Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάθε φορά που περνάω μια ρομ,σε κάθε εγκατάσταση...μόλις ανοίξει το τηλέφωνο στις πρώτες ρυθμίσεις με χρεώνει πάντα με 0,40 ευρώ μία εφάρμογή της Mi που λέει κάτι για αποστολή sms για την ενεργοποίηση της κάρτας sim.Είναι πιθανό να υπάρξουν χρεώσεις από το δίκτυο.Το λέει βέβαια αλλά εγώ είτε πατήσω ναι είτε όχι ....η εφαρμογή θα το κάνει και θα με χρεώσει.

Ξέρει κάποιος τι είναι αυτό και πως μπορούμε να το αποφύγουμε ?.....γιατί θα πρέπει να σταλεί sms για να ενεργοποιηθεί η κάρτα sim.

ΠΟΥ στέλνεται αυτό το sms και σε τι εξυπηρετεί ?

 

edit: Και εμένα με την τελευταία Dev βλέπει κανονικά τα usb μέσω otg.(για τον φίλο παραπάνω)

Edited by pontokeras
Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που περνάω μια ρομ,σε κάθε εγκατάσταση...μόλις ανοίξει το τηλέφωνο στις πρώτες ρυθμίσεις με χρεώνει πάντα με 0,40 ευρώ μία εφάρμογή της Mi που λέει κάτι για αποστολή sms για την ενεργοποίηση της κάρτας sim.Είναι πιθανό να υπάρξουν χρεώσεις από το δίκτυο.Το λέει βέβαια αλλά εγώ είτε πατήσω ναι είτε όχι ....η εφαρμογή θα το κάνει και θα με χρεώσει.

Ξέρει κάποιος τι είναι αυτό και πως μπορούμε να το αποφύγουμε ?.....γιατί θα πρέπει να σταλεί sms για να ενεργοποιηθεί η κάρτα sim.

ΠΟΥ στέλνεται αυτό το sms και σε τι εξυπηρετεί ?

 

edit: Και εμένα με την τελευταία Dev βλέπει κανονικά τα usb μέσω otg.(για τον φίλο παραπάνω)

 

Τελικά σε χρεώνει ή όχι ο πάροχος σου; Εγώ με cosmote δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό που αναφέρεις. Ούτε χρειάστηκε να γίνει ενεργοποίηση της κάρτας sim. Μήπως να ρωτήσεις τηλεφωνικώς στο δίκτυο που ανήκεις;

 

*Επιβεβαιώνω και εγώ ότι με την τελευταία developers, δουλεύει κανονικά το usb otg.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Εχω εδω και 1 1/2 χρόνο ενα jiayu g2f με ραγισμένη οθονη. Πάω για αλλαγή.

Μου εχει σπάσει τα νεύρα βέβαια από την αρχή με διάφορα...

Κακός ΔΕΝ άκουσα τότε αυτούς που μου έλεγαν να δώσω κάτι παραπάνω και να πάρω xiaomi.

Θα το κάνω όμως τώρα.

Ερωτήσεις:

- είναι καλή τιμή στα 132 € ; για

XIAOMI RedMi Note 2 16GB 4G Phablet - (Standard Edition) MTK Helio X10 64bit 2.0GHz Octa Core Android 5.0 5.5 inch FHD Screen 2GB RAM 16GB ROM 5.0MP + 13MP Cameras

- αξιόπιστη αγορά από http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229216.html ;;

- ΔΕΝ ΘΕΛΩ να μπω ξανά σε διαδικασία να διαβάζω άπειρα μηνύματα για root κλπ. Θέλω να το αγοράσω, να επιλέξω ελληνική

γλώσσα και να μη ασχοληθώ ξανά.

Είναι τέτοιο κινητό το XIAMI REDMI NOTE 2;;;

Προχωράω σε αγορά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

πάρτο από vickmall. πολύ καλύτερο μαγαζί

όσο για την ασχολία, θα αφιερώσεις 1 ώρα με το ρολόι για να ακολουθήσεις έναν οδηγό από το πρώτο ποστ έτσι ώστε να περάσεις την ελληνική stable και απο κει και πέρα δεν θα ξαναασχοληθείς

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε χρεώνει ή όχι ο πάροχος σου; Εγώ με cosmote δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό που αναφέρεις. Ούτε χρειάστηκε να γίνει ενεργοποίηση της κάρτας sim. Μήπως να ρωτήσεις τηλεφωνικώς στο δίκτυο που ανήκεις;

 

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο με ρωτάς αν "τελικά με χρεώνει ή όχι ο πάροχός μου" από την στιγμή που γιαυτό το λόγο έκανα το post ,το έγραψα -to τόνισα με μαυρα γράμματα (μόλις 2 post πριν που τονίζω "κάθε φορά" με χρεώνει ) και μάλιστα ανέφερα και συγκεκριμένα το ποσό που με χρεώνει (0,40 ευρώ.)

