Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α γι'αυτό ρε γμτ? :P εμμ...και ξέρει κανείς πως κάνουμε προσθήκη πολλών παραληπτών μαζί?
κατα την διμιουργια του μηνυματος κανε κλικ στο εικνιδιο του τηλεφωνικου καταλογου και οταν ανοιξει το παραθυρο με της επαφες τσεκαρε τους παραληπτες που θελεις και μετα αποστολη και εφυγε......;)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

α γι'αυτό ρε γμτ? :P εμμ...και ξέρει κανείς πως κάνουμε προσθήκη πολλών παραληπτών μαζί?

Μυνηματα ->Νεο SMS

Πατας το βιβλιαρακι διπλα στο 'Προς' και μετα τικαρεις την καθε επαφη που θες να στειλεις το ιδιο μυνημα .

Εφοσω επιλεξει πατας τελος.

πας γραφεις το μυνημα-> αποστολη και έφυγαν!

 

ΤΟ παραπανω ειναι για οδηγιες με το πορτακι ανοιχτό

 

Την ιδια ποσταραμε με τον mathios :lol: :lol: :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο phone connection manager(control panel),ξετσεκαρα την COM1 που ειναι η βαση του κινητου.

Εκανα Unistall ,μετα πηγα στο φακελο Sony Ericsson εσβησα απο μεσα το folder update service.

ΤΟ εκανα install ,μετα restart αλλα και παλι εχω το μυνημα

Η Βάση δεν ειναι συνδεδεμενη.

καποιο λαθος εχεις κανει. πηγαινε παλι στο phone connection manager και ξε τσεκαρε τα ολα και ξανα δοκιμασε.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει τρόπος να μετακινήσω sms από ένα φάκελο που έφτιαξα, ξανά πίσω στα εισερχόμενα;

 

2. Υπάρχει τρόπος να έχω δύο επίπεδα κατηγοριοποίησης των επαφών;

 

3. Υπάρχει τρόπος να παίρνω backup από το κινητό απευθείας στην κάρτα μνήμης χωρίς τη χρήση Η/Υ;

Link to comment
Share on other sites

thanks για τα προηγούμενα Posts!μια ερώτηση σχετική με το vrally:έχω εγκαταστήσει και τα 2 αρχεία στο C, έχω το ******, αλλά δεν μου λέει το παιχνίδι πουθενά για IMEI number....έχω χάσει τίποτα μήπως?τι ΙΜΕΙ να βάλω στο ******?
Link to comment
Share on other sites

thanks για τα προηγούμενα Posts!μια ερώτηση σχετική με το vrally:έχω εγκαταστήσει και τα 2 αρχεία στο C, έχω το ******, αλλά δεν μου λέει το παιχνίδι πουθενά για IMEI number....έχω χάσει τίποτα μήπως?τι ΙΜΕΙ να βάλω στο ******?

Iσως το ΙΜΕΙ του κινητου σου?

:happy:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Που πάμε για να κάνουμε update ενα P910 ??

Φιλε μου μπορεις να διαβασεις 2-3 σελιδες πισω για να καταλαβεις τι γινετε:)

 

Για να κανεις update μπορεις να πας και σε ενα SE center και να στο κανουν μπορεις να το κανεις και μονο σου:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την επανάληψη αλλά πήγα 2-3 σελίδες πίσω αλλά δεν είδα κανένα Link και εκτός από αυτό πήγα και στο site της SE και δεν βρήκα τίποτα για αναβάθμιση firmware... :)

 

συγνώμη και πάλι...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την επανάληψη αλλά πήγα 2-3 σελίδες πίσω αλλά δεν είδα κανένα Link και εκτός από αυτό πήγα και στο site της SE και δεν βρήκα τίποτα για αναβάθμιση firmware... :)

 

συγνώμη και πάλι...

Kατεβαζεις το προγραμματακι απο το site της SE,το στηνεις ,και μετα το τρεχεις.

Για να το κανεις αυτο θα πρεπει να εχεις στησει και το pc suite για να παρεις ενα back up των αρχειων.

 

Θα διαβασεις και λιγα ποστ πιο πριν για να βοηθηθείς αν εχεις καποιο προβλημα και οτι εχεις εδω να σε βοηθησουμε:)

 

Αν θες να αποφυγεις τα προγραμματα και ολα αυτα.Απλα παρε ενα back up των αρχειων σου ,πηγαινε σε SE center και κανε ενα update .

