Jump to content

Κινέζικα Smartwatches


alkerath
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Finow X3 Plus είναι λες και το κέρδισες στο λούνα παρκ στα μηχανήματα με τα δίευρα ρε παιδιά ! :lol:

Αυτό και αν είναι σαν ψεύτικο , ...πολύ παιδικό :confused:

 

http://1.bp.blogspot.com/-7Kw5ahU4pLc/Ts-6BtqjFfI/AAAAAAAAAUI/GVZk_XNDlZ0/s1600/DBClaw2.jpghttp://gloimg.gearbest.com/gb/pdm-product-pic/Electronic/2016/08/18/goods-img/1477011482697961287.JPG

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το kinkzone το σκέφτομαι και εγώ μόλις πάρω μια ανάσα οικονομικα

 

Στάλθηκε από το TbooK 10(E6N5) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το Finow X3 Plus είναι λες και το κέρδισες στο λούνα παρκ στα μηχανήματα με τα δίευρα ρε παιδιά ! :lol:

Αυτό και αν είναι σαν ψεύτικο , ...πολύ παιδικό :confused:

 

Μπα, 80 γραμμαρια αλουμινιου κάθε άλλο παρα ψευτικο είναι / μοιαζει. Κατι ξερει η Samsung, που επελεξε αυτό το σχεδιασμο (copy paste gear s2 είναι) - pure simplicity ;)

Ένα βιντεο από τον ομοιο προκατοχο του...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε παρει κινεζικο smartwatch No.1 και εχετε προβλημα με τα Ελληνικα, ψαξτε στην επισημη σελιδα της εταιρειας κυκλοφορουν firmware που αλλαζουν το μενου στα Ελληνικα. Ειχα παρει πριν ενα μηνα το Νο.1 G5 αλλα μου εβγαζε τις επαφες που ειχα στα Ελληνικα με κουτακια και ξενερωσα απιστευτα. Βρηκα ομως το Ελληνικο firmware και το κατεβασα απο εδω http://en.001phone.cn/download-52.html και τωρα δειχνει κανονικα και τις επαφες και τις ειδοποιησεις. Η αναβαθμιση ειναι αρκετα απλη και γρηγορη αφου μεσα στο rar αρχειο συμπεριλαμβανονται και οδηγιες (στα αγγλικα) εκτος απο ολα τα απαραιτητα για την αναβαθμιση αρχεια
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε παρει κινεζικο smartwatch No.1 και εχετε προβλημα με τα Ελληνικα, ψαξτε στην επισημη σελιδα της εταιρειας κυκλοφορουν firmware που αλλαζουν το μενου στα Ελληνικα. Ειχα παρει πριν ενα μηνα το Νο.1 G5 αλλα μου εβγαζε τις επαφες που ειχα στα Ελληνικα με κουτακια και ξενερωσα απιστευτα. Βρηκα ομως το Ελληνικο firmware και το κατεβασα απο εδω http://en.001phone.cn/download-52.html και τωρα δειχνει κανονικα και τις επαφες και τις ειδοποιησεις. Η αναβαθμιση ειναι αρκετα απλη και γρηγορη αφου μεσα στο rar αρχειο συμπεριλαμβανονται και οδηγιες (στα αγγλικα) εκτος απο ολα τα απαραιτητα για την αναβαθμιση αρχεια

Είμαι σε αναμονή για το g6... Με έφτιαξες φίλε μου, ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στο g5+ και στο king 288 ποιο προτείνεται;;αν μπορεί να πάρει και ελληνικά ακόμη καλύτερα

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε παρει κινεζικο smartwatch No.1 και εχετε προβλημα με τα Ελληνικα, ψαξτε στην επισημη σελιδα της εταιρειας κυκλοφορουν firmware που αλλαζουν το μενου στα Ελληνικα. Ειχα παρει πριν ενα μηνα το Νο.1 G5 αλλα μου εβγαζε τις επαφες που ειχα στα Ελληνικα με κουτακια και ξενερωσα απιστευτα. Βρηκα ομως το Ελληνικο firmware και το κατεβασα απο εδω http://en.001phone.cn/download-52.html και τωρα δειχνει κανονικα και τις επαφες και τις ειδοποιησεις. Η αναβαθμιση ειναι αρκετα απλη και γρηγορη αφου μεσα στο rar αρχειο συμπεριλαμβανονται και οδηγιες (στα αγγλικα) εκτος απο ολα τα απαραιτητα για την αναβαθμιση αρχεια

 

Αδερφε να σαι καλα... Για το G6 δυστυχως ακομα δεν εχει link για την version d που περιεχει Ελληνικα.

Τους εκανα ερωτημα και περιμενω την απαντηση τους

Edited by ADISSON

Xiaomi RedMi Note 2

Deus Ex Machina

Link to comment
Share on other sites

το NO.1 G5 δέχεται κάρτα σιμ?