Επίσης η κάρτα μου και το δίκτυο θα λειτουργεί κανονικά και χωρίς να σταλεί αυτό το sms.

Είναι ανεξάρτητο το ένα με το άλλο.Και δίκτυο έχω και εμένα λειτουργεί κανονικά η sim είτε σταλεί το μήνυμα (από την Mi εφαρμογή) είτε δεν σταλεί.....η όλη κουβέντα γίνεται για την χρέωση και πως γίνεται να αποφευχθεί....μπορεί κάποιος να φλασάρει σε ένα μήνα 15 φορές μια ρομ ή να δοκιμάζει μία stable μία dev για να δει πως του κάθεται.Οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ένα κόστος.

Δεν έχει καμία σχέση και δεν είναι υπεύθηνος κανένας πάροχος.....είναι η εφαρμογή με το μπλε εξάγωνο εικονίδιο με το λογότυπο mi που η ονομασία του στις εφαρμογές είναι ...."Υπηρεσίες Χiaomi"...αυτό κάνει την δουλειά.

Edited by pontokeras
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο με ρωτάς αν "τελικά με χρεώνει ή όχι ο πάροχός μου" από την στιγμή που γιαυτό το λόγο έκανα το post ,το έγραψα -to τόνισα με μαυρα γράμματα (μόλις 2 post πριν που τονίζω "κάθε φορά" με χρεώνει ) και μάλιστα ανέφερα και συγκεκριμένα το ποσό που με χρεώνει (0,40 ευρώ.)

Επίσης δεν είπα ότι για να λειτουργήσει η κάρτα μου και για να έχω δίκτυο θα πρέπει οπωσδήποτε να γίνει αυτό.

Είναι ανεξάρτητο το ένα με το άλλο.Και δίκτυο έχω και εμένα λειτουργεί κανονικά η sim είτε σταλεί το μήνυμα (από την Mi εφαρμογή) είτε δεν σταλεί.....η όλη κουβέντα γίνεται για την χρέωση και πως γίνεται να αποφευχθεί....μπορεί κάποιος να φλασάρει σε ένα μήνα 15 φορές μια ρομ ή να δοκιμάζει μία stable μία dev για να δει πως του κάθεται.Οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ένα κόστος.

Δεν έχει καμία σχέση και δεν είναι υπεύθηνος κανένας πάροχος.....είναι η εφαρμογή με το μπλε εξάγωνο εικονίδιο με το λογότυπο mi που η ονομασία του στις εφαρμογές είναι ...."Υπηρεσίες Χiaomi"

 

Απλά αγνοείς αυτό το μύνημα που λέει για ενεργοποίηση της sim.H sim λειτουργεί κανονικά .Εμένα όποτε μου το βγάζει πατάω ακύρωση ή έξοδο.

Link to comment
Share on other sites

Το επαναλαμβάνω ότι το ξέρω ότι η sim λειτουργεί κανονικά....η ερώτησή μου ΔΕΝ είναι αυτή.Αφορά την χρέωση και μόνο.

Οπότε μου λες ότι με την ακύρωση και έξοδο θα το παρακάμψει και δεν θα χρεώσει.

Οκ...δεν παίρνω όρκο αλλά νομίζω ότι και έτσι με χρέωσε.

Στο επόμενο φλασάρισμα θα δώσω περισσότερο προσοχή για να διαπιστώσω αν ισχύει....Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο με ρωτάς αν "τελικά με χρεώνει ή όχι ο πάροχός μου" από την στιγμή που γιαυτό το λόγο έκανα το post ,το έγραψα -to τόνισα με μαυρα γράμματα (μόλις 2 post πριν που τονίζω "κάθε φορά" με χρεώνει ) και μάλιστα ανέφερα και συγκεκριμένα το ποσό που με χρεώνει (0,40 ευρώ.)

Επίσης η κάρτα μου και το δίκτυο θα λειτουργεί κανονικά και χωρίς να σταλεί αυτό το sms.

