Jump to content

Προτάσεις για κινέζικο smartphone


thanosmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Είμαι άσχετος από κινέζικα κινητά και θα ήθελα πολύ να μου πείτε κάποιες προτάσεις για κάποιο κινέζικο μέχρι 5 ίντσες αν γίνεται η οθόνη, dual sim και η τιμή του να κυμαίνεται κοντά στα 150 ευρώ.

 

Ακούω προτάσεις, σας ευχαριστώ πολύ. :)

Edited by thanosmo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Είμαι άσχετος από κινέζικα κινητά και θα ήθελα πολύ να μου πείτε κάποιες προτάσεις για κάποιο κινέζικο μέχρι 5 ίντσες αν γίνεται η οθόνη και η τιμή του να κυμαίνεται κοντά στα 150 ευρώ.

 

Ακούω προτάσεις, σας ευχαριστώ πολύ. :)

 

Ηuawei 3c καλυτερο δεν θα βρεις,το πουλησα μεν γιατι παιρνω ενα αλλο αλλα ηταν απροβληματιστο,γρηγορο και πολυ καλο σε wi-fi,3g,gps.

Link to comment
Share on other sites

Ηuawei 3c καλυτερο δεν θα βρεις,το πουλησα μεν γιατι παιρνω ενα αλλο αλλα ηταν απροβληματιστο,γρηγορο και πολυ καλο σε wi-fi,3g,gps.

 

εχει σχετικα χαμηλο antutu score (περιπου 17.000) στα ιδια λεφτα νομιζω παιρνω ενα coolpad με μεγαλυτερο antutu score :(

Link to comment
Share on other sites

δυνατό φαίνεται. Κάτι στα ίδια χαρακτηριστικά με dual sim έχουμε να με φτιάξεις τρελά?

 

αν θες δικαρτο δες λιγο αυτα:

coolpad f1

zenfone 5 (μπαταρια 2400mah απο minideal.net)

coolpad f2 (5.5" διαθεσιμο πολυ συντομα)

 

μερικα αξιοπιστα καταστηματα: to2c.com , vickmall.com , minideal.net

Link to comment
Share on other sites

αν θες δικαρτο δες λιγο αυτα:

coolpad f1

zenfone 5 (μπαταρια 2400mah απο minideal.net)

coolpad f2 (5.5" διαθεσιμο πολυ συντομα)

 

μερικα αξιοπιστα καταστηματα: to2c.com , vickmall.com , minideal.net

 

Το zenfone5 βλέπω ειναι 2πυρηνο. Μηπως αυτό ειναι μείον?

Link to comment
Share on other sites

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

στο αρχικο ποστ δεν ειχες αναφερει dual sim για αυτο και ειχα προτεινει το a806. τωρα βλεπω οτι εκανες τροποποιηση και το προσθεσες.

 

το κινητο που εχει ακριβως τα χαρακτηριστικα-εμφανιση-τιμη που θες, ειναι το νεο p3000s που θα ειναι διαθεσιμο εντος των ημερων. ηδη καθυστερησε. ξεκιναει απο €155 (http://www.to2c.com) και το βλεπω συντομα να πηγαινει €140.

 

η elephone δεν εχει το κυρος-αξιοπιστια της lenovo, αλλα αυτο δε σημαινει οτι το συγκεκριμενο κινητο δε θα ειναι καλο. αν δε βιαζεσαι, περιμενε λιγο να το αγορασουν καποιοι, να εκφερουν γνωμες και κρινεις.

 

επισης αν μπορεις να ανεβεις στις 5.5" δες και το νεο coolpad f2.

 

p3000s & f2. σε εφτιαξα? :p

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τα elephone ειχε πάρει ένας γνωστός και δεν δούλευε καλά το ακουστικό του. Θα τσιμπήσω το lenovo αυτόν τον μήνα. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την βοήθεια!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...