Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πόσο πάει άραγε ένα καλό C τώρα μτχ;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πάει άραγε ένα καλό C τώρα μτχ;
Εγώ το δικό μου φίλε που είναι σε άριστη κατάσταση στο κουτί του με καμιά 15αρια-20 θήκες αρκετές στα κουτιά τους μαζί με battery kit και 3 μπαταρίες ίσως να το έδινα στα 150-200€…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου φίλε που είναι σε άριστη κατάσταση στο κουτί του με καμιά 15αρια-20 θήκες αρκετές στα κουτιά τους μαζί με battery kit και 3 μπαταρίες ίσως να το έδινα στα 150-200€…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να είσαι καλά! Κάπου εκεί εκτιμούσα και εγώ! Έτσι είναι και το δικό μου, με ίδια προίκα και αχτύπητο. Έχω χρόνια να πουλήσω κινητό, αλλά τώρα το σκέφτομαι....

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπάρχει καμία ΡΟΜ που να παίζει άψογα σε όλα, να υποστηρίζει fingerprint sensor και να μην έχει αυτό το άθλιο notification shade που έχει η στοκ?

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αν ενδιαφέρεται κάποιος,από Αθήνα,για την έκδοση C,σε κατάσταση καινούργιου,τριετίας,το δε πενάκι αχρησιμοποίητο σε χρήση(tempered glass ,θήκη,κουτί-απόδειξη,κομπλέ)

Χρώματος Gold bronze.Πληροφορίες pm.

Edited by gathens0
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)
  • 5 months later...

Το κινητό έπεσε από το ψυγείο και έσπασε η οθόνη παρόλο που φορούσε tempered glass. Μάλλον έφταιγε η σκληρή αλουμινένια θήκη.

Θα με βοηθήσετε να βρω original οθόνη από ebay κτλ. σε καλή τιμή μαζί με τα μεταφορικά; Δεν έχω πολύ εμπειρία με e-bay και δεν θέλω να κάνω λάθος επιλογή. Δεν με πειράζει αν αργήσει να έρθει. Ούτε ότι είναι παλιό μοντέλο. Θέλω ακόμη να αγοράσω μια ανθεκτική - για το κινητό για την οθόνη - θήκη (ας είναι και μεταχειρισμένη), ένα καλό tempered glass και μια original καινούρια μπαταρία. Ευπρόσδεκτα links με καλή τιμή. Ευχαριστώ.

Edited by Black_Drag0n
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...