Jump to content

Jiayu S4


Giorgos9
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο coolicool λένε για τέλη Ιουνίου, αν και στο Jiayu δεν έχουν βγάλει ακόμα καμία ανακοίνωση.

Άμα πάει τόσο αργά, πέταξε το πουλάκι :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο coolicool λένε για τέλη Ιουνίου, αν και στο Jiayu δεν έχουν βγάλει ακόμα καμία ανακοίνωση.

Άμα πάει τόσο αργά, πέταξε το πουλάκι :P

Αν ξεκινήσουν τότε οι παραδώσεις, καλο Σεπτέμβρη να μάθουμε από πρώτο χέρι τι λέει το κινητό... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

E πάμε για άλλα μετά

Το κακό είναι φίλε ότι τα κινητά με κάπως μαζεμένες διαστάσεις είναι πολύ περιορισμένες οι επιλογές...

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι φίλε ότι τα κινητά με κάπως μαζεμένες διαστάσεις είναι πολύ περιορισμένες οι επιλογές...

 

Δυστυχώς. Και εγώ θα ήθελα ένα 4,7 ιντσών έως 5, αλλά πλέον ανεβαίνουν τα στάνταρ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα το πάρω αν είναι μέχρι 200€ θα το πάρω με κλειστά μάτια αν όντως έχει αυτά τα spects. Ακόμα και το 5ιντσο Coolpad μου, μου φαίνεται μεγάλο.
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα το πάρω αν είναι μέχρι 200€ θα το πάρω με κλειστά μάτια αν όντως έχει αυτά τα spects. Ακόμα και το 5ιντσο Coolpad μου, μου φαίνεται μεγάλο.

Για αυτό και ασχολήθηκα και εγώ με το κινητό, μας έχουν τρελάνει στην παντόφλα. Θα ήθελα κάτι με καλούτσικα χαρακτηριστικά στις 4,5 max αλλά τι να κάνεις εδώ που έχουμε φτάσει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι θα γινει ρε παιδια θα ανακοινωθει; Κανενα νεο;
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

 

εδώ λέει 4000mah μπαταρία σε άλλα site λέει 2500mah τι ισχύει;

150e στο efox καλή τιμή εάν ισχύει μόλις κυκλοφορήσει

http://en.efox-shop.com/jiyu-s4-mtk6752-17ghz-octa-core-47-zoll-hd-bildschirm-android-50-4g-lte-smartphone-g-301206

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ λέει 4000mah μπαταρία σε άλλα site λέει 2500mah τι ισχύει;

150e στο efox καλή τιμή εάν ισχύει μόλις κυκλοφορήσει

http://en.efox-shop.com/jiyu-s4-mtk6752-17ghz-octa-core-47-zoll-hd-bildschirm-android-50-4g-lte-smartphone-g-301206

 

Αυτό δεν είναι νέο φίλε. Σε διάφορα κινεζομάγαζα το έχουν out of stock. Το θέμα είναι να γίνει επίσημο

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Από σημερινό άρθρο στο gizchina

 

http://i0.wp.com/www.gizchina.com/wp-content/uploads/images/jiayu-s4-specifications.png?fit=1024%2C1024

 

Πάντως βλέπω είναι ήδη σε preorder. Για να δούμε εάν θα έχει την απήχηση του S3!?

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Από σημερινό άρθρο στο gizchina

 

http://i0.wp.com/www.gizchina.com/wp-content/uploads/images/jiayu-s4-specifications.png?fit=1024%2C1024

 

Πάντως βλέπω είναι ήδη σε preorder. Για να δούμε εάν θα έχει την απήχηση του S3!?

 

Του λείπει κάτι βασικό όμως. Η αναγνώριση του δακτυλικού αποτυπώματος νομίζω είναι must από δω και πέρα.

Edited by impreza_sti
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Του λείπει κάτι βασικό όμως. Η αναγνώριση του δακτυλικού αποτυπώματος νομίζω είναι must από δω και πέρα.

Πάντως και το gizchina εικάζει ότι αυτά είναι τα τελικά χαρακτηριστικά του κινητού, οπότε μέχρι να βγει, ποτέ δεν ξέρεις....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
θα κυκλοφορήσει σε 2 εκδόσεις;δεν έχω καταλάβει 2 ή 3 gb ram θα έχει;

ελπίζω η τιμή με 3gb ram να παραμείνει στα 150e.

 

Δεν το κόβω να κυκλοφορεί καν! Επίσης πρέπει να συμπεριλάβει όλα τα καλούδια της εποχής όπως fingerprint scanner. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή ΕΙΔΙΚΑ των κινέζων στα capacitive buttons. Άχρηστα και τζάμπα αυξάνεται εξ αιτίας τους πο διαστάσεις των τηλεφώνων.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Το κάνουν επειδή τα onscreen μειώνουν τον διαθέσιμο χώρο της οθόνης.

Ελπίζω να είναι φωτιζόμενα όπως του Jiayu F1.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Το κάνουν επειδή τα onscreen μειώνουν τον διαθέσιμο χώρο της οθόνης.

Ελπίζω να είναι φωτιζόμενα όπως του Jiayu F1.

 

Νομιζω πως πολυς κοσμος βαρεθηκε τις παντοφλες. Το συγκεκριμενο αν ερθει στις 4.7'' και με μικρα μπεζελς θα κανει παπαδες.....

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω πάρει στην γυναίκα μου το S3 advanced. Η συσκευή είναι φανταστική για τα χρήματα της και εντελώς απροβλημάτιστη. Αν βγει το s4 με αυτά τα χαρακτηριστικά ,στις σχεδόν 5 ίντσες και καλή τιμή θα είναι πραγματικά....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Νομιζω πως πολυς κοσμος βαρεθηκε τις παντοφλες.

Και τις μικρές οθόνες επίσης.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

από vickmall μου είπανε τέλος του 2015

 

Καλά έγινε πες τους. Ελπίζω ως τότε να έχουν αλλάξει τα spects του φυσικά...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
LOL

Μακρυά πάει η βαλίτζα...

 

όχι απλά μακριά.......πολύ μακριά ........

http://neakiniton.blogspot.gr/2015/07/jiayu.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...