Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις ήρθε update 1324 mb.

 

Ποιας χώρας έχεις ; πολωνικό; πάντα αυτήν παιρνει πρώτη! 1.3 GB δλδ να φανταστώ MM έτσι....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν ποσταρουν χρόνους 3 ώρες οθόνης στο 60++% της μπαταρίας με συχρονισμους gps όλα ανοιχτά και σερφαρισμα νομίζω το λέει αππ μόνο του και όπως όλοι στο φόρουμ ότι η μπαταριά σπάει κόκαλα φέτος......

 

 

Εγώ ήμουν από αυτούς που το πήρε από "σπόντα" να το πω έτσι για κάτι διαφορετικό δεν είχα ποτέ ιδέα από Νοτε πριν είχα ένα Galaxy S3....δεν λέω ότι δεν μπορώ να ζήσω χωρίς την πένα σίγουρα όμως θα μου λήψει να την έχω και είμαι σε δίλημμα! Αν δεν μπορούσα να ζήσω χωρίς πένα δεν θα το σκεφτόμουν και θα ήμουν σε δίλημμα!:cry:

 

Για μένα η μετάβαση μου ήταν από το αθάνατο s2… τόσα πειράματα του έχω κάνει και ζει και βασιλεύει ακόμα! :p Οπότε καταλαβαίνεις ότι ήταν μια μεγάλη αλλαγή για μένα το note 4… Αν εξαιρέσω την απώλεια του radio που με χάλαγε πολύ συμβιβάστηκα με την καινοτομία του s-pen και όλα τα άλλα specs που θα κερδιζα όπως προανέφερα…Έχω σκοπό να μείνω καιρό με το note 4… Έχω δώσει και πολλά σε accessories και γενικά μου καλύπτει τις ανάγκες πλήρως αλλά και η χρήση του s-pen με έχει βολέψει πολύ και δεν ξέρω αν θα την πάλευα για άλλη συσκευή χωρίς το s-pen… Anyway... Είναι τι θέλει ο κάθε ενας και τι ανάγκες έχει όπως είπε και άλλος φίλος παραπάνω…Το ποιο πιθανό είναι να καταλήξω πάλι σε σειρά note! ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολωνικό είναι , παρά πάνω πληροφορίες αργότερα .

 

Μας έσκασες χαχα:lol: περιμένουμε πυρετωδώς να δούμε αν είναι η MM και τι καινούριο έχει! Αφού είναι Πολωνικό σε εμάς τα Ουγγρικά θα έρθει σε μια βδομάδα τόσο κάνει συνήθως οπότε μια χαρά πάμε....!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε update 1324 mb.

 

Και ΝΑΙ μόλις μου σκασε και μένα το update σε Πολωνικό Note 4 C (1327, 90 Mb).

 

Υπομονή για τα νεότερα σε λίγο. Το πιο πιθανό να είναι η MM.

Link to comment
Share on other sites

Στο 52% είναι και έχω ιδρώσει απο αγωνία :cry:

Προβλέπεται να πάρει φωτιά το νήμα σε λίγο........... Βαθιές ανάσες και υπομονή........ Εδώ θα το βγάλουμε το βράδυ μάλλον :lol:

 

EDIT: ΝΑΙ είναι η 6.01 MM. Περισσότερα σε λίγο........

Edited by johnphone
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ότι το δικό μου είναι F και όχι C !

Τσέκαρα και για αναβάθμιση αλλά είναι από Πλαίσιο και άρα όχι :(

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η marshmallow είναι και έσκασε πρώτη στα πολωνικα. Ότι θα το έγραφα το είδα στο xda. Για πείτε οι έμπειροι αλλαγές

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε και εμενα παιδια και κατεβαινει σε Ουγγρικο Note 4.. θα ποσταρω πληροφοριες οταν κατεβει :)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινε το πρώτο bootάρισμα στην ΜΜ πλέον. Όλα φυσιολογικά..!!

 

Πρώτη εμφανής διαφορά, τα νέα και στρογγυλεμένα εικονίδια. Θέλει πολύ ψάξιμο τώρα. Υπομονή λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites

ωραια εχω και γω το ουγγρικο αλλα δεν μπορω να τσεκαρω γιατι βλεπει η κορη μου την πεππα στο youtube!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν ήρθε τπτ Ουγγρικό το πατάω εδώ και ένα 15'

 

τωρα το τσεκαρα και γω... ουτε και εμενα ηρθε

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε και εμενα παιδια και κατεβαινει σε Ουγγρικο Note 4.. θα ποσταρω πληροφοριες οταν κατεβει :)

Είσαι σίγουρος είναι Ουγγρικό ;;;

