Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι νομιζω υπαρχει ακομη το Upgrade Advisor.

Πριν 2 ημερες που πηγα να κανω αναβαθμιση από 8 σε 10 σε NOKIA LUMIA 925, υπηρχε κανονικα, το ετρεξα / τσεκαρε και εβγαλε ότι το συηκεκριμενο κινητο δεν υποστηριζει αναβαθμιση σε 10.

Αναγκαστικα θα παω στη β λυση με ξεκλείδωμα bootloader, δηλ να το δηλωσω σαν 950 και να αναβαθμισω κανονικα (μαιμου 950 ).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν καταλαβα καλα εxεις 8αρια και θες να πας στα 10 ετσι?...

 

Φίλε σε ευχαριστω πολυ. Τα 10 κατέβηκαν.

Το θεμα ειναι οτι δεν ειδα να μου δίνει επιλογή για βιντεοκληση στο viber. Πρεπει να κανω κάτι ακόμα;

Επισης παρατήρησα οτι υπάρχει θεμα με την ευεσθησια της οθόνης. Πατάω με το δάκτυλο για να κανω σκρολ νταουν και αμέσως ανοίγει την επιλογή.

Το κανει και σε εσάς;

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε ευχαριστω πολυ. Τα 10 κατέβηκαν.

Το θεμα ειναι οτι δεν ειδα να μου δίνει επιλογή για βιντεοκληση στο viber. Πρεπει να κανω κάτι ακόμα;

Επισης παρατήρησα οτι υπάρχει θεμα με την ευεσθησια της οθόνης. Πατάω με το δάκτυλο για να κανω σκρολ νταουν και αμέσως ανοίγει την επιλογή.

Το κανει και σε εσάς;

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το Viber ανέκαθεν και σε όλα τα λειτουργικά είχε βιντεοκλήση. Πρώτη φορά ακούω να μη σε βγάζει επιλογή για βιντεοκλήση. Πως γίνετε αυτό; Στείλε screenshot!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το Viber ανέκαθεν και σε όλα τα λειτουργικά είχε βιντεοκλήση. Πρώτη φορά ακούω να μη σε βγάζει επιλογή για βιντεοκλήση. Πως γίνετε αυτό; Στείλε screenshot!

 

Αυτο βλέπω όταν κανω κλήση. Δεν μου βγάζει πουθενα επιλογή για κάμερα.

 

e13dba05ce1eec8a8048436752d22ec7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως. Πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Μήπως παίζει τίποτα με τις ρυθμίσεις; Δεν ξέρω τι να πω!!!

Η εφαρμογή έπαψε να ενημερώνετε από τα τέλη του 2016 ή αρχές του 2017. Δεν θυμάμαι ακριβώς.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε από τις ρυθμίσεις απορρήτου μήπως η εφαρμογή δεν έχει πρόσβαση στη κάμερα
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνωμη μου κατι δεν παει καλα στην εγκατασταση σου του viber διοτι η οθονη/μενου ουδεμια σχεση εχει με το δικο μου viber σε 10αρια μετα από αναβαθμιση.

Δηλαδη αν θελεις ένα γραπtο μηνυμα σε βαιμπερ από που θα το στειλεις?....

 

για αρχη κανε ότι σε ειπαν οι ανωτερω

 

προτείνω να σβησεισ εντελως το βαιμπερ και να το ξανακατεβάσεις από το μαγαζι / η να το κανεις ρησετ μεσα από τις εφαρμογες.

Αν δεν δουλεψει ξανα κανε update τα win 10 στο κινητο , ενεργοποιωντασ κάθε φορα ξεχωριστα στο insider το fast slow safe..

Δεν είναι ολες οι εκδοσεις για όλα τα τηλ το καθενα σταματάει σε καποια εκδοση αναλογα την κα-λα της Μαικροσοφτ...

Link to comment
Share on other sites

Και πια έκδοση viber έχεις

h δικη μου 6.6.1 και είναι οκ. Ας πει ο KARLOSAMOS την δικη του να δουμε αν είναι σταθερη

Edited by ELTASSOS
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως. Πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Μήπως παίζει τίποτα με τις ρυθμίσεις; Δεν ξέρω τι να πω!!!

Η εφαρμογή έπαψε να ενημερώνετε από τα τέλη του 2016 ή αρχές του 2017. Δεν θυμάμαι ακριβώς.

 

Τέλος πάντων. Εναλλακτική εφαρμογή για βιντεοκληση υπάρχει; Επισης δεν μου συνδέεται και στο Skype.

Να δοκιμάσω το messenger? Υποστηρίζει βίντεο.

Ευχαριστω για την βοήθεια σας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων. Εναλλακτική εφαρμογή για βιντεοκληση υπάρχει; Επισης δεν μου συνδέεται και στο Skype.

Να δοκιμάσω το messenger? Υποστηρίζει βίντεο.

Ευχαριστω για την βοήθεια σας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κάνε ότι σε είπε ο ELTASSOS καλύτερα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έλεγξε από τις ρυθμίσεις απορρήτου μήπως η εφαρμογή δεν έχει πρόσβαση στη κάμερα

 

Αυτο που βρίσκεται; Γιατι στις γενικές ρυθμίσεις δεν το βρίσκω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
καλησπερα! θελω να κλειδωνει η οθονη με κωδικο πως γινεται? ευχαριστω!

Από τις ρυθμίσεις και οθόνη κλειδώματος.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πήρα από φίλο ένα Lumia 535 σε καλή κατάσταση.θελω να ρωτήσω αν με τα Windows 10 έχει πάρει όλα τα update και αν είναι χρηστικό για καθημερινή χρήση (μεσεντζερ, κλήσεις, μυνήματα και λίγο ίντερνετ). σκέφτομαι να το δουλέψω σαν δεύτερη συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μπορείς ακόμα να στέλνεις και να δέχεσαι μυνήματα.για κλήσεις πότε δε μπορούσες έχω την εντύπωση
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μπορείς ακόμα να στέλνεις και να δέχεσαι μυνήματα.για κλήσεις πότε δε μπορούσες έχω την εντύπωση

Ναι, μπορείς να στέλνεις και να λαμβάνεις μηνύματα! Κλήσεις και βιντεοκλήσεις δεν είχε ποτέ!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...