Jump to content

Leagoo Lead 7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει κανεις θεμα με το proximity sensor? Η υπαρχει καμια ρύθμιση γιατι οταν μιλαει η γυναικα μου και το βάζει στο αυτι της δεν σβήνει η οθονη.

 

Καποιος κάτοχος μια απαντηση;

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα μια χαρα μου δουλευει, εχεις δοκιμασει κανενα factory reset?

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορω νά βρω για την συγκεκριμένη συσκευή ΤΙΣ οδηγίες χρήσης ; ή δεν υπάρχουν ; το πήρε ένας φίλος και εχει φάει τον τοπο στο internet και δεν βρήκε τίποτα. Πάντως η συσκευή εχει πολύ καλή αυτονομία.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορω νά βρω για την συγκεκριμένη συσκευή ΤΙΣ οδηγίες χρήσης ; ή δεν υπάρχουν ; το πήρε ένας φίλος και εχει φάει τον τοπο στο internet και δεν βρήκε τίποτα. Πάντως η συσκευή εχει πολύ καλή αυτονομία.

 

Σαν τι οδηγιες χρησεως ψαχνεις???

Κανενα android τηλεφωνο δεν εχει οδηγίες για το android

Aκόμα και οι επώνυμες συσκευές δεν έχουν

Link to comment
Share on other sites

Σαν τι οδηγιες χρησεως ψαχνεις???

Κανενα android τηλεφωνο δεν εχει οδηγίες για το android

Aκόμα και οι επώνυμες συσκευές δεν έχουν

 

πίστευα ότι ολο και κάτι θα υπάρχει . Έχεις μεγάλο δίκιο λάθος μου ρώτησα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω κανει. Εχεις κανει το τελευτσιο ota update?

 

Πηγα να το κανω (την 25 Μαρτιου), αν λεμε για το ιδιο αλλα το τηλεφωνο μετα εμπαινε μονο σε recovery. Τελικα το επανεφερα και δουλευει μια χαρα, και εχω και backup για οποιον χρειαστει.

Μια χαρα ειναι αλλα θα το δωσω γιατι τελικα εχει αλλα γουστα η ιδιοκτητρια...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εχει δοκιμασει κανεις το ota που βγαζει; την τελευταια φορα που πηγα να το κανω κολλησε το τηλεφωνο. Βεβαια ηταν και με πηραγμενη μαλλον ρομ απο το to2c, τωρα του εχω την official...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια στα 116$ αξιζει η αγορα του? Θελει τροποποιησεις για να παιξει out of the box ή ειναι ετοιμο οπως ερχεται?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Για το αν αξιζει θα το κρινεις εσυ.

Το τηλεφωνο παιζει κατευθειαν.

Μπορει να θες να ανεβασεις την ενταση του ακουστικου απο το mobile uncle tools.

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Για το αν αξιζει θα το κρινεις εσυ.

Το τηλεφωνο παιζει κατευθειαν.

Μπορει να θες να ανεβασεις την ενταση του ακουστικου απο το mobile uncle tools.

Ευχαριστω, χρειαζεται root γι αυτο?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν διαβασεις λιγο παραπανω γινεται πολυ ευκολα...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σε συγκριση με lg g2, galaxy s3 neo ,lg g2 mini, jiayu g3s, jiayu g2f

η οθονη του ειναι καλυτερη και πιο φωτεινη γενικα και κατω απο τον ηλιο απο ολα τα προηγουμενα

η camera βγαζει γρηγορα κινουμενες εικονες χωρις να κανει ghosting, γενικα η πισω camera μου φαίνεται πως ειναι λιγο χειροτερη απο το lg g2 αλλa καλυτερη απο ολα τα υπολοιπα κινητα που αναφερω.

για την μπαταρια περιμενα καλυτερα αποδοση απο μια 4500, ειναι στα ιδια επιπεδα με το lg g2 (3000mha) και λιγο καλυτερη απο τα υπολοιπα (οταν κανεις χρηση) αν το εχεις μονο για τηλεφωνα εχει τρελη αναμονη. (με το battery test απο pcmark βγαζει περιπου 7.5 ωρες.στην χαμηλοτερη φωτεινοτητα εχει σχεδον ιδια φωτεινοτητα που εχουν αλλα στο 70%, (lg g2 mini) η οθονη ειναι καταπληκτικη)

για το ακουστικο που λενε μερικοι εμενα δεν παρουσιαζει καποιο προβλημα οσο το χρησιμοποιησα ακουγα και με ακουγαν πολυ καθαρα και δυνατα.

