Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (14 Νοέ. 2004 , 20:01)

 

Οκ ;) για δες αυτο ειναι απο τη σελιδα της SE δεν ξερω ομως αν ειναι ακριβως το ιδιο με αυτο που εχει το cd του.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_1_2&zone=pp&lm=pp1&pid=10183

 

σε ευχαριστω φιλε μου :) παω να το δω ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (14 Νοέ. 2004 , 20:01)

 

Οκ ;) για δες αυτο ειναι απο τη σελιδα της SE δεν ξερω ομως αν ειναι ακριβως το ιδιο με αυτο που εχει το cd του.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_1_2&zone=pp&lm=pp1&pid=10183

 

αυτο πρεπει να ειναι αλλα δεν με αφηνει το pc να το κατεβασω :( καποια μ....ια εχει κανει ο αδελφος μου!!!! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Το πληκτρολογιο (flip) του P910 μου ειναι λιγακι στραβο ( οταν ειναι βιδωμενο πανω στο τηλεφωνο στριβει λιγακι προς τα αριστερα οταν ειναι κλειστο.

Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

__________________kostas ntinos______________
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Νοέ. 2004 , 22:43)

 

παιδια ξερει κανεις αν το παιχνιδι sky force παιζει στο 910;ευχαριστω :)

 

 

 

 

 

παίζει σίγουρα σε αναβαθμισμένο p910 (πρώην p900).

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas ntinos (15 Νοέ. 2004 , 23:15)

 

Το πληκτρολογιο (flip) του P910 μου ειναι λιγακι στραβο ( οταν ειναι βιδωμενο πανω στο τηλεφωνο στριβει λιγακι προς τα αριστερα οταν ειναι κλειστο.

Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

 

ναι,το ιδιο ακριβως ειχε ενας συναδελφος στην δουλεια μου,το πηγε στο σερβις και του το φερανε στα ισια του,πηγαινε το δεν ειναι τιποτα ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος deltona (15 Νοέ. 2004 , 23:24)

 

παίζει σίγουρα σε αναβαθμισμένο p910 (πρώην p900).

 

σε ευχαριστω για την πληροφορια φιλε μου ;)
Link to comment
Share on other sites

Epeidh exw apofasisei na bgalw ta matia toy P910 (se apps & utils) parathrhsh to e3hs:

1. to "Sybian XP Evolution Icons" kolaei to P910 sthn arxikh o8onh tou SE logo kai xreiazetai format gia na 3anadoylepsei.

2. to Keymapper enw deixnei na leitoyrgei kanonika kai na anoigoyn oi efarmoges kolaei to programma toy P910 gia tis fwtografies kai enw blepeis mia fwto den mporeis na thn kaneis zoom kai full screen.

 

Shmeiwsh: Gia opoion endiaferetai na 3erei to P910 mou exei ...

Ekdosh PDA:

CXC16041 R3A04 040929

Ekdosh Thlefwnoy:

R4B002 CXC162042

Ekdosh CDA:

CDA162005/3 R3A04

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nightfear (16 Νοέ. 2004 , 11:01)

 

Epeidh exw apofasisei na bgalw ta matia toy P910 (se apps & utils) parathrhsh to e3hs:

1. to "Sybian XP Evolution Icons" kolaei to P910 sthn arxikh o8onh tou SE logo kai xreiazetai format gia na 3anadoylepsei.

2. to Keymapper enw deixnei na leitoyrgei kanonika kai na anoigoyn oi efarmoges kolaei to programma toy P910 gia tis fwtografies kai enw blepeis mia fwto den mporeis na thn kaneis zoom kai full screen.

 

Shmeiwsh: Gia opoion endiaferetai na 3erei to P910 mou exei ...

Ekdosh PDA:

CXC16041 R3A04 040929

Ekdosh Thlefwnoy:

R4B002 CXC162042

Ekdosh CDA:

CDA162005/3 R3A04

 

 

Epidi ki ego eixa ton idio skopo gia to p910 piga kai pira mia 512 ms kai tou evala polla pragmata. Paratirisa ki ego ayto me to keymapper. Episis to idio provlima eixa (diladi na min deixnei full screen tis fotos) otan protoevala to advance call manager kai eixe tin sintomeysi tou sto taskbar (ase pou den evlepa ta eikonidia tou qwerty gia ta kefalaia kai tous arithmous). Molis evgala to eikonidio ola kala. An thes ta eikonidia ton xp vale to tracker me to skin ton xp. douleyei mia xara.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Νοέ. 2004 , 22:43)

 

παιδια ξερει κανεις αν το παιχνιδι sky force παιζει στο 910;ευχαριστω :)

 

 