Είναι ανεξάρτητο το ένα με το άλλο.Και δίκτυο έχω και εμένα λειτουργεί κανονικά η sim είτε σταλεί το μήνυμα (από την Mi εφαρμογή) είτε δεν σταλεί.....η όλη κουβέντα γίνεται για την χρέωση και πως γίνεται να αποφευχθεί....μπορεί κάποιος να φλασάρει σε ένα μήνα 15 φορές μια ρομ ή να δοκιμάζει μία stable μία dev για να δει πως του κάθεται.Οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ένα κόστος.

Δεν έχει καμία σχέση και δεν είναι υπεύθηνος κανένας πάροχος.....είναι η εφαρμογή με το μπλε εξάγωνο εικονίδιο με το λογότυπο mi που η ονομασία του στις εφαρμογές είναι ...."Υπηρεσίες Χiaomi"...αυτό κάνει την δουλειά.

 

Καταρχάς απ' τον τρόπο γραφής σου γίνεσαι επιθετικός. Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα. Ο λόγος που σου έγραψα ήταν για να βοηθήσω. Και ναι, ζήτησα διευκρίνηση γιατί χωρίς κόμματα στο σχόλιο σου, μπερδεύτηκα εκεί που αναφέρεις ότι "μπορεί να χρεωθείς" ενώ πριν έγραψες ότι σε χρεώνει το 0.40€. Δες το λίγο, για να δεις τι εννοώ. Εφόσον δεν μπορείς να καταλάβεις γιατί σε ρωτάω, είπα να στο διευκρινίσω. Δεν έχω τίποτε άλλο να πω περαιτέρω.

 

edit: Ρώτα και στο miui.gr, πιθανόν να σε βοηθήσουν ή να ξέρουν κάτι περισσότερο, εάν δεν το έχεις κάνει ήδη.

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές - νομίζω τυχαίνει να παίρνω το ακουστικό από το αυτί μου- εμφανίζεται, για λίγο, κάποιο μήνυμα: "μην καλύπτετε την πορτοκαλί περιοχή της οθόνης".

Τι είναι αυτό; Κάποια εφαρμογή που έχω εγκαταστήσει; Κάποια επιλογή που έχω ενεργοποιήσει;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές - νομίζω τυχαίνει να παίρνω το ακουστικό από το αυτί μου- εμφανίζεται, για λίγο, κάποιο μήνυμα: "μην καλύπτετε την πορτοκαλί περιοχή της οθόνης".

Τι είναι αυτό; Κάποια εφαρμογή που έχω εγκαταστήσει; Κάποια επιλογή που έχω ενεργοποιήσει;

Είναι ασφάλεια κλειδώματος του κινητού

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

πάρτο από vickmall. πολύ καλύτερο μαγαζί

όσο για την ασχολία, θα αφιερώσεις 1 ώρα με το ρολόι για να ακολουθήσεις έναν οδηγό από το πρώτο ποστ έτσι ώστε να περάσεις την ελληνική stable και απο κει και πέρα δεν θα ξαναασχοληθείς

 

Ωραίος!

Ευχαριστώ.

Φίλος μου λέει να πάω σε Xiaomi Redmi 3 2GB RAM 16GB

ως πιο σύγχρονο και συμμαζεμένη οθόνη (βέβαια του είπα οτι δεν θέλω τεράστια οθόνη)

από το μαγαζί που λες και εσυ

http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-grey.html

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!

Ευχαριστώ.

Φίλος μου λέει να πάω σε Xiaomi Redmi 3 2GB RAM 16GB

ως πιο σύγχρονο και συμμαζεμένη οθόνη (βέβαια του είπα οτι δεν θέλω τεράστια οθόνη)

από το μαγαζί που λες και εσυ

http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-grey.html

Τι λέτε;

Εδώ είναι επιλογή σου μπαταρία, κάρτα μνήμης, οθόνη

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές - νομίζω τυχαίνει να παίρνω το ακουστικό από το αυτί μου- εμφανίζεται, για λίγο, κάποιο μήνυμα: "μην καλύπτετε την πορτοκαλί περιοχή της οθόνης".