Σε εμάς που λέει Βιετνάμ πότε βλέπετε να έρχεται ;

 

Όλα στο Βιετνάμ φτιάχτηκαν δεν είναι από εκεί αν έχεις το Phone info είναι στην επόμενη καρτέλα η στην μεθεπόμενη δεν θυμάμαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος είναι Ουγγρικό ;;;

 

 

Όλα στο Βιετνάμ φτιάχτηκαν δεν είναι από εκεί αν έχεις το Phone info είναι στην επόμενη καρτέλα η στην μεθεπόμενη δεν θυμάμαι καλά

 

ουγγρικο δεν ειναι το XEH?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάντε και κανένα factory reset για να setaristei καλά το νέο update και να είστε κομπλέ χωρίς bugs... ;) Είμαι standby και εγώ για Σλοβενία!

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος είναι Ουγγρικό ;;;

 

 

Όλα στο Βιετνάμ φτιάχτηκαν δεν είναι από εκεί αν έχεις το Phone info είναι στην επόμενη καρτέλα η στην μεθεπόμενη δεν θυμάμαι καλά

 

Ναι ειμαι σιγουρος! Τωρα κανει Install.. οταν μπορεσω θα ανεβασω και φωτο γιατι αυτη την στιγμη ειμαι εξω :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειμαι σιγουρος! Τωρα κανει Install.. οταν μπορεσω θα ανεβασω και φωτο γιατι αυτη την στιγμη ειμαι εξω :)

 

Σε εμένα πάντως Ουγγρικό τπτ ακόμα! Τα θέματα τα πήραμε τελικά η μπα ; και ότι καινούριο βλέπει κάποιος που την πέρασε ας το μοιραστεί μαζί μας

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως Ουγγρικό τπτ ακόμα! Τα θέματα τα πήραμε τελικά η μπα ; και ότι καινούριο βλέπει κάποιος που την πέρασε ας το μοιραστεί μαζί μας

 

-Δυστυχώς όχι θέματα (όπως ήταν αναμενόμενο).

-Νέες αποχρώσεις, εμφάνιση και σχήμα στα εικονίδια, νέο αναδυόμενο μενού κατα την αφαίρεση του S Pen και δυνατότητα για σημειώσεις σε black (lock) screen (ίδιο με του Note 5),

-Λίγο διαφορετικά εφέ στο κλείσιμο των εφαρμογών, στο κλείδωμα και στο bootάρισμα της συσκευής

-Μικροδιαφορές σε γραμματοσειρές

 

Τρελές διαφορές οπτικά δεν έχει. Τα υπόλοιπα θέλουν αρκετό χρόνο και δεν έχω τώρα δυστυχώς. Γενικά, αν δεν είμαι θύμα του φαινομένου Placebo :wacko: όλα μου μοιάζουν να λειτουργούν τέλεια. Όχι, δεν έχω κάνει κανενός είδους reset.

Link to comment
Share on other sites

-Δυστυχώς όχι θέματα (όπως ήταν αναμενόμενο).

-Νέες αποχρώσεις, εμφάνιση και σχήμα στα εικονίδια, νέο αναδυόμενο μενού κατα την αφαίρεση του S Pen και δυνατότητα για σημειώσεις σε black (lock) screen (ίδιο με του Note 5),

-Λίγο διαφορετικά εφέ στο κλείσιμο των εφαρμογών, στο κλείδωμα και στο bootάρισμα της συσκευής

-Μικροδιαφορές σε γραμματοσειρές

 

Τρελές διαφορές οπτικά δεν έχει. Τα υπόλοιπα θέλουν αρκετό χρόνο και δεν έχω τώρα δυστυχώς. Γενικά, αν δεν είμαι θύμα του φαινομένου Placebo :wacko: όλα μου μοιάζουν να λειτουργούν τέλεια. Όχι, δεν έχω κάνει κανενός είδους reset.

 

Ωραιοοοςςς.......!!!!απογοητευση λίγο που δεν πήραμε τον καινούριο TWZ Αλλα τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω κι εγώ παιδιά.. ομολογώ έχω αγωνία για το τελευταίο μας update,όχι τόσο από θέμα νέων χαρακτηριστικών αλλά απόδοσης.. ελπίζω να μη το καταστρέψει το νοτέλι..για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω κι εγώ παιδιά.. ομολογώ έχω αγωνία για το τελευταίο μας update,όχι τόσο από θέμα νέων χαρακτηριστικών αλλά απόδοσης.. ελπίζω να μη το καταστρέψει το νοτέλι..για να δούμε...

 

Σε εμένα γιατί τπτ ακόμα να με σκάσει θέλει φίλε....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...