Παίζει, αλλά δε δουλεύει το κλειδί της "γεννήτριας" κι άρα δεν προχωράει πέρα της αρχικής οθόνης... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου συνέβη κι ένα τελείως παλαβό: Έβαλα το P910 σε Flight Mode και μετά από 1 λεπτό μου ήρθε SMS! Αν κάποιου του έχει ξανατύχει να μου το πει, γιατί τα έχω παίξει λιγάκι.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flamenerve (16 Νοέ. 2004 , 16:44)

 

Παίζει, αλλά δε δουλεύει το κλειδί της "γεννήτριας" κι άρα δεν προχωράει πέρα της αρχικής οθόνης... :worry:

 

 

 

Στο δικό μου έχει πάρει και το κλειδί...... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα μπορουσε καποιος που εχει ενα task manager (προγραμμα που δειχνει ποιες εφαρμογες τρεχουν, οπως το ctrl+alt+del στα windows)

εγκατεστημενο στο P900/910 να μου πει αν τρεχει μια εφαρμογη με το ονομα SYSTEMAMS? Ειναι γραμμενο με κεφαλαια.

 

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nightfear (18 Νοέ. 2004 , 13:25)

 

Allo ena problhmataki me to P910. Otan trexw to OGGPlay mou bgazei ena para8uraki kai leei "DEN BRE8HKE O FAKELOS" kai kleinei. 3erei kanenas tipote giayto ;

 

απο την προηγουμενη βδομαδα που πηρα το ρ910 εχω παρατηρησει το ιδιο πραγμα,τα μισα προγραμματα που ετρεχαν κανονικα στο 900 στο 910 δεν τρεχουν το μηνημα ''δεν βρεθηκε ο φακελλος'' εχω βαρεθει να το βλεπω...... :blink: και το bluetooth συμπεριφερεται πολυ πιο διαφορετικα απο το 900 το καλο ειναι οτι τωρα μπορει και συνδεεται σε 2 συσκευες ταυτοχρονα,π.χ pc και ακουστικο κατι που δεν εκανε με τιποτα το 900.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

παντως ολα τα ακουστικα που εχω δουλευουν σωστα εκτος απο το HBH-30 αυτο χανει την συνδεση και επανερχεται μονο σε εισερχομενη κληση. φωνητικη κληση δεν μπορει να κανει,ενω ολα τα αλλα HBH-35, HBH-200, HBH-65, HBH-660 ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΡΙΣΤΑ.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

το HBH-200 δεν σου βγαζει λιστα με τα ονοματα που σε καλεσαν η καλεσες , κανει μονο αναγνωριση κλησης εμφανιζοντας και το ονομα καλουντος αν φυσικα υπαρχει στο τηλεφωνο ..

Ετσι δεν ειναι ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

απο την προηγουμενη βδομαδα που πηρα το ρ910 εχω παρατηρησει το ιδιο πραγμα,τα μισα προγραμματα που ετρεχαν κανονικα στο 900 στο 910 δεν τρεχουν το μηνημα ''δεν βρεθηκε ο φακελλος'' εχω βαρεθει να το βλεπω...... και το bluetooth συμπεριφερεται πολυ πιο διαφορετικα απο το 900 το καλο ειναι οτι τωρα μπορει και συνδεεται σε 2 συσκευες ταυτοχρονα,π.χ pc και ακουστικο κατι που δεν εκανε με τιποτα το 900.

 

Telika brhka lysh paidia gia to OGG sto P910 (kai gia ta teleytaia P900) !!

Katebaste thn ekdosh OGGPlay v1.00 (h**p://symbianoggplay.sourceforge.net/OggPlay-1.00.sis.zip)

kai meta kante anaba8mish sthn teleytaia ekdosh OGGPlay v1.10 (h**p://symbianoggplay.sourceforge.net/OggPlay-1.10.sis.zip). H ekdosh v1.00 ftiaxnei ta directory pou xreiazontai sto P910 (kai sta teleytaia P900).

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG (19 Νοέ. 2004 , 02:13)

 

το HBH-200 δεν σου βγαζει λιστα με τα ονοματα που σε καλεσαν η καλεσες , κανει μονο αναγνωριση κλησης εμφανιζοντας και το ονομα καλουντος αν φυσικα υπαρχει στο τηλεφωνο ..

Ετσι δεν ειναι ?

 

Δυστυχώς ναι...

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG (19 Νοέ. 2004 , 02:13)

 

το HBH-200 δεν σου βγαζει λιστα με τα ονοματα που σε καλεσαν η καλεσες , κανει μονο αναγνωριση κλησης εμφανιζοντας και το ονομα καλουντος αν φυσικα υπαρχει στο τηλεφωνο ..

Ετσι δεν ειναι ?

 

ναι,οτι εκανε και το 900.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

thanks paidia ....pantos einai aparadekth h SE se auto to thema tou HBH-200... an einai dynaton to koryfaio hands free na mh synergazetai ston 100% ton dynatothton tou me ton "βασιλια των smartphones" οπως λεει στο site ...

 

gggggrrrrrrr !!!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...