Τι είναι αυτό; Κάποια εφαρμογή που έχω εγκαταστήσει; Κάποια επιλογή που έχω ενεργοποιήσει;

 

Είναι ασφάλεια κλειδώματος του κινητού

 

Δηλαδή; Εχεις κάτι περισσότερο;

Σ ευχαριστώ anyway.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που περνάω μια ρομ,σε κάθε εγκατάσταση...μόλις ανοίξει το τηλέφωνο στις πρώτες ρυθμίσεις με χρεώνει πάντα με 0,40 ευρώ μία εφάρμογή της Mi που λέει κάτι για αποστολή sms για την ενεργοποίηση της κάρτας sim.Είναι πιθανό να υπάρξουν χρεώσεις από το δίκτυο.Το λέει βέβαια αλλά εγώ είτε πατήσω ναι είτε όχι ....η εφαρμογή θα το κάνει και θα με χρεώσει.

Ξέρει κάποιος τι είναι αυτό και πως μπορούμε να το αποφύγουμε ?.....γιατί θα πρέπει να σταλεί sms για να ενεργοποιηθεί η κάρτα sim.

ΠΟΥ στέλνεται αυτό το sms και σε τι εξυπηρετεί ?

 

edit: Και εμένα με την τελευταία Dev βλέπει κανονικά τα usb μέσω otg.(για τον φίλο παραπάνω)

Δεύτερη φορά προχτες πρόσεξα ότι χρεωθηκα 0.10€, χωρίς να ξέρω το λόγο. q έχω και εκείνη τη μέρα όντως πήγα σε μιυι. Δεν ειδα κάποιο μύνημα να γράφει αυτό που λες όμως.... Δε ξέρουμε τι είναι και που πάει????

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες μέρες παρέλαβα και εγώ το tempered glass nillkin 9h+ από banggood.

Έκανε κάνα μήνα να έρθει αλλά άξιζε η αναμονή.Σε σχέση με αυτό που είχε επάνω όταν το πήρα από το vickmall επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου ότι είναι μέρα με την νύχτα.

Το τζαμακι του vick το είχα κρατήσει λίγες μέρες και μετά το έβγαλα γιατί δεν μου άρεσε καθόλου σαν αίσθηση. Το κινητό το δούλευα τόσο καιρό γυμνό για να καταλάβω μετά όταν έρθει το nillkin την διαφορά.Η αίσθηση που μου άφησε είναι πάρα πολύ καλή,δαχτυλιές αφήνει όπως κάθε τζάμι αλλά αρκετά λιγότερες.Στη συσκευασία περιλαμβάνονται και τα προστατευτικά για την πίσω κάμερα.

 

Ορίστε και μερικές φώτο.

http://imageshack.com/a/img923/1971/HbPWE2.jpg

http://imageshack.com/a/img922/9383/Z6zB1Q.jpg

http://imageshack.com/a/img921/1500/nMgPYG.jpg

http://imageshack.com/a/img922/7421/YCGqkC.jpg

http://imageshack.com/a/img924/5076/AAK2y9.jpg

http://imageshack.com/a/img923/2254/WNvTeS.jpg

http://imageshack.com/a/img921/3523/KLwUjj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και γω σημερα εβγαλα το tempered glass γιατι αρχισε να κανει μια "φουσκαλα" που μεγαλωνε (χωρις να την εχει απο την αρχη). Γενικα το προσεχω πολυ, δεν το βάζω με κλειδιά και τετοια, ουτε μου πεφτει, θελω να το αφησω ετσι, αλλα σκέφτομαι να εχει το ατού οταν θα θέλω να το πουλησω...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Αν η μπαταρία σου είναι σε χαμηλά επίπεδα δεν ανάβει ο φακός

 

Η μπαταρία στο 90%.

 

 

 

 

 

Μια φορά με ένα θέμα, δεν θυμάμαι ποιο, και εμένα δεν μου άνοιγε.

 

Λες να φταίει το θέμα; Θα δοκιμασω και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τοποθετησα το tempered glass της nillkin...αψογο..

 

Και σε συνδυασμο με αυτη τη θηκη http://m.ebay.com/itm/281818531388

 

φαινεται αθανατο σε τουμπιδια...για νορμαλ τουμπιδια μιλαω...ειναι λιγο γκουμουτσα η θηκη αλλα γουστα ειναι αυτα.

Επισης εφυγε η αθλια stable 7.1.3.0.επιστροφη στην πολυαγαπημενη 5.12.17.

Ερωτηση...εχω δει να λετε για την 6.1.29 και 6.2.28 για καλη διαχειρηση μπαταριας...αξιζει η δοκιμη;

Link to comment
Share on other sites

Μολις τοποθετησα το tempered glass της nillkin...αψογο..

