμογη να χρησιμοποιει τα στοιχεια μου. Προς το παρων παταω deny. Ξερει κανεις τι παιζει με αυτα τα δυο? Προσβαση στην τοποθεσια και στα στοιχεια του gmail account μου τι τα θελει η εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

Είναι αστείο να βγάζουν κάθε μέρα αναβάθμιση. Υπάρχουν εφαρμογές με πολύ περισσότερους χρήστες και δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο. Δηλαδή αυτοί δεν είναι καλοί;

Άσε που κάθε τόσο φτιάχνουν το ένα και χαλάνε άλλα δύο. Άρα, δεν είναι όλες οι αναβαθμίσεις τους προς το καλύτερο.

Δηλαδή στα WP που η εμπειρία χρήσης είναι για τ'ανάθεμα, εκεί γιατί δεν δείχνουν τον ίδιο ζήλο; Μην μου πείτε η διάφορα σε αριθμό πάλι χρηστών. Η είσαι τελειομανής και κάνεις κάθε μέρα μια και δύο αναβαθμίσεις ή... Τι να πω, είσαι λίγο γραφικός με όλο αυτό το πανηγύρι.

Που να δεις τι γίνεται με Facebook και messenger. Κάθε 2 μέρες και νέα έκδοση. Εφόσον τις καλυτερευουν δεν εχω θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εδώ μας λένε τι φτιάχνουν (ή έστω τι χαλάνε :P ).

Στο Facebook και στο messenger έχουν κάθε τρεις και λίγο αναβαθμίσεις και δεν λένε ΚΑΝ τι κάνει η κάθε αναβάθμιση... Μιλάμε για τούβλα...

Πάντως έφτιαξε πολύ το Tapatalk. Μικρά πραγματάκια αλλά συνολικά μου αρέσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εδώ μας λένε τι φτιάχνουν (ή έστω τι χαλάνε :P ).

Στο Facebook και στο messenger έχουν κάθε τρεις και λίγο αναβαθμίσεις και δεν λένε ΚΑΝ τι κάνει η κάθε αναβάθμιση... Μιλάμε για τούβλα...

Πάντως έφτιαξε πολύ το Tapatalk. Μικρά πραγματάκια αλλά συνολικά μου αρέσει πολύ.

Όντως έχει φτιάξει πολύ το tapatalk!! Όσο για το facebook δεν είναι ότι δεν λένε τι φτιάχνουν, είναι ότι μόνο χαλάνε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει όντως φτιάξει πολύ το Tapatalk, αν και στις τελευταίες αναβαθμίσεις δεν έχουν προσθέσει κάτι το ουσιαστικό. Εμένα αυτό που με χαλάει λίγο είναι ότι ο τίτλος του νηματος στα αδιάβαστα μηνυματα δεν εμφανίζεται με bold. Επίσης μου φαίνεται πιο δύσκολο το search για νέα φορουμς.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Και είναι και bold τίτλος στα αδιάβαστα.

Μήπως δεν κατάλαβα κάτι από αυτό που λέει ο φίλος;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βάλει την γαλάζια μπάρα ρε συ στα αδιάβαστα. .

 

Και είναι και bold τίτλος στα αδιάβαστα.

Μήπως δεν κατάλαβα κάτι από αυτό που λέει ο φίλος;

[ATTACH]64519[/ATTACH]

Εννοώ τον τίτλο ο οποίος παλαιότερα είχε πιο έντονο μαύρο από το κείμενο του αδιάβαστου μηνυματος, τώρα απλά ο τίτλος έχει μεγαλύτερη γραμματοσειρά. Anyway, δεν είναι κάτι το φοβερό, αρκεί που ξεχωρίζουν εύκολα τα αδιάβαστα από τα διαβασμένα μυνήματα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...