Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οσοι κανατε αναβαθμιση στην νεα version ειδατε καμμια διαφορα πουθενα;
για την ωρα το μονο που βλεπω εγω ειναι οτι εχει βελτιωθει η ταχυτητα του τηλεφωνου π.χ οταν ανοιγει προγραμματα και γενικα σε καθε επεξεργασια.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

paidia gia anavathmisi anoixto i kleisto to tilefono?

κλειστο,οταν μπεις στην σελιδα απλα ακολουθησε της οδηγιες.

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

paidi ana kanw mia erwtisi anavathmisi mporoume na kanoume kai se kapio service center swsta?

 

 

Άν όμως τους ζητήσεις να σου το κάνουν χωρίς λόγο, πολύ πιθανόν να πρέπει να πληρώσεις...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

guyz kalispera....meta apo poly skepsh kai sullogismo..apofasisa na agorasw the best smartphone ths agoras......to p910i!!!!epeidh to exw oyte mia mera tha ithela na rwthsw kapoia pragmata....

1on)pws kanw klhsh me anoixth akroash

 

2on)pws mporw na mathw thn ekdosh tou logismikou tou kinhtou+an einai h teleutaia

 

3on)epeidh to agorasa to kinhto apo tim center eida oti exei egkatesthmenh efarmogh tim imagine :blink: ... pws mporw na thn diagrapsw...

 

4on)kapou mesa sto forum eixe anaferei kapoios pw gia na prostatepsw thn othonh apo gratsounies mporw na valw thn zelatina pou eixe to kinhto me ta eikonidia-arkei na ta svhsw me aseton....ta dika mou den svhnoun me aseton :confused: ...

 

auta elpizw na mhn hmoun kourastikos...thanx at all!!!!1

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

guyz kalispera....meta apo poly skepsh kai sullogismo..apofasisa na agorasw the best smartphone ths agoras......to p910i!!!!epeidh to exw oyte mia mera tha ithela na rwthsw kapoia pragmata....

1on)pws kanw klhsh me anoixth akroash

 

2on)pws mporw na mathw thn ekdosh tou logismikou tou kinhtou+an einai h teleutaia

 

3on)epeidh to agorasa to kinhto apo tim center eida oti exei egkatesthmenh efarmogh tim imagine :blink: ... pws mporw na thn diagrapsw...

 

4on)kapou mesa sto forum eixe anaferei kapoios pw gia na prostatepsw thn othonh apo gratsounies mporw na valw thn zelatina pou eixe to kinhto me ta eikonidia-arkei na ta svhsw me aseton....ta dika mou den svhnoun me aseton :confused: ...

 

auta elpizw na mhn hmoun kourastikos...thanx at all!!!!1

Στης Ρυθμίσεις κλήσεων τικάρεις την επιλογή 'Ανοιχτή ακρόαση'

ΓΙα την έκδοση του λογισμικού πας Εφαρμογές και μετά Επεξεργασία και μετά πληροφορίες για το σύστημα.

 

Για το θέμα της προστασίας της οθόνης θέλα να μάθω και γω απο τα παιδιά.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

i antiprosopeia leei anoixto to tilefono otan ginetai anavathmisi telika ti isxiei? anoixto i kleisto?

μπαινει επανω στην βαση κλειστο,μετα ανοιγει μονο του και ξεκινα η διαδικασια.

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

guyz kalispera....meta apo poly skepsh kai sullogismo..apofasisa na agorasw the best smartphone ths agoras......to p910i!!!!epeidh to exw oyte mia mera tha ithela na rwthsw kapoia pragmata....

1on)pws kanw klhsh me anoixth akroash

 

2on)pws mporw na mathw thn ekdosh tou logismikou tou kinhtou+an einai h teleutaia

 

3on)epeidh to agorasa to kinhto apo tim center eida oti exei egkatesthmenh efarmogh tim imagine :blink: ... pws mporw na thn diagrapsw...

 

4on)kapou mesa sto forum eixe anaferei kapoios pw gia na prostatepsw thn othonh apo gratsounies mporw na valw thn zelatina pou eixe to kinhto me ta eikonidia-arkei na ta svhsw me aseton....ta dika mou den svhnoun me aseton :confused: ...

