Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή μετά το update δεν είχες ΤΙΜ imagine, έτσι;;

Γιατί κάποιοι χρήστες ανέφαιραν ότι τα μενούν επιστρέφουν...

οχι,ενα update εχω κανει μεχρι τωρα και δεν υπηρχε το imagine.

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Re paidia mporo na valo software tou p900 sto p800 mu

Fysika ksero oti den mporo na valo kartes tou p900 sto p800 .......

Pite mu oti kserete!!!!! :w00t:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Re paidia mporo na valo software tou p900 sto p800 mu

Fysika ksero oti den mporo na valo kartes tou p900 sto p800 .......

Pite mu oti kserete!!!!! :w00t:

και εφαρμογες και καρτες μνημης μπορεις να βαλεις
Link to comment
Share on other sites

συνηθως μερικα προγραμματα αφηνουν καποια κρυφα αρχεια στο memory stick με την ονομασια ''thumbs'' κανοντας εσυ φορματ στο mem stick εσυ τα διεγραψες ολα με αποτελεσμα να μην βλεπει πια το mem stick ,λογικα ομως με την επανεγκατασταση του προγραμματος θα επρεπε να λυθει το προβλημα. δοκιμασες να εγκαταστησεις το αυθεντικο προγραμμα (οχι σπασμενο) και αν το βλεπει το mem stick να εγκαταστησεις το σπασμενο απο πανω.

 

οταν λες αυθεντικο εννοεις το trial μαλλον, γιατι αν ειχα το αυθεντικο, ποιος ο λογος για το c****.. θα το δοκιμασω..

thanx..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/fzspavlaras/31671/376773/0/serrestest.jpg HotP9xx,PlayTimeP9xx,TryIt!!

...opoios fovatai, tin peftei k koimatai....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην κάνει το λάθος κανένας και βάλει στο p910 το πρόγραμμα που αλλάζει τα εικονίδια του μενού...

Εμένα κόλλησε το τηλέφωνο στην οθόνη που εμφανίζει το logo της SE και εκεί τελείωσε...

Το έχω τώρα για service σε Service Center και αναμένω περισσότερες πληροφορίες.... :mad: :mad: :mad: :!:

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα και ευτυχώς δεν κόστισε τίποτα, ούτε σε χρήματα, ούτε σε δεδομένα...Μήν το δοκιμάσει κανείς αυτό και προ πάντων μην δοκιμάζετε την κάθε εφαρμογή που βρίσκεται αν δεν είστε σίγουροι οτι φτιάχτηκε για το μοντέλο σας...

Και είναι μ******* αυτό που λέει η SE οτι όλα κάνουν και για τα 3 μοντέλα...

 

ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Όπως προανέφερα σήμερα πήρα από το service το τηλέφωνό μου...

Αυτό που παρατήρησα είναι οτι άλλαξε η έκδοση του λειτουργικού που είχα. :D

Πρίν είχα την R3A04 και τώρα έχω την R4A10 ... :!:

Αφού επικοινώνησα με την μαμά εταιρεία με ενημέρωσαν να μην ανυσηχώ και πως αυτή είναι η νέα έκδοση του λειτουργικού... :w00t: :w00t:

Επίσης με ενημέρωσαν πως στο ίντερνετ δεν έχει ανέβει ακόμα και πως κάτι τέτοιο θα γίνει στις προσεχείς ημέρες. :D

Γι' αυτό κάντε λίγο υπομονή ή τρέξτε στο πλησιέστερο Service Center... :D

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην κάνει το λάθος κανένας και βάλει στο p910 το πρόγραμμα που αλλάζει τα εικονίδια του μενού...

Εμένα κόλλησε το τηλέφωνο στην οθόνη που εμφανίζει το logo της SE και εκεί τελείωσε...

Το έχω τώρα για service σε Service Center και αναμένω περισσότερες πληροφορίες.... :mad: :mad: :mad: :!:

 

Αν και σου βγήκε σε καλό...υπήρχε λύση...

 

το έκανα (έβαλα τα συγκεκριμένα εικόνιδια), κόλλησε, έκανα πάλι αναβάθμιση από το Ίντερνετ (αν και είχα την τελευταία έκδοση) και επανήλθε!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα κι εγώ αυτό φιλαράκο μου αλλά αν δεν έχεις κάνει έστω μία φορά update με ανοιχή συσκευή, δεν σου επιτρέπουν να κάνεις με κλειστή συσκευή (επαναφορά), γιατί δεν είναι καταχωρημένη η συσκευή στο αρχείο τους.

Από εκείνο το σημείο και μετά, το Service Center είναι μονόδρομος...

Προφανώς εσύ είχες ήδη κάνει update μία φορά χωρίς να έχει κάτι η συσκευή σου...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει το Link για το Update; Διοτι βαρεθηκα να πηγαινοερχομαι στο site της sony και να μη βρισκω την τυφλα μου -τι στον κορακα στραβη ειμαι; (ειμαι αλλα τοσο πια;) Thanks!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει το Link για το Update; Διοτι βαρεθηκα να πηγαινοερχομαι στο site της sony και να μη βρισκω την τυφλα μου -τι στον κορακα στραβη ειμαι; (ειμαι αλλα τοσο πια;) Thanks!

