Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Burn in;;; έλεος! Σοβαρά φίλε μου; είναι γενικευμένο θεμα;

@chriA δοκίμασε το αποτύπωμα και από διάφορες γωνίες λήψης

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Burn in;;; έλεος! Σοβαρά φίλε μου; είναι γενικευμένο θεμα;

@chriA δοκίμασε το αποτύπωμα και από διάφορες γωνίες λήψης

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι ειναι στις οθόνες oled έχουν θέμα. Στο Note3 που είχα είχε θεμα. Κ ένας φιλος είπε ότι του παρουσίασε σε s3 s4 note 3 note 4

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πακέτο. Ας ελπίσουμε ότι θα είναι σπάνιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πακέτο. Ας ελπίσουμε ότι θα είναι σπάνιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω ενα σωρο συσκευές με amoled. Γενικο φαινόμενο δεν το λες, γιατί σε καποιες έχει συμβει, και σε καποιες οχι. Στο tab s, galaxy s2 υπάρχει, στο galaxy s5 και νοτε 4 οχι..

Με λιγα λογια ειναι κυρίως θεμα τυχης, και ποσου καιρου έχεις τη συσκευή. Πχ μετα απο 2 χρόνια ειναι λογικο. Στο 6μηνο πρέπει να εισαι άτυχος.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα σωρο συσκευές με amoled. Γενικο φαινόμενο δεν το λες, γιατί σε καποιες έχει συμβει, και σε καποιες οχι. Στο tab s, galaxy s2 υπάρχει, στο galaxy s5 και νοτε 4 οχι..

Με λιγα λογια ειναι κυρίως θεμα τυχης, και ποσου καιρου έχεις τη συσκευή. Πχ μετα απο 2 χρόνια ειναι λογικο. Στο 6μηνο πρέπει να εισαι άτυχος.

 

Αν στην αλλάζουν με καινούργια λίγη σημασία έχει..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χρόνια τώρα με 6 συσκευές samsung αλλά και φίλων, δεν είχαμε θέμα με καμμένα pixel οθόνης.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κρίνετε την ποιότητα κλήσεων του τηλεφώνου;

 

Μιλάω συχνά με έναν συνάδελφο που πήρε πρόσφατα το 910C και δεν μπορώ να πω ότι τον ακούω πεντακάθαρα. Σαν να χανεται και να επανέρχεται το hd voice θα το περιέγραφα. Αυτός με ακούει μια χαρά και πριν που είχε S4 τον άκουγα και εγώ πολύ καλά. Εννοείται ότι κινείται στις ίδιες περιοχές με πριν. Παίζει να είναι η sim που έχει;Προβληματικό τηλ;

 

Μέσω skype όλα μια χαρά για να πω ότι είναι τα μικρόφωνα της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποτε θα ερθει στο ουγγρικο επιτελους η αναβαθμιση δηλαδη καθε φορα τα ιδια με τις αναβαθμισεις...

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα τελευταία με το κινητό μου όταν η μπαταρία πέσει στο 15% και κάτω μου διακοπή το σήμα του τηλεφώνου το είχε κανείς άλλος ή ξέρετε τίποτα ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χρόνια τώρα με 6 συσκευές samsung αλλά και φίλων, δεν είχαμε θέμα με καμμένα pixel οθόνης.

 

Προφανώς κ κάποιος δεν το είχε καταλάβει.. Ένας φιλος παραπάνω είπε ότι το είχε σε 5 συσκευές του και η σαμι τις αλλάζει στην εγγύηση. Εγώ καμμενο πιξελ ξέρω ότι είναι μια κουκίδα μαυρη πανω στην οθόνη.. Εμενα φαίνονται σε μια φωτεινή εικόνα οι γραμμές που έχει στην εφαρμογή του fb. Εγώ την οθόνη τη δουλεύω σε τερμα φωτεινότητα για να

Την ευχαριστιεμαι δε κάθομαι στα σκοτάδια . Ας καει ολόκληρη γι'αυτό έχουμε την εγγύηση 1μήνα πριν λήξει θα το στείλω για καινούργια

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κ κάποιος δεν το είχε καταλάβει.. Ένας φιλος παραπάνω είπε ότι το είχε σε 5 συσκευές του και η σαμι τις αλλάζει στην εγγύηση. Εγώ καμμενο πιξελ ξέρω ότι είναι μια κουκίδα μαυρη πανω στην οθόνη.. Εμενα φαίνονται σε μια φωτεινή εικόνα οι γραμμές που έχει στην εφαρμογή του fb. Εγώ την οθόνη τη δουλεύω σε τερμα φωτεινότητα για να

Την ευχαριστιεμαι δε κάθομαι στα σκοτάδια . Ας καει ολόκληρη γι'αυτό έχουμε την εγγύηση 1μήνα πριν λήξει θα το στείλω για καινούργια

 