 

Και σε συνδυασμο με αυτη τη θηκη http://m.ebay.com/itm/281818531388

 

φαινεται αθανατο σε τουμπιδια...για νορμαλ τουμπιδια μιλαω...ειναι λιγο γκουμουτσα η θηκη αλλα γουστα ειναι αυτα.

Επισης εφυγε η αθλια stable 7.1.3.0.επιστροφη στην πολυαγαπημενη 5.12.17.

Ερωτηση...εχω δει να λετε για την 6.1.29 και 6.2.28 για καλη διαχειρηση μπαταριας...αξιζει η δοκιμη;

 

Φίλε μου, τυχαίνει να έχω άποψη για όλα τα παραπάνω. Έχω το γυαλί της NILLKIN με αυτή ακριβώς τη θήκη. Και έχω δοκιμάσει και τις δύο ρομ. Εγώ θα σου πρότεινα την τελευταία. Βγάζω σίγουρα 4.30 ώρες οθόνη, με μια ώρα δεδομένα και WiFi πάντα ανοιχτό. Και με 15% υπόλοιπο. Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι ο player δεν έχει το "πίσω" κουμπί. Όσο για την θήκη νιώθω ασφάλεια αλλά μεγαλώνει αρκετά τη συσκευή και μερικά βύσματα, (φορτιστές, ακουστικά), δεν χωράνε, πρέπει να βγεί η θήκη.

Edited by galiatsogio
Link to comment
Share on other sites

τραγικη η μπαταρια στην 6.2.18 παντως.

σε ~9 ωρες εχασε 20% μπαταρια, κλειδωμενο δικτυο σε 2g/δεδομενα ανοιχτα, κλειστο gps, λιγα σμσ. χωρις χρηση στην ουσια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Τα φώτα σας. Προσπαθώ να στείλω μήνυμα και κάνει συνέχεια ότι στέλνει αλλά δεν.... Μόλις κάνω επανεκκίνηση του κινητού, μετά από λίγο το στέλνει. Χρησιμοποιώ την εφαρμογή Go SMS και πάροχο Wind.... Καμιά πρόταση;;;
Link to comment
Share on other sites

τραγικη η μπαταρια στην 6.2.18 παντως.

σε ~9 ωρες εχασε 20% μπαταρια, κλειδωμενο δικτυο σε 2g/δεδομενα ανοιχτα, κλειστο gps, λιγα σμσ. χωρις χρηση στην ουσια.

 

Και σε μενα η 6.2.18 ηταν απογοητευτικη σε καταναλωσεις...Πριν λιγο περασα την τελευταια dev.... Αντε να δουμε...Εμπιστευομαι τις διαπιστωσεις του Αλκη

Xiaomi RedMi Note 2

Deus Ex Machina

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Τα φώτα σας. Προσπαθώ να στείλω μήνυμα και κάνει συνέχεια ότι στέλνει αλλά δεν.... Μόλις κάνω επανεκκίνηση του κινητού, μετά από λίγο το στέλνει. Χρησιμοποιώ την εφαρμογή Go SMS και πάροχο Wind.... Καμιά πρόταση;;;

ΜΕ μιυι εισαι;

εχεις δωσει δικαιωματα στην εφαρμογη;

Και σε μενα η 6.2.18 ηταν απογοητευτικη σε καταναλωσεις...Πριν λιγο περασα την τελευταια dev.... Αντε να δουμε...Εμπιστευομαι τις διαπιστωσεις του Αλκη

 

μακαρι. με την πρωτη ευκαιρια θα την περασω και γω

Link to comment
Share on other sites

Μολις τοποθετησα το tempered glass της nillkin...αψογο..

 

Και σε συνδυασμο με αυτη τη θηκη http://m.ebay.com/itm/281818531388

 

φαινεται αθανατο σε τουμπιδια...για νορμαλ τουμπιδια μιλαω...ειναι λιγο γκουμουτσα η θηκη αλλα γουστα ειναι αυτα.

Επισης εφυγε η αθλια stable 7.1.3.0.επιστροφη στην πολυαγαπημενη 5.12.17.

Ερωτηση...εχω δει να λετε για την 6.1.29 και 6.2.28 για καλη διαχειρηση μπαταριας...αξιζει η δοκιμη;

 

Καλοφόρετο το glass...την 5.12.17 φορούσα πριν, σε σχέση με την 6.1.29 που έχω τώρα πάνω δεν παρατήρησα μεγάλες διαφορές στην

αυτονομία πάνω κάτω ίδιες είναι, αλλά θεωρώ την 6.1.29 πιο ολοκληρωμένη σε δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...