 

auta elpizw na mhn hmoun kourastikos...thanx at all!!!!1

 

 

Για ανοικτή ακρόαση επίσης, μπορείς να ανοίξεις το πορτάκι κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, σε μεταφέρει σε ανοικτή ακρόαση. Ακόμα, μπορείς να πατήσεις το πάνω δεξί πλήκτρο που εμφανίζει τις επιλογές κατά τη διάρκεια μιας κλήσης και έχει την επιλογή για ανοικτή ακρόαση (νομίζω η 6η ή 7η επιλογή)

 

Για την απεγκατάσταση του TIM imagine, με ανοικτό το πορτάκι, πας στο μενού ''Εφαρμογές'' πάνω αριστερά και πατάς το ''Απεγκατ.'' Σου εμφανίζει μια σειρά από εγκατεστημένα προγράμματα και ανάμεσα σ' αυτά είναι και αυτά που αφορούν το TIM imagine. Πατας την επιλογή ''απεγκατ.'' αφού τα επιλέξεις και τελείωσε! Κάνε μια επανεκκίνηση το τηλέφωνο για παν ενδεχόμενο και είσαι έτοιμος.

 

Για την προστασία της οθόνης, υπάρχουν κάποιες ζελατίνες που μπαίνουν πάνω απ' την οθόνη, κάποιος απ' το forum είχε μερικές, λογικά θα λάβεις απάντηση. Πάντως αν προσέχεις την χρήση του κινητού και καθαρίζεις την οθόνη με το πανάκι που είχε η συσκευασία θα είσαι ΟΚ!

Link to comment
Share on other sites

paidia efxaristw polu gia tis apanthseis sas..thanx thanx thanx!!!!!

 

giati to kinhto mou exei thn prohgoumenh ekdosh tou leitourgikou...afou shmera to agorasa... exei thn R3A04 den tha eprepe na eixe thn R4A10????lete na me koroidepsan kai na mou dwsan kanena ksexasmeno stock??? :-((

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

paidia efxaristw polu gia tis apanthseis sas..thanx thanx thanx!!!!!

 

giati to kinhto mou exei thn prohgoumenh ekdosh tou leitourgikou...afou shmera to agorasa... exei thn R3A04 den tha eprepe na eixe thn R4A10????lete na me koroidepsan kai na mou dwsan kanena ksexasmeno stock??? :-((

 

Μην αγχώνεσαι, η R4A10 κυκλοφόρησε αυτή την εβδομάδα, δεν ξέρω αν έχει προλάβει να εμφανιστεί στο update center της SE. Αφού το κινητό σου το πήρες σήμερα, προφανώς έκανε κάποιο ''ταξίδι'' απ' την SE μέχρι το μαγαζί απ' όπου το αγόρασες, έτσι λογικό είναι να μην έχει την τελευταία version. Τώρα, αν νομίζεις ότι το κινητό σου ήταν από κάποιο στοκ, γράψε σε ένα post τον αριθμό ΙΜΕΙ του για να το συγκρίνουμε με τα δικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Όταν πάω να βάλω τη νέα R4A με φτάνει μέχρι ένα σημείο και μετά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

Error in communication with the device

Make sure you have removed the battery and reinserted it. Then try to start the device.

If your device shows an error message or does not start at all, click Recovery Mode

If your device behaves normally, click Start over.

If the problem persists, please contact support

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Όταν πάω να βάλω τη νέα R4A με φτάνει μέχρι ένα σημείο και μετά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

Error in communication with the device

Make sure you have removed the battery and reinserted it. Then try to start the device.

If your device shows an error message or does not start at all, click Recovery Mode

If your device behaves normally, click Start over.

If the problem persists, please contact support

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

 

Συμβαίνει συνέχεια και σε μένα και δεν εχω καταφέρει να περάσω κανένα update. Έχω απεγκαταστησει τους drivers της βάσης και τους ξαναπέρασα, πέρασα το java plugin, but nothing. Στο τέλος απελπίστηκα και το παράτησα. Αν βρεις λύση. πες μου και μένα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω λόγο να ανχώνεστε όλοι με την νέα έκδοση...

Φίλε kolabrou τί περίμενες να σου στο στείλουν από το εργοστάσιο την προηγούμενη που το πήρες...??Και βέβαια είναι stock...Δεν εκτελονίζουν κάθε μέρα τηλέφωνα ρε παιδιά...Εφόσον το τηλέφωνο δεν έχει πρόβλημα δεν υπάρχει και λόγος να κάνεις update...Και τί νομίζατε, οτι θα ίνει καμία τεράστια αλλαγή στο τηλέφωνο??? ******** των εταιρειών είναι αυτές και τσιμπάνε όλοι.

 

Όχι φίλε lagoudaki δεν είδα καμία απολύτως αλλαγή στο τηλέφωνο.Τον ίδιο χρόνο κάνει για ανοίξει τις εφαρμογές, τον ίδιο χρόνο κάνει για να ανοίξει τα μενού και γενικότερα όλα είναι τα ίδια...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα μικρό πρόβλημα με το Disk Cleaner ver. 0.84.