 

Οχι δεν δεχεται. Στην αρχη για ρολοι με σιμ εψαχνα κι εγω λογω του οτι τα περισσοτερα "τρεχουν" Android και εχουν πιο πολλες δυνατοτητες (κατεβασμα εφαρμογων, watchfaces κλπ) αλλα διαβασα οτι χωρις σιμ τα πιο πολλα απ αυτα δεν δουλευουν ή εχουν προβληματα στη συνδεση με το κινητο γι 'αυτο και κατεληξα στο G5 που ειναι μια φθηνη και τιμια λυση για οσους δεν εχουν πολλες απαιτησεις.

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στο g5+ και στο king 288 ποιο προτείνεται;;αν μπορεί να πάρει και ελληνικά ακόμη καλύτερα

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kingwear K88 εννοεις? Το περιμενω. Εχει ελληνικα από ότι ειδα σε unboxing video και το θεωρω πολύ ομορφο... Ελεω και amoled screen εχει κορυφαια αποδοση και πολύ καλο touch response. Για να το δουμε και από κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη,κατάληξε ο φιλος στο no1 d5+ ..Γιατί είναι πιο δυνατό.φυσιολογικά εφόσον τρέχει android θα έχει ελληνικά.απλά δεν ξέρω αν το πάρω απο ebay που το έχει κανένα 30 στο πιο φθηνο

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη,κατάληξε ο φιλος στο no1 d5+ ..Γιατί είναι πιο δυνατό.φυσιολογικά εφόσον τρέχει android θα έχει ελληνικά.απλά δεν ξέρω αν το πάρω απο ebay που το έχει κανένα 30 στο πιο φθηνο

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φυσικά και έχει ελληνικά παντού , Android 5.1 ! ;)

 

Και στο gearbest και στο ebay βγαίνει περίπου στα 100,00 ευρώ

Το περιμένω σε καμια εβδομάδα ! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Κατοχος και εγω απο χτες του No.1 d5+. Πρωτη μου επαφη με smartwatch. 93 ευρω μου βγηκε απο Gearbest. Ωραιο μεχρι στιγμης αλλα θα ηθελα να ρωτησω καποιον που να το εχει ηδη. Η μπαταρια ποσο σας κραταει? Τη ρουφηξε μεσα σε 7 ωρες. Μηπως πρεπει να απενεργοποιησω κατι?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η μπαταρία είναι το μεγάλο του μειονέκτημα.στην αρχηου έβγαζε 4-μέρες μόλις το συγχρονισα με Google λογαριασμό δεν είδα ποτέ πάνω απο μιάμιση μέρα.Σήμερα του έκανα ένα reset και με ένα update που του έδωσε(σσ έχει δώσει ήδη 2 σε 20 μέρες που το εχω)βλέπω την μπαταρία να κρατάει παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία... ο πρώτος σοβαρότατος λόγος που ακόμα δεν έχουν προχωρήσει (όπως ίσως θα έπρεπε) τα "έξυπνα" ρολόγια ! :( :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. εχω το εξης θεμα, χθες μολις παρελαβα το d5+ smartwatch απο το gearbest . Ολα οκ εβαλα και το gmail μου μπηκαν και οι επαφες αλλα στο μενου επαφες δεν υπαρχει η αναζητηση....... εχω πανω απο 500 επαφες, ειναι δυνατον αν θες να παρεις ενα τηλεφωνο να ψαχνεις μια μια τις επαφες? ασε που δεν μπηκαν καν αλφαβητικα. ειναι ωραιο σε ολα αλλα αυτο ειναι πολυ μελανο σημειο αν ειναι ετσι. ξερει καποιος κατι για αυτο? Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

The APP supports English, but the watch just displays Chinese.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. εχω το εξης θεμα, χθες μολις παρελαβα το d5+ smartwatch απο το gearbest . Ολα οκ εβαλα και το gmail μου μπηκαν και οι επαφες αλλα στο μενου επαφες δεν υπαρχει η αναζητηση....... εχω πανω απο 500 επαφες, ειναι δυνατον αν θες να παρεις ενα τηλεφωνο να ψαχνεις μια μια τις επαφες? ασε που δεν μπηκαν καν αλφαβητικα. ειναι ωραιο σε ολα αλλα αυτο ειναι πολυ μελανο σημειο αν ειναι ετσι. ξερει καποιος κατι για αυτο? Ευχαριστω...

 

καποιος που εχει το d5+ παιδια εχει το ιδιο θεμα?

Edited by k30taas
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου. Ολες οι επαφες ανακατεμενες μεσα.

 

και ειναι δυνατον να μην υπαρχει αναζητηση στις επαφες? μηπως υπαρχει κανενας τροπος? Εχω και ενα αλλο smartwatch της πλακας το DZ09 που κανει 16 € και αυτο εχει αναζητηση στις επαφες.................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...