το ηχειο του ειναι σε σχεση με τα αλλα κινητα ειναι σουπερ, ειναι στα ιδια επιπεδα με το lg g2 ισως και καλυτερο

 

οποιος το θελει , πουλαω το δικο μου στa 135€ +εξτρa μεμβρανη προστασιας +θηκη book (black) +sygic χαρτη ελλαδας

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=419472

(απο Vickmall)

Edited by Darkorigin
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφερομαι για το κινητό να το πάρω από εξωτερικό για να μου βγει πιο φθηνό, μου λέτε ένα αξιόπιστο site για να κάνω αγορά και να είναι και φθηνό φυσικά? Για εγγύηση υπάρχει περίπτωση?
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

εγω προτεινω μονο το vickmall αν σε ενδιαφερει η εγγυηση μετα την αγορα , για τιμες μπορεις να βρεις και ποιο φτηνα (μικρη διαφορα)

αλλα αν παθει κατι δεν ξερω ποιο ειναι πιο αξιοπιστο απο το vickmall.

δεν μου εχει τυχει να στειλω πισω καποιο κινητο με προβλημα , τα γραφω αυτα με βαση σχολια αλλως χρηστων που οταν ειχαν προβλημα σχεδον οσοι ειχαν προβλημα και το κινητο τους ηταν αγορασμενο απο vickmall το φτιαξανε και ολα καλα , αντιθετα πολλοι που ειχαν παρει απο αλλου ακομα τρεχουν . θελει ψαξιμο παντως και να παρεις πολλες γνωμες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ευχαριστω, χρειαζεται root γι αυτο?

 

Οχι δεν χρειαζεται!!!

Το εκανα εγω στο Elite 2 μου!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή ενδιαφερομαι για το κινητό να το πάρω από εξωτερικό για να μου βγει πιο φθηνό, μου λέτε ένα αξιόπιστο site για να κάνω αγορά και να είναι και φθηνό φυσικά? Για εγγύηση υπάρχει περίπτωση?

Γιατι δεν μιλας με την ΕΠΙΣΗΜΗ Ελληνικη Leagoo??? Κανουν και service εδω!!

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα, τι τύπους κάρτες sim παίρνει το συγκεκριμένο τηλέφωνο;

 

μια micro και μια mini (οι κανονικες μεγαλες σιμ)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω βρει απο αγγελια εδω απο ελλαδα 100€.αξιζει να το παρω?θα με βοηθουσατε εσεις που το εχετε.το θελω για την γυναικα μου για νορμαλ χρηση
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Ναι αξίζει. Εχει πολυ καλη μπαταρια καλές καμερες και καλη οθονη. Αν δεν έχει καποιο προβλημα απο αυτον που το πουλαει τοτε αξιζει.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω βρει απο αγγελια εδω απο ελλαδα 100€.αξιζει να το παρω?θα με βοηθουσατε εσεις που το εχετε.το θελω για την γυναικα μου για νορμαλ χρηση

 

Δωσε κατι παραπανω και παρε κατι επωνυμο. Θα δωσεις 100 € για να το παρεις απο καποιον αγνωστο και δεν θα εχεις καμια εγγυηση. Εγω το πουλησα 70€ σε γνωστο μου.τα 100 ειναι πολλα

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι τα 100€ , βρες ενα κινητο με αυτα τα χαρακτηριστικα που να στοιχιζει τοσα, κανενα. η μπαταρια μονο δεν ειναι οσο διαφημιζει στο περιπου ειναι 3000MAh και οχι 4500. η οθονη του ειναι φοβερη σε φωτεινοτητα βαζει κατω ανετα κινητα διπλασιας αξιας
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι τα 100€ , βρες ενα κινητο με αυτα τα χαρακτηριστικα που να στοιχιζει τοσα, κανενα. η μπαταρια μονο δεν ειναι οσο διαφημιζει στο περιπου ειναι 3000MAh και οχι 4500. η οθονη του ειναι φοβερη σε φωτεινοτητα βαζει κατω ανετα κινητα διπλασιας αξιας

 

ενταξει για την μπαταρια δεν με πολυνιαζει.αλλωστε και 3000 να ειναι και παλι μεγαλη ειναι.95€ το εχω δει καινουριο αλλα ειπα να μην περιμενω απο κινα ενα μηνα .να το παρω απο την αγγελια αν μου απαντησει...

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...