Μπορεί και να είχε καεί και να μην το είχα αντιληφθεί. Από τη στιγμή που δεν το αντιλαμβάνομαι δεν με ενδιαφέρει.;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κρίνετε την ποιότητα κλήσεων του τηλεφώνου;

 

Μιλάω συχνά με έναν συνάδελφο που πήρε πρόσφατα το 910C και δεν μπορώ να πω ότι τον ακούω πεντακάθαρα. Σαν να χανεται και να επανέρχεται το hd voice θα το περιέγραφα. Αυτός με ακούει μια χαρά και πριν που είχε S4 τον άκουγα και εγώ πολύ καλά. Εννοείται ότι κινείται στις ίδιες περιοχές με πριν. Παίζει να είναι η sim που έχει;Προβληματικό τηλ;

 

Μέσω skype όλα μια χαρά για να πω ότι είναι τα μικρόφωνα της συσκευής.

Άψογη όσο κανένα κινητό είχα πριν.

Έχω ένα θέμα τελευταία με το κινητό μου όταν η μπαταρία πέσει στο 15% και κάτω μου διακοπή το σήμα του τηλεφώνου το είχε κανείς άλλος ή ξέρετε τίποτα ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι δεν έχω κάτι.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα τελευταία με το κινητό μου όταν η μπαταρία πέσει στο 15% και κάτω μου διακοπή το σήμα του τηλεφώνου το είχε κανείς άλλος ή ξέρετε τίποτα ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα το έχω παρατηρήσει μετά την αναβάθμιση σε 5,1,1 Με παλιότερη έκδοση δεν είχα κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το είχα αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα το έκανα και format αλλά τίποτα

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα το έχω παρατηρήσει μετά την αναβάθμιση σε 5,1,1 Με παλιότερη έκδοση δεν είχα κανένα πρόβλημα

 

Με έκδοση λογισμικού 5.1.1 μου έτυχε χθες. Δεν το είχα προσέξει αν είχε ξανά γίνει.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Κανένας ακόμα περιμένουμε μας έβγαλαν το λάδι.....

 

Το κουφό θα ήταν να μας ερχόταν καμιά Ν εμάς… :D :p

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το κουφό θα ήταν να μας ερχόταν καμιά Ν εμάς… :D :p

 

Σωπα μην λες τέτοια και κάνει κανέναν σεισμό όπως στο Εκουαδόρ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ συχνά ότι σώζω μια καινούρια επαφή (στο Google Account) και αυτή τελικά δεν καταχωρείται. Νομίζω κάποιος φίλος το έχει ξανααναφέρει. Υπάρχει τελικά λύση σε αυτό το πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ συχνά ότι σώζω μια καινούρια επαφή (στο Google Account) και αυτή τελικά δεν καταχωρείται. Νομίζω κάποιος φίλος το έχει ξανααναφέρει. Υπάρχει τελικά λύση σε αυτό το πρόβλημα;

Το κοίταξα και εγώ από περιέργεια έβαλα μια το απόγευμα και δεν υπάρχει....... δεν ξέρω πόσες έχω χάσει έτσι δεν το είχα πάρει χαμπάρι.....τι γίνεται....!

Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα και εγώ από περιέργεια έβαλα μια το απόγευμα και δεν υπάρχει....... δεν ξέρω πόσες έχω χάσει έτσι δεν το είχα πάρει χαμπάρι.....τι γίνεται....!

Το έπαθα πρόσφατα... Θα ορκιζόμουν ότι την είχα καταχωρήσει! wtf samsung

 

Sent with my thumbs using Tapatalk 4 VIP

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ συχνά ότι σώζω μια καινούρια επαφή (στο Google Account) και αυτή τελικά δεν καταχωρείται. Νομίζω κάποιος φίλος το έχει ξανααναφέρει. Υπάρχει τελικά λύση σε αυτό το πρόβλημα;

 

το παρατηρησα και εγω αυτο οταν πληκτρολογισω το νουμερο πρωτα και μετα πρωσθηκη στις επαφες δεν την αποθηκευει.

οταν μπω στις επαφες και πατησω δημιουργια επαφης τοτε την αποθηκευει ....

Link to comment
Share on other sites

το παρατηρησα και εγω αυτο οταν πληκτρολογισω το νουμερο πρωτα και μετα πρωσθηκη στις επαφες δεν την αποθηκευει.

οταν μπω στις επαφες και πατησω δημιουργια επαφης τοτε την αποθηκευει ....

Το θεμα ειναι πως ελενχουμε ποιες επαφες έχουν οντως αποθηκευτει στο Google account?

Γιατι μετα απο factory reset, και εγω διαπιστωσα οτι καποιες λιγες επαφες που ειχα προσθεσει δεν επανήλθαν, ενώ επαφές που ειχα διαγραψει, επανήλθαν..

Απο τοτε κραταω και 2ο backup τις επαφες με το g cloud, για σιγουρια..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...