Νομιζω εχει 15€

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Hi guys. Μια ερώτηση.

Το Memory stick duo pro High Speed της Sony είναι συμβατο με το P910i?

 

ναι, είναι (μέχρι 1GB).

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες δουλείες που είχα με εκαναν να ξεχασω να σας παραθέσω τα 2 email που είχα με την SE για το θεμα της αναβαθμισης.

 

Στο πρωτο e mail με ρωτησαν τι τυπο κινητου Ρ910i εχω..(το vodafone live η οχι),ποιο ειναι το software του κινητου(version) και το software του pc μου.

 

Οταν απαντησα και τους εδωσα τα στοιχεια που ήθελαν μου ειπανε να παω σε Se center για να μου κανουν αναβαθμιση.

 

Περασανε στο ''ντου κου'' τα στοιχεια που τους εδωσα και αντι να ψαξουν λιγο να με βοηθησουν... αμεσως η λυση να παω να SE center για update...

 

(TA email τα εχω ακομα..)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Toυς πηρα τηλεφωνο μαλιστα για το θεμα του update και μου ειπανε οτι το site ακομα ειναι under construction..και γι αυτο το προβλημα,αλλα εμενα μου φαινετε παραξενο.

Αν οντως υπηρχε προβλημα στο site το update δεν θα κολλαγε σε επομενο βήμα?

To να μην βρισκει την συσκευη μου κανει προβλημα software..

 

Ρωτησα και για το Ρ990 αλλα θα το αναφερω στο αλλο topic.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβάω κάποια θέματα από internet.Είχα καιρό να περάσω θέματα στο Ρ910 και δε θυμάμαι τι μορφή πρέπει να έχουν και τι κάνω γενικά για να περαστούν. Καμιά ιδέα? Thanks!
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενα P800 το οποίο τώρα έχω παρατίσει, ο λόγος ήταν οτι μια μέρα εκει που δούλεβε κανονικα εσβισε. Μετα απο αυτο οταν πήγα να το ανοιξω αναψε η οθονη ακουστηκε ο ηχος του startup και μετα εσβησε. Οταν προσπαθησα να το ανοιξω παλι για δευτερη φορα ακουστικε μονο ο ήχος του starup χωρις να γινει κατι αλλο.Ξέρει μήπος κανεις τι μπορει να εχει παθει ?

 

 

 

Ps:Το πηγα στο Germano και μου ειπε πώς το εστηλε στη SE και του απαντησαν οτι εχει κατεστραφει η πλακετα.

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθεσουμε οτι δεν εχει συμβει κατι αλλο.... οπως νερα ή καποιο πεσιμο...τοτε μαλλον εχει διαγραφει η eprom της εκκινησης οποτε θελει ξαναπρογραμματισμο ή πατα το κουμπακι της εκκινησης 10 δευτερολεπτα να κανει reset..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει μήπως κανένα joystick που να μπαίνει για το Ρ910?σαν του Ζ600?τα emulators είναι πολύ καλά, άλλα δεν μπορείς να τα παίξεις με τίποτα με το stylus...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί κάποιος να μου πει αν η χωρητικότητα του Memory Stick

παίζει κάποιο ρόλο στην κατανάλωση της μπαταρίας.

Το Memory Stick είναι το Sony MSX-M1GST 1GB MAGIC GATE

:kill: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , χρονια πολλα .

για καποιο λογο δεν μου δουλευει καθολου το internet key , στο P910.

δεν ξερω αν το χαλασε καποιο απο τα προγραμματα που το οριζουν σαν συντομευση , αλλα δεν επανερχεται με τιποτε . εχω απεγκαταστησει σχεδον ολα τα προγραμματα , αλλα αυτο επιμενει να μην δουλευει σε κανενα προγραμμα.

μπορει κανεις να βοηθησει?

υπαρχει κανενα κολπο να του βαζω εγω τι λειτουργια θελω να κανει?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί κάποιος να μου πει αν η χωρητικότητα του Memory Stick

παίζει κάποιο ρόλο στην κατανάλωση της μπαταρίας.

Το Memory Stick είναι το Sony MSX-M1GST 1GB MAGIC GATE

 

Δεν παίζει κανένα ρόλο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...