Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

και τα τρια σαιτ ειναι αξιοπιστα.οπως σου ειπαν δεν μπορεις να αγορασεις με pay pal.εγω παιρνω αρκετο καιρο απο bangood και δεχεται την προπληρωμενη κανονικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είμαστε αρκετοί Coolpad-ακηδες εδώ... :)

Θα δεις ότι η κοινότητα θα σε βοηθήσει σε ότι χρειαστείς!

 

μου επεσε απο την μηχανη και εσπασε.μαλλον φτιαχνετε αλλα παντα ηθελα ενα xiaomi οποτε μες την ατυχια μου ευκαιρια ηταν.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και τα τρια σαιτ ειναι αξιοπιστα.οπως σου ειπαν δεν μπορεις να αγορασεις με pay pal.εγω παιρνω αρκετο καιρο απο bangood και δεχεται την προπληρωμενη κανονικα

Και το vickmall δέχεται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Και το vickmall δέχεται κανονικά.

 

δεν το ηξερα.καλα που το ειπες να δω αν μπορω να παραγγειλω οθονη για το coolpad....

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

δεν το ηξερα.καλα που το ειπες να δω αν μπορω να παραγγειλω οθονη για το coolpad....

 

Επίσης, αν κολλάς με τα cc υπάρχει και το revolut, το έχουμε αναφέρει ξανά. Γκούγκλαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Μια φίλη έχει πρόβλημα με το official gallery app. Πατάει να ανοίξει η εφαρμογή και γράφει "Unfortunately, Gallery has stopped. "

Έχουμε κάποια λύση στο πρόβλημα γιατί το θέμα εδώ έχει 593 σελίδες; Να αναφέρω ότι έχει γίνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και φοράει official rom 5.0.2

Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την τελευταία stable (7.2.1) απο xiaomi -miui.gr , αντιμετωπίζω ενα θέμα οταν μιλάω σε ανοιχτή ακρόαση και συγκεκριμένα ο ήχος έχει χαμηλή ένταση. Ειδικά οταν οδηγώ και λόγω των θορύβων της κίνησης ειναι πολύ δύσκολο να ακούσω τον συνομιλητή μου. Παρακαλώ τα φώτα σας.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας αρχισω σιγα σιγα τις ερωτησεις μεχρι να ερθει το κινητο.απο τα λιγα που μπορεσα και διαβασα δεν καταλαβα .οταν παρω το τηλεφωνο δεν εχει ελληνικα?πρεπει να κανω αναβαθμιση στην ελληνικη ρομ απο το σαιτ της xiami hellas?τι διαφορες εχει η ρομ?επισης δεν διαβασα καπου πως το ρουταρουμε
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας αρχισω σιγα σιγα τις ερωτησεις μεχρι να ερθει το κινητο.απο τα λιγα που μπορεσα και διαβασα δεν καταλαβα .οταν παρω το τηλεφωνο δεν εχει ελληνικα?πρεπει να κανω αναβαθμιση στην ελληνικη ρομ απο το σαιτ της xiami hellas?τι διαφορες εχει η ρομ?επισης δεν διαβασα καπου πως το ρουταρουμε

 

Την απάντηση θα την βρεις διαβάζοντας την πρώτη σελίδα σήμερα.Μέχρι να σου έρθει το κινητο να διαβάζεις 10 σελίδες κάθε ημέρα.Στο τέλος θα μάθεις τα πάντα και φυσικά θα βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα για το που θα κατασταλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,αξίζει να το αγοράσω ή να περιμένω να πέσει λίγο η τίμη του redmi note 3 pro;
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Αξιόπιστο, αλλά δε μπορείς να πληρώσεις με Paypal.

Με πιστωτική απευθείας θα πληρώσω, όπως στο banghood. Δέχονται τα ali/vickmall?

Επίσης η θήκη που δίνει το vickmall γτπ? Αν ναι, να πάρω και μια nillkin.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Με πιστωτική απευθείας θα πληρώσω, όπως στο banghood. Δέχονται τα ali/vickmall?

Επίσης η θήκη που δίνει το vickmall γτπ? Αν ναι, να πάρω και μια nillkin.

Δεν ξέρω για πιστωτική, αλλά ξεκίνα την παραγγελία και θα μάθεις. Σχετικά με τις θήκες που συνοδεύουν σαν δώρο τις συσκευές είναι πάντα πρόχειρες. Αν θες κάτι ποιοτικό πρέπει να το αγοράζεις χώρια. Εκτός και αν έχουν καμία προσφορά σε καλύτερη τιμή συνδυαστικά. Κι εγώ nillkin θήκη ελαστική και nillkin tempered glass του φοράω για να είμαι τελείως σίγουρος.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,αξίζει να το αγοράσω ή να περιμένω να πέσει λίγο η τίμη του redmi note 3 pro;

Αν μπορείς να πας στο 3 προ, πηγαινε εκει.

Link to comment
Share on other sites

Το note 2 θα με καλύψει για τον επόμενο 1 χρόνο η θα αρχίζει να κολλάει λόγω των 2gb ram έναντι των 3gb του note 3 pro;
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την τελευταία stable (7.2.1) απο xiaomi -miui.gr , αντιμετωπίζω ενα θέμα οταν μιλάω σε ανοιχτή ακρόαση και συγκεκριμένα ο ήχος έχει χαμηλή ένταση. Ειδικά οταν οδηγώ και λόγω των θορύβων της κίνησης ειναι πολύ δύσκολο να ακούσω τον συνομιλητή μου. Παρακαλώ τα φώτα σας.

 

Καποιος να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καποιος να βοηθήσει;

Δοκίμασε σε recovery να κάνεις wipe cache και dalviκ cache

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Το note 2 θα με καλύψει για τον επόμενο 1 χρόνο η θα αρχίζει να κολλάει λόγω των 2gb ram έναντι των 3gb του note 3 pro;

2 χρόνια πιστεύω σίγουρα και άνετα. 2-3gb δεν έχει και τεράστια διαφορά περισσότερα παίζει ρόλο η διαχείριση του λειτουργικού. Έχει κινητά με 3gb που κολλάνε σαν τρελά.

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις,αγοράστηκε πριν από λίγο απο το vickmall.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις,αγοράστηκε πριν από λίγο απο το vickmall.

Άντε με το καλό :) σε καμία 20αριά μέρες θα το έχεις :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις,αγοράστηκε πριν από λίγο απο το vickmall.

Εγω θα πηγαινα στο note 3 η στο redmi 3 που εχει και πολυ καλη μπαταρια και οχι αυτη της πλακαςτου rn2

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πηγαινα στο note 3 η στο redmi 3 που εχει και πολυ καλη μπαταρια και οχι αυτη της πλακαςτου rn2

 

Ετοιμάσου για αστραπες κ βροντες! Χαχα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πηγαινα στο note 3 η στο redmi 3 που εχει και πολυ καλη μπαταρια και οχι αυτη της πλακαςτου rn2

Πλάκα μας κάνεις...

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...