 

θα το βρείς εδώ

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Kalispera pira prin 10 meres to p910 metaxirismeno kai to joistic den kanei pros ta kato lete me to kainourgio update na doulepsei giati rotisa se _eksousiodotimeno kai mou eipan 10 meres theloun na to ftiaksoun giati einai kainourgio montelo
Link to comment
Share on other sites

Kalispera pira prin 10 meres to p910 metaxirismeno kai to joistic den kanei pros ta kato lete me to kainourgio update na doulepsei giati rotisa se _eksousiodotimeno kai mou eipan 10 meres theloun na to ftiaksoun giati einai kainourgio montelo

 

Φιλαράκο το πρόβλημα που έχεις είναι μάλλον μηχανικό και όχι στο software.

Προσωπικά πιστεύω οτι δεν θα κάνει κάτι. Κάντο όμως. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα... :D

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κάποιες απορίες σχετικά με την αναβάθμιση του Ρ910. Έχω την προτελευταία έκδοση λογισμικού, την οποία σκέφτομαι να αναβαθμίσω απ' το site της SonyEricsson. Για να γίνει η αναβάθμιση το κινητό πρέπει να είναι σβηστό ή αναμμένο; Αν μπορείτε περιγράψτε συνοπτικά την όλη διαδικασία. Οι εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει χάνονται;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κάποιες απορίες σχετικά με την αναβάθμιση του Ρ910. Έχω την προτελευταία έκδοση λογισμικού, την οποία σκέφτομαι να αναβαθμίσω απ' το site της SonyEricsson. Για να γίνει η αναβάθμιση το κινητό πρέπει να είναι σβηστό ή αναμμένο; Αν μπορείτε περιγράψτε συνοπτικά την όλη διαδικασία. Οι εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει χάνονται;

Ευχαριστώ.

 

1. Δεν έχει ανέβει ακόμα η τελευταία έκδοση στο site. Την τελεθταία έκδοση θα την βρείς μόνο Service Center προς το παρόν.

2. Είναι πάρα πολύ απλή διαδικασία. Απλά ακολουθείς τις οδηγίες που σου δίνει βήμα προς βήμα και σε 30 λεπτά περίπου θα είσαι έτοιμος.

3. Θα χάσεις τα πάντα που είχες αποθηκεύσει στην μνήμη του τηλεφώνου μόνο, γι' αυτό κάνε πρώτα back up.

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Ρε σύντροφοι μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί δεν υπάρχει μεγαλύτερη μπαταρία για το p910 και μεμβράνη προστασίας οθόνης? :mad: :mad:

 

Μονο οι Ελληνάρες τα κάνουν αυτά.... :wacko: :wacko:

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες σχετικα με κινουμενες εικονες για screensavers

1. Που μπορω να βρω μερικες τετοιες εικονες?

2. Οσες εχω βρει και τις κατεβαζω στο πισι με save as για να τις μεταφερω μετα στο κινητο γινονται στατικες, χανεται δηλαδη η κινηση

 

Καποιος να βοηθησει παρακαλω

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες σχετικα με κινουμενες εικονες για screensavers

1. Που μπορω να βρω μερικες τετοιες εικονες?

2. Οσες εχω βρει και τις κατεβαζω στο πισι με save as για να τις μεταφερω μετα στο κινητο γινονται στατικες, χανεται δηλαδη η κινηση

 

Καποιος να βοηθησει παρακαλω

 

1. Δοκίμασε στα: mobile9.com, esato.com.Συγκεκριμένα δεν έχω link να σου δώσω...

 

2. Φίλε μου τα screensavers είναι αρχεία .gif...Για να τα κατεβάσεις θα περιμένεις να κατέβουν όλα τα frames και μετά θα κάνεις δεξί κλίκ και save images as. Aν δεν περιμένεις να κατέβει όλο θα μείνει μόνο το πρώτο.

Επίσης αν το ανοίξεις στο photoshop θα ανοίξει μόνο το πρώτο γιατί δεν αναγνωρίζει κινούμενη εικόνα...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες σχετικα με κινουμενες εικονες για screensavers

1. Που μπορω να βρω μερικες τετοιες εικονες?

2. Οσες εχω βρει και τις κατεβαζω στο πισι με save as για να τις μεταφερω μετα στο κινητο γινονται στατικες, χανεται δηλαδη η κινηση

 

Καποιος να βοηθησει παρακαλω

http://www.esato.com
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera as me voithisei kapoios, thelo proti fora na kano update apo to internet, exo kanei backup to kinito mou kai arxizo kai to trexo , meta otan teliosei kai exei tin kainourgia version tha mporo na kano restore to backup mou i oxi?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...