Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανένα οικονομικό screen protector και θήκη έχει βρει κανείς διότι δεν βρίσκω και έχω αγχωθει με εκτεθειμένη την οθόνη και το τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κανένα οικονομικό screen protector και θήκη έχει βρει κανείς διότι δεν βρίσκω και έχω αγχωθει με εκτεθειμένη την οθόνη και το τηλέφωνο

 

φιλε κανε εναν κοπο και δες το post 40# εχω αναφερει καποιο που ψωνισα και link απο xda....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν υπαρχει καπου διαθεσιμη η led flip cover του note 4 και σε τι τιμη μπορει να παιζει, φαινεται εντυπωσιακη παντως!
Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι με την έξτρα μπαταρία + dock φορτιστή + θήκη μπαταρίας παίζει κάπου;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι με την έξτρα μπαταρία + dock φορτιστή + θήκη μπαταρίας παίζει κάπου;

Στο ebay υπάρχει από Αγγλία.

ebay

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι με την έξτρα μπαταρία + dock φορτιστή + θήκη μπαταρίας παίζει κάπου;

Εδώ

http://www.mobilecenter.gr/samsung-extra-battery-kit-eb-kn910bwegww-for-samsung-galaxy-note-4.html

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

 

Σωστός! Και σε καλύτερη τιμή και από Αγγλία.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στο ebay υπάρχει από Αγγλία.

ebay

 

Αυτο δεν εχει dock. Παντως για πιο φτηνα, κοιτα απο Korea, eBay παντα. Σημερα μου ηρθε αλλο ενα τζαμακι, σπασμενο δυστυχως, οποτε δεν μπορω να το δοκιμασω. Μου ηρθαν και αλλες 3 θηκες. Η μια μουφα τελικα, η αλλη μου την εστειλε για το Note 3 :p και η τελευταια, που μοιαζει με το S5 απο πισω, η καλυτερη. Κουμπωνει γαντι και εχει αρκετα μεγαλο πλαισιο γυρω απο την καμερα πισω για να την προστατευει οταν ειναι το κινητο με την πλατη πανω σε καποια επιφανεια. Το μονο μειον, μου κρυβει το μισο ηχειο :/

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

 

Σωστός! Και σε καλύτερη τιμή και από Αγγλία.:)

 

δεν ειναι πιο φθηνο αμα προχωρησεις στην αγορα σε προσθεστει +φπα που με το εβγαλε 7.27 ευρω +εξοδα αποστολης ....δεν προχωρησα παρακατω εκτος και αν καταλαβα λαθος και το φπα που το βγαζει ειναι ηδη μεσα στην τιμη!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι πιο φθηνο αμα προχωρησεις στην αγορα σε προσθεστει +φπα που με το εβγαλε 7.27 ευρω +εξοδα αποστολης ....δεν προχωρησα παρακατω εκτος και αν καταλαβα λαθος και το φπα που το βγαζει ειναι ηδη μεσα στην τιμη!

 

Τελικη τιμη ειναι οτι βλεπεις + μεταφορικα 3€

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν βλέπω όμως πουθενά σε όλα αυτά τα KIT το διαφανές κάλυμα-θήκη για την έξτρα μπαταρία όταν αυτή δεν θα χρησιμοποιείται.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω όμως πουθενά σε όλα αυτά τα KIT το διαφανές κάλυμα-θήκη για την έξτρα μπαταρία όταν αυτή δεν θα χρησιμοποιείται.

 

Απ οσο ξερω η θηκη φορτισης ειναι και η θηκη μεταφορας/αποθηκευσης.

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω όμως πουθενά σε όλα αυτά τα KIT το διαφανές κάλυμα-θήκη για την έξτρα μπαταρία όταν αυτή δεν θα χρησιμοποιείται.

 

Σε 2 unboxing που είδα, υπήρχε μέσα το πλαστικό case(σαν θήκη της μπαταρίας). Δες εδώ π.χ.

.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται μόλις ήρθαν Ελλάδα οι θήκες της Montblanc και μάλιστα λίγο φτηνότερες από Αγγλία.

Η τιμή είναι 170€, μεταφορικά free και έρχεται με δώρο ένα ασημένιο κομπολόι.

Ναι, είναι ακριβή, αλλά απογειώνει την συσκευή.

Meisterstuck Soft Grain

Westside Extreme

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Σε 2 unboxing που είδα, υπήρχε μέσα το πλαστικό case(σαν θήκη της μπαταρίας). Δες εδώ π.χ.
.

 

Έχεις δίκιο, αυτό ακριβώς εννοούσα, μια λεπτή διαφανής θήκη που προστατεύει την μπαταρία όταν δεν χρησιμοποείται :).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται μόλις ήρθαν Ελλάδα οι θήκες της Montblanc και μάλιστα λίγο φτηνότερες από Αγγλία.

Η τιμή είναι 170€, μεταφορικά free και έρχεται με δώρο ένα ασημένιο κομπολόι.

Ναι, είναι ακριβή, αλλά απογειώνει την συσκευή.

Meisterstuck Soft Grain

Westside Extreme

 

Ωραιες θηκες, αλλα 170€ και σου δινουν δερματινη; Αν ειναι δυνατον...

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, αυτό ακριβώς εννοούσα, μια λεπτή διαφανής θήκη που προστατεύει την μπαταρία όταν δεν χρησιμοποείται :).

 

Στο ebay έχει ένας από Κορέα αλλά ακόμα είναι πιο ακριβά από εδώ, εκεί έχω δει αυτή την θήκη στο πακέτο φορτιστή και μπαταρία μαζί.

Γνήσια θήκη φλιπ έχει πάρει κάποιος? Δίνει όγκο?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες θηκες, αλλα 170€ και σου δινουν δερματινη; Αν ειναι δυνατον...

Πάντως στο Montblanc UK γράφει ότι είναι δέρμα μοσχαριού, αν και θα προτιμούσα το artificial.

http://www.montblanc.com/en-gb/shop/leather/meisterstueck-soft-grain/technical-accessories-for-samsung/meisterstuck-soft-grain-tablet-computer-case-ii-sgn4-black-s-113387.aspx

 

 

ps

Nα πούμε επίσης ότι ενσωματώνει ένα ψηφιακό τσιπ ταυτότητας που παρέχει πρόσβαση σε αποκλειστικό ψηφιακό Montblanc περιεχόμενο και μια ειδική έκδοση για το S-Pen.

Τι ακριβώς κάνουν αυτά; θα τα δούμε όταν και αν την πάρουμε.

Edited by Jig
ps
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα στο xda για να μπορείς να πάρεις τα extras που δίνει η αγορά της mont blanc χωρίς να την αγοράσεις http://forum.xda-developers.com/note-4/general/how-to-mont-blanc-digital-content-free-t2935936.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

 

Τόσο φτηνή η pro;;; Είναι έμπιστος ο πωλητής ή θα είναι καμιά απομίμηση; Αν είναι να τσιμπήσω κι εγώ γιατί εδώ την έχουν κάτι 70αρια +

Link to comment
Share on other sites

 

Εμένα η Verus μου φαίνεται καλύτερη από τη spigen neo hybrid (που την είχα πέρσι στο Note 3)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...