Όταν πατάω στην επιλογή chech drive C ή D, μου εμφανίζει ένα μήνυμα "Δεν βρέθηκε ο φάκελος" και δεν κάνει έλεγχο για αρχεία που θέλουν σβήσιμο. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει; Το πρόγραμμα το έχω εγκαταστήσει στην μνήμη του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα μικρό πρόβλημα με το Disk Cleaner ver. 0.84.

Όταν πατάω στην επιλογή chech drive C ή D, μου εμφανίζει ένα μήνυμα "Δεν βρέθηκε ο φάκελος" και δεν κάνει έλεγχο για αρχεία που θέλουν σβήσιμο. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει; Το πρόγραμμα το έχω εγκαταστήσει στην μνήμη του τηλεφώνου.

εκανες προσφατα format στο τηλεφωνο η στην καρτα μνημης; η μηπως εχεις vodafone live;
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα μικρό πρόβλημα με το Disk Cleaner ver. 0.84.

Όταν πατάω στην επιλογή chech drive C ή D, μου εμφανίζει ένα μήνυμα "Δεν βρέθηκε ο φάκελος" και δεν κάνει έλεγχο για αρχεία που θέλουν σβήσιμο. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει; Το πρόγραμμα το έχω εγκαταστήσει στην μνήμη του τηλεφώνου.

 

Είναι πολύ απλό...Δεν υπάρχει κάτι για σβήσει και σου βγάζει αυτό το μήνυμα...Το ίδιο μου λέει κι εμένα... :D

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

εκανες προσφατα format στο τηλεφωνο η στην καρτα μνημης; η μηπως εχεις vodafone live;

 

Όχι, το κινητό είναι 20 ημερών, δεν του έχω κάνει format. Δεν έχει vodafone live.

 

Είναι πολύ απλό...Δεν υπάρχει κάτι για σβήσει και σου βγάζει αυτό το μήνυμα...Το ίδιο μου λέει κι εμένα...

 

Σίγουρα; Επειδή έχω εγκαταστήσει/απεγκαταστήσει μπόλικες εφαρμογές και μου φαίνεται λίγο απίθανο να μην έχει βρεί ούτε ένα αρχείο για σβήσιμο.

πχ. απ' τον explorer είδα ένα κενό φάκελο από μια εφαρμογή που είχα απεγκαταστήσει πριν 3 ημέρες. Δεν έπρεπε να τον βρει ο diskcleaner;

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

 

edit: μόλις έκανα εγκατάσταση τον diskcleaner στο memory stick, δούλεψε κανονικά, έκανε explore τον C και βρήκε μερικά αρχειάκα για σβήσιμο! Τώρα γιατί δεν δούλευε πριν δεν γνωρίζω!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια το remote control τι ακριβως κανει;απο οτι εχω καταλαβει κανεις ορισμενες λειτουργιες του κινητου απο το pc; ειδα οτι υπαρχουν 2 αρχεια το ενα ειναι για εγκατασταση στο pc και το αλλο στο κινητο ετσι;συνδεση μετα κανω μεσω καλωδιου;
Link to comment
Share on other sites

re guyz exei kaneis kanena key-generator gia to v-rally ...h kai gia ta upoloipa application ths s-e pou exei mesa sto cd..tha hmoun eygnvmvn se opoion exei thn kalh diathesh na mou ta steilei sto k0stantinos@mail.gr efxaristw
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα και θελω την βοηθεια σας. εχω περασει στο κινητο λογαριασμους email. Ολοι λειτουργουν τελεια στην ληψη των μαιλ. Στην αποστολη μυνηματων βγαζουν το εξης μηνυμα "email message has an invalid "to" "cc"or "bcc" address for this server. Check the addresses and your account settings" Εχω ψαξει τα παντα αλλα ματαια. :(
Link to comment
Share on other sites

παιδια το remote control τι ακριβως κανει;απο οτι εχω καταλαβει κανεις ορισμενες λειτουργιες του κινητου απο το pc; ειδα οτι υπαρχουν 2 αρχεια το ενα ειναι για εγκατασταση στο pc και το αλλο στο κινητο ετσι;συνδεση μετα κανω μεσω καλωδιου;
με το remote control μπορεις να χειριζεσαι ολες της λειτουργιες του τηλεφωνου απο το pc χωρις να ακουμπας το τηλεφωνο καθολου,σου συνιστω να το βαλεις ειναι πολυ καλο το ενα αρχειο (exe) το κανεις εγκατασταση στον υπολογιστη σου και το αλλο το (sis) στο τηλεφωνο,το ανοιγεις στο τηλεφωνο και και μετα στο pc και εμφανζεται η οθονη το ρχχχ στον υπολογιστη και με το ποντικι τα χειριζεσαι ολα! πρωτα ωμως κανεις συνδεση του τηλεφωνου μεσω του pc suite .
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...