Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG ( 6 Δεκ. 2004 , 01:17)

 

Καλα ποιος σου ειπε οτι ειναι ολα δωρεαν?? ....ακομη κ στη διαφημιση της voda στην τηλεοραση αναφερει οτι καποια videoclip εχουν χρεωση...

 

παντως σε γενικες γραμμες οτι βλεπετε οτι εχει χρεωση δεν το ακουμπατε !!! ;)

 

 

Αν καποιος το εχει ψαξει καπως, τι ειναι τελικα χρησιμο στο Voda Live! ωστε να το χρησιμοποιουμε? Παιζει ο αδερφος μου ΣΤΟΙΧΗΜΑ και μπηκα να δω τιποτα αποτελεσματα και παλι μου λεει οτι ειναι δωρεαν η πρωτη μερα και μετα θα πρεπει να πληρωνεις παλι.... Τελικα καμμια υπηρεσια καλη που να ειναι εντελως δωρεαν και να μας ειναι χρησιμη υπαρχει στο Live!???? :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεγάλη μούφα τo Live!!!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kavaliotis ( 6 Δεκ. 2004 , 11:23)

 

Αν καποιος το εχει ψαξει καπως, τι ειναι τελικα χρησιμο στο Voda Live! ωστε να το χρησιμοποιουμε? Παιζει ο αδερφος μου ΣΤΟΙΧΗΜΑ και μπηκα να δω τιποτα αποτελεσματα και παλι μου λεει οτι ειναι δωρεαν η πρωτη μερα και μετα θα πρεπει να πληρωνεις παλι.... Τελικα καμμια υπηρεσια καλη που να ειναι εντελως δωρεαν και να μας ειναι χρησιμη υπαρχει στο Live!???? :mad: :mad: :mad:

 

 

Γιατι μονο το Live! ειναι ετσι?? Ολες αυτες οι υπηρεσιες ειναι πανακριβες κ αυτο ειναι που τις κανει τελειως αχρηστες ... :down:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

apo thn stigmh pou yparxei internet ti ths 8eloume tis yphresies typou live

Επισκεφθείτε το briefcase μου για παιχνίδια/εφαρμογές/themes για το Sony Ericsson V800

 

Check it Out

Link to comment
Share on other sites

To μόνο που λέει κάτι είναι το live ΤV.(και κυρίως για εντυπωσιασμό :D ) ,μακάρι να γίνει και πραγματική ζωντανή μετάδοση όπως άκουσα.
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

πριν μιση ωρα περιπου μου ηρθε γραπτο μηνημα και μολις πηγα να το δω η συσκευη εκλεισε και οταν πηγα να την ανοιξω δεν εβλεπε την sim,με τα πολλα πολλα ανοιξε και οταν παει να μπει στο δυκτιο ανοιγοκλεινη, ελπιζω να ειναι απλλος θεμα software και το πρωι που θα το παω στη sonyericsson να το αναβαθμισουν και να ειναι οκ.ευτειχος εχω διπλα μου.

το εχει δει αλλος αυτο?

koKVod
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, το 3G θελει να το ενεργοποιησεις με καποιο τροπο? Το σηματακι δεν θα επρεπε να εχει εμφανιστει στο κινητο μου διπλα στην ενδειξη του σηματος ωστε να ξερω οτι μπορω να χρησιμοποιησω τις υπηρεσιες? Δεν γινεται, κατι θα κανω λαθος, Θεσσαλονικη ΚΕΝΤΡΟ και να μην εχει σημα 3G...???
Link to comment
Share on other sites

kalispera sas,skeftome na paro to v800 kai tha itela na sas kano dio erotisis...

;)

posi ora video travai?

kai tha ithela na mou poun afti pou idi to exun tis entiposis apo to kinitaki.

lei na pao na to paro??? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/SonyEricssonV800/R1D003 Browser/SEMC-Browser/4.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από dapper

kalispera sas,skeftome na paro to v800 kai tha itela na sas kano dio erotisis...

;)

posi ora video travai?

kai tha ithela na mou poun afti pou idi to exun tis entiposis apo to kinitaki.

lei na pao na to paro??? :(

 

Aperioristo video. Gia entyposeis diavase to thread

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος damak ( 9 Δεκ. 2004 , 12:57)

 

poli xamilos ihos klisis

 

 

Εγω που εβαλα δικο μου mp3 παιζει πολυ δυνατα και το εχω χαμηλωσει κιολας. :o

Link to comment
Share on other sites

Το επιπεδο εντασης των ηχων κλησης αυξομειωνεται μεσα απο το αντιστοιχο μενου ....

Το Θέμα ειναι γιατι ενω το βαζω στο 8 (τελευταιο επιπεδο) ο ηχος ακουγεται δυνατα εκεινη τη στιγμη , μολις ομως γινεται κληση η παω να ακουσω καποιον αλλον ηχο η να δω καποιο videaki η ενταση του ηχου ειναι σαν να ειναι στο 5 παλι ??? :(

 

Τι κανω λαθος ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kavaliotis ( 7 Δεκ. 2004 , 22:21)

 

Βρε παιδια, το 3G θελει να το ενεργοποιησεις με καποιο τροπο? Το σηματακι δεν θα επρεπε να εχει εμφανιστει στο κινητο μου διπλα στην ενδειξη του σηματος ωστε να ξερω οτι μπορω να χρησιμοποιησω τις υπηρεσιες? Δεν γινεται, κατι θα κανω λαθος, Θεσσαλονικη ΚΕΝΤΡΟ και να μην εχει σημα 3G...???

 

 

Σορρυ που ξαναρωταω αλλα δεν ειδα να απανταει κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kavaliotis ( 9 Δεκ. 2004 , 18:50)

 

Σορρυ που ξαναρωταω αλλα δεν ειδα να απανταει κανεις...

 

 

Απλα εκεινη τη στιγμη εισαι εκτος δυκτιου 3G.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel1979 ( 9 Δεκ. 2004 , 22:22)

 

Απλα εκεινη τη στιγμη εισαι εκτος δυκτιου 3G.

 

 

Ολη μερα δηλαδη στο κεντρο της Θεσσαλονικης και αργοτερα και σε αλλα σημεια (γυριζα με το μηχανακι να βρω σημα!) δεν ειχε σημα? Αποκλειεται... Μηπως πρεπει να το ενεργοποιησω καπως?

Link to comment
Share on other sites

pedes mia boithis exo t v800 kseris kanis an doulebi me apli karta sim cosmote? giati an kai doulebi roloi stin arxi meta apo ligo xani to diktio

kai paratirisa oti afto simbeni molis bgazi to simataki to 3g malon gia na psaksi

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει και με κανονικη καρτα...

 

Εγω εχω μια αλλη ερωτηση... Τα βιντεακια με την Memory Stick Duo που ειχε μεσα η συσκευασια σας παιζουν ασυγχρονιστα (ηχος/εικονα) και γενικα καπου σαν να χανει frames κτλ???? Αν ναι, ειναι επειδη δεν ειναι Duo Pro ετσι? Δεν ξερω ποτε θα παρω ενα στικακι απο Memory Stick Duo Pro 512MB οποτε μεχρι να παρω ειπα να ρωτησω απο καποιον που εχει παρει το Pro αν του παιζουν κανονικα τα βιντεακια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kavaliotis (10 Δεκ. 2004 , 00:56)

 

Ολη μερα δηλαδη στο κεντρο της Θεσσαλονικης και αργοτερα και σε αλλα σημεια (γυριζα με το μηχανακι να βρω σημα!) δεν ειχε σημα? Αποκλειεται... Μηπως πρεπει να το ενεργοποιησω καπως?

 

οταν δεν εχεισ full σημα 3G πρεπει να κανεισ αναζητηση για να στο εμφανισει και να το χρησιμοποιησεις κανονικα
use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μου λύσετε μια απορία πρίν αγοράσω αυτό το κινητό.Εκτός απο τις 3G SiM κάρτες,μπορεί να δουλέψει το κινητό αυτό και με απλές SiM κάρτες 2G, π.χ. με απλή κάρτα Cosmote για απλές κλήσεις, sms, MMS και περιήγηση στο ιντερνετ μέσω GPRS.Αυτή την απορία έχω γιατί πολλοί έχουν αναφέρει ότι η χρήση SiM καρτών απο την Cosmote δεν δουλεύει με αυτό το κινητό.
george cc
Link to comment
Share on other sites

Για να λυθούν κάποιες απορίες σχετικά με το σήμα 3G συμβαίνει το εξής: Σε κατάσταση αναμονής δεν υπάρχει η ένδειξη 3G και πρέπει κάθε φορά να πηγαίνουμε στο μενού Σύνδεση και κατόπιν στο υπομενού Δίκτυα. Κατόπιν επιλέγουμε Νέα αναζήτηση ή Επιλογή δικτύου και τσεκάρουμε vodafone με την αντίστοιχη ένδειξη 3G. Δυστυχώς πρέπει να γίνετε αυτή η διαδικασία για είναι εφικτή η βίντεο κλήση και η τηλεοπτικές εκπομπές. Χρέωση στις βίντεο κλήσεις δεν υπάρχει και βλέπεις πολύ καλά τον συνομιλητή σου όμως λόγω ασθενές σήματος γίνετε διακοπή της κλήσης!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...